3 kroki dzielą Cię od sprzedaży

Sprzedaj swoje mieszkanie w 3 prostych krokach.
Dołożymy wszelkich starań, żebyś był zadowolony

skup domów
Skup domów – na czym polega i kiedy warto skorzystać?

Skup domów – na czym polega i kiedy warto skorzystać?

Skup domów

 

Próba sprzedaży domu i mieszkania na własną rękę wiąże się najczęściej z przymusem poświęcenia ogromnej ilości swojego prywatnego czasu na dopełnienie formalności oraz posiadanie chociaż niezbędnej, podstawowej wiedzy o rynku nieruchomości, co również stanowi duże i czasochłonne wyzwanie. Nasza firma jest świadoma jak cenna dla klientów jest szybkość zawarcia transakcji i spieniężenia swojego domu, dlatego jako skup domów dołożyliśmy wszelkich starań, aby maksymalnie skrócić i uprościć cały proces skupu domów za gotówkę przez naszą firmę.

Sprawdź naszą wycenę nieruchomości

Dlaczego lepiej sprzedać swój dom do naszego skupu domów niż sprzedać je na własną rękę?

 

Nasza firma prowadzi skup domów za gotówkę od wielu lat i to na terenie całej Polski, dlatego jesteśmy świadomi dokładnie czego nasi klienci potrzebują i możemy się pochwalić setkami pozytywnie zawartych transakcji na naszym koncie oraz dużą ilością zadowolonych z naszych usług skupu domów klientów. To właśnie między innymi z ich doświadczeń wiemy jak trudnym wyzwaniem jest samodzielna sprzedaż domu. Na osobę chcącą sprzedać swój dom samemu czekają przeszkody już od samego początku – bardzo ciężko jest przygotować ofertę lokalu, która wybije się na tle innych i zdobędzie zainteresowanie potencjalnego kupca. Dodatkowo nie wszystkie zgłoszone osoby są zdecydowane na zakup i możemy niepotrzebnie stracić sporo czasu na konwersacje i prezentacje mieszkania. Proces samodzielnej sprzedaży domu może ciągnąć się miesiącami, szczególnie jeśli znajduje się on w małej miejscowości lub jego stan techniczny wymaga poprawy w postaci remontu. Nawet jeśli znajdziemy już osobę chętną na zakup naszej nieruchomości, często musimy liczyć się z wydłużonym czekaniem na zapłatę, ponieważ mało który nabywca dysponuje taką kwotą od ręki i wymaga czasu na przykład na złożenie wniosku o kredyt hipotetyczny.

Decydując się na sprzedaż domu do naszego skupu domów wszystkie te problemy znikają. Jesteśmy zainteresowaniu skupem domów za gotówkę w każdym stanie i lokalizacji, dlatego zgłaszając do nas swój lokal można być pewnym uzyskania w bardzo szybkim czasie odpowiedzi, łącznie z precyzyjnie określoną wartością lokalu i dokładną kwotą jaki nasz skup domów oferuje za tą nieruchomość. Kolejnym naszym atutem jest fakt, że jesteśmy w stanie sfinalizować transakcje w zaledwie kilka dni i to z natychmiastową zapłatą, ponieważ prowadzimy skup domów za gotówkę z naszych własnych firmowych środków.

Sprawdź czym zajmuje się biuro nieruchomości

Co zawrzeć w formularzu kontaktowym zgłaszając chęć sprzedaży nieruchomości do naszego skupu domów i co wpływa na wartość domu?

 

Nasza firma stworzyła unikatowy formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej naszego skupu domów. Jest on niesamowicie prosty i szybki w wypełnianiu, ponieważ ma formę wypełniania luk oraz zaznaczania odpowiednich okienek. Pytamy o same podstawowe informacje, które są niezbędne do przeprowadzenia wyceny domu. Należy pamiętać, że im więcej informacji zamieścimy w formularzu tym bardziej działa to na naszą korzyść – dodatkowe atuty zwiększają wartość domu. Zgłaszając dom do naszego skupu domów prosimy o zawarcie swoich aktualnych danych kontaktowych oraz takich informacji jak dokładny adres i lokalizacja domu, jego metraż oraz liczbę pokoi i pięter. Oczywiście głównym czynnikiem wpływającym na kwotę jaką nasz skup domów za gotówkę jest w stanie zaoferować za dom jest jego stan techniczny i czy wymaga on remontu. Na cenę domu bardzo pozytywnie może wpłynąć obecność takich udogodnień jak ogród, balkon czy podjazd z miejscem parkingowym.

Jak wygląda proces sprzedaży domu naszemu skupowi domów i jak dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów?

 

Cały proces sprzedaży domu do naszego skupu domów rozpoczyna się w momencie otrzymania przez nas zgłoszenia o chęci sprzedaży nam domu. W zgłoszeniu prosimy o zawarcie danych kontaktowych oraz najważniejszych informacji o nieruchomości, które pozwolą naszym pracownikom od skupu domów wykonać dokładną wycenę. Jeśli chodzi o dane wrażliwe naszego klienta, dbamy o ich ochronę i podchodzimy do tej sprawy bardzo poważnie. Jeśli zaoferowana przez nas kwota usatysfakcjonuje naszego klienta przechodzimy do dalszych etapów sprzedaży domu do naszego skupu domów za gotówkę, oferując w tym momencie możliwość wyboru opcji zadatku. Jako firma z doświadczeniem wiemy dokładnie jakie dokumenty są wymagane do legalnej sprzedaży i dzielimy się tą wiedzą ze sprzedającym, podając mu dokładną listę niezbędnych do skompletowania papierów i oferując w tym naszą pomoc. Podpisując umowę z naszym skupem domów nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo i niedopilnowanie kwestii prawnych. Po skompletowaniu dokumentów przychodzi czas na finalne spotkanie, na którym zawieramy transakcję. Dodatkowo przy podpisywaniu umowy obecny jest notariusz, który przygotowuje odpowiedni akt notarialny. Aby zadbać o zaufanie naszego klienta to jemu proponujemy wybór znanej jemu kancelarii notarialnej. Nasz skup domów za gotówkę prowadzimy z własnych środków, więc od razu po zawarciu transakcji ustalona wcześniej kwota trafia na rachunek klienta. Dopiero po zaksięgowaniu płatności odbieramy klucze do domu.

Jeśli chcesz sprzedać swój dom w atrakcyjnej cenie i jak najszybszym czasie – nasz skup domów za gotówkę jest najlepszym wyborem. W razie dalszych pytań zapraszamy do kontaktu, nasi pracownicy zawsze chętnie służą pomocą.

Więcej informacji znajdziesz na https://bnonline.pl/

Zobacz więcej

Wcześniejsza spłata kredytu a odsetki i zwrot

Wcześniejsza spłata kredytu a odsetki i zwrot

Umowa przyrzeczona sprzedaży nieruchomości - co to jest?

Umowa przyrzeczona sprzedaży nieruchomości – co to jest?

Jak zrobić dobre zdjęcia mieszkania na sprzedaż lub wynajem?

Jak zrobić dobre zdjęcia mieszkania na sprzedaż lub wynajem?

Zrzeczenie się dziedziczenia – co warto wiedzieć?

Zrzeczenie się dziedziczenia – co warto wiedzieć?

Cena ubezpieczenia mieszkania, domu – jaki jest koszt?

Cena ubezpieczenia mieszkania, domu – jaki jest koszt?