Sprzedaj mieszkanie

Aby otrzymać ofertę zakupu, wypełnij formularz z informacjami o Twoim mieszkaniu.

  • 1 krok
  • 2 krok
  • 3 krok

 

Poznań to niezwykle urokliwe miasto z pięknymi uliczkami i zabytkami. To również popularne miasto akademickie, w związku z czym z roku na rok pojawia się w nim wielu nowych ludzi. Nic dziwnego więc, że rynek obrotu nieruchomościami działa tam niezwykle prężnie. Ze względu na popularność tego miasta, znajduje się tam wiele mieszkań na sprzedaż. Jedne są w lepszym, inne w gorszym stanie. Nie tylko technicznym, ale również prawnym. Konkurencja jest duża i chcąc samodzielnie sprzedać tam nieruchomość często trzeba włożyć w to wiele czasu i energii. Nie zawsze jednak oznacza to powodzenie. Właściciele mieszkań i domów często proszą o pomoc pośrednika, który ma pomóc im w sprzedaży nieruchomości. Jednak nie jest on w stanie zagwarantować szybkiej i prostej sprzedaży. My jesteśmy. Skup nieruchomości w Poznaniu w szybki i profesjonalny sposób odkupuje nieruchomości, dzięki czemu pomaga Ci oszczędzić wiele czasu i nerwów.

Skup nieruchomości Poznań

Czym jest skup nieruchomości w Poznaniu?

 

Skup nieruchomości w Poznaniu to firma, która specjalizuje się w szybkim skupie nieruchomości. Nie obawiamy się kupować mieszkań z ciężką sytuacją prawną czy wymagających remontu. Nasze grono specjalistów w profesjonalny sposób zajmie się wyceną nieruchomości na sprzedaż, a odpowiedź z informacją ile jesteśmy w stanie Ci zaoferować, dostaniesz już o paru godzinach. Wystarczy wypełnić nasz formularz kontaktowy, w którym podasz podstawowe informacje na temat nieruchomości takie jak lokalizacja, metraż czy stan techniczny.

Jak działa skup nieruchomości w Poznaniu?

 

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie, podając podstawowe informacje o swojej nieruchomości. W przeciągu kilku godzin otrzymasz od nas wstępną wycenę. Jeśli postanowisz podjąć z nami współpracę, skontaktuje się z Tobą nasz pracownik, który wytłumaczy Ci jakie będą kolejne etapy postępowania. Powie jakich potrzeba dokumentów, aby wszystko sfinalizować. Jeśli będzie taka potrzeba pomoże Ci je skompletować. Jeśli nieruchomość nie wymaga większych działań prawnych (ma uregulowaną księgę wieczystą, nie jest zadłużone), to finalizacji transakcji dokonamy z dnia na dzień. Umowę kupna-sprzedaży podpiszemy u notariusza i jeszcze u niego otrzymasz przelew na swoje konto. Nasza firma posiada własny kapitał pieniężny, dzięki czemu nie musimy dodatkowo czekać na decyzje kredytowe i jesteśmy w stanie od razu wypłacić Ci pieniądze.

Mieszkanie jest zadłużone – co wtedy?

 

Nasz skup nieruchomości w Poznaniu ma bogate doświadczenie również w takich sprawach. Nie obce nam kupowanie mieszkań zadłużonych czy z zajęciem komorniczym. Wielokrotnie spotykaliśmy się z tego typu sytuacjami i chętnie pomagamy naszym klientom to rozwiązać. W zależności od Ciebie pieniądze ze sprzedaży trafią w całości na Twoje konto lub po części na konto komornika, aby odciążyć Cię od zobowiązania. Procedura sprzedaży wygląda wtedy identycznie, może się jedynie wydłużyć o parę dni. Wszystko jednak przebiegnie szybko i sprawnie.

Ciężko Ci sprzedać mieszkanie do remontu? Skontaktuj się z nami

 

Jeśli mieszkanie wymaga remontu, albo nie było zamieszkałe od paru lat, to może Ci być trudno sprzedać je samodzielnie. . Ludzie zazwyczaj poszukują miejsca, w które nie trzeba wkładać dodatkowego nakładu finansowego. Gotowego do wprowadzenia się, bez większych mankamentów. Sprzedaż „problematycznego” mieszkania czy domu, może pochłonąć ogromną ilość czasu i nerwów.

Nasz skup nieruchomości w Poznaniu dzięki doświadczeniu i profesjonalnej obsłudze przychodzi na pomoc w tego typu sytuacjach. Jesteśmy firmą, która interesuje się każdą nieruchomością niezależnie od jej stanu wizualnego czy prawnego. Mamy naprawdę duże doświadczenie w branży nieruchomości, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko pozbawić Cię problemu związanego ze sprzedażą Twojej własności. Transakcje z nami przebiegają niezwykle sprawnie i bezproblemowo.

Dlaczego skup nieruchomości w Poznaniu?

 

Wiele osób uważa, że skup nieruchomości to ostateczność. Tymczasem jest to opcja, którą dobrze rozważyć w pierwszej kolejności. Dlaczego? Nasz skup gwarantuje Ci szybkie i indywidualne podejście do sprawy. Nie będziesz musiał/a marnować niepotrzebnie czasu, na wstawianie ogłoszeń czy oprowadzanie potencjalnych nabywców, którzy i tak ostatecznie się nie zdecydują. Nie poniesiesz dodatkowych kosztów takich jak prowizja czy koszt wyceny. Nasz skup będzie stroną transakcji, a nie pośrednikiem. To tak jakby sprzedawać nieruchomość sąsiadowi czy kuzynce. W trakcie pierwszej rozmowy będziesz w stanie podjąć decyzję, czy nasza oferta Cię satysfakcjonuje. A jeśli nie? Negocjuj, jesteśmy skłonni na ustępstwa. Przede wszystkim jest dla nas ważna satysfakcja klienta.

Jak wspominają nasi klienci, mamy bardzo profesjonalne podejście do kupna-sprzedaży. Nasi pracownicy działają na rynku nieruchomości od lat. Nie tylko w Poznaniu, ale również na terenie całej Polski np. w skupie nieruchomości w Lublinie. Znają ten temat od podszewki i nic nie jest im obce. Posiadają doświadczenie zarówno w działaniu z nieruchomościami z pozoru prostymi, jak i tymi trudniejszymi np. z zajęciem komorniczym. Rozpoczynając współpracę z naszą firmą masz gwarancję profesjonalności oraz tego, że sprawa zostanie załatwiona tak szybko, jak pozwalają na to formalności.

 

Skup nieruchomości to nie firma pośrednicząca

 

 

Nie należy porównywać naszego skupu nieruchomości w Poznaniu do firmy pośredniczącej w obrocie nieruchomościami. Są to zupełnie dwa różne przedsięwzięcia, które mają niewiele ze sobą wspólnego. Przede wszystkim należy wiedzieć, że nasz skup nie pobiera żadnej prowizji od dokonanej transakcji. Nie musisz nam również nic płacić podczas czasu, który wymaga załatwienia wszystkich formalności. Firmy pośredniczące często w umowie zawierają nie tylko comiesięczne opłaty za reprezentowanie nieruchomości, ale także procent od ostatecznej kwoty transakcji. Oznacza to, że nie zależy im na szybkiej sprzedaży mieszkania czy domu, ponieważ i tak zyskują na tym, poprzez opłaty miesięczne.

Nasz skup nieruchomości nie jest pośrednikiem, a nabywcą tej nieruchomości. Nam również zależy na czasie. Nie pobieramy żadnych opłat w trakcie, ani po dokonaniu transakcji. Kwota, którą zaproponujemy Ci podczas ostatecznej wyceny, będzie rzeczywistą kwotą, którą otrzymasz na swoje konto bankowe po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży. To tak jakby sprzedawać mieszkanie znajomemu. Jemu przecież nie musisz dodatkowo płacić, to on płaci Tobie.

Masz jeszcze jakieś pytania? Tutaj znajdziesz na nie odpowiedź.

 

Jak długo czeka się na wycenę nieruchomości?

Wycenę swojej nieruchomości otrzymasz już po paru godzinach. Dajemy gwarancję tego, że będzie ona zrobiona obiektywnie i będzie zawierała w sobie wszelkie koszty jakie my ewentualnie będziemy musieli podjąć w związku z kupnem Twojej nieruchomości. Co to oznacza? Oznacza to, że Ty nie poniesiesz już żadnych dodatkowych opłat. Nasz skup nie pobiera prowizji od transakcji, w końcu to my od Ciebie kupujemy, tak jak zrobiłaby to osoba prywatna. Cena, którą zaproponuje Ci nasza firma, będzie rzeczywistą ceną jaką otrzymasz za sprzedaż.

A jeśli zaproponowana cena nie będzie mi odpowiadała?

Negocjuj. Zawsze warto negocjować. Pamiętajmy, że nasza wstępna wycena online opiera się jedynie na kilku informacjach podanych w formularzu kontaktowym. Po tym jak zobaczymy daną nieruchomość sami możemy stwierdzić, że jej wartość jest wyższa lub niższa od zakładanej. Wstępna wycena nie jest więc ostateczna. Warto z nami rozmawiać, negocjować. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i gwarantujemy, że podejdziemy profesjonalnie do Twojej sprawy.

Jakie usługi poza skupem mieszkań oferujecie?

Nasza firma z powodzeniem zajmuje się nie tylko skupem mieszkań, ale również domów w Poznaniu. Mamy doświadczenie w skupie działek, nie tylko budowlanych. Skupujemy również udziały w nieruchomościach oraz lokale komercyjne. Nasi eksperci działają od wielu lat na rynkach nieruchomości i mają niezwykle bogate doświadczenie. Nie zajmują się tylko z pozoru „łatwymi” przedsięwzięciami, ale również skupem mieszkań zadłużonych czy wymagających generalnego remontu. Można powiedzieć, że lubimy wyzwania, mimo że tego typu lokale wcale ich dla nas nie stanowią. Równie sprawnie możemy przeprowadzić Cię przez sprzedaż zarówno „łatwego” mieszkania jak i tego z pozoru „nie do sprzedania”.

Czy muszę opróżnić mieszkanie przed sprzedażą?

Jeśli masz takie życzenie to oczywiście, ale jeżeli nie będziesz miał/a na to siły czy czasu, to my zajmiemy się wszystkim. Zdarzają się różne sytuacje. Czasami szybko musimy opuścić mieszkanie i nie mamy do tego głowy, myśląc jedynie o jak najszybszej wyprowadzce. Czasami w mieszkanie zamieszkiwała np. nasza babcia i nie mamy zwyczajnie sił, aby pozbyć się jej rzeczy. My to jak najbardziej rozumiemy. Ideą naszej firmy jest pomoc klientom. Wszelkie sprawy związane z mieszkaniem od ksiąg wieczystych do umeblowania, załatwimy za Ciebie jeśli tylko będziesz tego potrzebował/a.

Co jeśli moja nieruchomość nie znajduje się w Poznaniu ani okolicach?

Gdy otwieraliśmy naszą firmę, marzyliśmy o tym, żeby umożliwić ludziom w całym kraju szybką sprzedaż swojej nieruchomości. Bez zbędnych formalności, straty czasu czy pieniędzy. Dlatego otworzyliśmy filie na terenie całej Polski, aby ułatwić dostęp do profesjonalistów w swojej dziedzinie. Jeśli twoja nieruchomość znajduje się na południu, skontaktuj się z naszym skupem nieruchomości w Krakowie. Chcesz sprzedać mieszkanie nad morzem? Skup nieruchomości w Gdyni bardzo chętnie pomoże. Mamy wiele oddziałów, a w każdym z nich pracują ludzie związani z tą branżą od lat. Ludzie którym możesz zaufać.

Skąd wiem, że mogę Wam zaufać?

Zarówno na naszej stronie internetowej, jak i na stronach dotyczących skupów nieruchomości w innych miastach, możesz przeczytać wiele dobrych opinii o naszej firmie. Dodatkowo dla zapewnienia komfortu, to Ty wybierasz kancelarię notarialną, w której podpiszemy umowę kupna-sprzedaży. Zrobimy wszystko, aby usługa była wykonana profesjonalnie i szybko.

 

Szczęśliwa rodzina po etapie w którym szukam mieszkania

Łatwy i bezpieczny sposób sprzedaży mieszkania

Sprzedaj swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu i zbędnych spotkań. W ciągu 1 dnia.

  • Szybka wycena
  • Jedna wizyta w mieszkaniu
  • Bezpieczna sprzedaż