Sprzedaj mieszkanie

Aby otrzymać ofertę zakupu, wypełnij formularz z informacjami o Twoim mieszkaniu.

 • 1 krok
 • 2 krok
 • 3 krok

Skup nieruchomości

Zastanawiasz się, czy warto korzystać z usług firmy, która oferuje skup mieszkań? Jak wygląda proces wyceny i skup nieruchomości? Poznaj procedury oraz zasady funkcjonowania rynku skupu nieruchomości w Polsce. Zobacz, jak pracuje nasze biuro, komu pomagamy i jakie lokale są dla nas atrakcyjne.

Skup nieruchomości Polska – co nas wyróżnia?

 

Sprzedaż mieszkania na własną rękę o ile ma plusy, to może być dość kłopotliwa. Chcąc sprzedać nieruchomość, musisz nie tylko pokryć koszty jej eksploatacji przez okres poszukiwania nowego nabywcy, ale też dopiąć na ostatni guzik wszystkie formalności.

Same poszukiwania potencjalnego kupca nie należą do najprostszych działań.  Szczególnie jeśli bez pomocy specjalistów próbujesz określić wartość nieruchomości, robisz nieatrakcyjne zdjęcia oraz wystawiasz ogłoszenie z niepełnym opisem lokalu.

Oferujemy skup mieszkań za gotówkę i nie tylko. Realizujemy wszelkie transakcje związane całkowicie online, dzięki czemu możemy prowadzić szybki skup nieruchomości. Niezależnie od lokalizacji przesyłamy w ciągu 12 godzin swoją ofertę kupna, a całą transakcję możemy zrealizować już w ciągu kilku dni.

Jeśli chodzi o aspekty, które wyróżniają nasz skup nieruchomości, warto zwrócić uwagę na:

 • Szybkość działania
 • Atrakcyjne oferty cenowe
 • Bezpieczeństwo transakcji
 • Wysoki poziom elastyczności
 • Wygodę i fachową pomoc specjalistów
 • Skup mieszkań oraz skup domów

Jak widać, wiele aspektów wyróżnia nasz skup nieruchomości. Polska to kraj, na którego terenie działamy, stale rozwijając swoje usługi. Krótki czas reakcji, bo tylko 12 godzin to nasz główny atut, dzięki któremu wyróżniamy się spośród innych firm na rynku. Kiedy wyślesz do nas formularz zgłoszeniowy i zaakceptujesz przesłaną ofertę skupu, istnieje możliwość sfinalizowania transakcji w ciągu kilku dni. Jako szybki skup nieruchomości za gotówkę wypłacamy środki dla klienta bezzwłocznie po podpisaniu umowy sprzedaży.

Czy bezpieczeństwo jest ważne? W biurze nieruchomości online możesz być pewny, że żadne Twoje dane nie zostaną ujawnione bez Twojej zgody, a cały proces, jakim jest szybki skup nieruchomości, jest w pełni bezpieczny. Podczas podpisywania umowy wykonujemy natychmiastowe przelewy lub wypłacamy należną kwotę bezpośrednio w gotówce, abyś nie musiał czekać. Klucze do lokalu przyjmujemy dopiero wtedy, kiedy środki pojawią się u Ciebie. Pamiętaj też, że jako profesjonalny skup mieszkań pomożemy Ci w skompletowaniu wszystkich niezbędnych dokumentów potrzebnych do sprzedaży mieszkania.

Jesteśmy elastyczni – co znaczy, że dajemy możliwość podpisania umowy przedwstępnej wraz z wypłatą zadatku, pozwalamy na dowolne ustalenie terminu podpisania umowy, a także dostosowujemy się do Ciebie w kwestii miejsca spotkania w celu zrealizowania transakcji skupu mieszkan.

Cenisz sobie wygodę? Idealnie trafiłeś. Nasi specjaliści będą zawsze do Twojej dyspozycji. Niezależnie od pory, otrzymasz fachową pomoc i doradztwo w zakresie kompletacji niezbędnych dokumentów. Dodatkowo cały proces realizujemy zdalnie i bez zbędnych spotkań. Nasze internetowe biuro nieruchomości działa jako skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce. Każdy, kto ceni sobie szybkość działania, wygodę, bezpieczeństwo i fachową pomoc powinien zdecydować się na skorzystanie z oferty naszej firmy dotyczącej skupu mieszkań.

Jak działamy w ramach skupu mieszkań online?

 

Samo wypełnienie formularza kontaktowego znajdującego się na naszej oficjalnej stronie zajmie Ci dosłownie tylko kilka chwil. My w ciągu 12 godzin od otrzymania zgłoszenia prześlemy do Ciebie wycenę wraz z propozycją skupu nieruchomości. Wystarczy, że podczas kilka informacji na temat Twojego lokalu, zaakceptujesz wstępną ofertę i już w ciągu kilku dni podpiszesz umowę sprzedaży z szybką wypłatą środków na konto lub w gotówce. Od Ciebie zależy, czy współpracując z nami w ramach skupu mieszkań za gotówkę, chcesz podpisać od razu końcowy akt notarialny, czy najpierw umowę przedwstępną.

Nasz skup nieruchomości współpracuje z klientami na terenie całej Polski pod warunkiem, że lokal znajduje się w mieście powyżej 10 000 mieszkańców.

Co tak właściwie kupujemy? Są to głównie mieszkania, ale coraz większą część naszych transakcji stanowi skup domów, a nawet jesteśmy w stanie kupić też same udziały w nieruchomościach. Gdzie funkcjonuje nasz skup nieruchomości? Warszawa nie jest jedynym miastem, w którym kupujemy od klientów mieszkania i inne lokale. Dzięki działalności online możemy podpisać umowę z klientem niezależnie od miejsca jego zamieszkania w ciągu kilku dni od zaakceptowania naszej oferty. Nasz skup mieszkań działa błyskawicznie. Jeśli tylko posiadasz na sprzedaż dom, mieszkanie lub nawet zadłużoną nieruchomość – nie czekaj i wyślij do nas zgłoszenie poprzez formularz kontaktowy. Odezwiemy się do Ciebie najszybciej, jak to możliwe, ale w czasie nie dłuższym niż 12 godzin i prześlemy atrakcyjną ofertę. Skup mieszkan za gotówkę to obszar naszej codziennej działalności.

Kiedy warto skorzystać z usługi skupu mieszkań?

 

Z oferty skupu mieszkań warto skorzystać zawsze wtedy, kiedy zależy Ci na szybkiej sprzedaży nieruchomości. Klienci cenią nasz skup nieruchomości głównie z uwagi na czas zawarcia transakcji oraz wygodę całego procesu. Jeśli lokal jest dla Ciebie problematyczny lub masz udziały w lokalu, z którego właścicielami nie możesz dojść do porozumienia, to także możemy dokonać tego typu skupu nieruchomości. Czynnikiem, który powoduje, że klienci korzystają ze skupu mieszkań, jest także pogorszony stan techniczny lokalu kwalifikujący go do remontu. Podsumowując, jako skup nieruchomości proponujemy klientom skup mieszkań i skup domów w całej Polsce. Nasza firma oferuje proste rozwiązania pozwalające na sprzedaż lokum już w ciągu kilku dni od zgłoszenia.

Wiele osób uważa, że skup nieruchomości to usługa dla osób mających jakieś problemy, ale to wcale nie jest prawda. Oczywiście skup nieruchomości z problemami jest obszarem naszej działalności, natomiast około połowy naszych klientów stanowią osoby, które po prostu nie chcą poświęcać mnóstwa czasu na szukaniu potencjalnego nabywcy i późniejsze procedury związane ze sfinansowaniem takiego zakupu.

Jak sprzedać lokal w kilku krokach? Sprawdź nasz skup nieruchomości!

 

Wystarczy kilka kroków, by sprzedać w krótkim czasie i bez zbędnych problemów sprzedać swoje mieszkanie. Wystarczy, że uzupełnisz formularz kontaktowy lub zadzwonisz bezpośrednio do naszego konsultanta, podając podstawowe dane o sobie i sprzedawanej nieruchomości. Maksymalnie po upływie 12 godzin prześlemy do Ciebie ofertę skupu nieruchomosci oraz określimy kwotę, jaką jesteśmy w stanie wypłacić od ręki. Pomożemy Ci przy załatwianiu wszelkich formalności, kompletacji dokumentów oraz odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące transakcji. Możesz też zlecić nam wszelkie działania związane z finalizacją transakcji jeśli nie masz na to czasu. Całą transakcję sfinalizujemy podczas tylko jednego spotkania u notariusza w celu podpisania umowy sprzedaży w formie aktu notarialnego. Po jego podpisaniu natychmiast wypłacamy środki natychmiastowym przelewem na konto lub w formie gotówki. Sposób wypłaty zależy już tylko od Ciebie.

Cenimy sobie zadowolenie naszych klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, by jakość naszych usług utrzymywała się na jak najwyższym poziomie. Nasz skup nieruchomości cieszy się nienaganną opinią wśród zadowolonych konsumentów, dzięki czemu możesz być spokojny o bezpieczeństwo transakcji.

Szczęśliwa rodzina po etapie w którym szukam mieszkania

Łatwy i bezpieczny sposób sprzedaży mieszkania

Sprzedaj swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu i zbędnych spotkań. W ciągu 1 dnia.

 • Szybka wycena
 • Jedna wizyta w mieszkaniu
 • Bezpieczna sprzedaż