3 kroki dzielą Cię od sprzedaży

Sprzedaj swoje mieszkanie w 3 prostych krokach.
Dołożymy wszelkich starań, żebyś był zadowolony

jak szybko sprzedac mieszkanie - skup nieruchomosci za gotowke w calej polsce
Jak szybko sprzedać mieszkanie?

Jak szybko sprzedać mieszkanie?

Jak szybko sprzedać mieszkanie? Obniżenie ceny, skorzystanie z usług agenta nieruchomości, a może inwestycja w wygląd mieszkania? Wszystkie te sposoby na przyspieszenie sprzedaży nieruchomości wiążą się z kosztami, nie dają jednocześnie żadnej gwarancji, że transakcja szybciej dojdzie do skutku. Innowacyjnym sposobem na błyskawiczne zbycie lokum jest podjęcie współpracy z naszą firmą. Jako skup nieruchomości gwarantujemy kompleksowe podejście do każdej sprawy oraz rzetelną wycenę nieruchomości z uwzględnieniem jej stanu technicznego, oraz prawnego.

Jak szybko sprzedać mieszkanie – najważniejsze informacje

 

Sprzedaż nieruchomości może zająć wiele miesięcy. Cała procedura wiąże się z szeregiem wyzwań: poszukiwaniem potencjalnych kupców, negocjacjami warunków sprzedaży, a na końcu załatwieniem skomplikowanych formalności. Najdłużej na sprzedaż czekają właściciele nieruchomości, których sytuacja prawna jest skomplikowana. Chodzi przede wszystkim o lokale zadłużone, a także mieszkania, które mają kilku współwłaścicieli. Trudniej też będzie nam sprzedaż własne „M”, jeśli kwalifikuje się ono do generalnego remontu lub znajduje się w mało atrakcyjnej lokalizacji.

W kwestii sprzedaży nieruchomości warto też wiedzieć: Jak szybko sprzedać mieszkanie ze spadku? Powyższy artykuł pomoże Ci podjąć stosowne kroki w celu szybkiego pozbycia się otrzymanej w spadku nieruchomości bez zbędnych formalności.

Do sprzedaży mieszkania konieczne będzie też określenie jego wartości. W tym celu uzupełnij formularz – wycena mieszkania na naszej stronie Internetowej, a już w ciągu 24 godzin otrzymasz informację zwrotną na temat jego rynkowej wartości wraz z propozycją odkupu przez nasz skup mieszkań. Jeśli posiadasz nieruchomość na sprzedaż w Warszawie, wybierz nasz skup nieruchomości Warszawa i załatw szybko wszelkie formalności.

Obniżka ceny czy usługi pośrednika?

 

Jakie są sposoby na szybką sprzedaż mieszkania? Zamieszczenie ogłoszenia typu „pilnie sprzedam mieszkanie” oczywiście nie wystarczy. Tradycyjna metoda to obniżenie ceny zakupu. Wiele osób korzysta też z usług biur pośrednictwa nieruchomości, które pomagają w znalezieniu nabywcy mieszkania, pobierając za usługę odpowiednią prowizję. Chcąc przyspieszyć sprzedaż mieszkania, możemy też odświeżyć jego wygląd, choć w przypadku zaniedbanych i nadających się do remontu lokali będziemy musieli się przygotować na spore wydatki.

Korzystając w wymienionych wyżej sposobów, ponosimy więc koszty, nie otrzymując jednocześnie żadnej gwarancji szybkiej sprzedaży mieszkania. Pamiętajmy też, że błyskawiczne znalezienie nabywcy wcale nie oznacza szybkiego zawarcia umowy sprzedaży i związanego z nią otrzymania należności za mieszkanie. Kupcy, który decydują się na zakup mieszkania, bardzo często muszą bowiem jeszcze zdobyć kredyt na ten cel, a ta procedura może trwać kilka tygodni lub nawet miesięcy.

Dla nieruchomości znajdujących się na terenie Poznania najlepiej będzie jeśli skorzystasz z usług naszej filii: skup nieruchomości Poznań. W ten sposób nie tylko poznasz realną wartość mieszkania, ale także szybko je sprzedaż z możliwością wypłaty gotówki tuż po podpisaniu umowy w obecności notariusza.

Internetowa agencja nieruchomości, czyli skup mieszkań

 

Innowacyjnym i coraz bardziej popularnym sposobem na błyskawiczną sprzedaż mieszkania, jest skorzystanie z usług Biura Nieruchomości. Czym różni się ono od tradycyjnych firm zajmujących się obrotem nieruchomości? Przede wszystkim tym, że nie poszukuje dla nas prywatnego nabywcy mieszkania – współpracuje za to z gronem zdecydowanych inwestorów, którzy są wyposażeni w gotówkę i gotowi na natychmiastowy zakup lokalu! Wszystko to sprawia, że transakcja kupna, czyli podpisanie aktu notarialnego i przekazanie należności za mieszkanie możliwe są już kilka dni po nawiązaniu pierwszego kontaktu z firmą.

Oprócz tego, że warto wiedzieć, w jaki sposób sprzedać zadłużone mieszkanie, dodatkowo istotne informacje pozwalające na pozbycie się ewentualnych problemów z długami jest artykuł: Jak szybko sprzedać zadłużone mieszkanie?

Jak działa skup nieruchomości i szybka sprzedaż mieszkania?

 

Skup nieruchomości prowadzi odkup mieszkań, które w przyszłości zostaną przeznaczone na wynajem. To operacja, która ma przynieść inwestorowi zysk. Wycena nieruchomości wykonywana jest wyłącznie na podstawie bilansu przewidywanych kosztów i przychodów. Decyzję w tej sprawie podejmują specjaliści, którzy biorą pod uwagę między innymi lokalizację mieszkania, a także jego stan techniczny (i przewidywane wydatki na remont). Co ważne, firma prowadzi też skup lokali, które są zadłużone lub których sytuacja prawna jest skomplikowana.

Mieszkasz na terenie Bydgoszczy? To doskonale! Wybierz nasz skup nieruchomości Bydgoszcz i załatw temat sprzedaży mieszkania z minimum formalności. Gwarantujemy kompleksowe podejście do każdej sprawy oraz brak ukrytych kosztów.

Jak szybko sprzedać mieszkanie z minimum procedur i formalności?

 

Korzystanie z usług naszej firmy ma jeszcze jedną ważną zaletę. To maksymalnie uproszczona procedura poprzedzająca zawarcie umowy kupna/sprzedaży. Firma dokonuje wyceny mieszkania na podstawie informacji o nieruchomości przekazanych przez sprzedającego. W tym celu wystarczy wypełnić krótki formularz na stronie internetowej oraz dołączyć filmik lub zdjęcia mieszkania. Najpóźniej po 24 godzinach od wysłania zapytania otrzymujemy konkretną ofertę kupna wraz z wyceną.

Nie ma zbędnych spotkań, rozmów telefonicznych i oględzin lokalu na miejscu. Jest natomiast możliwość skorzystania z usług doradcy, a także wyboru kancelarii, która sporządzi akt notarialny. Możliwe jest też podpisanie umowy przedwstępnej, która da sprzedającemu czas np. na skompletowanie niezbędnych dokumentów lub przygotowanie się do przeprowadzki.

Wśród kilku sposobów na szybką sprzedaż mieszkania współpraca ze skupem nieruchomości prezentuje się najkorzystniej. Jest nie tylko szybka, ale też wyjątkowo prosta. Co więcej, to w zasadzie jedyna metoda, która gwarantuje, że transakcja szybko dojdzie do skutku.

Chcesz szybko pozbyć się niechcianej nieruchomości? Potrzebujesz dodatkowej gotówki w krótkim czasie? Uzupełnij formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie Internetowej i przekonaj się, jak w prosty sposób i bez zbędnego stresu odbywa się sprzedaż nieruchomości. Niezależnie od statusu prawnego, stanu technicznego oraz lokalizacji bierzemy pod uwagę niemalże wszystkie mieszkania jako skup nieruchomości.

Sekcja FAQ Masz pytania, może tu znajdziesz odpowiedź?

 

1. Mam mieszkanie, które chcę szybko sprzedać. Co powinienem zrobić?

Chcesz pozbyć się nieruchomości i zyskać dodatkową gotówkę? Wystarczy, że skontaktujesz się z naszą firmą w celu przeprowadzenia w pierwszym etapie wyceny mieszkania, następnie wysłania propozycji jego odkupu, a w razie akceptacji podpisania umowy kupna-sprzedaży. To trzy proste kroki, które pozwolą Ci w prosty sposób sprzedać niechcianą nieruchomość. Pamiętaj jednak, że wymagamy przedstawienia niezbędnej dokumentacji takiej, jak: akty notarialne, wypisy z ksiąg wieczystych i wiele więcej.

2. Ile mogę otrzymać za sprzedaż mieszkania w skupie?

Za sprzedaż nieruchomości w naszym skupie mieszkań zawsze otrzymasz możliwie najlepszą cenę, jaką jesteśmy w stanie zapłacić. Już na etapie wyceny możesz dowiedzieć się, jaka kwota będzie dla Ciebie dostępna w ramach odkupu mieszkania. Podczas realizowania wyceny bierzemy pod uwagę nie tylko lokalizację, ale też metraż, status prawny oraz stan techniczny danej nieruchomości.

3. Czy poniosę jakiekolwiek koszty związane z wyceną i odkupem mieszkania?

Korzystając z usług naszego skupu mieszkań, nie ponosisz żadnych kosztów związanych ze sprzedażą nieruchomości oraz jej wyceną. Oczywiście za dojazd do notariusza oraz na wycenę lokalu zapłacisz samodzielnie, ale to jedyne koszty, jakie będą wygenerowane podczas załatwiania tych spraw. Gwarantujemy, że współpraca z nami to maksimum bezpieczeństwa, brak ukrytych kosztów oraz szansa na szybkie pozyskanie dodatkowej gotówki ze sprzedaży mieszkania niezależnie od jego lokalizacji.

 

Sprzedaj mieszkanie

Aby otrzymać ofertę zakupu, wypełnij formularz z informacjami o Twoim mieszkaniu.

  • 1 krok
  • 2 krok
  • 3 krok

Zobacz więcej

Biuro nieruchomości Kłodzko

Mieszkanie za odstępne – co to, co warto wiedzieć?

podatek pcc

Podatek PCC – co to jest, kto go płaci, kiedy złożyć?

Mężczyzna z pieniędzmi, skup nieruchomości.

Ubezpieczenie pomostowe kredytu – co to jest?

Wcześniejsza spłata kredytu a odsetki i zwrot

Wcześniejsza spłata kredytu a odsetki i zwrot

Umowa przyrzeczona sprzedaży nieruchomości - co to jest?

Umowa przyrzeczona sprzedaży nieruchomości – co to jest?