Sprzedaj mieszkanie

Aby otrzymać ofertę zakupu, wypełnij formularz z informacjami o Twoim mieszkaniu.

 • 1 krok
 • 2 krok
 • 3 krok

 

Sprzedaż problematycznego mieszkania nie należy do najprostszych transakcji. Istnieje jednak jedno skuteczne rozwiązanie. Jakie? Z pomocą w takich sytuacjach przychodzi skup nieruchomości Bydgoszcz. Wystarczy przesłać prosty formularz, aby otrzymać wycenę, propozycję współpracy oraz kompleksową pomoc w szerokim zakresie związanym ze sprzedażą nieruchomości.

Skup nieruchomości Bydgoszcz

 

BNOnline to firma z wieloletnim doświadczeniem oferująca przede wszystkim usługi wyceny i odkupu nieruchomości. Postaw na nasze przedsiębiorstwo działające jako skup nieruchomości Bydgoszcz a zyskasz gwarancję bezpieczeństwa i wypłaty środków w gotówce tuż po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży. Nasza firma to zespół wykwalifikowanych i doświadczonych osób działających od wielu lat w branży nieruchomości.

Wszystkie mieszkania, domy, działki oraz udziały odkupujemy na podstawie kompleksowo sporządzonej wyceny po uprzednim kontakcie przez sprzedającego. Warto też nadmienić, że do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu każdy sprzedający otrzymuje atrakcyjną propozycję odkupu dowolnej nieruchomości – nawet takiej z problemami natury prawnej lub kiedy zamieszkują ją lokatorzy. Wybierz nasz skup nieruchomości w Bydgoszczy i przekonaj się, że warto!

Czym zajmuje się skup nieruchomości Bydgoszcz?

 

Jak sprzedać mieszkanie w Bydgoszczy? Często zadajesz sobie to pytanie? Wiemy, że w życiu zdarzają się sytuacje kiedy potrzebna jest dodatkowa gotówka w krótkim czasie. Jako skup nieruchomości w Bydgoszczy umożliwiamy wielu osobom spieniężenie swojego majątku nawet w ciągu kilku dni roboczych. Zajmujemy się przede wszystkim skupem:

 • mieszkań;
 • domów;
 • działek;
 • lokali usługowych;
 • hoteli i pensjonatów;
 • udziałów w nieruchomościach.

Jak widać, zakres działalności naszego skupu nieruchomości w Bydgoszczy jest ogromny, dlatego wiele osób ma szansę nawiązać współpracę z naszą firmą. BNOnline nawet w ciągu 24 godzin jest w stanie ocenić wartość każdej nieruchomości. Jeśli chcesz skorzystać z takiej usługi, wystarczy, że wybierzesz zakładkę „wycena nieruchomości”, prześlesz niezbędną dokumentację i zdjęcia, a my zajmiemy się resztą. Dzięki temu otrzymasz nie tylko rzetelną ocenę wartości nieruchomości, ale także propozycję jej odkupu za GOTÓWKĘ.

W jakich sytuacjach warto skorzystać z usług skupu nieruchomości  Bydgoszcz?

 

Wiele osób posiadających mieszkania otrzymane w spadku zastanawia się, kiedy warto skorzystać z usług skupu nieruchomości w Bydgoszczy. Oczywiście między innymi wtedy, kiedy:

 • otrzymasz mieszkanie w spadku;
 • posiadasz kilka nieruchomości i chcesz pozyskać dodatkową gotówkę;
 • masz problem z lokatorami;
 • nie możesz dojść do porozumienia ze współwłaścicielami;
 • nieruchomość obciążona jest długami.

Jest wiele sytuacji, w których warto skorzystać z naszych usług. Istotne jest to, ze nasza firma wycenia wszystkie nieruchomości niezależnie od ich stanu technicznego, roku budowy oraz skomplikowania pod względem strony prawnej. BNOnliine zostało stworzone z myślą o osobach, które chcą sprawnie sprzedać mieszkanie i szybko otrzymać dodatkową gotówkę z jego sprzedaży.

Nasze usługi to doskonała alternatywa dla tradycyjnych biur nieruchomości, jak i samodzielnej sprzedaży bezpośredniej. Z nami nie musisz już martwić się o koszty notarialne, czas realizacji umowy kupna-sprzedaży oraz szybkość wypłacanych środków. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszymi specjalistami, a już po pierwszym kontakcie zauważysz, że warto wybrać właśnie nasz skup mieszkań za gotówkę w Bydgoszczy działający online.

skup mieszkan Bydgoszcz - skup nieruchomosci Bydgoszcz

Co można zyskać nawiązując współpracę z BNOnline na terenie Bydgoszczy?

 

Nie wiesz, co możesz zyskać, wybierając skup mieszkań w Bydgoszczy? Nasze wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości to przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa dla każdej transakcji oraz możliwość otrzymania rzetelnej wyceny nieruchomości z uwzględnieniem takich aspektów, jak:

 • lokalizacja;
 • rok budowy;
 • piętro;
 • metraż;
 • poziom wykończenia;
 • stan techniczny i prawny;
 • liczba lokatorów i współwłaścicieli.

Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe czynniki, możemy zagwarantować naszym klientom naprawdę kompleksową ocenę wartości mieszkania, domu, a nawet działki. Jest jednak o wiele więcej powodów, dla których warto nawiązać współpracę z naszą firmą. Elementy wyróżniające nasze przedsiębiorstwo to głównie:

 1. Elastyczność w działaniu – z nami masz możliwość podpisania umowy przedwstępnej z opcją wypłaty zadatku w formie gotówkowej. Dodatkowo termin podpisania umowy notarialnej w kancelarii zawsze zależy tylko od Ciebie, a my dostosujemy się do Twoich potrzeb.
 2. Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie – z nami nie musisz obawiać się o żadne komplikacje związane z podpisaniem umowy notarialnej oraz wypłatą należnych środków. To Ty jako sprzedający masz prawo wybrać dowolną kancelarię notarialną, a my dostosujemy się do Ciebie. Należne środki ze sprzedaży wypłacamy niemalże natychmiastowo po dopełnieniu formalności urzędowych, a swoje mieszkanie wydasz nam dopiero kiedy otrzymasz pieniądze. Co ciekawe, jako skup nieruchomości w Bydgoszczy pomagamy też klientom w kompletacji dokumentów potrzebnych do sprzedaży.
 3. Szybkość działania – to istotna cecha wyróżniającą naszą firmę spośród innych działających w branży nieruchomości. Po przesłaniu do nas podstawowych informacji w formularzu kontaktowym odpowiadamy na zgłoszenia najczęściej w ciągu 24 godzin, przesyłając gotową wycenę wraz z propozycją odkupu mieszkania lub domu. Warto nadmienić, że finalizacja transakcji w skupie możliwa jest nawet w ciągu kilku dni.
 4. Komfort współpracy – wiemy, jak ważny dla wielu sprzedających jest komfort współpracy. Jesteśmy innowacyjnym biurem nieruchomości działającym online, dzięki czemu większość spraw załatwisz z nami bez wychodzenia z domu. Spotykamy się najczęściej tylko w biurze notariusza celem podpisania umowy kupna-sprzedaży. 

Posiadasz mieszkanie, dom lub lokal usługowy? Zastanów się nad możliwością skorzystania z naszych usług. Gdzie szybko sprzedać mieszkanie w Bydgoszczy? Zdecydowanie tylko u nas! Przeanalizuj dokładnie wszystkie powyższe aspekty, a zauważysz, że współpraca z nami to same korzyści dla obu stron transakcji.

W ramach tego, iż dajemy sprzedającemu opcję podpisania umowy przedwstępnej, zachęcamy także do zapoznania się z artykułem na naszym blogu: Umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania. Zawiera on wszystkie informacje na temat tego, jak powinna zostać sporządzona takowa umowa oraz co gwarantuje każdej ze stron transakcji.

Jak skorzystać z wyceny nieruchomości w BNOnline?

 

Jak sprzedać mieszkanie w Bydgoszczy? To pytanie coraz częściej rodzi się w Twojej głowie? Potrzebujesz tylko rzetelnej wyceny mieszkania? Nie ma lepszej opcji niż nawiązanie współpracy z naszą firmą, która zrzesza tylko wykwalifikowanych specjalistów działających od lat w branży nieruchomości. Aby skorzystać z usługi wyceny i skupu mieszkania, wystarczy:

 1. Wejść na stronę BNOnline.pl.
 2. Uzupełnić formularz kontaktowy dostępny na stronie, podając:
  1. swoje dane osobowe i kontaktowe;
  2. informacje o nieruchomości;
  3. zdjęcia lokalu.
 3. Poczekać na odpowiedź z naszej strony. Zazwyczaj nie dłużej niż 24 godziny.
 4. Zaakceptować ofertę odkupu.
 5. Wybrać biuro notarialne i umówić się na podpisanie umowy kupna-sprzedaży.

Zasada działania naszego biura nieruchomości online jest bardzo prosta. My wyceniamy i odkupujemy, a Ty cieszysz się dodatkową gotówką wypłacaną praktycznie od ręki. Dość ważną informacją jest to, że wszystkie mieszkania, domy i działki odkupujemy z kapitału własnego, dlatego nie trzeba obawiać się o to, czy pieniądze zostaną wypłacone na czas.

W kwestiach sprzedażowych dotyczących nieruchomości warto także przeanalizować jeden z naszych wpisów blogowych: Jak szybko sprzedać mieszkanie? To zbiór najważniejszych wskazówek pozwalających na skuteczną sprzedać oraz przyśpieszenie tego procesu (także z udziałem naszej firmy).

Gdzie działamy jako skup mieszkań?

 

W Polsce działamy nie tylko jako skup nieruchomości Bydgoszcz. Posiadamy wiele innych filii w takich miastach, jak: Szczecin, Gdańsk i Łódź. Aby skontaktować się z oddziałem przypisanym do danego miasta, wybierz:

Zakres naszych usług obejmuje praktycznie całą Polskę ze względu na fakt, iż formalności związane ze sprzedażą nieruchomości załatwiamy najczęściej przez Internet. 

Chcesz pozbyć się niechcianej nieruchomości? Masz problem z długami odziedziczonymi w spadku wraz z mieszkaniem? Uzupełnij formularz kontaktowy dostępny na BNOnline.pl, a otrzymasz wycenę nieruchomości wraz z opcją jej odkupu przez naszą firmę. Pamiętaj, że nasza oferta jest niezobowiązująca, a więc nawet jeśli nie zdecydujesz się na sprzedaż, nie poniesiesz dodatkowych kosztów.

Sekcja FAQ Masz pytania, może tu znajdziesz odpowiedź?

1. Ile kosztują usługi BNOnline w Bydgoszczy?

Nawiązane współpracy z naszym skupem mieszkań w Bydgoszczy to przede wszystkim brak jakichkolwiek kosztów. U nas nie zapłacisz ani złotówki za wycenę nieruchomości, ani za propozycję jej odkupu. Jedyne koszty, które musisz ponieść to te związane z dojazdem do wybranej kancelarii notarialnej celem podpisania umowy z naszym skupem.

2. Ile potrwa wycena nieruchomości przez skup w Bydgoszczy?

Z reguły mieszkania i domy wyceniamy w czasie nie dłuższym niż 24 godziny. Jeśli masz na sprzedaż nieruchomość w Bydgoszczy i kontaktujesz się z naszą firmą, możesz liczyć na zakończenie całego procesu sprzedażowego nawet w ciągu kilku dni. Oczywiście czas działania zależny jest w dużej mierze od stanu prawnego danej nieruchomości.

3. Posiadam tylko udziały w nieruchomości. Czy mogę je sprzedać w skupie?

Oczywiście, że tak! Nawet kiedy posiadasz tylko udziały w dowolnej nieruchomości na terenie Bydgoszczy, możesz z powodzeniem je sprzedać. Zaznacz tę informację podczas kontaktu z naszą firmą oraz prześlij dokumenty potwierdzające Twoje prawo własności. Nasze biuro z chęcią zapozna się ze sprawą i zaproponuje atrakcyjną ofertę skupu udziałów.

4. Jak szybko otrzymam gotówkę za sprzedaż nieruchomości w Bydgoszczy?

Gotówkę, która należy się sprzedającemu po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży w obecności notariusza wypłacamy praktycznie od ręki. Możesz wybrać czy chcesz dostać pieniądze w gotówce, czy przelewem na wskazany rachunek bankowy.

Szczęśliwa rodzina po etapie w którym szukam mieszkania

Łatwy i bezpieczny sposób sprzedaży mieszkania

Sprzedaj swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu i zbędnych spotkań. W ciągu 1 dnia.

 • Szybka wycena
 • Jedna wizyta w mieszkaniu
 • Bezpieczna sprzedaż