Sprzedaj mieszkanie

Aby otrzymać ofertę zakupu, wypełnij formularz z informacjami o Twoim mieszkaniu.

  • 1 krok
  • 2 krok
  • 3 krok

 

Skup nieruchomości w Katowicach ma bardzo duży udział w obrocie nieruchomościami na Śląsku. Jest to niezwykle wyjątkowy region na mapie Polski, zarówno gospodarczo, jak i pod względem ludności. Katowice rozwijają się bardzo dynamicznie, nie tylko na rynku nieruchomości. Z dnia na dzień w tym regionie przybywa potencjalnych nabywców nieruchomości oraz osób chcących takowe sprzedać. Nie jest to jednak proces łatwy i szybki, jeśli zamierza się to zrobić na własną rękę. Z pomocą przychodzi nasz skup nieruchomości w Katowicach, który w profesjonalny sposób zajmie się sprzedażą Twojej nieruchomości, odciążając Cię w ten sposób od problemów z tym związanych.

Skup nieruchomości Katowice

Czym jest skup nieruchomości w Katowicach?

 

Skup nieruchomości w Katowicach jest zespołem ludzi, którzy na rynku nieruchomości działają od wielu lat. Nic dziwnego, że znają go od podszewki. Zgłaszając do nas swoją nieruchomość, masz gwarancję szybkiej finalizacji transakcji, bez tracenia czasu czy nerwów na zbędne formalności. Nie obawiamy się kupowania nieruchomości zadłużonych, czy z lokatorem. Nie obce nam również nieaktualne księgi wieczyste oraz sprawa komornicza, którą obciążona jest nieruchomość. Można powiedzieć, że lubimy wyzwania, chociaż biorąc pod uwagę nasze doświadczenie w podobnych sprawach, nie jest to dla nas rzeczą ciężką.

Jak działa nasz skup?

 

Wystarczy, że w pierwszej kolejności wypełnisz nasz formularz kontaktowy. Podaj w nim podstawowe informacje na temat nieruchomości takie jak metraż, lokalizacja czy stan techniczny. Jeśli mieszkanie ma nieuregulowaną sytuację prawną, również daj nam o tym znać podczas pierwszego kontaktu. Na podstawie informacji, które zamieścisz w formularzu, po zaledwie paru godzinach otrzymasz wstępną wycenę online swojej nieruchomości. Proste i szybkie, prawda? Jeśli zdecydujesz się na współpracę z naszą firmą, pracownik niezwłocznie się z Tobą skontaktuje, w celu omówienia pozostałych informacji. Podpowie, jakich potrzebujesz dokumentów, aby sfinalizować transakcję tak szybko jak to możliwe. Nie bój się, że zostaniesz sam z załatwianiem wszelkich formalności. Przez cały proces przejdziemy z Tobą. Jeśli mieszkanie jest obciążone w jakikolwiek sposób, czy to pieniężnie czy np. lokatorem podpowiemy Ci, jakie kroki podjąć, aby móc wszystko uregulować. Ponieważ dysponujemy własnym kapitałem, zapłatę za finalizację transakcji otrzymasz jeszcze podczas wizyty u notariusza. Bez konieczności czekania na decyzje kredytowe i dodatkowych, zbędnych formalności. Wpadnij na też na stronę skupu nieruchomości w Gdańsku, aby dowiedzieć się, jak działamy na północy kraju.

Skup nieruchomości a pośrednik

 

Nie należy porównywać naszego skupu nieruchomości w Katowicach do firmy pośredniczącej w obrocie nieruchomościami. Są to zupełnie dwa różne przedsięwzięcia, które mają niewiele ze sobą związku. Pierwszą, podstawową różnicą jest to, że skup nieruchomości nie pobiera prowizji od sfinalizowanej transakcji, ani żadnych opłat w trakcie trwania współpracy. Firmy pośredniczące często w umowie zawierają nie tylko konieczność pobierania comiesięcznych opłat za reprezentowanie nieruchomości, ale także procent od ostatecznej kwoty transakcji. Oznacza to, że nie zależy im na szybkiej sprzedaży mieszkania czy domu, ponieważ i tak zyskują na tym, poprzez opłaty miesięczne.

Nasz skup nieruchomości nie jest pośrednikiem, a nabywcą tej nieruchomości. Nam również zależy na czasie. Nie pobieramy żadnych opłat w trakcie, ani po dokonaniu transakcji. Kwota, którą zaproponujemy Ci podczas ostatecznej wyceny, będzie rzeczywistą kwotą, którą otrzymasz na swoje konto bankowe po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży.

Mieszkanie wymaga remontu i ciężko je sprzedać?

 

Mieszkanie wymaga remontu. Dom nie był zamieszkały od kilku lat. Babcia zostawiła wszystkie swoje rzeczy i nie wiesz co z nimi zrobić? Sprzedaż mieszkania wymagającego dodatkowych inwestycji może sprawiać problemy sprzedającemu. Ludzie zazwyczaj poszukują miejsca, w które nie trzeba wkładać dodatkowego nakładu finansowego. Gotowego do wprowadzenia się, bez większych mankamentów. Sprzedaż „problematycznego” mieszkania czy domu, może pochłonąć ogromną ilość czasu i nerwów.

Z pomocą w takich sytuacjach przychodzi nasz skup nieruchomości w Katowicach. Jesteśmy firmą, która interesuje się każdą nieruchomością niezależnie od jej stanu wizualnego czy prawnego. Mamy naprawdę duże doświadczenie w branży nieruchomości, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko pozbawić Cię problemu związanego ze sprzedażą Twojej własności. Transakcje z nami przebiegają niezwykle sprawnie i bezproblemowo.

Również wstępną wycenę mieszkania dostaniesz niezwykle szybko, bo już po paru godzinach. Warto wspomnieć, że jest ona całkowicie darmowa i do niczego Cię nie zobowiązuje. Wystarczy, że na stronie skupu nieruchomości w Katowicach wypełnisz formularz. Podaj w nim tylko podstawowe informacje na temat danej nieruchomości takie jak lokalizacja, metraż czy stan techniczny, a nasi eksperci odeślą Ci proponowaną cenę już kilka godzin później. Jeśli zależy Ci na jak najszybszym kontakcie, to po prostu do nas zadzwoń, a wstępną wycenę dostaniesz już podczas pierwszej rozmowy.

Mieszkanie zadłużone lub z lokatorem

 

Nie są nam obce nieruchomości zadłużone, czy z lokatorem. Nasze doświadczenie w podobnych sytuacjach, sprawi, że transakcja przebiegnie równie sprawnie, jak bez tych „niedogodnień”. Pomożemy Ci skompletować wszelkie potrzebne dokumenty, a zapłatę końcową możemy w części przelać od razu na konto spłaty. Gwarantujemy, że nie zależnie od tego czy mieszkanie jest zadłużone, czy nie, wszystko przebiegnie bardzo sprawnie, a nasi pracownicy dołożą wszelkich starań, aby pomóc Ci w zorganizowaniu wszelkich formalności, a jeśli chcesz w całości zrobią to za Ciebie.

Masz jeszcze jakieś pytania? Tutaj znajdziesz na nie odpowiedź

 

Jak mogę wycenić swoją nieruchomość?

Wyceną zajmuje się nasza firma. Jest ona całkowicie bezpłatna, nawet jeśli nie zdecydujesz się na podjęcie współpracy z nami. Poprzez wypełnienie formularza kontaktowego, podaj nam podstawowe informacje na temat swojej nieruchomości. Lokalizacja, metraż czy stan techniczny i prawny pozwolą nam oszacować przybliżoną kwotę kupna-sprzedaży. W ciągu paru godzin otrzymasz naszą propozycję ceny. Jeśli nie będzie Ci ona odpowiadać, śmiało negocjuj. Jesteśmy gotowi na ustępstwa.

Jakie są korzyści ze współpracy z Waszym skupem?

Głównym atutem tej formy zbycia nieruchomości w skupie nieruchomości w Katowicach jest szybkość, z jaką jesteśmy w stanie sfinalizować transakcję. W zaledwie tydzień jesteśmy w stanie odciążyć Cię od zadłużonej nieruchomości czy mieszkaniu otrzymanym w spadku. Jeśli zależy Ci na czasie i nieponoszeniu zbędnych kosztów, to nasz firma jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Ogromnym plusem jest również to, że zapłatę za sprzedaną nieruchomość otrzymasz jeszcze podczas wizyty u notariusza, ponieważ nie ma konieczności czekania na decyzje banków dotyczące kredytów.

Skąd mam gwarancję, że jesteście uczciwą firmą?

Zarówno na naszej stronie internetowej, jak i na stronach dotyczących skupów nieruchomości, możesz przeczytać wiele dobrych opinii o naszej firmie. Ponadto w naszym kraju przyjęło się, że to strona, która kupuje nieruchomość wybiera notariusza, u którego spisywana jest umowa kupna-sprzedaży. My wyszliśmy temu naprzeciw i pozwalamy Tobie wybrać zaufaną kancelarię notarialną, tak abyś mógł czuć się komfortowo.

Co z prowizją? Ile ona wynosi?

Tak jak wspominaliśmy wcześniej, nie należy porównywać skupu nieruchomości do agencji pośrednictwa. My jesteśmy nabywcą nieruchomości, jedną ze stron transakcji, dlatego nie musisz płacić nam żadnej prowizji. To tak, jakbyś sprzedawał/a mieszkanie sąsiadce, czy kuzynowi. Również wycena nieruchomości jest całkowicie darmowa, a cena jaką Ci po nie zaproponujemy, będzie rzeczywistą jaką otrzymasz na swoje konto.

Moje mieszkanie znajduje się na drugim końcu kraju. Czy takie również kupicie?

Nasza firma powstała z myślą o tym, żeby umożliwić ludziom w całej Polsce możliwość szybkiej i bezproblemowej sprzedaży nieruchomości. Dlatego otwieramy swoje filie również w innych miastach niż Katowice. Możesz odwiedzić nasz skup nieruchomości w Poznaniu, czy skup nieruchomości w  Lublinie.

Czy jeśli mieszkam za granicą, to będziecie w stanie podjąć ze mną współpracę?

Oczywiście, że tak. Mamy już doświadczenie w takich współpracach. Dodatkowo możemy Ci zagwarantować, że Twoja obecność będzie potrzebna jedynie podczas podpisania umowy, nie będziesz musiał przyjeżdżać specjalnie kilka razy. Dodatkowo jeśli będziesz chciał/a to pieniądze możemy przelać w odpowiadającej Ci walucie.

Czy muszę opróżnić mieszkanie, zanim Wam je sprzedam?

Decyzja należy do Ciebie. Możesz to zrobić, ale jeśli zwyczajnie nie będziesz mieć do tego głowy, to załatwimy to za Ciebie. W ciągu tych lat na rynku nieruchomości nauczyliśmy się, że zdarzają się różne sytuacje życiowe i czasami ludzie, po prostu zapominają o takich rzeczach, albo zwyczajnie nie mają na nie czasu. Ktoś musi pilnie wyprowadzić się z kraju, ktoś odziedziczył mieszkanie po zmarłej babci i zwyczajnie nie jest w stanie pozbyć się jej rzeczy. Wszystko rozumiemy, a ze swojej strony chcemy zapewnić jak najbardziej profesjonalną obsługę. Gwarantujemy, że będziesz zadowolony/a.

 

Szczęśliwa rodzina po etapie w którym szukam mieszkania

Łatwy i bezpieczny sposób sprzedaży mieszkania

Sprzedaj swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu i zbędnych spotkań. W ciągu 1 dnia.

  • Szybka wycena
  • Jedna wizyta w mieszkaniu
  • Bezpieczna sprzedaż