Sprzedaj mieszkanie

Aby otrzymać ofertę zakupu, wypełnij formularz z informacjami o Twoim mieszkaniu.

 • 1 krok
 • 2 krok
 • 3 krok

 

Jak wygląda proces wyceny i skup nieruchomości? Zastanawiasz się, czy warto korzystać z usług firmy, która oferuje skup mieszkań? Poznaj procedury oraz zasady funkcjonowania tego rynku w Polsce. Zobacz, jak pracuje nasze biuro, komu pomagamy i jakie lokale są dla nas atrakcyjne. 

Wybierając naszą firmę, możesz mieć pewność, że każda transakcja zostanie zakończona tak szybko, jak tylko to możliwe z minimum formalności. Gotówkę ze sprzedaży nieruchomości otrzymasz praktycznie od ręki tuż po podpisaniu umowy w obecności notariusza. Nie czekaj i sprawdź, czym wyróżnia się nasza firma.

Skup nieruchomości

 

Dynamiczny rozwój, jaki przechodzi w ostatnich latach przez wiele miast w Polsce daje obietnice zmian, które przyciągną większe ilości nowych inwestorów budujących swoje siedziby i zatrudniających wielu pracowników. Wielu ludzi z tego powodu przeprowadza się do miasta, zachęceni wizją dobrze płatnej pracy, dalszego samorozwoju oraz kształcenia czy chęcią założenia rodziny w dobrze prosperującym miejscu. To właśnie dlatego panuje obecnie zwiększony popyt na dogodnie ulokowane mieszkania w centrum miasta, położone blisko zakładów pracy, uczelni czy rynku, ale także na dobrze skomunikowane z centrum domy jednorodzinne na cichszych obrzeżach miasta, a nawet pobliskich wsiach, ponieważ wielu ludzi pragnie uciec od miejskiego zgiełku po pracy i napawać się ciszą i odpoczynkiem z dala od dużego zagęszczenia ludzi.

Skup nieruchomości BNOnline – co nas wyróżnia?

 

Sprzedaż mieszkania na własną rękę o ile ma plusy, to może być dość kłopotliwa. Chcąc sprzedać nieruchomość, musisz nie tylko pokryć koszty jej eksploatacji przez okres poszukiwania nowego nabywcy, ale też dopiąć na ostatni guzik wszystkie formalności.

Same poszukiwania potencjalnego kupca nie należą do najprostszych działań.  Szczególnie jeśli bez pomocy specjalistów próbujesz określić wartość nieruchomości, robisz nieatrakcyjne zdjęcia oraz wystawiasz ogłoszenie z niepełnym opisem lokalu. Jeśli chcesz sprzedać mieszkanie szybko i za gotówkę nie zwlekaj i wypełnij formularz kontaktowy: Chcę sprzedać mieszkanie. Dzięki temu nawet w ciągu 24 godzin otrzymasz rzetelną wycenę mieszkania, domu lub działki.

Oferujemy skup mieszkań za gotówkę i nie tylko. Realizujemy wszelkie transakcje związane całkowicie online, dzięki czemu możemy prowadzić szybki skup nieruchomości. Niezależnie od lokalizacji przesyłamy w ciągu 24 godzin swoją ofertę kupna, a całą transakcję możemy zrealizować już w ciągu kilku dni.

Jeśli chodzi o aspekty, które wyróżniają nasze biur BNOnline.pl, warto zwrócić uwagę na:

 • Szybkość działania
 • Atrakcyjne oferty cenowe
 • Bezpieczeństwo transakcji
 • Wysoki poziom elastyczności
 • Wygodę i fachową pomoc specjalistów
 • Skup mieszkań oraz skup domów

Jak widać, wiele aspektów wyróżnia naszą markę. Polska to kraj, na którego terenie działamy, stale rozwijając swoje usługi. Krótki czas reakcji, bo tylko 12 godzin to nasz główny atut, dzięki któremu wyróżniamy się spośród innych firm na rynku. Kiedy wyślesz do nas formularz zgłoszeniowy i zaakceptujesz przesłaną ofertę skupu, istnieje możliwość sfinalizowania transakcji w ciągu kilku dni. Jako firma działająca szybko i oferująca natychmiastową gotówkę, wypłacamy środki dla klienta bezzwłocznie po podpisaniu umowy sprzedaży.

Czy bezpieczeństwo jest ważne? W biurze nieruchomości online możesz być pewny, że żadne Twoje dane nie zostaną ujawnione bez Twojej zgody, a cały proces, jakim jest szybki skup BNOnline.pl, jest w pełni bezpieczny. Podczas podpisywania umowy wykonujemy natychmiastowe przelewy lub wypłacamy należną kwotę bezpośrednio w gotówce, abyś nie musiał czekać. Klucze do lokalu przyjmujemy dopiero wtedy, kiedy środki pojawią się u Ciebie. Pamiętaj też, że jako profesjonalny skup mieszkań pomożemy Ci w skompletowaniu wszystkich niezbędnych dokumentów potrzebnych do sprzedaży mieszkania.

W ramach skupu mieszkań działamy na terenie wielu miast w Polsce. Jeśli jesteś z Bydgoszczy, Krakowa lub Katowic, to poniżej znajdziesz nasze oddziały:

 • Skup nieruchomości Bydgoszcz;
 • Skup nieruchomości Katowice/Śląsk.

Jesteśmy elastyczni – co znaczy, że dajemy możliwość podpisania umowy przedwstępnej wraz z wypłatą zadatku, pozwalamy na dowolne ustalenie terminu podpisania umowy, a także dostosowujemy się do Ciebie w kwestii miejsca spotkania w celu zrealizowania transakcji skupu mieszkań.

Cenisz sobie wygodę? Idealnie trafiłeś. Nasi specjaliści będą zawsze do Twojej dyspozycji. Niezależnie od pory, otrzymasz fachową pomoc i doradztwo w zakresie kompletacji niezbędnych dokumentów. Dodatkowo cały proces realizujemy zdalnie i bez zbędnych spotkań. Nasze internetowe biuro nieruchomości działa jako skup za gotówkę w całej Polsce. Każdy, kto ceni sobie szybkość działania, wygodę, bezpieczeństwo i fachową pomoc powinien zdecydować się na skorzystanie z oferty naszej firmy dotyczącej szybkiej możliwości zbycia mieszkania.

Jak działamy w ramach BNOnline?

 

Samo wypełnienie formularza kontaktowego znajdującego się na naszej oficjalnej stronie zajmie Ci dosłownie tylko kilka chwil. My w ciągu 12 godzin od otrzymania zgłoszenia prześlemy do Ciebie wycenę wraz z propozycją kupna. Wystarczy, że podczas kilka informacji na temat Twojego lokalu, zaakceptujesz wstępną ofertę i już w ciągu kilku dni podpiszesz umowę sprzedaży z szybką wypłatą środków na konto lub w gotówce. Od Ciebie zależy, czy współpracując z nami w ramach sprzedaży mieszkania albo domu, chcesz podpisać od razu końcowy akt notarialny, czy najpierw umowę przedwstępną.

BNOnline współpracuje z klientami na terenie całej Polski pod warunkiem, że lokal znajduje się w mieście powyżej 10 000 mieszkańców.

Co tak właściwie kupujemy? Są to głównie mieszkania, ale coraz większą część naszych transakcji stanowi skup domów, a nawet jesteśmy w stanie kupić też same udziały w nieruchomościach. Gdzie funkcjonuje nase biuro? Warszawa nie jest jedynym miastem, w którym kupujemy od klientów mieszkania i inne lokale. Dzięki działalności online możemy podpisać umowę z klientem niezależnie od miejsca jego zamieszkania w ciągu kilku dni od zaakceptowania naszej oferty. Nasza firma działa błyskawicznie. Jeśli tylko posiadasz na sprzedaż dom, mieszkanie lub nawet zadłużoną nieruchomość – nie czekaj i wyślij do nas zgłoszenie poprzez formularz kontaktowy. Odezwiemy się do Ciebie najszybciej, jak to możliwe, ale w czasie nie dłuższym niż 12 godzin i prześlemy atrakcyjną ofertę. Skup mieszkań za gotówkę to obszar naszej codziennej działalności.

Kiedy warto skorzystać z oferty skup nieruchomości BNOnline?

 

Z oferty naszego biura nieruchomości online warto skorzystać zawsze wtedy, kiedy zależy Ci na szybkiej sprzedaży mienia. Klienci cenią współpracę z nami głównie z uwagi na czas zawarcia transakcji oraz wygodę całego procesu. Jeśli lokal jest dla Ciebie problematyczny lub masz udziały w lokalu, z którego właścicielami nie możesz dojść do porozumienia, to także możemy dokonać tego typu transakcji. Czynnikiem, który powoduje, że klienci korzystają ze skupu mieszkań, jest także pogorszony stan techniczny lokalu kwalifikujący go do remontu. Podsumowując, jako firma BNOnline proponujemy klientom skup mieszkań i skup domów w całej Polsce. Nasza firma oferuje proste rozwiązania pozwalające na sprzedaż lokum już w ciągu kilku dni od zgłoszenia.

Wiele osób uważa, że skup nieruchomości to usługa dla osób mających jakieś problemy, ale to wcale nie jest prawda. Oczywiście kupno mieszkań lub domów z problemami jest obszarem naszej działalności, natomiast około połowy naszych klientów stanowią osoby, które po prostu nie chcą poświęcać mnóstwa czasu na szukaniu potencjalnego nabywcy i późniejsze procedury związane ze sfinansowaniem takiego zakupu.

Jak sprzedać lokal w kilku krokach? 

 

Wystarczy kilka kroków, by sprzedać w krótkim czasie i bez zbędnych problemów sprzedać swoje mieszkanie. Wystarczy, że uzupełnisz formularz kontaktowy lub zadzwonisz bezpośrednio do naszego konsultanta, podając podstawowe dane o sobie i sprzedawanej nieruchomości. Maksymalnie po upływie 12 godzin prześlemy do Ciebie ofertę skupu nieruchomości oraz określimy kwotę, jaką jesteśmy w stanie wypłacić od ręki. Pomożemy Ci przy załatwianiu wszelkich formalności, kompletacji dokumentów oraz odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące transakcji. Możesz też zlecić nam wszelkie działania związane z finalizacją transakcji jeśli nie masz na to czasu. Całą transakcję sfinalizujemy podczas tylko jednego spotkania u notariusza w celu podpisania umowy sprzedaży w formie aktu notarialnego. Po jego podpisaniu natychmiast wypłacamy środki natychmiastowym przelewem na konto lub w formie gotówki. Sposób wypłaty zależy już tylko od Ciebie.

Sprawdź opinie BNOnline.pl!

Cenimy sobie zadowolenie naszych klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, by jakość naszych usług utrzymywała się na jak najwyższym poziomie. Nasze biuro nieruchomości online BNO cieszy się nienaganną opinią wśród zadowolonych konsumentów, dzięki czemu możesz być spokojny o bezpieczeństwo transakcji.

Chcesz szybko i bez zbędnych formalności sprzedać nieruchomość? A może masz tylko udziały i również chcesz się ich pozbyć, otrzymując gotówkę praktycznie od ręki? Nie zwlekaj! Wypełnij formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie Internetowej i poczekaj na kontakt ze strony naszych specjalistów. Postaw na bezpieczeństwo, szybkość działania i najlepsze rynkowe ceny odkupu! Wybierz skup nieruchomości!

Jak działa skup nieruchomości?

 

Teoretycznie największy zysk ze sprzedaży powinniśmy uzyskać przy samodzielnym odnalezieniu bezpośredniego chętnego na kupno naszej nieruchomości. Z taką sprzedażą wiąże się jednak wiele aspektów, które przerażają większość nieobytych na rynku mieszkaniowym obywateli. Przede wszystkim wycena nieruchomości może nastręczyć wielu problemów. Na tym etapie grozi nam utrata potencjalnego zysku ze sprzedaży lub zawyżenie ceny i w rezultacie wyjątkowo długie oczekiwanie na kupca. Następnie czeka nas napisanie ogłoszenia, od którego zależy stopień wzbudzenia zainteresowania u osób przeglądających gazety czy też strony internetowe. Bez charakterystycznego wyróżnienia, nasze ogłoszenie może jednak utonąć w stercie podobnych ofert. Poza tym, przy przeprowadzaniu procesu sprzedaży czekają nas ogromne ilości papierkowej i urzędowej roboty, której niedopełnienie może powodować kare finansową ze strony Urzędu Skarbowego. Z tych wszystkich powodów powstały skupy mieszkań i biura nieruchomości, które pomagają odnaleźć się sprzedającemu i nabywcy, ułatwiając cały proces poprzez swoje uczestnictwo.
Nasze biuro nastawione jest całkowicie na pracę z klientem, któremu chcemy przede wszystkim udzielić całej pomocy jakiej tylko potrzebuje. Nasze biuro nieruchomości zajmuje się nabywaniem mieszkań i domów bezpośrednio od prywatnego sprzedającego, dzięki czemu oszczędzimy Ci czasu potrzebnego na znalezienie chętnego nabywcy- od tej pory będzie to nasz problem, a ty zostaniesz uwolniony spod brzemienia obowiązków szybko i z dobrym zyskiem. Przelew czy też gotówkę uzyskaną ze sprzedaży Twojej nieruchomości zostanie złożona na Twoje ręce praktycznie tuż po podpisaniu umowy w obecności notariusza i prawnika, jeśli sytuacja będzie tego wymagała.

Czym różni się biuro nieruchomości bnonline od innych skupów?

 

Większość biur nieruchomości zajmuje się wystawianiem dobrze napisanych ogłoszeń i poszukiwaniem chętnego nabywcy, za co w ostatecznym rachunku pobierają prowizję od obu stron. Mimo całej pomocy takiej agencji nieruchomości, okres oczekiwania na odnalezienie potencjalnego kupca może się jednak wydłużać do paru tygodni a nawet miesięcy, w zależności od ceny, jakości i popytu na mieszkania w danej chwili. Przykładowo: już dawno zaobserwowano, że popyt na kupno i wynajem mieszkań w marcu jest o wiele niższy niż we wrześniu z powodu ruchu studentów kończących czy zaczynających kolejny semestr akademicki. Jednak nasz skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce, działa inaczej. Zamiast szukać w Twoim imieniu chętnego nabywcy, sami nim będziemy. Oszczędzimy Ci w ten sposób mnóstwo oraz pieniędzy, czasu, a przede wszystkim zapewnimy najbardziej kompleksową i bezwysiłkowa z Twojej strony obsługę. Prowadzimy skup nieruchomości za gotówkę, dzięki czemu otrzymujesz gwarancję, że całość transakcji przebiegnie błyskawicznie. Zapewniamy, że pod względem szybkości nie mamy sobie równych na rynku mieszkaniowym. Oferujemy również wycenę Twojej własności online, dzięki czemu zapewniamy wygodę i lepszą jakość szybkiego skupu nieruchomości. Naszą ofertę kupna przesyłamy w ciągu 24 godzin ofertę kupna, a cała procedura skupu i sprzedaży może zakończyć się nawet w ciągu kilku dni.

Czy współpraca z agencją nieruchomości bnonline jest bezpieczna?

 

W naszym biurze nieruchomości online możesz mieć całkowitą pewność, że Twoje dane osobowe nie zostaną nikomu ujawnione, ani wykorzystane w nieuczciwy sposób, a cały proces, jakim jest szybki skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce, będzie dla Ciebie jak najkorzystniejszy. W czasie podpisywania umowy wykonujemy oferujemy szybkie przelewy  na Twoje konto osobiste lub też wypłacamy należną kwotę w gotówce, abyś nie musiał czekać. Niezależnie od metody płatności, gwarantujemy, że jesteśmy niezależni od wszelkich procedur bankowych, które mogłyby opóźniać cały proces. Pamiętaj też, że jako profesjonalny szybki skup mieszkań, zatrudniający najlepiej wykwalifikowany i najbardziej doświadczony personel, jesteśmy zobligowani by pomóc Ci w skompletowaniu wszystkich niezbędnych dokumentów potrzebnych do przeprowadzenia procedury kupna i  sprzedaży nieruchomości.

Czy mogę liczyć na wygodną współpracę ze skupem mieszkań?

 

Naszą kolejna zaletą jest z całą pewnością elastyczność. Umówimy się z Tobą na spotkanie w pasujących Ci godzinach, jednocześnie zapewniając byś w żadnym wypadku nie był zmuszony do długiego oczekiwania. Dajemy również możliwość podpisania umowy przedwstępnej, dzięki czemu możesz otrzymać od nas zadatek tymczasowy oraz wyznaczenie terminu na ostateczne podpisanie finalnej umowy. Dostosowujemy się do Ciebie także co do chęci miejsca spotkania, by zrealizować transakcję skupu mieszkania, ponieważ wiemy, ze jest to czynność bardzo ważna dla wielu ludzi i nasi klienci często chcą aby w trakcie podpisywania umowy, obecni z nimi byli również członkowie rodziny, przyjaciel czy też dodatkowy notariusz. Gwarantujey również największą wygodę współpracy i całkowicie kompleksową obsługę. Nasi zaufani specjaliści będą zawsze chętni by udzielić Ci całej niezbędnej pomocy i odpowiedzieć na wszystkie pytania czy wątpliwości. Niezależnie od pory dnia i tygodnia, otrzymasz profesjonalną pomoc i dobrą radę w potrzebną do kompletacji niezbędnych dokumentów. Na życzenie klienta, cały proces możemy zrealizować zdalnie, bez zbędnych spotkań. Dzięki temu nasze  skup nieruchomości działa jako szybki skup za gotówkę w całej Polsce. W ten sposób, klienci, którzy cenią sobie szybkość, wygodę, bezpieczeństwo i profesjonalną pomoc we wszelkim działaniu powinni zdecydować się właśnie na skorzystanie z takiej oferty.

Jak wygląda współpraca z bnonline?

 

Aby maksymalnie usprawnić współpracę klienta z naszymi wykwalifikowanymi pracownikami i konsultantami, opracowaliśmy najskuteczniejszą metodę zgłoszenia. Wypełnienie specjalnego formularza kontaktowego znajdującego się na naszej stronie jest niesamowicie proste, ponieważ stale będziesz prowadzony przez odpowiednie rubryki z wyjaśnieniami. Przejście przez tę czynność  zajmie Ci dosłownie ledwie chwilę. Z naszej strony otrzymasz kontakt zwrotny w przeciągu  12 godzin i od razu zwrócimy się do Ciebie z pierwotną ofertą kupna. Wystarczy samo podanie kilku informacji dotyczących Twojego lokalu tak by oferowana przez nas wycena nieruchomości była jak najbardziej adekwatna. Jeśli zaakceptujesz wstępną ledwie po kilku dniach podpiszemy umowę sprzedaży z szybką wypłatą środków na konto lub w gotówce. Oferujemy na tym etapie również umowę przedwstępną lub ostateczny akt notarialny, w zależności od Twoich potrzeb.

W jakich miastach możliwa jest współpraca z bnonline?

 

Ze względu na rażące potrzeby klientów bnonline prowadzi szybki skup nieruchomości i cały kraj jest w tę akcję zaangażowany.  Współpracujemy z osobami, które zdecydują się na podjęcie sprzedaży naszemu biurowi na terenie całej Polski w każdym mieście o populacji powyżej 10 000 mieszkańców. Pamiętaj że opracowanie dopracowanego systemu w jakim działa nasza agencja nieruchomości, było najzwyczajniej w świecie odpowiedzią na potrzeby klientów, wymagających szybkiej sprzedaży lokalów. Jesteśmy po to by Ci służyć.

Jakimi nieruchomościami zainteresowane jest bnonline?

 

Jesteśmy chętni na kupno każdego lokalu na terenie całego kraju. W miastach nasza współpraca obejmuje głównie mieszkania, jednak coraz większą część naszych transakcji stanowi skup domów, ponieważ rośnie również popyt na domki jednorodzinne zlokalizowane z cichych okolicach miasta i przedmieściach, a nawet jesteśmy w stanie kupić też same udziały w nieruchomościach w trudnych przypadkach, gdy liczni współwłaściciele nie mogą dojść do konsensusu w sprawie sprzedaży lokalu, a potrzebujesz szybkiej gotówki. Dzięki temu, że działamy również online możemy umowę z klientem podpisać niezależnie od miejsca jego zamieszkania w ciągu ledwie kilku dni od zaakceptowania naszej oferty. Specjalnie dla Ciebie działamy błyskawicznie, ponieważ nasze doświadczenie podpowiadało nam zawsze, że podstawową potrzebą klientów jest rychłe działanie, bez opóźnień, które mogłyby wynikać z różnych procedur. Jesteśmy zainteresowani podjęciem współpracy z Tobą o ile tylko posiadasz na sprzedaż dom, mieszkanie lub nawet zadłużoną nieruchomość – nie wahaj się. Z całą pewnością Twoje zgłoszenie online nie zostanie odrzucone. Skup mieszkań za gotówkę to obszar naszej codziennej działalności, w której działamy od lat i nie mamy sobie równych.

 Jak sprzedać lokal w bnonline.pl?

Do sprzedaży mieszkania przy pomocy bnonline wystarczy wykonać kilka prostych kroków, a cała procedura jest szybka i bezproblemowa. Możesz uzupełnić formularz kontaktowy lub też zadzwonić korzystając z jednego z podanych na stronie internetowej numerów bezpośrednio do naszego konsultanta, by podać podstawowe informacje o sobie i sprzedawanym lokalu. Po maksymalnie 12 godzinach od Twojego zgłoszenia prześlemy specjalnie dla Ciebie ofertę skupu nieruchomości i dokonamy fachowej wyceny Twojej nieruchomości. Pomożemy Ci przy załatwianiu wszystkich niezbędnych formalności, zbierzemy potrzebne dokumenty oraz odpowiemy na pytania czy też wątpliwości dotyczące procedury transakcji. Wyręczymy Cię we wszelkich działaniach związanych z finalizacją transakcji jeśli takie jest Twoje życzenie. Całą transakcję możemy sfinalizować nawet podczas pierwszego spotkania u notariusza. Po podpisaniu aktu notarialnego natychmiastowo wypłacamy środki przelewem na Twoje konto osobiste lub dokonamy skupu mieszkania za gotówkę, w zależności od Twoich preferencji.

 

Szybkość, bezproblemowość i kompleksowa obsługa przy najkorzystniejszych wycenach nieruchomości to idealny opis naszego podejścia do klienta, którego traktujemy jak partnera w transakcji, a którego darzymy wielkim szacunkiem i zaufaniem. Niezmiernie doceniamy każdego klienta, który decyduje się na podjęcie współpracy z nami i cieszymy się przez to nienagannymi opiniami wymawianymi pod adresem naszego biura nieruchomości. Dbamy o to by klient  zawsze opuścił naszą agencję w pełni zadowolony. Skontaktuj się z nami, a gwarantujemy, że zrobimy wszystko by ci pomóc.

Sekcja FAQ Masz pytania, może tu znajdziesz odpfowiedź?

 

 • Mam zadłużone mieszkanie – czy mogę je sprzedać w skupie?

Oczywiście!  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu dokładnie i precyzyjnie jesteśmy w stanie wycenić  wartość nieruchomości, proponując możliwie najbardziej korzystną dla Ciebie cenę odkupu. Tylko u nas w krótkim czasie pozbędziesz się zarówno nieruchomości, jak i długu i zaczniesz wszystko od nowa. Naszym wykwalifikowanym pracownikom pomaga cały sztab najbardziej doświadczonych prawników, dzięki czemu nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Jeśli posiadasz zadłużone mieszkanie np. w ramach kredytu hipotecznego lub innego zobowiązania, możesz je z powodzeniem sprzedać do naszego skupu nieruchomości. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem dokładnie analizujemy wartość nieruchomości, proponując możliwie najlepszą cenę odkupu. Tylko u nas w krótkim czasie pozbędziesz się zarówno nieruchomości, jak i długu i zaczniesz wszystko od nowa.

 • Jak wyceniane są nieruchomości w skupie?

Podczas wyceny bierzemy pod uwagę takie czynniki, jak: lokalizację, metraż, stan prawny oraz stan techniczny. Uwzględniając wszystkie powyższe elementy, możemy rzetelnie ocenić wartość nieruchomości i przesłać do klienta niezobowiązującą ofertę jej odkupu.

 • Czy mieszkanie ze służebnością można sprzedać w skupie mieszkań?

Mieszkanie, na którym ciąży służebność wobec aktualnych mieszkańców można sprzedać w naszym skupie mieszkań. Oczywiście tego typu problematyczne nieruchomości nie będą wyceniane tak wysoko, jak inne, ale, tak czy inaczej, istnieje opcja sprzedaży mieszkania ze służebnością za gotówkę. 

 • Kiedy otrzymam środki ze sprzedaży mieszkania w skupie nieruchomości?

Decydując się na współpracę z naszą firmą, możesz liczyć na wypłatę środków za sprzedaż nieruchomości tuż po podpisaniu umowy w obecności notariusza. Pieniądze wypłacamy w gotówce lub przelewem na konto w zależności od preferencji sprzedającego.

 • Ile trwa proces odkupu mieszkania?

Cały proces sprzedaży nieruchomości w naszym skupie trwa od 3 do 7 dni roboczych. To wystarczający czas pozwalający na zrealizowanie wyceny (najczęściej w ciągu 24 godzin), analizę dokumentacji oraz umówienie terminu u notariusza. Każdy sprzedający, który chce w szybki pozyskać dodatkowe środki, może liczyć na profesjonalne podejście do sprawy z naszej strony i możliwie jak najszybszą realizację zlecenia odkupu nieruchomości.

 • Jaka jest wartość mojej nieruchomości?

Podczas nakreślania precyzyjnej wyceny nieruchomości należy brać pod uwagę takie czynniki, jak: lokalizację, typ zabudowy, metraż, stan prawny oraz stan techniczny, sąsiedztwo, dojazd do centrum miasta i wiele innych. Dopiero po uwzględnieniu wszystkich powyższych elementów, można rzetelnie ocenić wartość nieruchomości i przesłać do klienta przybliżoną ofertę jej odkupu. Wycena nieruchomości

 • Czy mieszkanie ze służebnością można sprzedać w skupie mieszkań?

Tak! Niestety przy tego typu problematycznej sytuacji nieruchomości, Twoje mieszkanie nie będzie tak wysoko wycenione, jak inne, ale niezależnie od skomplikowania sprawy, gwarantujemy, ze dokonamy zawsze najkorzystniejszej wyceny dla naszego klienta.

 • Ile trwa proces sprzedaży od kontaktu do otrzymania pieniędzy?

Szczycimy się najszybszym załatwianiem procedury sprzedaży w branży mieszkaniowej. Cały proces  potrwa od 3 do 7 dni roboczych. Z nawiązka wystarczy to na zrealizowanie wyceny, analizę dokumentacji oraz umówienie terminu u notariusza oraz podpisanie umowy w jego obecności oraz przekazanie należności. Dzięki temu, ze część środków trzymamy na terenie biura, jesteśmy niezależni od procedur bankowych, które mogłyby dodatkowo opóźniać cały proces sprzedaży, dlatego decydując się na współpracę z nami, otrzymasz wypłatę środków za sprzedaż lokalu tuż po podpisaniu umowy. Pieniądze wypłacamy w gotówce lub przelewem na Twoje osobiste konto w zależności od preferencji klienta, dla którego zawsze robimy wszystko by zakończył współpracę z nami w pełnej satysfakcji.

 

Sprzedaj mieszkanie

Aby otrzymać ofertę zakupu, wypełnij formularz z informacjami o Twoim mieszkaniu.

 • 1 krok
 • 2 krok
 • 3 krok
Szczęśliwa rodzina po etapie w którym szukam mieszkania

Łatwy i bezpieczny sposób sprzedaży mieszkania

Sprzedaj swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu i zbędnych spotkań. W ciągu 1 dnia.

 • Szybka wycena
 • Jedna wizyta w mieszkaniu
 • Bezpieczna sprzedaż