Sprzedaj mieszkanie

Aby otrzymać ofertę zakupu, wypełnij formularz z informacjami o Twoim mieszkaniu.

 • 1 krok
 • 2 krok
 • 3 krok
Szczęśliwa rodzina po etapie w którym szukam mieszkania

Łatwy i bezpieczny sposób sprzedaży mieszkania

Sprzedaj swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu i zbędnych spotkań. W ciągu 1 dnia.

 • Szybka wycena
 • Jedna wizyta w mieszkaniu
 • Bezpieczna sprzedaż

Często zadawane pytania

 • Wielu ludzi woli najpierw spróbować sprzedać mieszkanie na własną rękę, zanim ubiegnie się o pomoc firmy nieruchomości, ponieważ nie mają zaufania do obcych agencji mieszkaniowych. Wielu obawia się ile prowizji pobiera biuro nieruchomości, a wynajem również wydaje się być w wielu przypadkach nieosiągalny. Postaramy się jednak wyjaśnić pokrótce za co odpowiada biuro nieruchomości. Agencje nieruchomości działają jak pewnego rodzaju pośrednicy w zawieraniu kontaktu między uczciwym sprzedającym a godnym zaufania nabywcą. Takie firmy często pobierają prowizję od obu stron, w zamian oferując o wiele szybsze nawiązanie kontaktu, pomoc w znalezieniu oferty, która najbardziej interesowałaby danego kupującego oraz pomoc w zorganizowaniu całej dokumentacji i usprawnieniu procedury kupna i sprzedaży. To ile biorą biura nieruchomości zależy od konkretnej firmy, miasta w jakim działa oraz jakości usług jakie oferuje. Nasza agencja nieruchomości działa jednak inaczej.

  Zamiast szukać w Twoim imieniu prywatnego nabywcy, z którym następnie trzeba zorganizować spotkanie w dogodnych dla wszystkich stron terminach, oszczędzamy Ci mnóstwo czasu i zachodu, skupując Twoją nieruchomość bezpośrednio od Ciebie. Prowadzimy niezależny skup i zainteresowani jesteśmy każdym majątkiem, niezależnie od tego czy dane mieszkanie znajduje się w centrum miasta, czy też daleko poza centrum na obrzeżach i wsiach, czy prezentuje się wyjątkowo nowocześnie i zachęcająco, czy też wymaga generalnego remontu zanim nada się do ponownego użytkowania. Nasze biuro nieruchomości zatrudnia najlepszych pracowników i najbardziej wykwalifikowanych, stale doszkalających się specjalistów, a także notariuszy, rzeczoznawców majątkowych i prawników, którzy współpracując ze sobą, tworzą zgrany zespół, który jest w stanie poradzić sobie z każdym wyzwaniem. Każdego klienta, który zgłosi się od nas traktujemy z głębokim szacunkiem, oferując wachlarz najlepszych usług. Zakres naszej współpracy obejmuje zgromadzenie całej niezbędnej do przeprowadzenia procedury skupu i sprzedaży dokumentacji, precyzyjne i jak najkorzystniejsze dla Ciebie wycenienie Twojej nieruchomości, pomoc notariusza przy podpisywaniu umowy, a w przypadku zaistnienia wszelkich problemów prawnych czy ekonomicznych Twojej nieruchomości, również obecność i pomoc zaufanego prawnika. Jednocześnie zapewniamy, że współpraca z naszym biurem nieruchomości przebiega szybko (pieniądze możesz otrzymać już po kilku dniach w gotówce), sprawnie (nasze doświadczenie i podejście do klienta nie rozczarowało jeszcze nikogo) i maksymalnie wygodnie dla Ciebie (wystarczy jedna wizyta w dogodnym dla Ciebie miejscu i terminie)

 • Jesteś właścicielem nieruchomości, ale nie wiesz jak sprzedać mieszkanie? Nie masz czasu, żeby zająć się sprzedażą? Chcesz szybko sprzedać mieszkanie i nie tracić czasu na wszystkie procedury z tym związane? Jeśli na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś tak, to trafiłeś pod właściwy adres. Jeśli myślisz ‘sprzedam mieszkanie’ to wystarczy, że skontaktujesz się z nami za pośrednictwem powyżej zamieszczonego formularza, którego wypełnienie zajmie Ci dwie minuty. Abyśmy mogli przedstawić naszą ofertę zakupu, będziemy potrzebowali od Ciebie kilku informacji na temat nieruchomości – pomoże to nam przeprowadzić rzetelną i szybką wycenę naszej oferty.

 • Największą zaletą jest fakt, że jesteśmy bezpośrednim kupującym w przeciwieństwie do pozostałych biur nieruchomości, które tylko pośredniczą w sprzedaży. Jeśli myślisz sobie ‘chętnie sprzedam mieszkanie bezpośrednio’, to jesteś w odpowiednim miejscu, ponieważ jesteśmy bezpośrednim kupującym. Sprzedając nam swoje mieszkanie nie ponosisz żadnych ukrytych kosztów i nie pobieramy żadnej dodatkowej prowizji. Cena, którą podamy, jest kwotą, która wpłynie na Twoje konto bankowe. To my pokrywamy wszelkie koszty związane z przeprowadzeniem transakcji. Dzięki naszym ekspertom jesteśmy również w stanie zagwarantować Ci bezpieczeństwo transakcji, pomoc z kompletowaniem dokumentów w przypadku braku czasu lub braku wiedzy, możliwie najlepsze ceny ofertowe zakupu Twojej nieruchomości oraz najwyższą jakość świadczonych usług. Nie czekaj, wypełnij powyżej zamieszczony formularz i jeszcze dziś otrzymaj od nas ofertę na zakup Twojego mieszkania! Jeśli myślałeś ‘chętnie sprzedam mieszkanie bezpośrednio i szybko’ to zdecydowanie jest to usługa dla Ciebie.

 • Często przed podejściem do sprzedaży mieszkania człowiek zadaje sobie pytanie „czy sprzedam mieszkanie szybko czy jednak długo będę musiał oczekiwać na ewentualnego kupującego?”. Szybkość działania oraz szybkość kupna Twojej nieruchomości jest największą zaletą naszej firmy. Jesteśmy w stanie sfinalizować transakcję nawet w ciągu kilku dni od pierwszego kontaktu! Kolejnym czynnikiem, który nas wyróżnia jest to, że jesteśmy kupującym bezpośrednim, który kupi Twoje mieszkanie za gotówkę – dzięki czemu nie będziesz musiał czekać około 3 miesięcy na otrzymanie pozytywnej decyzji kredytowej od ewentualnego kupującego, dodatkowo może stać się taka sytuacja, że osoba starająca się o kredyt nie dostanie pozytywnej decyzji – wiążę się to z dużą stratą czasu, oraz pieniędzy na oferowanie nieruchomości od nowa na portalach ogłoszeniowych. Z naszym biurem nie ma takiego problemu – gotówkę przelewamy na wskazany numer rachunku bankowego podczas podpisania aktu notarialnego u notariusza. Dodatkowo gwarantujemy Ci bezpieczeństwo transakcji – wszystkie podejmowane przez nas czynności są zgodne z prawem, a umowy kupna-sprzedaży nieruchomości zawierane są w formie aktu notarialnego u notariusza.

 • My również jesteśmy bezpośrednim kupującym i sposobem działania nie przypominamy tradycyjnego biura nieruchomości, które szuka nabywcy na Twoje mieszkanie i w zamian pobierze prowizję. Transakcja z nami to faktycznie sprzedaż mieszkania bezpośrednio.

 • Jeśli przed podejściem do próby sprzedaży nieruchomości zadajesz sobie pytanie „czy sprzedam mieszkanie, które nadaje się do całkowitego remontu?” to nasza odpowiedź brzmi tak. Kupimy od Ciebie nieruchomość niezależnie od jej stanu technicznego, prawnego czy też finansowego. Często też otrzymujemy od naszych klientów pytanie „Czy sprzedam mieszkanie zadłużone?”. Oczywiście że tak! Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych pracowników jesteśmy w stanie podjąć się nawet najtrudniejszych nieruchomości. Gwarantujemy Ci także pomoc przy kompletowaniu dokumentów, najwyższą jakość świadczonych usług oraz możliwie najwyższe ceny ofertowe zakupu Twojej nieruchomości. Wyślij do nas formularz lub skontaktuj się z nami telefonicznie, a bezpłatną wycenę wraz z możliwie najwyższą ofertą zakupu Twojej nieruchomości otrzymasz w przeciągu kilku godzin od pierwszego kontaktu! Ważne jest to, abyś podczas kontaktu podał nam informacje dotyczące Twojej nieruchomości – pomoże to nam przeprowadzić rzetelną wycenę. Dodatkowo warto wspomnieć, że nie zajmujemy się tylko i wyłącznie mieszkaniami i na wiadomość pt. „Sprzedam dom – czy jesteście zainteresowani?” zawsze odpowiadamy twierdząco.

 • Nie warto. Stracisz na to sporo czasu i pieniędzy, a jest duże ryzyko, że nie trafisz w gusta przyszłych nabywców. Zdecydowanie bardziej wolimy kupować mieszkania przed remontem i dokonywać takiego remontu we własnym zakresie.

 • Oczywiście, że tak! Jesteśmy profesjonalistami i nie przerażają nas różnego typu wyzwania prawne, czy zadłużenia. Przeprowadziliśmy wiele tego typu transakcji i mamy w naszym zespole specjalistów zajmujących się codziennie tego typu transakcjami.

 • W takich przypadkach najczęściej robimy w ten sposób, że najpierw podpisujemy umowę przedwstępną z odpowiednio wysokim zadatkiem i odpowiednio długim terminem na zawarcie aktu końcowego. Dzięki temu otrzymujesz czas i pieniądze na znalezienie i zarezerwowanie swojego przyszłego mieszkania.

 • To również nie stanowi dla nas problemu. Zdarzają się transakcje w których termin na zawarcie aktu notarialnego trwa nawet rok i dłużej, ponieważ czekamy na procedury sądowe, które potrafią się bardzo wydłużać.

Komentarze

 1. Adrian Wąsek

  Sprzedam mieszkanie w Tczewie, proszę o kontakt

 2. Marlena Tomczuk

  dzień dobry sprzedam mieszkanie bezpośrednio

 3. Anna

  Dzień dobry sprzedam mieszkanie, czy jesteście chętni?

 4. Adrian

  Sprzedam mieszkanie za gotówkę

 5. maciek

  Sprzedam mieszkanie za gotówkę

 6. Anna

  Sprzedam mieszkanie bez posrednikow

 7. Robert

  bezposrednio sprzedam mieszkanie w Gliwicach

 8. Tomasz

  Sprzedam mieszkanie za gotówkę

  1. Leszek

   też sprzedam mieszkanie

  2. Leszek

   ja też sprzedam mieszkanie

 9. Tomasz

  Sprzedam mieszkanie w Koszalinie

 10. Aneta Franckowiak

  Sprzedam mieszkanie za gotówkę bez pośredników

 11. Diana

  Chce szybko sprzedać mieszkanie we Wrocławiu czy możecie mi pomóc?

 12. Dawid Szaszor

  Witam mam do sprzedania mieszkanie proszę o kontakt

 13. Rafał

  Chętnie sprzedam mieszkanie

 14. Norbert Jędrzejczyk

  Nie wiedziałem jak szybko sprzedać mieszkanie, na szczęście mi z tym pomogli

 15. Wojtek

  Sprzedam mieszkanie

  1. Laura

   sprzedam mieszkanie

 16. Leszek

  sprzedam mieszkanie bez posrednikow

 17. Norbert Jędrzejczyk

  Witam sprzedam mieszkanie za gotówkę bezpośrednio

 18. Laura

  sprzedam mieszkanie

 19. Andrzej Maćkowiak

  Sprzedam mieszkanie w Gdańsku, proszę o kontakt mailowy

 20. hENRYK

  SPRZEDAM MIESZKANIE W GRUDZIĄDZU

 21. Iwona

  ja tez sprzedam mieszkanie

 22. Karolina Tomczuk

  Pilnie sprzedam mieszkanie czy możecie mi z tym pomóc?

 23. Damian Kędzior

  Sprzedam mieszkanie w Łodzi 50m 3 pokoje

 24. Agata

  Szybko sprzedam mieszkanie do remontu, czy takie też kupujecie?

 25. Roman Grutek

  Sprzedam mieszkanie w Kołobrzegu szybko

 26. Damian Jarecki

  Szybko sprzedam mieszkanie Warszawa, proszę o kontakt

 27. Agata

  Sprzedam mieszkanie bez żadnych pośredników, 38 metrów 2 pokoje w Gliwicach

 28. Mateusz Bernik

  Pilnie sprzedam mieszkanie w Gdańsku, szybko potrzebuje gotówki

 29. Tomek

  Sprzedam mieszkanie wam za 200 tys zł. 35m w Łodzi

 30. Dawid Antkowiak

  Sprzedam mieszkanie jak najszybciej, napiszcie do mnie albo dzwoncie

 31. Aneta Musialik

  Sprzedam mieszkanie jak najszybciej

 32. Daniel

  Sprzedam mieszkanie Chorzów jak najszybciej to możliwe

 33. Aniela

  Pilnie sprzedam mieszkanie w Poznaniu za gotówkę

 34. Renata Pająk

  Sprzedam mieszkanie zależy mi na czasie

 35. Elżbieta

  Sprzedam mieszkanie na wsi, czy to możliwe?

 36. Leon Załęcki

  Pilnie sprzedam mieszkanie ze spadku, jest mi niepotrzebne. Proszę o wiadomość zwrotną

 37. Tomek Jankos

  Sprzedam mieszkanie warszawa ale dopiero we wrześniu czy będzie to możliwe?

 38. Gabriela

  Pilnie sprzedam mieszkanie w dobrej cenie, jak jesteście zainteresowani to proszę pisać

 39. Damian

  Sprzedam mieszkanie w Toruniu na ul. Mycielskiego dwu pokojowe

 40. dawid

  Sprzedam mieszkanie po babci

 41. Aniela Tomasik

  Sprzedam mieszkanie od lat stoi puste więc jest do remontu, ile możecie zapłacić?

 42. Agnieszka Urbaniuk

  Szybko sprzedam mieszkanie Bielsko-Biała, czy tam też działacie?

 43. Natalia

  Potrzebuje szybko spięnięzyć mieszkanie. Sprzedam mieszkanie 33m jeden pokój do odswieżenia w Gdyni

 44. Leszek Ziętar

  Sprzedam mieszkanie jak najszybciej to tylko mozliwe

 45. roman p

  Okazyjnie sprzedam mieszkanie, wyprowadzam sie za granice

 46. norber

  Sprzedam mieszkanie na ulicy Płomyka w warszawie, proszę o kontakt

 47. Angelika

  Szybko sprzedam mieszkanie nadające się do remontu, czy pomagacie z wyceną?

 48. Grzesiek Bartoszak

  Pilnie sprzedam mieszkanie za gotówkę, czekam na kontakt

 49. Adrian

  Sprzedam mieszkanie po remoncie w Wałbrzychu, takie też kupujecie?

 50. Dominik Butleś

  Sprzedam mieszkanie a raczej udział. Czy zajmujecie sie takimi sprawami?

 51. Kornelia

  Sprzedam mieszkanie super pod inwestycję. Dobry procent zwrotu

 52. jacek

  Szybko sprzedam swoje mieszkanie tylko jest zadluzone

 53. Dawid

  Pilnie sprzedam mieszkanie w Bytomiu

 54. Angelika

  Sprzedam mieszkanie kupione od dewelopera. Czy takie nowe też kupujecie czy nie?

 55. Marcin

  Natychmiastowo sprzedam mieszkanie po babci

 56. Damian

  Sprzedam mieszkanie mam postanowienie sądu

 57. monika

  Pilnie sprzedam mieszkanie w Piasecznie, mogę prosić o kontakt

 58. dominik

  Sprzedam mieszkanie z lokatorem

 59. Dawid

  Sprzedam mieszkanie po dziadkach

 60. Klaudia

  Jesteście dalej zainteresowani kupnem? Sprzedam mieszkanie w Krakowie 38m na 2 piętrze

 61. Maria

  Sprzedam mieszkanie za gotówkę bez żadnych pośredników

 62. Kinga

  Pilnie sprzedam mieszkanie za gotówkę w dobrej cenie

 63. jarek

  Sprzedam mieszkanie swoje do remontu, proszę pisać mailowo

 64. Diana

  Dzień dobry, sprzedam mieszkanie w Gliwicach na drugim piętrze. Metraż 48m, 3 pokoje z balkonem

 65. Aniela

  Pilnie sprzedam mieszkanie za gotówkę, czy jest taka możliwość?

 66. Andrzej

  Sprzedam mieszkanie dostane w darowiznie. Czy pomagacie z formalnościami?

 67. Czarek

  Sprzedam mieszkanie z zadłużeniem i komornikiem, czy to możliwe?

 68. Dominika

  Pilnie sprzedam mieszkanie do totalnego remontu

 69. Aneta Musiejewska

  sprzedam mieszkanie bez problemów prawnych

 70. Dawid

  Sprzedam mieszkanie mieszczące się w Bydgoszczy. Proszę o szybki kontakt

 71. Zofia

  Pilnie sprzedam mieszkanie po dziadku.