Sprzedaj mieszkanie

Aby otrzymać ofertę zakupu, wypełnij formularz z informacjami o Twoim mieszkaniu.

  • 1 krok
  • 2 krok
  • 3 krok

Wycena nieruchomości online

 

Chcesz sprzedać swoją nieruchomość i interesuje Cię wycena nieruchomości online? Próbujesz oszacować wartość nieruchomości na podstawie cen na portalach ogłoszeniowych, ale ceny podobnych mieszkań wahają się o kilkanaście procent? Wycena mieszkania online jest naszą darmową usługą, która pomoże Ci określić, w jakiej cenie jesteś w stanie sprzedać swoje mieszkanie. Wystarczy, że wypełnisz formularz wyceny nieruchomości online zamieszczony powyżej, a wykonamy dla ciebie wycenę mieszkania online za darmo w przeciągu jednego dnia. Ta wycena mieszkania to jednocześnie nasza oferta bezpośredniego zakupu Twojej nieruchomości za gotówkę!

Wycena mieszkania online – dlaczego warto skorzystać?

 

Częstym problemem przy podejmowaniu się sprzedaży nieruchomości jest ustalenie realnej wartości nieruchomości. Zawyżona cena wpływa bezpośrednio na czas sprzedaży mieszkania, a nie każdy chce sobie pozwolić na wiele miesięcy czekania. Dodatkowo warto wspomnieć, że w niektórych przypadkach cena nieruchomości, które są do siebie podobne, może się różnić nawet o 15%. Duży wpływ na cenę nieruchomości ma:

  • lokalizacja,
  • metraż,
  • stan techniczny
  • i również stan prawny.

Nasza wycena mieszkania online za darmo jest to usługa, dzięki której otrzymasz od nas ofertę zakupu Twojego mieszkania w ciągu 12 godzin od zgłoszenia. Bez obaw, ta oferta jest całkowicie darmowa i niezobowiązująca, a więc absolutnie nic nie ryzykujesz. Wycena nieruchomości online za pośrednictwem naszego serwisu pozwoli Ci zaoszczędzić dużo czasu i otrzymasz możliwość natychmiastowej sprzedaży swojego lokum.

Wycena rzeczoznawcy, a wycena nieruchomości online.

 

Podchodząc do wyceny nieruchomości, często zastanawiamy się, czy warto skorzystać z usług rzeczoznawcy. W większości przypadków jest to uzasadniona zagwozdka. Podczas swojej praktyki wielokrotnie spotykaliśmy się z wycenami nieruchomości wykonanymi przez rzeczoznawcę, które zdecydowanie odbiegały od późniejszej kwoty transakcyjnej. To powoduje opóźnienie całego procesu sprzedaży i można powiedzieć, że taka wycena mieszkania powoduje więcej szkody, niż pożytku. Oczywiście nie jest tak w każdym przypadku, ale decydując się na wycenę rzeczoznawcy, należy wziąć pod uwagę również taką ewentualność.

Warto dodać, że usługi rzeczoznawcy są płatne, a nie zawsze przynoszą zamierzone rezultaty. Dlatego w przypadku chęci otrzymania darmowej wyceny Twojej nieruchomości wraz z niezobowiązującą ofertę jego kupna – wypełnij formularz kontaktowy zamieszczony powyżej i w ciągu 1 dnia otrzymasz gotową ofertę na swój adres e-mail.

Wycena nieruchomości online mieszkań do remontu.

 

Dzięki naszym ekspertom z wieloletnim doświadczeniem w branży jesteśmy w stanie wycenić dla Ciebie każdy rodzaj nieruchomości – niezależnie od jego stanu technicznego, stanu prawnego, lokalizacji czy też stanu finansowego. Wycena domu online, obok wyceny mieszkania, to druga najpopularniejsza z naszych usług. Dla naszej firmy nie ma znaczenia czy sprzedawaną nieruchomość jest dom, mieszkanie, działka czy też kamienica. Więc jeśli posiadasz nieruchomość do wyceny – skontaktuj się z nami, a darmową wycenę domu online otrzymasz wraz z ofertą jego kupna w przeciągu jednego dnia. Warto wspomnieć, że nasza oferta zakupu nie jest zobowiązująca, a wycena całkowicie darmowa. Dodatkowo decydując się na skorzystanie z usług naszej firmy, gwarantujemy Ci najwyższą jakość świadczonych usług, możliwie najwyższe oferty cenowe zakupu Twojej nieruchomości oraz pomoc naszych ekspertów na każdym etapie współpracy.

Szczęśliwa rodzina po etapie w którym szukam mieszkania

Łatwy i bezpieczny sposób sprzedaży mieszkania

Sprzedaj swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu i zbędnych spotkań. W ciągu 1 dnia.

  • Szybka wycena
  • Jedna wizyta w mieszkaniu
  • Bezpieczna sprzedaż