Sprzedaj mieszkanie

Aby otrzymać ofertę zakupu, wypełnij formularz z informacjami o Twoim mieszkaniu.

 • 1 krok
 • 2 krok
 • 3 krok

 

Jak wygląda proces wyceny i skup nieruchomości? Zastanawiasz się, czy warto korzystać z usług firmy, która oferuje skup mieszkań? Poznaj procedury oraz zasady funkcjonowania tego rynku w Polsce. Zobacz, jak pracuje nasze biuro, komu pomagamy i jakie lokale są dla nas atrakcyjne. 

Wybierając naszą firmę, możesz mieć pewność, że każda transakcja zostanie zakończona tak szybko, jak tylko to możliwe z minimum formalności. Gotówkę ze sprzedaży nieruchomości otrzymasz praktycznie od ręki tuż po podpisaniu umowy w obecności notariusza. Nie czekaj i sprawdź, czym wyróżnia się nasza firma.

Skup nieruchomości BNOnline – co nas wyróżnia?

 

Sprzedaż mieszkania na własną rękę o ile ma plusy, to może być dość kłopotliwa. Chcąc sprzedać nieruchomość, musisz nie tylko pokryć koszty jej eksploatacji przez okres poszukiwania nowego nabywcy, ale też dopiąć na ostatni guzik wszystkie formalności.

Same poszukiwania potencjalnego kupca nie należą do najprostszych działań.  Szczególnie jeśli bez pomocy specjalistów próbujesz określić wartość nieruchomości, robisz nieatrakcyjne zdjęcia oraz wystawiasz ogłoszenie z niepełnym opisem lokalu. Jeśli chcesz sprzedać mieszkanie szybko i za gotówkę nie zwlekaj i wypełnij formularz kontaktowy: Chcę sprzedać mieszkanie. Dzięki temu nawet w ciągu 24 godzin otrzymasz rzetelną wycenę mieszkania, domu lub działki.

Oferujemy skup mieszkań za gotówkę i nie tylko. Realizujemy wszelkie transakcje związane całkowicie online, dzięki czemu możemy prowadzić szybki skup nieruchomości. Niezależnie od lokalizacji przesyłamy w ciągu 24 godzin swoją ofertę kupna, a całą transakcję możemy zrealizować już w ciągu kilku dni.

Jeśli chodzi o aspekty, które wyróżniają nasze biur BNOnline.pl, warto zwrócić uwagę na:

 • Szybkość działania
 • Atrakcyjne oferty cenowe
 • Bezpieczeństwo transakcji
 • Wysoki poziom elastyczności
 • Wygodę i fachową pomoc specjalistów
 • Skup mieszkań oraz skup domów

Jak widać, wiele aspektów wyróżnia naszą markę. Polska to kraj, na którego terenie działamy, stale rozwijając swoje usługi. Krótki czas reakcji, bo tylko 12 godzin to nasz główny atut, dzięki któremu wyróżniamy się spośród innych firm na rynku. Kiedy wyślesz do nas formularz zgłoszeniowy i zaakceptujesz przesłaną ofertę skupu, istnieje możliwość sfinalizowania transakcji w ciągu kilku dni. Jako firma działająca szybko i oferująca natychmiastową gotówkę, wypłacamy środki dla klienta bezzwłocznie po podpisaniu umowy sprzedaży.

Czy bezpieczeństwo jest ważne? W biurze nieruchomości online możesz być pewny, że żadne Twoje dane nie zostaną ujawnione bez Twojej zgody, a cały proces, jakim jest szybki skup BNOnline.pl, jest w pełni bezpieczny. Podczas podpisywania umowy wykonujemy natychmiastowe przelewy lub wypłacamy należną kwotę bezpośrednio w gotówce, abyś nie musiał czekać. Klucze do lokalu przyjmujemy dopiero wtedy, kiedy środki pojawią się u Ciebie. Pamiętaj też, że jako profesjonalny skup mieszkań pomożemy Ci w skompletowaniu wszystkich niezbędnych dokumentów potrzebnych do sprzedaży mieszkania.

W ramach skupu mieszkań działamy na terenie wielu miast w Polsce. Jeśli jesteś z Bydgoszczy, Krakowa lub Katowic, to poniżej znajdziesz nasze oddziały:

 • Skup nieruchomości Bydgoszcz;
 • Na południu Polski Skup nieruchomości Kraków;
 • Skup nieruchomości Katowice/Śląsk.

Jesteśmy elastyczni – co znaczy, że dajemy możliwość podpisania umowy przedwstępnej wraz z wypłatą zadatku, pozwalamy na dowolne ustalenie terminu podpisania umowy, a także dostosowujemy się do Ciebie w kwestii miejsca spotkania w celu zrealizowania transakcji skupu mieszkań.

Cenisz sobie wygodę? Idealnie trafiłeś. Nasi specjaliści będą zawsze do Twojej dyspozycji. Niezależnie od pory, otrzymasz fachową pomoc i doradztwo w zakresie kompletacji niezbędnych dokumentów. Dodatkowo cały proces realizujemy zdalnie i bez zbędnych spotkań. Nasze internetowe biuro nieruchomości działa jako skup za gotówkę w całej Polsce. Każdy, kto ceni sobie szybkość działania, wygodę, bezpieczeństwo i fachową pomoc powinien zdecydować się na skorzystanie z oferty naszej firmy dotyczącej szybkiej możliwości zbycia mieszkania.

Jak działamy w ramach BNOnline?

 

Samo wypełnienie formularza kontaktowego znajdującego się na naszej oficjalnej stronie zajmie Ci dosłownie tylko kilka chwil. My w ciągu 12 godzin od otrzymania zgłoszenia prześlemy do Ciebie wycenę wraz z propozycją kupna. Wystarczy, że podczas kilka informacji na temat Twojego lokalu, zaakceptujesz wstępną ofertę i już w ciągu kilku dni podpiszesz umowę sprzedaży z szybką wypłatą środków na konto lub w gotówce. Od Ciebie zależy, czy współpracując z nami w ramach sprzedaży mieszkania albo domu, chcesz podpisać od razu końcowy akt notarialny, czy najpierw umowę przedwstępną.

BNOnline współpracuje z klientami na terenie całej Polski pod warunkiem, że lokal znajduje się w mieście powyżej 10 000 mieszkańców.

Co tak właściwie kupujemy? Są to głównie mieszkania, ale coraz większą część naszych transakcji stanowi skup domów, a nawet jesteśmy w stanie kupić też same udziały w nieruchomościach. Gdzie funkcjonuje nase biuro? Warszawa nie jest jedynym miastem, w którym kupujemy od klientów mieszkania i inne lokale. Dzięki działalności online możemy podpisać umowę z klientem niezależnie od miejsca jego zamieszkania w ciągu kilku dni od zaakceptowania naszej oferty. Nasza firma działa błyskawicznie. Jeśli tylko posiadasz na sprzedaż dom, mieszkanie lub nawet zadłużoną nieruchomość – nie czekaj i wyślij do nas zgłoszenie poprzez formularz kontaktowy. Odezwiemy się do Ciebie najszybciej, jak to możliwe, ale w czasie nie dłuższym niż 12 godzin i prześlemy atrakcyjną ofertę. Skup mieszkań za gotówkę to obszar naszej codziennej działalności.

Kiedy warto skorzystać z oferty skup nieruchomości BNOnline?

 

Z oferty naszego biura nieruchomości online warto skorzystać zawsze wtedy, kiedy zależy Ci na szybkiej sprzedaży mienia. Klienci cenią współpracę z nami głównie z uwagi na czas zawarcia transakcji oraz wygodę całego procesu. Jeśli lokal jest dla Ciebie problematyczny lub masz udziały w lokalu, z którego właścicielami nie możesz dojść do porozumienia, to także możemy dokonać tego typu transakcji. Czynnikiem, który powoduje, że klienci korzystają ze skupu mieszkań, jest także pogorszony stan techniczny lokalu kwalifikujący go do remontu. Podsumowując, jako firma BNOnline proponujemy klientom skup mieszkań i skup domów w całej Polsce. Nasza firma oferuje proste rozwiązania pozwalające na sprzedaż lokum już w ciągu kilku dni od zgłoszenia.

Wiele osób uważa, że skup nieruchomości to usługa dla osób mających jakieś problemy, ale to wcale nie jest prawda. Oczywiście kupno mieszkań lub domów z problemami jest obszarem naszej działalności, natomiast około połowy naszych klientów stanowią osoby, które po prostu nie chcą poświęcać mnóstwa czasu na szukaniu potencjalnego nabywcy i późniejsze procedury związane ze sfinansowaniem takiego zakupu.

Jak sprzedać lokal w kilku krokach? Sprawdź opinie BNOnline.pl!

 

Wystarczy kilka kroków, by sprzedać w krótkim czasie i bez zbędnych problemów sprzedać swoje mieszkanie. Wystarczy, że uzupełnisz formularz kontaktowy lub zadzwonisz bezpośrednio do naszego konsultanta, podając podstawowe dane o sobie i sprzedawanej nieruchomości. Maksymalnie po upływie 12 godzin prześlemy do Ciebie ofertę skupu nieruchomości oraz określimy kwotę, jaką jesteśmy w stanie wypłacić od ręki. Pomożemy Ci przy załatwianiu wszelkich formalności, kompletacji dokumentów oraz odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące transakcji. Możesz też zlecić nam wszelkie działania związane z finalizacją transakcji jeśli nie masz na to czasu. Całą transakcję sfinalizujemy podczas tylko jednego spotkania u notariusza w celu podpisania umowy sprzedaży w formie aktu notarialnego. Po jego podpisaniu natychmiast wypłacamy środki natychmiastowym przelewem na konto lub w formie gotówki. Sposób wypłaty zależy już tylko od Ciebie.

Cenimy sobie zadowolenie naszych klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, by jakość naszych usług utrzymywała się na jak najwyższym poziomie. Nasze biuro nieruchomości online BNO cieszy się nienaganną opinią wśród zadowolonych konsumentów, dzięki czemu możesz być spokojny o bezpieczeństwo transakcji.

Chcesz szybko i bez zbędnych formalności sprzedać nieruchomość? A może masz tylko udziały i również chcesz się ich pozbyć, otrzymując gotówkę praktycznie od ręki? Nie zwlekaj! Wypełnij formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie Internetowej i poczekaj na kontakt ze strony naszych specjalistów. Postaw na bezpieczeństwo, szybkość działania i najlepsze rynkowe ceny odkupu! Wybierz skup nieruchomości!

Sekcja FAQ Masz pytania, może tu znajdziesz odpowiedź?

 

 • Mam zadłużone mieszkanie – czy mogę je sprzedać w skupie?

Jeśli posiadasz zadłużone mieszkanie np. w ramach kredytu hipotecznego lub innego zobowiązania, możesz je z powodzeniem sprzedać do naszego skupu nieruchomości. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem dokładnie analizujemy wartość nieruchomości, proponując możliwie najlepszą cenę odkupu. Tylko u nas w krótkim czasie pozbędziesz się zarówno nieruchomości, jak i długu i zaczniesz wszystko od nowa.

 • Jak wyceniane są nieruchomości w skupie?

Podczas wyceny bierzemy pod uwagę takie czynniki, jak: lokalizację, metraż, stan prawny oraz stan techniczny. Uwzględniając wszystkie powyższe elementy, możemy rzetelnie ocenić wartość nieruchomości i przesłać do klienta niezobowiązującą ofertę jej odkupu.

 • Czy mieszkanie ze służebnością można sprzedać w skupie mieszkań?

Mieszkanie, na którym ciąży służebność wobec aktualnych mieszkańców można sprzedać w naszym skupie mieszkań. Oczywiście tego typu problematyczne nieruchomości nie będą wyceniane tak wysoko, jak inne, ale, tak czy inaczej, istnieje opcja sprzedaży mieszkania ze służebnością za gotówkę. 

 • Kiedy otrzymam środki ze sprzedaży mieszkania w skupie nieruchomości?

Decydując się na współpracę z naszą firmą, możesz liczyć na wypłatę środków za sprzedaż nieruchomości tuż po podpisaniu umowy w obecności notariusza. Pieniądze wypłacamy w gotówce lub przelewem na konto w zależności od preferencji sprzedającego.

 • Ile trwa proces odkupu mieszkania?

Cały proces sprzedaży nieruchomości w naszym skupie trwa od 3 do 7 dni roboczych. To wystarczający czas pozwalający na zrealizowanie wyceny (najczęściej w ciągu 24 godzin), analizę dokumentacji oraz umówienie terminu u notariusza. Każdy sprzedający, który chce w szybki pozyskać dodatkowe środki, może liczyć na profesjonalne podejście do sprawy z naszej strony i możliwie jak najszybszą realizację zlecenia odkupu nieruchomości.

 

Sprzedaj mieszkanie

Aby otrzymać ofertę zakupu, wypełnij formularz z informacjami o Twoim mieszkaniu.

 • 1 krok
 • 2 krok
 • 3 krok
Szczęśliwa rodzina po etapie w którym szukam mieszkania

Łatwy i bezpieczny sposób sprzedaży mieszkania

Sprzedaj swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu i zbędnych spotkań. W ciągu 1 dnia.

 • Szybka wycena
 • Jedna wizyta w mieszkaniu
 • Bezpieczna sprzedaż