Sprzedaj mieszkanie

Aby otrzymać ofertę zakupu, wypełnij formularz z informacjami o Twoim mieszkaniu.

 • 1 krok
 • 2 krok
 • 3 krok

 

Zastanawiasz się, czym jest Skup nieruchomości Gdańsk i co może Ci zaoferować? Chciałbyś skorzystać z naszych usług, ale masz wątpliwości, czy to odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informacji, które przybliżą Ci misję oraz proces działania skupu mieszkań Gdańsk.

Jak sprzedać mieszkanie w Gdańsku?

 

Branża nieruchomości to jedna z najprężniej rozwijających się gałęzi gospodarki w Polsce. Sprzyjająca koniunktura przyczyniła się do rozkwitu w obszarze zbytu oraz skupu mieszkań w całym kraju. Wzrostowa tendencja popytu przekłada się również na podaż nieruchomości, zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Nieustannym zainteresowaniem cieszą się największe miasta w całej Polsce, między innymi w stolicy Pomorza – Gdańsku. 

Gdańsk obejmuje największą część trójmiejskiej aglomeracji, od wieków stanowiąc ważny węzeł komunikacyjny nadbałtyckiej części kraju. Mogące się poszczycić wielowiekową tradycją oraz bogatym dziedzictwem kulturowym, oraz historycznym miasto, co roku przyciąga masę odwiedzających, nie tylko z Polski, ale również z zagranicy. Ten trend ma swoje odzwierciedlenie również na rynku nieruchomości.

Ze względu na specyfikę branży, która stale się zmienia i podlega modyfikacjom, niełatwo jednoznacznie znaleźć odpowiedź na pytanie jak szybko i za gotówkę sprzedać mieszkanie w Gdańsku. Przesycenie na rynku mieszkań sprawia, że coraz trudniej jest sprostać oczekiwaniom potencjalnych nabywców oraz sfinalizować sprzedaż. Jako główny czynnik wskazuje się tutaj narastającą konkurencję, która zmusza do dostosowywania się do cen obowiązujących na tym obszarze. Działania zakresie sprzedaży nieruchomości na własną rękę okazują się żmudne oraz przysparzają wiele kłopotów, nie gwarantując jednocześnie powodzenia.

Jak wówczas temu zaradzić? Gdzie szybko sprzedać mieszkanie w Gdańsku? Odpowiedzią na tę potrzebę jest skup nieruchomości, który zapewnia błyskawiczną sprzedaż oraz możliwość otrzymania gotówki od ręki. 

 

skup nieruchomosci gdansk

Na czym polega skup mieszkań Gdańsk i komu może pomóc? 

 

Jak się okazuje, nie wszyscy sprzedający są w stanie skutecznie zbyć swoje lokum w tradycyjny sposób, zamieszczając ogłoszenie w internecie czy działając przy współpracy z pośrednictwem nieruchomości. Gdy wszystkie dotychczasowe opcje zawiodą, a liczy się dla Ciebie czas, skup mieszkań w Gdańsku stanowić będzie optymalne rozwiązanie. Jeśli zastanawiasz się jak szybko sprzedać nieruchomość w Gdańsku, odpowiedź znajdziesz tutaj. 

W zakresie usług skupu nieruchomości Gdańsk znajduje się:

 • skup mieszkań – bez względu na stan prawny czy techniczny mienia ( skupujemy mieszkania z lokatorami, zadłużone, bez księgi wieczystej i do remontu),
 • skup domów  i kamienic – zarówno tych gotowych do zamieszkania, jak i wymagających gruntownych renowacji,
 • zajmujemy się także skupem działek oraz gruntów rolnych,
 • w naszej ofercie znajduje się skup lokali komercyjnych oraz hoteli i pensjonatów,
 • interesuje nas również skup udziałów w nieruchomościach. 

Dzięki elastycznej ofercie jesteśmy w stanie dostosować się do potrzeb każdego klienta. Świadczymy kompleksowe doradztwo na wielu płaszczyznach, by pozwolić sobie na pomoc każdemu, kto się do nas zgłosi. Mieszkania, które nas interesują to zarówno te w idealnym stanie, jak i te posiadające wady techniczne czy nieuregulowany stan prawny, obciążenia czy wymagające remontu. Dzięki współpracy z szeregiem profesjonalistów jesteśmy gotowi podjąć każde wyzwanie.

Czy skup mieszkań Gdańsk się opłaca?

 

To jedno z najczęściej pojawiających się pytań związanych z zagadnieniem sprzedaży mieszkania. Właściciele borykający się z problemem zbytu we własnym zakresie, za najczęstszą przeszkodę wskazują długotrwały czas realizacji transakcji. Mozolny proces poszukiwania potencjalnych nabywców, kompletowania dokumentów czy konieczność częstych spotkań z całą pewnością nie należy do pożądanych i prostych działań. Ponadto jest to zadanie, które generuje spore nakłady energii i stresu. Jako zaletę skorzystania z rozwiązania, jakim jest skup nieruchomości Gdańsk, niezaprzeczalnie wskazać można komfort oraz oszczędność własnych pieniędzy. 

Skup nieruchomości w Gdańsku – gwarancja skuteczności w kilku krokach

 

Skorzystanie ze współpracy ze skupem nieruchomości Gdańsk, niesie ze sobą nieograniczone korzyści. Procedura skupu jest banalnie prosta, zarówno pod kątem warunków współpracy, jak i dopełniania formalności. Zdecydowanym atutem skupu mieszkań z Gdańska jest bezpośrednia płatność gotówką, która pozwala na szybkie otrzymanie pieniędzy przez właściciela. Podkreślić należy, iż skup nieruchomości z Gdańska nie pobiera prowizji od transakcji, tak jak w przypadku pośrednictw nieruchomości oraz pokrywa wszelkie koszty przygotowania transakcji, w tym koszty notarialne i koszty wyceny.

Zainteresowanych skupem nie brakuje, co jest najlepszym potwierdzeniem, że taka instytucja na rynku jest potrzebna. To dość nowe zjawisko w Polsce, choć bardzo popularne w zachodnich krajach Europy, takich jak Wielka Brytania, Niemcy czy Francja. 

Jak wygląda proces współpracy ze skupem mieszkań Gdańsk?

 

Aby skup nieruchomości Gdańsk skontaktował się z Tobą w celu wykupu mieszkania, należy uzupełnić stosowny formularz kontaktowy, znajdujący się na stronie. Dane w nim zawarte posłużą do wstępnej wyceny nieruchomości i złożenia oferty kupna. Od chwili wysłania formularza do złożenia przez nas oferty czekasz zaledwie 24 godziny. Oszacowanie wartości jest absolutnie niewiążące i darmowe, co znaczy, że nie ponosisz żadnych opłat za wycenę nieruchomości.

Jako że dysponujemy własnymi zasobami pieniędzy, transakcje realizujemy bezpośrednio i całkowicie z własnego kapitału. Dzięki temu proces oczekiwania ogranicza się do minimum. W przypadku profesjonalnego skupu, nie musisz martwić o koszty związane z notariuszem oraz gromadzenie dokumentów – skup nieruchomości Gdańsk robi to za Ciebie. Jako że nasi klienci oczekują obsługi na wysokim poziomie, naszym priorytetem jest rzetelność oraz przejrzystość we współpracy. Informacje zawarte w formularzu w zupełności wystarczą, by przeprowadzić wycenę online oraz dokonać analizy sytuacji mienia.

Wszelkie formalności przeprowadzane są na odległość, bez potrzeby osobistej obecności właściciela w siedzibie skupu, czy pod adresem nieruchomości będącej przedmiotem odsprzedaży. To bez wątpienia wygodna opcja dla właścicieli nieprzebywających na stałe w Gdańsku.

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na pytania, które najczęściej zadają nasi klienci

 •  Sprzedaż nieruchomości w Gdańsku na odległość – jak to możliwe?

Formularz wyceny online przeznaczony dla właściciela zainteresowanego sprzedażą mieszkania uwzględnia niezbędne informacje, które są wystarczające dla wyceny nieruchomości. Kontakt z propozycją ceny następuje maksymalnie do 24 godzin od przesłania wiadomości. Wszelkie kwestie związane z dokumentacją realizujemy za Ciebie, wobec tego na podstawie dostarczonych informacji, jesteśmy w stanie dopełnić formalności na odległość. Wystarczy jedno spotkanie u notariusza, podczas którego podpisywany jest akt notarialny oraz przekazanie gotówki do ręki bądź przelew bankowy.

 •  Jakie dokumenty muszę mieć, by zrealizować sprzedaż?

W celu przeprowadzenia szybkiego procesu niezbędne będą podstawowe dokumenty związane z nieruchomością, takie jak:

 • akt notarialny, w którym zawarta jest informacja o formie nabycia nieruchomości,
 • zaświadczenie o zameldowaniu,
 • aktualny odpis księgi wieczystej,
 • dokument poświadczający brak zadłużenia, zaległości w czynszu i innych, nieuregulowanych opłat.
 • Nigdy nie korzystałem z oferty skupu mieszkań. Czy współpraca z Wami jest bezpieczna? 

Jesteśmy firmą działająca na rynku od prawie 10 lat. Finalna część transakcji odbywa się w obecności notariusza, co gwarantuje pisemne potwierdzenie oraz wiarygodność sprzedaży. Wówczas przy podpisaniu aktu notarialnego, jako kupujący otrzymujesz również gotówkę do ręki, co jest najlepszym dowodem uczciwości naszych działań. 

 •  Czy zadłużone mieszkanie można sprzedać przez skup mieszkań Gdańsk?

Żaden stan prawny nieruchomości nie stanowi przeszkody dla skupu mieszkań i domów. Jeśli posiadasz zadłużone mieszkanie, jesteśmy w stanie pomóc Ci pozbyć się uciążliwego mienia. Podejmujemy się wyzwań takich jak mieszkania z lokatorami, mieszkania do remontu, bez księgi wieczystej czy o nieunormowanej sytuacji prawnej. Aby się upewnić możesz wypełnić i następnie wysłać formularz kontaktowy opisując sytuację prawną nieruchomości. 

 • Skup mieszkań a pośrednik nieruchomości – jaka jest różnica?

Najistotniejszą różnicą pomiędzy skupem nieruchomości a pośrednictwem nieruchomości jest fakt, iż przy współpracy z klientem, skup nieruchomości nie pobiera żadnych prowizji. Dysponujemy własnym kapitałem, co pozwala na ekspresową sprzedaż i pozyskanie środków od bezpośredniego kupca, którym jesteśmy my. Skrócony do minimum czas realizacji formalności pozwala na zbycie mienia w szybki i skuteczny sposób. 

 • Ile trwa cały proces sprzedaży mieszkania we współpracy z BNO.pl?

Skup mieszkań Gdańsk to firma, która zajmuje się bezpośrednim zakupem mieszkań za gotówkę, co znaczy, że omijają Cię wszelkie procesy związane z poszukiwaniem nabywcy oraz dopełnieniem formalności. Od momentu wypełniania formularza, w ciągu 24 godzin następuje odpowiedź zwrotna z naszej strony. Dzięki uproszczonej formule nasze działania prowadzą do szybkiej finalizacji transakcji, oczywiście w zależności od stopnia skomplikowania przypadku. 

Jeśli chcesz sprzedać mieszkanie szybko i za gotówkę, wypełnij formularz kontaktowy: chcę sprzedać mieszkanie, a w ciągu 24h otrzymasz zupełnie darmową wycenę online oraz ofertę kupna.

 

 

Sprzedaj mieszkanie

Aby otrzymać ofertę zakupu, wypełnij formularz z informacjami o Twoim mieszkaniu.

 • 1 krok
 • 2 krok
 • 3 krok

Szczęśliwa rodzina po etapie w którym szukam mieszkania

Łatwy i bezpieczny sposób sprzedaży mieszkania

Sprzedaj swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu i zbędnych spotkań. W ciągu 1 dnia.

 • Szybka wycena
 • Jedna wizyta w mieszkaniu
 • Bezpieczna sprzedaż