Sprzedaj mieszkanie

Aby otrzymać ofertę zakupu, wypełnij formularz z informacjami o Twoim mieszkaniu.

 • 1 krok
 • 2 krok
 • 3 krok

Wycena nieruchomości online

 

Chcesz sprzedać swoją nieruchomość i interesuje Cię wycena nieruchomości online? Próbujesz oszacować wartość nieruchomości na podstawie cen na portalach ogłoszeniowych, ale ceny podobnych mieszkań wahają się o kilkanaście procent? Wycena mieszkania online jest naszą darmową usługą, która pomoże Ci określić, w jakiej cenie jesteś w stanie sprzedać swoje mieszkanie. 

Wystarczy, że wypełnisz formularz wyceny nieruchomości online zamieszczony powyżej, a wykonamy dla ciebie wycenę mieszkania online za darmo w przeciągu jednego dnia. Ta wycena mieszkania to jednocześnie nasza oferta bezpośredniego zakupu Twojej nieruchomości za gotówkę!

Nasza firma to szereg specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i nie tylko. Gwarantujemy, że współpraca z nami zawsze kończy się sukcesem, a co najważniejsze – nie generuje ŻADNYCH dodatkowych kosztów. Przekonaj się sam i sprawdź, jak działamy jako skup nieruchomości.

Wycena mieszkania online – dlaczego warto skorzystać?

 

Częstym problemem przy podejmowaniu się sprzedaży nieruchomości jest ustalenie realnej wartości nieruchomości. Zawyżona cena wpływa bezpośrednio na czas sprzedaży mieszkania, a nie każdy chce sobie pozwolić na wiele miesięcy czekania. Dodatkowo warto wspomnieć, że w niektórych przypadkach wartość nieruchomości, które są do siebie podobne, może się różnić nawet o 15%. Duży wpływ na cenę ma:

 • lokalizacja,
 • metraż,
 • stan techniczny
 • stan prawny.

Nasza wycena mieszkania online za darmo jest to usługa, dzięki której otrzymasz od nas ofertę zakupu Twojego mieszkania w ciągu 24 godzin od zgłoszenia. Bez obaw, ta oferta jest całkowicie darmowa, a więc absolutnie nic nie ryzykujesz. Wycena nieruchomości online za pośrednictwem naszego serwisu pozwoli Ci zaoszczędzić dużo czasu i otrzymasz możliwość natychmiastowej sprzedaży swojego lokum.

Jako BNOnline współpracujemy z klientami posiadającymi mieszkania na terenie wielu miast w Polsce. Mieszkasz w Krakowie? Nasz skup nieruchomości Kraków chętnie pomoże Ci w wycenie Twojego mieszkania oraz zaproponuje niezobowiązującą propozycję odkupu. Wystarczy, że wypełnisz formularz – wycena online, a ofertę i wycenę otrzymasz tak szybko, jak tylko to możliwe.

O tym, dlaczego warto zrealizować wycenę nieruchomości online, przeczytasz w artykule: Jak szybko sprzedać mieszkanie. Kiedy przeczytasz ten wpis zdobędziesz niezbędną wiedzę w zakresie tego, na czym polega kompleksowa wycena wartości mieszkania oraz jakie są najszybsze sposoby jego sprzedaży.

Wycena nieruchomości online – opinie konsumentów

 

Jeśli weźmiesz pod uwagę opinie konsumentów na temat naszej firmy BNOnline, z pewnością zauważysz, że dotychczas praktycznie każdy, kto skorzystał z naszych usług, jest w pełni zadowolony z transakcji. Zadowoleni konsumenci doceniają w naszej marce głównie takie aspekty, jak:

 1. Bezpieczeństwo;
 2. Minimum formalności;
 3. Kompleksowe doradztwo;
 4. Brak ukrytych kosztów.

To tylko niektóre z cech naszej firmy, jakie są doceniane przez klientów, z którymi współpracujemy na terenie całej Polski.

Kto może skorzystać z wyceny nieruchomości online?

 

Z wyceny mieszkania online może skorzystać praktycznie każdy, kto posiada majątek w postaci nieruchomości i chce się go pozbyć za gotówkę. BNOnline.pl chętnie nawiązuje współpracę w zakresie wyceny i odkupu z osobami, które posiadają:

 • Mieszkanie otrzymane w spadku;
 • Udziały w nieruchomości;
 • Mieszkanie z lokatorem;
 • Mieszkanie z długami;
 • Nieruchomość, na której ciąży służebność.

Nasze biura nieruchomości online działające na terenie całej Polski współpracują z każdym, kto posiada prawa własnościowe do danego lokalu. Wystarczy skontaktować się z nami poprzez stosowny formularz, a wycena odbędzie się nawet w ciągu 24 godzin od czasu otrzymania danych o nieruchomości. 

Wycena rzeczoznawcy, a wycena nieruchomości online.

 

Podchodząc do wyceny nieruchomości, często zastanawiamy się, czy warto skorzystać z usług rzeczoznawcy. W większości przypadków jest to uzasadniona zagwozdka. Podczas swojej praktyki wielokrotnie spotykaliśmy się z wycenami nieruchomości wykonanymi przez rzeczoznawcę, które zdecydowanie odbiegały od późniejszej kwoty transakcyjnej. To powoduje opóźnienie całego procesu sprzedaży i można powiedzieć, że taka wycena mieszkania powoduje więcej szkody, niż pożytku. Oczywiście nie jest tak w każdym przypadku, ale decydując się na wycenę rzeczoznawcy, należy wziąć pod uwagę również taką ewentualność.

Warto dodać, że usługi rzeczoznawcy są płatne, a nie zawsze przynoszą zamierzone rezultaty. Dlatego w przypadku chęci otrzymania darmowej wyceny Twojej nieruchomości wraz z niezobowiązującą ofertę jego kupna – wypełnij formularz zamieszczony na naszej stronie Internetowej, a w ciągu 1 dnia otrzymasz gotową ofertę na swój adres e-mail.

Nasza marka cieszy się dużym uznaniem wśród byłych klientów głównie ze względu na szybkość działania, brak ukrytych kosztów oraz kompleksowe podejście do każdej sprawy. BNOnline za wycenę nie pobiera ani złotówki, a podczas realizacji tego procesu pod uwagę brane są takie czynniki, jak:

 • Lokalizacja;
 • Powierzchnia użytkowa;
 • Stan prawny nieruchomości;
 • Stan techniczny;
 • Zobowiązania finansowe ciążące na nieruchomości.

To podstawowe kwestie, które są uwzględniane podczas DARMOWEJ wyceny w BNOnline.pl. Oddziały naszej firmy znajdziesz na terenie całej Polski. Z naszych usług możesz też skorzystać na przykład w Katowicach, gdzie funkcjonujemy jako: skup nieruchomości Katowice.

Wycena nieruchomości online mieszkań do remontu.

 

Dzięki naszym ekspertom z wieloletnim doświadczeniem w branży jesteśmy w stanie wycenić dla Ciebie każdy rodzaj nieruchomości – niezależnie od jego stanu technicznego, stanu prawnego, lokalizacji czy też stanu finansowego. Wycena domu online, obok wyceny mieszkania, to druga najpopularniejsza z naszych usług. Dla naszej firmy nie ma znaczenia czy sprzedawaną nieruchomość jest dom, mieszkanie, działka czy też kamienica. Więc jeśli posiadasz nieruchomość do wyceny – skontaktuj się z nami, a darmową wycenę domu online otrzymasz wraz z ofertą jego kupna w przeciągu jednego dnia. Warto wspomnieć, że nasza oferta zakupu nie jest zobowiązująca, a wycena całkowicie darmowa. Dodatkowo decydując się na skorzystanie z usług naszej firmy, gwarantujemy Ci najwyższą jakość świadczonych usług, możliwie najwyższe oferty cenowe zakupu Twojej nieruchomości oraz pomoc naszych ekspertów na każdym etapie współpracy.

Ważne! Jeśli chcesz wycenić mieszkanie do remontu, koniecznie zorientuj się także, jakie mogą być ewentualne koszty przeprowadzenia prac remontowych. Więcej na ten temat znajdziesz we wpisie: Remont mieszkania – ile trzeba będzie za niego zapłacić?

Chcesz szybko wycenić mieszkanie  i otrzymać ciekawą ofertę jego odkupu? Potrzebujesz gotówki tak szybko, jak tylko to możliwe? Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie Internetowej. Po zapoznaniu się z podstawowymi informacjami dokonamy wyceny Twojego mieszkania, a następne prześlemy ją wraz z ofertą odkupu bezpośrednio na adres e-mail.

Sekcja FAQ Masz pytania, może tu znajdziesz odpowiedź?

 

1. Ile trwa wycena mieszkania w BNOnline?

Wycena mieszkania realizowana przez nasze biuro nieruchomości online trwa najczęściej od 24 do 72 godzin w zależności od stopnia skomplikowania danej sprawy. Jeśli stan prawny i techniczny nieruchomości jest jasny, realizujemy wycenę najczęściej w czasie nie dłuższym niż 24 godziny. Ofertę odkupu wraz z wyceną otrzymasz bezpośrednio na adres e-mail wskazany w formularzu.

 

Szukasz sposobu na szybką sprzedaż nieruchomości i może jesteś z Wrocławia? Nasz skup nieruchomości Wrocław chętnie zaoferuje Ci swoje usługi skupu oraz DARMOWEJ wyceny.

2. Czy kwota, którą otrzymam za sprzedaż nieruchomości, będzie pomniejszona o prowizję?

Sprzedaż nieruchomości w BNOnline nie generuje żadnych ukrytych opłat ani prowizji za zrealizowaną transakcję. Po zaakceptowaniu oferty odkupu nie poniesiesz już żadnych kosztów oprócz tych potrzebnych na dojazd do biura notariusza w celu podpisania umowy kupna-sprzedaży. Nasza marka proponuje najlepsze rynkowe ceny odkupu mieszkań, domów, działek i udziałów. Nie wierzysz? Wypełnij formularz i przekonaj się sam/sama!

3. Ile kosztuje wycena w serwisie BNOnline.pl?

Wycena mieszkania lub domu w BNOnline.pl jest całkowicie DARMOWA, a przesłana przez nas oferta nie zobowiązuje Cię do podpisania żadnej umowy. Możesz skorzystać z usług naszego biura nieruchomości online bez ryzyka, że narazisz się na jakiekolwiek wydatki. Jeśli tylko chcesz poznać wartość swojej nieruchomości, również możesz skontaktować się z naszą firmą.

4. Posiadam tylko udziały w nieruchomości – czy mogę je sprzedać w BNOnline?

Nawet jeśli masz tylko część udziałów w danej nieruchomości również możesz je z powodzeniem sprzedać w BNOnline. Pamiętaj jednak, że przed podpisaniem umowy nasza firma dokładnie przeanalizuje dostarczone przez Ciebie dokumenty, stan prawny nieruchomości oraz jej wartość, aby móc zaproponować możliwie najlepszą cenę odkupu samych udziałów.

5. Jakie dokumenty muszę dostarczyć, aby zrealizować wycenę mieszkania?

Aby zrealizować wycenę mieszkania potrzebne nam będą podstawowe dokumenty takie, jak: akt notarialny, wypisy z ksiąg wieczystych, informacje o lokatorach i osobach zameldowanych pod danym adresem. To najważniejsze dokumenty, bez których rzetelna wycena wartości mieszkania nie będzie możliwa.

6. Czy wycena nieruchomości jest równoznaczna z jej sprzedażą na rzecz BNOnline?

Oczywiście, że nie! Korzystając z DARMOWEJ wyceny, możesz tylko sprawdzić, ile warta jest Twoja nieruchomość bez obowiązku późniejszego podpisywania umowy z naszą firmą. Do każdego klienta przesyłamy wraz z wyceną propozycję odkupu nieruchomości, której jednak w żadnym razie nie musisz akceptować.

7. Kiedy otrzymam gotówkę jeśli zdecyduję się na sprzedaż mieszkania?

Należne środki ze sprzedaży mieszkania na rzecz naszego biura nieruchomości otrzymasz tuż po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży w obecności notariusza. Co ciekawe, pieniądze możesz otrzymać bezpośrednio w gotówce do ręki lub przelewem na rachunek bankowy wskazany w umowie.

Szczęśliwa rodzina po etapie w którym szukam mieszkania

Łatwy i bezpieczny sposób sprzedaży mieszkania

Sprzedaj swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu i zbędnych spotkań. W ciągu 1 dnia.

 • Szybka wycena
 • Jedna wizyta w mieszkaniu
 • Bezpieczna sprzedaż