Sprzedaj mieszkanie

Aby otrzymać ofertę zakupu, wypełnij formularz z informacjami o Twoim mieszkaniu.

 • 1 krok
 • 2 krok
 • 3 krok

 

Chcesz pozbyć się nieruchomości otrzymanej w spadku? Okazało się, że mieszkanie, które odziedziczyłeś/aś jest zadłużone? Jest jedno proste wyjście z tej trudnej sytuacji. Jeśli wierzyciele nie dają Ci spokoju, a Ty nie masz środków, aby ich spłacić, skorzystaj z możliwości, jakie daje Ci nasz skup nieruchomości Zabrze. Z nami bez zbędnych formalności i w krótkim czasie pozbędziesz się mieszkania, które jest dla Ciebie problemem.

Skup nieruchomości Zabrze

 

Nasza firma działająca jako biuro nieruchomości online posiada wieloletnie doświadczenie w tej branży, dzięki czemu świadczone usługi są na najwyższym poziomie. Wykwalifikowana kadra pracowników pasjonujących się handlem nieruchomościami dokłada wszelkich starań, aby realizować wyceny nieruchomości tak szybko, jak tylko to możliwe. Kontaktując się z naszym skupem mieszkań w Zabrzu, możesz liczyć nie tylko na darmową ocenę wartości Twojego mieszkania, ale także kompleksową pomoc w zakresie kompletowania dokumentacji potrzebnej do sporządzenia umowy kupna-sprzedaży.

Jako profesjonaliści bierzemy pod uwagę zarówno nieruchomości problematyczne, w złym stanie technicznym, jak i te, które nadają się do zamieszkania przez nowych lokatorów praktycznie od zaraz. Skup nieruchomości Zabrze to przede wszystkim miejsce, gdzie sprzedający mogą z minimum formalności pozbyć się niechcianej nieruchomości z opcją wypłaty należnych środków praktycznie od ręki. Jeśli cenisz sobie szybkość działania oraz gwarancję bezpieczeństwa dla każdej transakcji, nasz skup nieruchomości jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

W jaki sposób funkcjonuje skup nieruchomości Zabrze?

 

Biuro nieruchomości online działa przede wszystkim w 100% przez Internet. W celu pozyskania oceny wartości nieruchomości oraz sprawdzenia, na jaką ofertę odkupu można liczyć, wystarczy skontaktować się z nami przez odpowiedni formularz dostępny na stronie www. Działamy kompleksowo:

 • wyceniając nieruchomości;
 • skupując je od sprzedających;
 • pomagając klientom w kompletacji niezbędnych dokumentów, potrzebnych do sfinalizowania transakcji.

Skup nieruchomości Zabrze oferuje przede wszystkim przejrzyste zasady współpracy dla każdej osoby zainteresowanej szybką sprzedażą mieszkania, domu, działki lub samych udziałów w nieruchomości. Mimo to, że działamy całkowicie online, to jednak istnieje konieczność spotkania się z nami podczas podpisywania umowy kupna-sprzedaży. Aby do tego doszło, sprzedający musi wybrać kancelarię notarialną, określić dogodny dla siebie termin, a my dostosujemy się do niego pod każdym względem.

Tuż po podpisaniu umowy w obecności notariusza wypłacamy klientom należne środki w gotówce lub przelewem natychmiastowym na wskazany w umowie rachunek bankowy. Klucze do nieruchomości przekazujesz nam dopiero wtedy, kiedy zaksięgujesz wpłatę na swoim koncie w banku.

Zastanawiasz się gdzie szybko sprzedać mieszkanie w Zabrzu? BNOnline to najlepsza opcja! W temacie zbycia nieruchomości w skupie warto też dowiedzieć się nieco więcej z artykułu: Jak szybko sprzedać mieszkanie ze spadku? Ten wpis na naszym blogu zawiera wszelkie niezbędne informacje na temat tego, jak najskuteczniej pozbyć się nieruchomości odziedziczonej w spadku po zmarłej osobie i nie tylko.

Skup nieruchomosci Zabrze - skup mieszkan Zabrze

Co można sprzedać w skupie mieszkań na terenie Zabrza?

 

W naszym skupie możesz sprzedać praktycznie każdą nieruchomość niezależnie od jej stanu technicznego, jak i prawnego. Wyceniamy i odkupujemy zarówno lokale nadające się do użytkowania, jak i te, które wymagają całościowego remontu. BNOnline.pl odkupuje od sprzedających:

 • mieszkania;
 • domy;
 • działki;
 • lokale usługowe;
 • udziały w nieruchomościach.

Skup nieruchomości Zabrze, który prowadzimy, umożliwia szybką sprzedaż za gotówkę praktycznie każdej nieruchomości mającej jakąkolwiek wartość. Ważne jest jednak to, że nawet zadłużone mieszkania mogą zostać odsprzedane naszej firmie. Dzięki temu spłacisz wszystkich wierzycieli i długi ciążące na nieruchomości, a dodatkowo zyskasz szansę na pozyskanie dodatkowej gotówki, co w przypadku licytacji komorniczej nie miałoby miejsca.

Aby dowiedzieć się, czym w praktyce jest licytacja nieruchomości w celu odzyskania długu na rzecz wierzycieli, warto zapoznać się z artykułem: Licytacja komornicza. W ten sposób zdobędziesz podstawowe informacje na temat tego, w jaki sposób przebiega taka licytacja oraz ile możesz stracić kiedy dojdzie do skutku.

Jeśli chcesz sprzedać mieszkanie szybko i za gotówkę, to wypełnij formularz kontaktowy: Chcę sprzedać mieszkanie, a w ciągu 24 godzin otrzymasz zupełnie darmową wycenę online oraz ofertę kupna.

Do kogo skierowana jest oferta BNOnline?

 

Oferta naszego skupu nieruchomości w Zabrzu skierowana jest do każdego, kto posiada nieruchomość o dowolnej wartości, stanie technicznym oraz prawnym. Przyjmujemy z otwartymi rękoma zarówno mieszkania do remontu, jak i te nadające się do ciągłej eksploatacji. Jeśli posiadasz: mieszkanie, dom, lokal usługowy, działkę budowlaną, a nawet udziały w nieruchomości, koniecznie skontaktuj się z nami i pozyskaj dodatkową gotówkę z ich sprzedaży. Nasi klienci to głównie osoby znajdujące się w trudnych sytuacjach życiowych oraz takie, które odziedziczyły w spadku zadłużone mieszkanie. Pomagamy rozwiązać wszelkie problemy finansowe wypłacając należne środki ze sprzedaży natychmiast po podpisaniu umowy z naszą firmą.

Jak skorzystać z opcji wyceny i sprzedaży mieszkania w skupie na terenie Zabrza?

 

Z naszych usług można skorzystać w bardzo prosty sposób. Wystarczy wejść na stronę BNOnline.pl i wybrać odpowiednią zakładkę. Kontakt z nami odbywa się w trzech prostych krokach, a mianowicie:

 1. Wypełnienie zgłoszenia online, które powinno zawierać takie dane, jak:
  1. dane osobowe;
  2. informacje o nieruchomości;
  3. zdjęcia;
  4. dokumentację dodatkową jeśli takowa występuje.
 2. Oczekiwanie na wycenę nieruchomości przez naszą firmę i złożenie propozycji jej odkupu.
 3. Podpisanie umowy w dowolnie wybranej kancelarii notarialnej.

Biorąc pod uwagę sposób nawiązywania współpracy w zakresie skupu nieruchomości w Zabrzu z naszą firmą, można powiedzieć, iż jest to dziecinnie proste. Każdy właściciel dowolnego mieszkania, domu lub lokalu usługowego może skontaktować się z nami i przy okazji dowiedzieć się, ile jest wart jego majątek. Współpraca z nami to przede wszystkim wygoda, którą docenia coraz większa liczba osób chcących szybko sprzedać mieszkanie. Aby nieco przyśpieszyć proces odkupu nieruchomości, wymagamy od sprzedającego dostarczenia takich dokumentów, jak:

 • akt notarialny;
 • wypis z księgi wieczystej;
 • zaświadczenia o zameldowanych osobach pod danym adresem;
 • informację o ewentualnych lokatorach;
 • wszelkie wzmianki na temat obciążeń prawnych dla danej nieruchomości.

Posiadając wszelkie niezbędne informacje z tego zakresu, jesteśmy w stanie zrealizować wycenę mieszkania nawet w ciągu 24 godzin oraz zaproponować realną cenę jego odkupu. Warto w tym przypadku zaznaczyć, iż ostateczny czas potrzebny na sfinalizowanie transakcji jest zależny od stanu technicznego i prawnego nieruchomości.

Ile kosztują usługi skupu nieruchomości Zabrze?

 

Wiesz już, że BNOnline to skup mieszkań za gotówkę w Zabrzu i nie tylko. Zorientuj się jednak czy musisz przygotować się na jakiekolwiek koszty związane z wyceną oraz finalizacją transakcji skupu mieszkania. Wybierając naszą firmę, masz pewność, że nie zapłacisz ani złotówki za ocenę wartości nieruchomości nawet jeśli nie zdecydujesz się przystać na ofertę jej odkupu. Współpraca z nami to okrągłe zero kosztów w każdym zakresie.

To warto wiedzieć… skup nieruchomości Zabrze, który prowadzimy, bierze na siebie wszelkie koszty notarialne, a więc sprzedający nieruchomość nie będzie zobowiązany do poniesienia żadnych kosztów podpisania umowy kupna-sprzedaży.

W jakich lokalizacjach działa firma BNOnline?

 

Gdzie szybko sprzedać mieszkanie w Zabrzu? To pytanie często przewija się w wyszukiwarkach Internetowych oraz forach związanych z handlem nieruchomościami. Nasza firma proponuje sprzedającym szybkie zbycie nieruchomości z opcją wypłaty należnych środków w gotówce. Posiadasz mieszkanie w Łodzi, Poznaniu lub Bydgoszczy? Oto nasze filie, z którymi możesz się skontaktować w celu ich sprzedaży:

Zastanawiasz się, w jaki sposób najszybciej pozbyć się niechcianej nieruchomości? Potrzebujesz więcej gotówki na wkład własny w nową inwestycję? A może po prostu masz problem ze sprzedażą mieszkania w złym stanie technicznym? Wybierz nasz skup nieruchomości w Zabrzu i wypełnij formularz kontaktowy. Jeśli podasz wszystkie wymagane informacje o nieruchomości, skontaktujemy się z Tobą już w ciągu 24 godzin, przedstawiając wycenę i ofertę skupu.

Sekcja FAQ Masz pytania, może tu znajdziesz odpowiedź?

1. Jestem współwłaścicielem mieszkania – czy mogę je sprzedać bez zgody drugiego właściciela?

Jeśli posiadasz tylko część udziałów własności dla danej nieruchomości, nie możesz jej całkowicie sprzedać bez zgody drugiego współwłaściciela. Możesz jednak pozbyć się tylko swoich udziałów i to konieczności uzyskania pozwolenia drugiej osoby. Wystarczy, że skontaktujesz się z BNOnline, a załatwienie formalności będzie czystą przyjemnością.

2. Jak szybko mogę otrzymać środki ze sprzedaży nieruchomości w skupie na terenie Zabrza?

Kiedy zdecydujesz się zaakceptować ofertę skupu mieszkania w Zabrzu, pieniądze z jego sprzedaży otrzymasz zaraz po podpisaniu umowy w obecności notariusza. Pamiętaj, że możesz dowolnie wybrać sposób wypłaty: w gotówce lub przelewem na wskazany rachunek bankowy. Klucze udostępnisz nam dopiero wtedy, kiedy zaksięgujesz pieniądze na swoim koncie.

3. Czy dostanę zadatek przed podpisaniem umowy notarialnej?

Przed podpisaniem ostatecznej umowy kupna-sprzedaży w kancelarii notarialnej możesz podpisać z nami umowę przedwstępną, na mocy której wypłacimy Ci zadatek w gotówce. To do Ciebie należy decyzja czy chcesz cieszyć się już zaliczką, czy wolisz poczekać na całą kwotę po finalizacji transakcji.

4. Ile potrwa wycena nieruchomości przez skup w Zabrzu?

Czas, jaki potrzebujemy na zrealizowanie oceny wartości nieruchomości w Zabrzu, zazwyczaj nie przekracza 24 godzin. Zastrzegamy jednak, iż w niektórych przypadkach proces wyceny może wydłużyć się do 72 godzin.

Szczęśliwa rodzina po etapie w którym szukam mieszkania

Łatwy i bezpieczny sposób sprzedaży mieszkania

Sprzedaj swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu i zbędnych spotkań. W ciągu 1 dnia.

 • Szybka wycena
 • Jedna wizyta w mieszkaniu
 • Bezpieczna sprzedaż