3 kroki dzielą Cię od sprzedaży

Sprzedaj swoje mieszkanie w 3 prostych krokach.
Dołożymy wszelkich starań, żebyś był zadowolony

skup działek
Skup działek – na co zwrócić uwagę?

Skup działek – na co zwrócić uwagę?

Skup działek

 

Mówiąc o sprzedaży „działki” można mieć na myśli bardzo różne nieruchomości, ale zgłaszając swoją do naszego skupu działek można mieć pewność że jesteśmy zainteresowani jej zakupem i zaoferujemy korzystną ofertę. Nasz skup działek zajmuje się skupem zarówno działek budowlanych, działek siedliskowych, działek rolnych czy działek z domami. Największą zaletą skorzystania z usług naszego skupu działek jest szybkość i bezpieczeństwo zawarcia transakcji, za które cenią nas na terenie całej Polski.

Czemu warto sprzedać swoją działkę do naszego skupu działek?

 

Nasza firma prowadząca skup działek działa w całej Polsce i jesteśmy gotowi do zakupu działki z każdego jej zakątka. Jest to szczególnie atrakcyjne dla osób posiadających działkę w małych miejscowościach z małą liczbą potencjalnych zainteresowanych jej zakupem osób. Klienci naszego skupu działek szczególnie cenią sobie szybkość przeprowadzania całej transakcji, która może zostać zrealizowana zaledwie w ciągu paru dni, a maksymalnie kilku tygodni – jest to nieporównywalna różnica w porównaniu do sprzedaży działki na własną rękę, która potrafi ciągnąć się latami. Dodatkowo nasz skup działek jest legalnie zarejestrowaną firmą i zawieranie z nami umowy jest w pełni bezpieczne i pozbawione ryzyka. Pracownicy naszego skupu działek mają wieloletnie doświadczenie i chętnie dzielą się zdobytą na przestrzeni lat wiedzą z naszymi klientami odpowiadając na wszelkie pytania i oferując swoją pomoc na każdym etapie sprzedaży.

Zapraszamy po więcej informacji – Biuro nieruchomości Warszawa 

Jakie są najczęstsze powody zgłaszania chęci sprzedaży działki naszemu skupowi działek?

 

Najczęstszym powodem jest oczywiście chęć sprzedania swojej nieruchomości w jak najszybszym czasie i z uzyskaniem jak najkorzystniejszej oferty. Gwarantujemy, że nigdzie nie da sprzedać się swojej działki w tak krótkim czasie jak naszemu skupowi działek. Naszym klientom często zależy właśnie szczególnie na czasie, na przykład ze względu na zaplanowany wyjazd i niemożność zajęcia się nieruchomością. Innym, równie częstym powodem chęci skorzystania z oferty naszego skupu działek jest otrzymanie takowej nieruchomości w spadku od swojego członka rodziny, którą spadkobierca woli spieniężyć. Podobną sytuacją jest otrzymanie w spadku tylko części udziałów działki i niemożność zawarcia porozumienia z pozostałymi udziałowcami. Do naszego skupu działek zgłaszają się także osoby z tak zwanymi problematycznymi nieruchomościami, którzy są świadomi trudności sprzedaży działki w obecnej sytuacji na rynku nieruchomości, która jeśli jednak dojdzie do skutku może się ciągnąć nawet latami. Przykładami takich działek, które również można zgłosić do naszego skupu nieruchomości, są działki z zadłużeniem lub z obecnym budynkiem w złym stanie technicznym, który nadaje się już tylko do zburzenia, a także takie położone w małej, nieatrakcyjnej dla potencjalnych nabywców lokalizacji lub braku odpowiednich dokumentów – księgi wieczystej. Niezależnie od przyczyny chęci sprzedaży swojej nieruchomości do naszego skupu działek, zapewniamy że jest to najlepsza i najkorzystniejsza opcja, a dodatkowo najszybsza – cały proces sprzedaży działki do skupu działek może trwać zaledwie kilka dni, zależnie od dostępności naszego klienta i czasu jaki jest mu potrzebny za skompletowanie niezbędnych do zawarcia umowy sprzedaży-kupna dokumentów. Jako skup działek rozpatrujemy i odpowiadamy na każdą ofertę i poddajemy niezobowiązującej wycenie każdą zgłoszoną do nas działkę, dlatego w razie wątpliwości zachęcamy do wypełnienia formularzu kontaktowego, a my odezwiemy się jak najszybciej i odpowiemy na każde pytania oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Sprawdź również wycenę nieruchomości

Jak wygląda proces sprzedaży działki do naszego skupu działek?

 

Proces sprzedaży działki naszemu skupowi działek jest niesamowicie prosty. Rozpoczyna się on od wysłania poprzez formularz kontaktowy bądź telefonicznie zgłoszenia o chęci sprzedaży działki przez naszego klienta wraz z podstawowymi informacjami o tej nieruchomości. Następnie nasi specjaliści od wyceny używają tych informacji do przeprowadzenia wstępnej wyceny działki, tak aby zadowalała ona obie strony i jak najbardziej odpowiadała realnemu stanu rzeczy. Zostanie ona przedstawiona naszemu klientowi w czasie zaledwie paru godzin. Już na starcie oferujemy także możliwość zaliczki w razie zdecydowania się na sprzedaż swojej działki do naszego skupu działek. W takiej sytuacji proponujemy także ustalenie terminu na oględziny zgłoszonej nam nieruchomości, a po jej odbyciu przychodzi czas na finalizacje transakcji – zebranie potrzebnych do sprzedaży dokumentów oraz umówienie się na podpisanie umowy w towarzystwie notariusza. Na tym ostatnim spotkaniu dochodzi także do przekazania wcześniej ustalonej kwoty na rachunek klienta oraz po zaksięgowaniu płatności do przekazania nam klucza do działki, co jednocześnie jest ostatnim etapem zawierania umowy z naszym skupem działek.

Jeśli dalej masz wątpliwości co do skorzystania z oferty naszego skupu działek zapraszamy do kontaktu z nami – odpowiemy na wszystkie pytania i przeprowadzimy Państwa przez cały tok sprzedaży.

Więcej informacji znajdziesz na https://bnonline.pl/

Zobacz więcej

Jak sprzedać mieszkanie lub dom z kredytem hipotecznym?

Jak sprzedać mieszkanie lub dom z kredytem hipotecznym?

Leasing nieruchomości - czym jest i na ile lat wziąć?

Leasing nieruchomości – czym jest i na ile lat wziąć?

Uzbrojenie działki – ile kosztuje i jak uzbroić?

Uzbrojenie działki – ile kosztuje i jak uzbroić?

Skup nieruchomości - czy jest opłacalny?

Skup nieruchomości – czy jest opłacalny?

Jak napisać testament – wzór oraz napisanie odręcznie

Jak napisać testament – wzór oraz napisanie odręcznie