Sprzedaj mieszkanie

Aby otrzymać ofertę zakupu, wypełnij formularz z informacjami o Twoim mieszkaniu.

  • 1 krok
  • 2 krok
  • 3 krok

 

Lublin jest miastem niezwykle atrakcyjnym nie tylko na turystycznej, ale i mieszkaniowej mapie Polski. Coraz więcej ludzi przeprowadza się do tego urokliwego miejsca ze starymi kamienicami i wieloma festiwalami. Jest to najbardziej rozwijające się miasto po prawej stronie Wisły, na co wskazuje bogactwo kulturowe tego miejsca. Jest to również naturalny łącznik Zachodu ze Wschodem na arenie politycznej. Nie tylko ze względu na swoje położenie, ale również historię, jaką to niezwykłe miasto posiada. Nic dziwnego, że rynek nieruchomości jest tam bardzo dynamiczny. Znaleźć można oferty sprzedaży zarówno mieszkań i domów, jak i działek budowlanych czy lokali usługowych.

Skup nieruchomości Lublin

Czym jest skup nieruchomości w Lublinie?

 

Skup nieruchomości w Lublinie to miejsce, w którym zajmą się Tobą profesjonaliści w dziedzinie obrotu nieruchomościami. Nasza firma bezpośrednio odkupi od Ciebie mieszkanie czy dom, nie pobierając za to żadnej dodatkowej prowizji. Cała transakcja przebiegnie szybko i sprawnie, ponieważ nam jako stronie umowy też na tym zależy. Skupujemy mieszkania, domy, działki budowlane oraz lokale komercyjne. Rozważymy każdą propozycję nawet skup części nieruchomości, czy mieszkania z lokatorem. Wszelkie sprawy załatwiamy w przeciągu kilku dni. Płatność za swoją nieruchomość otrzymasz od ręki. Nie musimy dodatkowo czekać na decyzje kredytowe, ponieważ posiadamy własny kapitał pieniężny. Zajrzyj też na stronę naszej filii skupu nieruchomości w Łodzi i poczytaj opinię zadowolonych klientów.

Jak to działa? Bardzo prosto!

 

W pierwszej kolejności powinieneś wypełnić formularz kontaktowy. Podasz nam w nim m.in. metraż nieruchomości, jej stan techniczny czy przybliżoną lokalizację. Na tej podstawie po zaledwie kilku godzinach skontaktuje się z Tobą nasz pracownik i przedstawi Ci wstępną wycenę nieruchomości. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z naszą firmą, to przeprowadzimy Cię przez wszelkie formalności związane ze sprzedażą mieszkania. Powiemy jakie dokumenty będą Ci potrzebne i jak je skompletować. Wszystko potrwa maksymalnie kilka dni, po których pozbędziesz się problemu związanego z nieruchomością, którą ciężko Ci było sprzedać. Jeśli będziesz chciał/a to Ty możesz wybrać notariusza, u którego podpiszemy umowę kupna-sprzedaży. Jeszcze u niego będziemy w stanie przelać na Twoje konto całą kwotę transakcji, ponieważ nie musimy czekać na decyzje z banku o przyznaniu kredytu – posiadamy własny kapitał.

Nieruchomość problematyczna nie stanowi dla nas przeszkody

 

Mieszkanie zadłużone, dom po części zajęty przez komornika, czy działka z budynkiem do rozbiórki, to nieruchomości, z którymi nasi pracownicy mają styczność na co dzień. Pozwala to im na zdobywanie kolejnych doświadczeń, z których nasi klienci są niezwykle zadowoleni. Nasza firma oferuje kupno nawet nieruchomości problematycznych szybko i profesjonalnie. Bez zbędnych formalności czy kosztów. Za sprzedaż swojego mieszkania nie będziesz musiał płacić żadnej prowizji, ponieważ nasza firma będzie stroną postępowania, a nie pośrednikiem. Jeśli sprzedasz mieszkanie zadłużone, to część kwoty możemy od razu wpłacić na konto zadłużenia, aby zwolnić Cię z kolejnych formalności. Pomożemy Ci przejść przez każdy etap transakcji, wyjaśniając Twoje wątpliwości czy pytania. Będziemy do Twojej dyspozycji przez cały czas, jaki będzie potrzebny do sfinalizowania umowy.

Skup nieruchomości w Lublinie to szybki sposób na gotówkę za sprzedaż mieszkania

 

Jeśli chcesz szybko otrzymać zapłatę za nieruchomość, którą sprzedasz, to skup nieruchomości w Lublinie jest firmą, która spełni Twoje oczekiwania. Działamy na rynku nieruchomości od lat i dzięki temu wyrobiliśmy sobie dobre opinie. Nasi klienci potwierdzą, że zapłata za kupno następuje jeszcze tego samego dnia. Jak to możliwe? Jako firma posiadamy własny kapitał finansowy. Dzięki niemu nie jesteśmy zmuszeni czekać na decyzje kredytowe, tak jak często bywa to w przypadku kupna nieruchomości przez osoby prywatne. Przelew za sprzedaż swojej nieruchomości możesz otrzymać jeszcze podczas wizyty u notariusza. Jeśli będziesz potrzebował, to wcześniej możemy podpisać umowę przedwstępną i również od razu przekazać Ci zaliczkę na poczet kupna. Wszystko zależy od Ciebie i Twojej woli. My się dostosujemy, ponieważ charakteryzuje nas elastyczność w podejściu do klienta. Odwiedź też nasz skup nieruchomości w Katowicach, aby dowiedzieć się o nas więcej.

Skup nieruchomości a pośrednik nieruchomości – czym to się różni?

 

Należy pamiętać, że nasz skup nieruchomości niewiele ma wspólnego z firmą pośredniczącą. Zasadniczą różnicą w działaniu tych dwóch firm jest to, że skup daje Ci gwarancję szybkiego powodzenia transakcji. Pośrednik nie jest w stanie zapewnić Ci, czy Twoja nieruchomość będzie sprzedana za kilka dni czy kilka miesięcy. Często w umowach pośredniczych znajduje się zapis, że firma pobiera opłatę co miesiąc za reprezentowanie Twojej nieruchomości i dodatkowo procent od końcowej kwoty na jaką zostanie podpisana umowa. Nie zależy im więc na szybkiej sprzedaży Twojego mieszkania, ponieważ i tak na tym zarabiają.

Skup nieruchomości jest przeciwieństwem tych działań. Nasze usługi działają szybko, ponieważ my jesteśmy jedną ze stron transakcji. Nam również zależy na sfinalizowaniu jej w możliwie jak najszybszym czasie. Nie pobieramy za to dodatkowo żadnej prowizji. Kwota, którą zaoferujemy Ci po wycenie, będzie kwotą, którą rzeczywiście otrzymasz na swój rachunek bankowy. Jesteśmy w stanie zagwarantować Ci, że finalizacja umowy nastąpi w kilka dni. W zależności od statusu prawnego i posiadanych dokumentów możliwe jest zakończenie transakcji nawet z dnia na dzień.

Chcesz sprzedać mieszkanie odziedziczone, ale przebywasz za granicą? Zgłoś się do nas

 

Skup nieruchomości w Lublinie z powodzeniem realizuje również sprzedaż z osobami mieszkającymi za granicą. Mamy doświadczenie zarówno w kontaktach z osobami mieszkającymi w Unii Europejskiej, ale również Wielkiej Brytanii czy Australii. Duże doświadczenie w tego typu sytuacjach, sprawia, że rozwiązywane są one w niezwykle szybki sposób, odciążający właściciela od zbędnych formalności. Wystarczy, że dasz nam upoważnienie, a wszelkie formalności załatwimy za Ciebie. Nie będziesz musiał/a szukać dokumentów, jeździć po urzędach itp. Wystarczy, że zjawisz się na jeden dzień, aby podpisać umowę kupna–sprzedaży i tyle. Bez straty czasu, wydawania pieniędzy na bezpodstawne loty i zepsutych nerwów. Wszystkim się zajmiemy.

Jeśli masz jakieś pytania, napisz do nas. Chętnie pomożemy!

 

Jakie są koszty skorzystania z Waszego skupu?

Praktycznie żadne! Zarówno wycena online, jak i konsultacje związane ze sprzedażą nieruchomości nie są obarczone żadnymi kosztami. Nie pobieramy również prowizji od transakcji tak jak pośrednicy nieruchomości. Jest to związane z tym, że to my jesteśmy nabywcą, tak jakbyś sprzedawał/a nieruchomość sąsiadowi czy znajomemu. Kwota, która Ci przedstawimy po wycenie, będzie kwotą, którą rzeczywiście otrzymasz na swój rachunek bankowy, nic mniej i nic więcej.

Czy po wypełnieniu formularza jestem zobowiązany/a do współpracy z Waszą firmą?

Absolutnie nie. Wypełnienie formularza jak i bezpłatna wycena do niczego Cię nie zobowiązują. Jest to jedynie niezobowiązująca forma kontaktu z nami i zorientowanie się w sytuacji. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, to gwarantujemy Ci możliwie jak najszybsze załatwienie wszelkich formalności i satysfakcję z usługi. Po wypełnieniu formularza w przeciągu kilku godzin dostaniesz wstępną wycenę swojej nieruchomości. Wystarczy, że napiszesz nam podstawowe informacje o niej takie jak przybliżona lokalizacja, metraż czy stan techniczny.

Jak długo to wszystko potrwa?

Niesamowicie szybko. Wstępną wycenę swojej nieruchomości otrzymasz nawet po kilku godzinach od przesłania formularza kontaktowego. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, to nasz pracownik niezwłocznie się z Tobą skontaktuje. W zależności od statusu prawnego mieszkania formalności potrwają od doby do zaledwie kilku dni.

Jeśli posiadasz wszelką dokumentację potrzebną do sprzedaży, mieszkanie nie jest zadłużone, a księgi wieczyste są aktualne, to jesteśmy w stanie umowę podpisać praktycznie z dnia na dzień. Jeśli jednak nie będziesz posiadał/a wszystkich dokumentów, to pomożemy Ci je skompletować, tak szybko jak to możliwe. Z doświadczenia wiemy, że czas jaki potrzeba na uregulowanie sytuacji prawnej mieszkania i zebranie wszelkich potrzebnych dokumentów, pozwala nam podpisać umowę nawet po tygodniu od zaczęcia współpracy. Jest to gwarancja szybkiej i profesjonalnej obsługi, w której każda transakcja traktowana jest indywidualnie i z najwyższymi standardami obsługi klienta, o które dbają nasi pracownicy.

Mieszkanie, które chce sprzedać jest na drugim końcu kraju. Co wtedy?

Niezależnie od tego gdzie znajduje się nieruchomość na sprzedaż, chętnie podejmiemy z Tobą współpracę. Gdy nasza firma powstawała, chcieliśmy, aby była w stanie pomóc w sprzedaży praktycznie każdej nieruchomości na terenie Polski. Posiadamy liczne filie na terenie kraju, które w profesjonalny sposób zajmą się sprawnym przeprowadzeniem transakcji. Zajrzyj na przykład na stronę skupu nieruchomości w Poznaniu, aby znaleźć tam więcej informacji.

Czy możecie wypłacić mi pieniądze w innej walucie?

Oczywiście, że tak. Z racji tego, że nawiązujemy współpracę również z osobami mieszkającymi poza granicami Polski, mamy doświadczenie w tego typu sprawach. Bez problemu przelejemy Ci całą kwotę w euro czy dolarach. Wystarczy, że dasz nam znać.

Czy skupujecie tylko mieszkania i domy?

Nie, nie skupujemy jedynie mieszkań i domów. Chętnie rozpatrzymy także kupno działek, niekoniecznie budowlanych. Zdarza się, że kontaktują się z nami właściciele jedynie części udziałów w nieruchomościach. Takie również bardzo chętnie kupujemy. W swoim „portfolio” mamy również kilka lokali komercyjnych. Z uwagi na duże doświadczenie naszych ekspertów, nie obawiamy się również odkupywania lokali zadłużonych czy zamieszkałych przez lokatora. Gwarantujemy, że rozpatrzymy każdą propozycję.

Szczęśliwa rodzina po etapie w którym szukam mieszkania

Łatwy i bezpieczny sposób sprzedaży mieszkania

Sprzedaj swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu i zbędnych spotkań. W ciągu 1 dnia.

  • Szybka wycena
  • Jedna wizyta w mieszkaniu
  • Bezpieczna sprzedaż