Sprzedaj mieszkanie

Aby otrzymać ofertę zakupu, wypełnij formularz z informacjami o Twoim mieszkaniu.

 • 1 krok
 • 2 krok
 • 3 krok

 

Otrzymałeś/otrzymałaś mieszkanie w darowiźnie, ale po jakimś czasie okazało się, że długi na nim ciążące również? Chcesz pozbyć się problemu zadłużonej nieruchomości i spłacić wierzycieli? A może posiadasz tylko udziały w nieruchomości? Niezależnie od sytuacji skontaktuj się z naszą firmą skup nieruchomości Toruń i daj sobie możliwość wyjścia z problemów finansowych.

Skup nieruchomości Toruń

 

Nasza firma działa na terenie Torunia kompleksowo, począwszy od wyceny nieruchomości, a kończąc na jej odkupie. Dokładamy wszelkich starań, by zadowolić każdego klienta i pomóc mu sprzedać nieruchomość niezależnie od stanu technicznego oraz prawnego. Skup nieruchomości Toruń to firma, z którą może skontaktować się praktycznie każdy. Tylko u nas otrzymasz całkowicie DARMOWĄ wycenę mieszkania, a więc nie musisz martwić się o koszty.

Gdzie szybko sprzedać mieszkanie w Toruniu? Dobre wyjście jest tylko jedno. BNOnline.pl to najlepszy wybór w każdej sytuacji. Szybka gotówka do bezpośrednio do ręki? Minimum formalności? Jeśli cenisz sobie takie aspekty, koniecznie skontaktuj się z nami, a nawiążemy owocną współpracę. Skup nieruchomości prowadzimy już od wielu lat. Jesteśmy grupą wykwalifikowanych specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości.

Czym zajmuje się skup nieruchomości Toruń?

 

Nasze biuro nieruchomości online zajmuje się przede wszystkim skupem:

 • mieszkań;
 • domów;
 • lokali użytkowych;
 • działek;
 • udziałów w nieruchomościach;
 • i nie tylko

Jako skup mieszkań w Toruniu działamy kompleksowo. Dlaczego? Każdy właściciel dowolnej nieruchomości może skontaktować się z nami poprzez zakładkę „wycena nieruchomości”. Po uzupełnieniu podstawowych danych osobowych, informacji o nieruchomości oraz wczytaniu zdjęć, wystarczy przesłać formularz do naszych specjalistów i to wszystko. My w ciągu 24 godzin prześlemy zrealizowaną wycenę, podczas której uwzględniamy wiele aspektów takich, jak:

 • metraż mieszkania;
 • piętro;
 • rok budowy;
 • lokalizacja;
 • stan prawny i techniczny;
 • ilość osób zameldowanych pod danym adresem;
 • liczbę współwłaścicieli.

Dzięki temu możemy rzetelnie ocenić wartość każdej nieruchomości, a następnie zaproponować atrakcyjną cenę jej odkupu. Skup nieruchomości Toruń to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto chce pozbyć się swojej własności, ale nie ma czasu na samodzielne poszukiwanie nabywcy.

Skup nieruchomosci Torun - skup mieszkan Torun

Nasza firma pomaga klientom podczas kompletowania niezbędnej dokumentacji sprzedażowej oraz dokładnie analizuje stan prawny nieruchomości. Każdy, kto zgłosi się do naszego skupu mieszkań w Toruniu, może liczyć na indywidualne podejście do każdej sprawy oraz możliwie jak najszybsze załatwienie formalności.

W tym temacie pomocny okazuje się także nasz wpis blogowy: Stan prawny nieruchomośći – co to jest i jak to sprawdzić? Artykuł zawiera wiele istotnych informacji w zakresie analizy stanu prawnego nieruchomości, co pozwala ocenić jej przybliżoną wartość.

Kto może skorzystać z usług skupu mieszkań w Toruniu?

 

Z usług naszego skupu mieszkań za gotówkę w Toruniu może skorzystać praktycznie każdy, kto potrzebuje szybko sprzedać mieszkanie, dom, działkę lub udziały w nieruchomości. Pomagamy klientom w wielu sytuacjach. Jakich? Oto kilka z nich:

 • Sprzedaż zadłużonej nieruchomości.
 • Sprzedaż mieszkania z lokatorami.
 • Sprzedaż udziałów w nieruchomości.
 • Sprzedaż mieszkania otrzymanego w spadku.

To tylko kilka sytuacji, w jakich warto nawiązać współpracę z naszą firmą. Oprócz tego, u nas całkowicie za darmo dowiesz się, ile jest warta Twoja nieruchomość. BNOnline.pl bierze pod uwagę zarówno mieszkania nadające się do użytku, jak i te w złym stanie technicznym. Jeśli nie masz środków potrzebnych na pokrycie kosztów remontu, wierzyciele chcą odzyskać swój dług lub po prostu potrzebujesz gotówki – wybierz skup nieruchomości Toruń i zapomnij o kłopotach.

Jak nawiązać współpracę w BNOnline mieszkając w Toruniu?

 

Zastanawiasz się jak sprzedać mieszkanie w Toruniu? Jest na to jeden prosty sposób. Wybierając BNOnline nie musisz już martwić się o samodzielnie poszukiwanie potencjalnego nabywcy, co może być czasochłonne. Kontaktując się z nami, szybko otrzymasz wycenę, propozycję skupu oraz podpiszesz dokumenty sprzedażowe nawet w ciągu kilku dni. Współpraca z BNOnline zamyka się w kilku prostych krokach, a mianowicie:

 • Wejdź na naszą stronę BNOnline.pl.
 • Wybierz odpowiedni formularz do kontaktu z nami.
 • Podaj swoje dane osobowe oraz informacje o nieruchomości.
 • Poczekaj na wycenę i ofertę odkupu.
 • Podpisz umowę w wybranej kancelarii notarialnej.

Współpraca z naszą firmą to minimum formalności. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i dostarczysz niezbędną dokumentację, a my zajmiemy się całą resztą. Co ciekawe, przed podpisaniem umowy kupna-sprzedaży to Ty wybierasz kancelarię notarialną, w której dopełnimy formalności.

W temacie zbycia nieruchomości warto też dowiedzieć się: Jak szybko sprzedać mieszkanie? Jeden z naszych wpisów blogowych przybliży Ci kilka aspektów związanych z przygotowaniem mieszkania do sprzedaży oraz tym, co warto zrobić, by w krótkim czasie zdobyć dodatkową gotówkę ze sprzedaży.

Korzyści płynące ze współpracy ze skupem mieszkań za gotówkę w Toruniu

 

Wiesz już gdzie szybko sprzedać mieszkanie w Toruniu oraz jak to zrobić. Istotne jest także to, co możesz zyskać nawiązując współpracę z BNOnline. Sprawdź, co wyróżnia naszą firmę?

 • ekspresowe załatwienie każdej sprawy;
 • maksimum bezpieczeństwa;
 • dogodne warunki współpracy;
 • dowolne dostosowanie terminów spotkań.

Skup nieruchomości w Toruń, który prowadzimy to przede wszystkim maksimum bezpieczeństwa i szybka realizacja transakcji. Kiedy dostarczysz nam niezbędnych informacji na temat danej nieruchomości i szybko skompletujesz wszystkie potrzebne dokumenty, możemy odkupić nieruchomość nawet w ciągu kilku dni. W BNOnline odkupujemy mieszkania z własnego kapitału, dzięki czemu należne środki otrzymujesz tuż po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży w obecności notariusza.

Kiedy nawiążemy współpracę, to my dostosujemy się do Ciebie, a nie na odwrót. Wybierasz termin spotkania w celu podpisania umowy, a my przyjeżdżamy na miejsce. Dodatkowo umożliwiamy podpisanie umowy przedwstępnej oraz wypłatę zadatku, co dla osób w trudnej sytuacji finansowej jest szczególnie atrakcyjnym rozwiązaniem.

Ile trzeba zapłacić za pomoc BNOnline?

 

Za nasze usługi wyceny oraz złożenie propozycji skupu mieszkania w Toruniu nie zapłacisz ani złotówki. Zapamiętaj, że nasza oferta nie jest wiążąca, a więc po otrzymaniu wyceny nie musisz decydować się na złożoną przez nasz propozycję odkupu. Dodatkowo gwarantujemy, że koszty notarialne związane z podpisaniem umowy zawsze bierzemy na siebie. Dzięki temu sprzedając mieszkanie, nie narażasz się praktycznie na ŻADNE koszty z tym związane.

BNOnline.pl to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości posiadająca narzędzia i możliwości nie tylko do rzetelnej wyceny mieszkania, ale i kompleksowej pomocy w każdym zakresie. Nasz skup mieszkań za gotówkę w Toruniu z otwartymi rękami przyjmuje każdego właściciela nieruchomości chcącego się jej pozbyć w krótkim czasie za gotówkę.

Gdzie działa nasza firma skupująca nieruchomości?

 

Chcesz wiedzieć jak szybko sprzedać mieszkanie w Toruniu? BNOnline działa nie tylko w tym mieście. Jeśli posiadasz nieruchomości w Lublinie, Bydgoszczy lub Łodzi, oto nasze filie:

Współpracujemy z klientami posiadającymi nieruchomości w powyższych miastach i nie tylko. Usługi naszej firmy dostępne są na terenie wielu miast w Polsce, co oznacza, że sprzedaż niechcianej nieruchomości jest coraz łatwiejsza niezależnie od miejsca zamieszkania.

Chcesz pozbyć się długów ciążących na nieruchomości? A może lokatorzy nie chcą się wyprowadzić z Twojego mieszkania? Niezależnie od sytuacji możesz skontaktować się z naszym skupem nieruchomości w Toruniu. Wypełnij formularz kontaktowy, podaj niezbędne dane i prześlij go do nas. Nasi specjaliści odpowiedzą już w ciągu 24 godzin, a Ty zapomnisz o jakichkolwiek problemach.

Sekcja FAQ Masz pytania, może tu znajdziesz odpowiedź?

1. Jak długo trwa sprzedaż mieszkania do skupu w Toruniu?

Sprzedaż nieruchomości z udziałem BNOnline w Toruniu trwa zazwyczaj nie dłużej niż kilka dni roboczych. Po otrzymaniu uzupełnionego formularza wykonujemy wycenę online, a następnie składamy propozycję sprzedaży. Trwa to najczęściej nie dłużej niż 24 godziny. Następnie podpisujemy umowę w wybranym biurze notarialnym i to wszystko. Cały proces odkupu jest więc szybki i przyjemny.

2. Jakie dokumenty muszę dostarczyć, aby sprzedać nieruchomość?

Jeśli chcesz nawiązać współpracę ze skupem mieszkań za gotówkę w Toruniu, musisz wiedzieć, jakie dokumenty będą Ci potrzebne. Abyśmy mogli kupić nieruchomość, potrzebujemy:

 • aktu notarialnego;
 • wypisów z ksiąg wieczystych;
 • zaświadczeń o zameldowanych osobach;
 • zaświadczeń o liczbie lokatorów.

To podstawowa dokumentacja, jaka będzie potrzebna do oceny wartości nieruchomości oraz złożenia propozycji odkupu przez naszą firmę.

3. Jak wyceniane są mieszkania w skupie w Toruniu?

Wyceniamy nieruchomości na podstawie kilku składowych związanych z jej lokalizacją, metrażem, rokiem budowy oraz stanem technicznym i prawym. Uwzględniając wszystkie najważniejsze aspekty, możemy rzetelnie ocenić wartość dowolnej nieruchomości, a następnie złożyć propozycję jej odkupu. Proces wyceny w BNOnline w Toruniu zazwyczaj nie trwa dłużej niż 24 godziny i odbywa się całkowicie online. Warto nadmienić, że przesłanie dodatkowych zdjęć znacznie przyśpiesza wycenę, którą realizują nasi specjaliści.

4. Mam tylko udziały w nieruchomości. Czy mogę się ich pozbyć?

Nawet jeśli posiadasz tylko udziały w nieruchomości, możesz się ich pozbyć, wybierając nasz skup nieruchomości w Toruniu. Co ciekawe, o fakcie sprzedaży swoich udziałów nie musisz informować innych współwłaścicieli. Kiedy nie możesz dojść do porozumienia z innymi osobami, które mają prawa do nieruchomości, skontaktuj się z naszym skupem i pozbądź się kłopotu. Zapłacimy możliwie najwyższą cenę rynkową za udziały, a Ty otrzymasz gotówkę praktycznie od ręki tuż po podpisaniu umowy w kancelarii notarialnej. 

Szczęśliwa rodzina po etapie w którym szukam mieszkania

Łatwy i bezpieczny sposób sprzedaży mieszkania

Sprzedaj swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu i zbędnych spotkań. W ciągu 1 dnia.

 • Szybka wycena
 • Jedna wizyta w mieszkaniu
 • Bezpieczna sprzedaż