Sprzedaj mieszkanie

Aby otrzymać ofertę zakupu, wypełnij formularz z informacjami o Twoim mieszkaniu.

  • 1 krok
  • 2 krok
  • 3 krok

 

Rynek nieruchomości różni się w zależności od lokalizacji. Są takie, w których sprzedanie mieszkania czy domu nie stanowi najmniejszego problemu oraz miejsca takie, gdzie trzeba się trochę bardziej nagimnastykować, aby osiągnąć sukces w tej dziedzinie. Trójmiasto jest zdecydowanie miejscem, w którym odnajduje się wielu potencjalnych inwestorów. Jest to lokalizacja niezwykle prężnie rozwijająca się, mająca ogromny potencjał inwestycyjny. Nasz skup mieszkań w Gdyni, doskonale zna tamtejszy rynek i posiada wiele zalet, dzięki, którym współpraca z nami będzie szybka i bezproblemowa.

Skuo nieruchomości Gdynia

Czym jest skup nieruchomości w Gdyni?

 

To zespół profesjonalistów, działających na rynku nieruchomości od wielu lat. Jest to najszybszy sposób na sprzedanie mieszkania i dostanie gotówki od ręki. Nasz skup nieruchomości sprawi, że w zaledwie kilka dni sprzedasz swoje mieszkanie, nie musząc się martwić o zbędne formalności czy braki w dokumentach. Warto zaznaczyć, że nie należy naszego skupu porównywać do firm pośredniczących w sprzedażach. My, w porównaniu do pośredników, jesteśmy w stanie zagwarantować Ci szybką sprzedaż i szybki zysk. Jesteśmy stroną transakcji, nie pośrednikiem. Nam również zależy na szybkiej finalizacji, ale przede wszystkim na zadowoleniu klienta.

Mieszkanie do remontu – co wtedy?

 

Mieszkanie wymaga remontu. Dom nie był zamieszkały od kilku lat. Babcia zostawiła wszystkie swoje rzeczy i nie wiesz co z nimi zrobić? Sprzedaż mieszkania wymagającego dodatkowych inwestycji może sprawiać problemy sprzedającemu. Ludzie zazwyczaj poszukują miejsca, w które nie trzeba wkładać dodatkowego nakładu finansowego. Gotowego do wprowadzenia się, bez większych mankamentów. Sprzedaż „problematycznego” mieszkania czy domu, może pochłonąć ogromną ilość czasu i nerwów.

Z pomocą w takich sytuacjach przychodzi nasz skup nieruchomości w Gdyni. Jesteśmy firmą, która interesuje się każdą nieruchomością niezależnie od jej stanu wizualnego czy prawnego. Dzięki naszemu niezwykle bogatemu doświadczeniu w branży nieruchomości jesteśmy w stanie szybko pozbawić Cię problemu związanego ze sprzedażą Twojej nieruchomości. Transakcje z nami przebiegają niezwykle sprawnie i bezproblemowo. Nasi pracownicy chętnie doradzą co zrobić z nieruchomością zadłużoną czy z lokatorem.

Również wstępną wycenę mieszkania dostaniesz niezwykle szybko, bo już po paru godzinach. Warto wspomnieć, że jest ona całkowicie darmowa i do niczego Cię nie zobowiązuje. Wystarczy, że na stronie skupu nieruchomości w Gdyni wypełnisz formularz kontaktowy. Podaj w nim tylko podstawowe informacje na temat danej nieruchomości takie jak lokalizacja, metraż czy stan techniczny, a nasi eksperci odeślą Ci proponowaną cenę już kilka godzin później. Jeśli zależy Ci na jak najszybszym kontakcie, to po prostu do nas zadzwoń, a wstępną wycenę dostaniesz już podczas pierwszej rozmowy.

Skup mieszkań w Gdyni to gwarancja szybkiej i sprawnej obsługi

 

Nie tylko wstępną wycenę będziemy w stanie zrealizować niezwykle szybko, ale również całą transakcję sfinalizujemy zaledwie w kilka dni. To realny czas, jaki zazwyczaj zajmuje nam odkupienie od Ciebie mieszkania i wypłacenie Ci pieniędzy. Nasz skup mieszkań w Gdyni dysponuje własnym kapitałem finansowym, dzięki czemu nie musimy przedłużać finalizacji o decyzje kredytowe. Zapłatę za sprzedaż możesz otrzymać nawet podczas wizyty u notariusza.

Dodatkowo nie ponosisz żadnych kosztów tej sprzedaży. Nasz skup będzie stroną, a nie pośrednikiem transakcji. To tak jakbyś sprzedawał/a swoją nieruchomość sąsiadowi. Nie pobieramy z tego tytułu żadnej prowizji. Nasza firma jest bardzo elastyczna jeśli chodzi o sytuacje związane z nieruchomością. Odkupujemy zarówno nieruchomości z łatwą sytuacją prawną, jak i tą skomplikowaną. Każda sytuacja jest indywidualna i to właśnie ten indywidualizm są w stanie zapewnić pracownicy skupu mieszkań w Gdyni. A może posiadasz nieruchomość na sprzedaż w Warszawie? Skontaktuj się z naszym skupem nieruchomości w Warszawie, chętnie pomożemy.

Potrzebujesz szybkiej gotówki? Skup nieruchomości w Gdyni płaci od ręki

 

Nasz skup to najlepsze wyjście, szczególnie jeśli potrzebujesz szybko otrzymać zapłatę za swoją nieruchomość. Jesteśmy świadomi, że zdarzają się różne sytuacje życiowe i często sprzedającym zależy na szybkim zakończeniu sprawy. Szybka wycena online, pomoc w zorganizowaniu wszelkich potrzebnych dokumentów i gotówka od ręki to cechy charakterystyczne naszego skupu. Zastanawiasz się pewnie jak to możliwe. Działamy na rynku nieruchomości od lat i posiadamy własny kapitał finansowy. Oznacza to, że nie musimy czekać na decyzję banku w sprawie kredytu, tylko od razu jesteśmy w stanie przelać Ci Twoje pieniądze. Bez zbędnej zwłoki. Nawet jeszcze podczas wizyty u notariusza.

Mieszkasz za granicą i chcesz sprzedać odziedziczone mieszkanie? Nasz skup nieruchomości w Gdyni to idealne rozwiązanie

 

Skup nieruchomości w Gdyni z powodzeniem realizuje również sprzedaż z osobami mieszkającymi za granicą. Nie obce nam kontakty, nie tylko z mieszkańcami Unii Europejskiej, ale również Wielkiej Brytanii czy nawet Australii. Duże doświadczenie w tego typu sytuacjach, sprawia, że rozwiązywane są one w niezwykle szybki sposób, odciążający właściciela od zbędnych formalności. Wystarczy, że dasz nam upoważnienie, a wszelkie formalności załatwimy za Ciebie. Nie będziesz musiał/a szukać dokumentów, jeździć po urzędach itp. Wystarczy, że zjawisz się na jeden dzień, aby podpisać umowę kupna–sprzedaży i tyle. Bez straty czasu, wydawania pieniędzy na bezpodstawne loty i zepsutych nerwów. Wszystkim się zajmiemy. Jeśli zapragniesz, to możemy wypłacić Ci pieniądze również w innej walucie.

Jeśli masz jakieś pytania, przeczytaj nasz FAQ! Może tu znajdziesz na nie odpowiedź.

 

Czy wypełnienie formularza kontaktowego zobowiązuje mnie do podjęcia współpracy z Waszą firmą?

Absolutnie nie. Wypełnienie formularza jak i bezpłatna wycena do niczego Cię nie zobowiązują. Jest to jedynie luźna forma kontaktu z nami i zorientowanie się w sytuacji. Jeśli zdecydujesz się natomiast na współpracę z nami, to gwarantujemy Ci możliwie jak najszybsze załatwienie wszelkich formalności i satysfakcję z usługi. Po wypełnieniu formularza w przeciągu kilku godzin dostaniesz wstępną wycenę swojej nieruchomości. Wystarczy, że napiszesz nam podstawowe informacje o niej takie jak przybliżona lokalizacja, metraż czy stan techniczny. Jeśli natomiast szukasz natychmiastowej pomocy i informacji, to zadzwoń do nas. Nasi pracownicy z chęcią odpowiedzą również na wszystkie Twoje pytania.

Jakie są dodatkowe koszty, jakie będę musiał/a ponieść?

Absolutnie żadne! Wstępna wycena, którą wyślemy Ci po wypełnieniu formularza kontaktowego, jest całkowicie darmowa. Nawet jeśli nie zdecydujesz się na współpracę z nami, nie poniesiesz za nią kosztów. W przeciwieństwie do firm pośredniczących nie pobieramy również żadnej prowizji od zakończonej transakcji. To my jesteśmy nabywcą tak jakby sprzedawać mieszkanie sąsiadowi czy kuzynce. Kwota, którą zaproponujemy Ci po dokładniejszej wycenie, będzie tą, która rzeczywiście pojawi się na Twoim koncie po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży.

Co jeśli dom jest zadłużony lub ma lokatora?

Nasz skup nieruchomości w Gdyni chętnie zajmuje się również takimi sytuacjami. Pomagamy naszym klientom szybko sprzedać mieszkanie w Gdyni również w ciężkiej sytuacji finansowej, jeśli jest ono zadłużone, bądź w czasie windykacji komorniczej. Mamy duże doświadczenie w tego typu sprawach i również je załatwiamy w szybki sposób. Nie obce nam są również mieszkania posiadające lokatora czy nieuaktualnioną księgę wieczystą. Wynajem mieszkania jest zazwyczaj opłacalnym sposobem, jeśli nie okaże się, że nagle musimy pozbyć się nieruchomości. Jak szybko sprzedać mieszkanie z lokatorem w Gdyni? Wystarczy zgłosić się do naszego skupu mieszkań, a my w profesjonalny sposób zajmiemy się całym przedsięwzięciem.

Jakie usługi poza skupem mieszkań oferujecie?

Nasza firma z powodzeniem zajmuje się nie tylko skupem mieszkań, ale również domów w Gdyni. Mamy doświadczenie w skupie działek, nie tylko budowlanych. Skupujemy również udziały w nieruchomościach oraz lokale komercyjne. Nasi eksperci działają od wielu lat na rynkach nieruchomości i mają niezwykle bogate doświadczenie. Nie zajmują się tylko z pozoru „łatwymi” przedsięwzięciami, ale również skupem mieszkań zadłużonych czy wymagających generalnego remontu. Można powiedzieć, że lubimy wyzwania, mimo że tego typu lokale wcale ich dla nas nie stanowią. Równie sprawnie możemy przeprowadzić Cię przez sprzedaż zarówno „łatwego” mieszkania jak i tego z pozoru „nie do sprzedania”.

Jak szybko sprzedać mieszkanie w Gdyni?

Wystarczy zgłosić się do naszego skupu nieruchomości w Gdyni. W zależności od sytuacji prawnej danego miejsca formalności potrwają od kilku dni do tygodnia. Jest to jednak nieporównywalnie szybsza opcja niż sprzedaż na własną rękę. Nie tylko nie marnujesz czasu, ale również nie psujesz sobie nerwów. Robienie zdjęć, oprowadzanie potencjalnych nabywców – to wszystko generuje dodatkowe koszty, w szczególności, gdy nieruchomość na sprzedaż znajduje się daleko Twojego aktualnego miejsca zamieszkania. Nigdy również nie masz pewności, że osoby które właśnie oglądają Twoje mieszkanie, zdecydują się na nie. Może okazać się, że jedynie zmarnowałeś czas. Nasz skup w Gdyni nie obarcza Cię dodatkowymi nakładami np. czasowymi. Nie będziesz musiał/a czekać na decyzję kredytową, ponieważ dysponujemy własnymi nakładami finansowymi. Wszystko załatwimy jak najszybciej i jak najmniej zbędnego czasu zajmując Tobie.

Mieszkam za granicą i nie chcę latać tam i z powrotem

Podejmij więc współpracę z naszym skupem nieruchomości w Gdyni. Wiemy, że posiadanie mieszkania na sprzedaż w mieście, w którym się nie mieszka, może przysporzyć sporo problemów, a co dopiero jak znajduje się ono w innym kraju. Nikt przecież nie chce przyjeżdżać, aby pokazywać mieszkanie potencjalnym kupcom, którzy prawdopodobnie się na nie nie zdecydują.  Lepiej przyjechać tylko raz, na podpisanie umowy, prawda? Nasz skup mieszkań gwarantuje Ci, że to będzie jedyna konieczność. Jeden przyjazd to mniej nerwów i straconych pieniędzy, a satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza.

Co jeśli moja nieruchomość znajduje się na drugim końcu kraju?

To również nie stanowi dla nas żadnego problemu. Nasza firma powstała, aby ułatwić ludziom w całej Polsce szybką i bezproblemową sprzedaż nieruchomości. Mamy swoje filie na terenie całej Polski, wystarczy, że wpiszesz odpowiednie miasto. Może nasz skup nieruchomości w Łodzi albo skup nieruchomości w Lublinie Cię zainteresuje?

 

Szczęśliwa rodzina po etapie w którym szukam mieszkania

Łatwy i bezpieczny sposób sprzedaży mieszkania

Sprzedaj swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu i zbędnych spotkań. W ciągu 1 dnia.

  • Szybka wycena
  • Jedna wizyta w mieszkaniu
  • Bezpieczna sprzedaż