Sprzedaj mieszkanie

Aby otrzymać ofertę zakupu, wypełnij formularz z informacjami o Twoim mieszkaniu.

 • 1 krok
 • 2 krok
 • 3 krok

 

Mieszkanie otrzymane w spadku okazało się niekończącym się długiem? Odziedziczona nieruchomość nadaje się do gruntownego remontu, na którego pokrycie nie możesz sobie pozwolić? Istnieje proste rozwiązanie tego typu sytuacji. Możesz pozbyć się mieszkania, otrzymując pieniądze w gotówce. Dzięki temu pozbędziesz się problemu i będziesz cieszyć się dodatkowymi środkami w domowym budżecie. Skup nieruchomości Bielsko-Biała chętnie Ci w tym pomoże.

Skup nieruchomości Bielsko-Biała

 

Nasze biuro nieruchomości online oferuje przede wszystkim innowacyjne podejście do każdej transakcji sprzedaży mieszkania, domu, działki i nie tylko. Jako skup nieruchomości w Bielsku-Białej wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób, które poszukują wygodnego i szybkiego sposobu na pozbycie się nieruchomości za gotówkę. Standardowy sposób sprzedaży mieszkań na własną rękę nie jest zbyt skuteczny i najczęściej zajmuje bardzo dużo czasu. Oprócz tego, kwoty ze sprzedaży pozyskane na własną rękę są wręcz niezadowalające dla sprzedających.

Chcąc odmienić życie wielu osób, rozpoczęliśmy swoją działalność jako skup mieszkań w Bielsku-Białej. Przeprowadzamy kompleksową ocenę wartość każdej nieruchomości na podstawie przesłanych informacji oraz proponujemy jej odkup w atrakcyjnej dla sprzedającego cenie. Wybierając skup nieruchomości BNOnline nie musisz czekać na nabywcę. Każde mieszkanie niezależnie od jego stanu technicznego sprzedaż u nas nawet w ciągu kilku dni.

Czym jest skup nieruchomości w Bielsku-Białej?

 

Jeśli zastanawiasz się czasem gdzie szybko sprzedać mieszkanie w Bielsku-Białej, na pewno prędzej czy później trafisz na ofertę naszej firmy. Zakładając, że potrzebujesz w krótkim czasie spieniężyć nieruchomość nie znajdziesz lepszego rozwiązania niż BNOnline. Nasza firma to przede wszystkim grupa osób z pasją do handlu nieruchomościami chcących wpłynąć realnie na rozwój rynku nieruchomości.

Nie działamy tak, jak pośrednicy nieruchomości pobierający prowizję za zrealizowane transakcję. U nas odbywa się skup mieszkań w Bielsku-Białej na podstawie wykonanej wcześniej wyceny. Zawsze staramy się zaproponować możliwie najlepszą cenę odkupu nieruchomości, jaka będzie możliwa do uzyskania. Nasza firma nie pośredniczy w sprzedaży – my odkupujemy mieszkania bezpośrednio od ich właścicieli niezależnie od stanu technicznego oraz prawnego.

Jeśli chcesz sprzedać mieszkanie szybko i za gotówkę, to wypełnij formularz kontaktowy: Chcę sprzedać mieszkanie, a w ciągu 24 godzin otrzymasz zupełnie darmową wycenę online oraz ofertę kupna.

Jak działa skup mieszkań na terenie Bielska-Białej?

 

Warto dowiedzieć się, w jaki sposób funkcjonuje nasza firma. Realizując skup mieszkań w Bielsku-Białej stawiamy przede wszystkim na swobodę działania oraz dopasowanie się do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Działamy na bardzo prostych zasadach, a mianowicie:

 • Wyceniamy nieruchomości, lokale usługowe, działki i udziały w nieruchomościach.
 • Proponujemy atrakcyjne ceny ich odkupu.
 • Pomagamy w kompletowaniu niezbędnej dokumentacji.
 • Finalizujemy transakcję w wybranej przez sprzedającego kancelarii notarialnej.

Jak widać, zasada działania skupu mieszkań za gotówkę w Bielsku-Białej jest prosta. Ty chcesz pozbyć się kłopotliwej nieruchomości i pozyskać dodatkowe środki na dowolny cel, a my chcemy odkupić Twoje mieszkanie w cenie atrakcyjnej dla obu stron transakcji.

Aby dowiedzieć się nieco więcej na temat tego, w jaki sposób działamy, koniecznie zapoznaj się z naszym artykułem: Jak sprzedać mieszkanie w Internecie. Zawarliśmy w nim wszelkie niezbędne informacje o tym, jak odpowiednio przygotować się do takiej transakcji.

Skup nieruchomosci Bielsko - Biala - skup mieszkan Bielsko - Biala

Kiedy warto skorzystać z usług BNOnline w Bielsku-Białej?

 

Z usług naszej firmy warto skorzystać w wielu różnych sytuacjach. Posiadasz zadłużone mieszkanie? A może chcesz tylko dowiedzieć się, ile warta jest Twoja nieruchomość? W każdym z tych przypadków kontakt z BNOnline będzie odpowiednią decyzją. Pamiętaj jednak, że to nie wszystko, co oferujemy. Jako skup nieruchomości w Bielsku-Białej umożliwiamy sprzedaż nieruchomości w takich sytuacjach, jak:

 • odziedziczenie zadłużonej nieruchomości;
 • problemy ze spłatą zobowiązań ciążących na mieszkaniu;
 • zagrożenie licytacją komorniczą;
 • konieczność zdobycia dodatkowej gotówki na pokrycie wkładu własnego w nowe mieszkanie.

Oczywiście to tylko niektóre sytuacje, w jakich warto zapoznać się z naszą ofertą skupu mieszkań w Bielsku-Białej. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, sprawdź recenzje zadowolonych sprzedających w sieci, a przekonasz się, że współpraca z nami to same plusy.

Jeśli chodzi o nowe inwestycje w nieruchomości i kwestię wkładu własnego, ciekawym tematem wartym uwagi jest wpis: Wkład własny – co warto wiedzieć przed zakupem nieruchomości? To rzetelny artykuł wyjaśniający czym może być wkład własny oraz jak można go zdobyć w dzisiejszych czasach.

Jak nawiązać współpracę z biurem nieruchomości online?

 

Aby nawiązać współpracę z naszym biurem nieruchomości online, wystarczy przejść przez trzy proste kroki, a mianowicie:

 • Wejść na naszą stronę BNOnline.pl.
 • Uzupełnić zgłoszenie online.
 • Poczekać na odpowiedź z naszej strony wraz z wyceną i propozycją skupu.

Kiedy już prześlemy do Ciebie zrealizowaną wycenę i naszą ofertę to do Ciebie należy ostateczna decyzja czy podpiszemy umowę kupna-sprzedaży, czy też nie. Pamiętaj, że nasza propozycja jest niezobowiązująca, a więc ostatecznie nie musisz sprzedawać nam swojej nieruchomości. 

Jako skup mieszkań w Bielsku-Białej umożliwiamy sprzedającemu wybór dowolnej kancelarii notarialnej, w której ostatecznie odbędzie się podpisanie umowy. To my dostosowujemy się do potrzeb sprzedającego, a pozostałe formalności związane z wyceną i kompletacją dokumentów załatwiamy całkowicie online.

Jeśli chcesz dowiedzieć się tylko, ile warta jest Twoja nieruchomość, wybierz zakładkę wycena nieruchomości, a w ciągu 24 godzin otrzymasz rzetelną ocenę jej wartości oraz ewentualną propozycję odkupu. Gwarantujemy, że nasza firma oferuje najlepsze możliwe do uzyskania ceny rynkowe za skup nieruchomości w Bielsku-Białej.

Skup nieruchomości Bielsko-Biała – korzyści płynące ze współpracy

 

Decydując się na nawiązanie współpracy z naszą firmą, możesz liczyć na wiele korzyści, a mianowicie:

 • Indywidualne podejście do każdej sprawy.
 • Minimum formalności.
 • Krótki czas realizacji transakcji.
 • Brak ukrytych kosztów.
 • Rzetelną pomoc doradców w zakresie kompletacji niezbędnych dokumentów.
 • Maksimum elastyczności przy umawianiu spotkań.

Mimo to, iż działamy praktycznie w 100% online, to jednak musimy spotkać się w wybranej kancelarii notarialnej celem podpisania umowy kupna-sprzedaży. Nasz skup nieruchomości za gotówkę w Bielsku-Białej oczywiście pokrywa wszelkie koszty związane z pracą notariusza i sporządzeniem dokumentacji. Korzystanie z naszych usług to przede wszystkim bezpieczeństwo ze względu na natychmiastową wypłatę gotówki, szybka finalizacja transakcji nawet w ciągu kilku dni oraz możliwość wypłaty zadatku wraz z opcją podpisania umowy przedwstępnej.

Czy usługi BNOnline są płatne dla sprzedających nieruchomości?

 

Jeśli zdecydujesz się sprzedać swoją nieruchomość w BNOnline musisz wiedzieć, że nie zapłacisz za żadną z usług ani złotówki. Z nami szybko pozbędziesz się problematycznej nieruchomości lub po prostu dowiesz się, ile jest warte mieszkanie odziedziczone w spadku, a to wszystko całkowicie ZA DARMO. Nasza oferta skupu mieszkań w Bielsku-Białej jest niezobowiązująca, a więc nie musisz obawiać się, że pociągniemy Cię do odpowiedzialności finansowej.

Jedyne koszty, na jakie zostaniesz narażony jako sprzedający nieruchomość to te związane z dojazdem do kancelarii notarialnej celem podpisania umowy. Poza tym pomożemy Ci bez ukrytych kosztów z kompletowaniem dokumentacji potrzebnej do finalizacji transakcji oraz umówimy się zawsze na spotkanie w dogodnym dla Ciebie terminie.

Gdzie działamy jako skup mieszkań w Bielsku-Białej?

 

Ciekawe jest to, że nie działamy w Polsce tylko jako skup mieszkań w Bielsku-Białej. Nasze usługi dostępne są w wielu lokalizacjach na terenie kraju. Zazwyczaj bierzemy pod uwagę miejscowości o liczbie mieszkańców większej niż 10 000. Kiedy mieszkasz z dala od swojego mieszkania, ale chcesz je sprzedać, oczywiście możesz skontaktować się z jedną z naszych filii. Mieszkanie znajduje się w Łodzi, Lublinie, a może we Wrocławiu? Oto nasze placówki w tych miastach:

Postaw na gwarancję wypłaty należnych środków i szybkie sfinalizowanie transakcji skupu mieszkania w Bielsku-Białej. Wypełnij nasz formularz kontaktowy, a otrzymasz niezwykle atrakcyjną propozycję współpracy wraz z rzetelną wyceną zrealizowaną przez naszych wykwalifikowanych specjalistów.

Sekcja FAQ Masz pytania, może tu znajdziesz odpowiedź?

 

1. Czy sprzedaż udziałów w nieruchomości na terenie Bielska-Białej jest możliwa w skupie?

Nawet jeśli posiadasz tylko udziały w nieruchomości, możesz skontaktować się z naszą firmą działającą na terenie Bielska-Białej, aby pozbyć się ich za gotówkę. Jako profesjonaliści zajmujemy się tego typu sprawami praktycznie od ręki, realizując wycenę i składając ofertę odkupu, która będzie atrakcyjna dla obu stron transakcji.

2. W jaki sposób otrzymam propozycję skupu mieszkania i wycenę?

Kontaktując się z nami poprzez formularz dostępny na stronie Internetowej wykonaną wycenę oraz propozycję skupu mieszkania w Bielsku-Białej otrzymasz bezpośrednio na wskazany adres e-mail. Zazwyczaj proces ten trwa nie dłużej niż 24 godziny, a propozycja odkupu jest niezobowiązująca dla każdego sprzedającego.

3. Ile potrwa finalizacja transakcji skupu nieruchomości w Bielsku-Białej?

Proces finalizacji zakupu nieruchomości przez nasze biuro zazwyczaj zamyka się w ciągu kilku dni roboczych. W tym czasie realizujemy wycenę mieszkania, kontaktujemy się ze sprzedającym oraz w razie zaakceptowania warunków odkupu umawiamy się na spotkanie w kancelarii notarialnej, gdzie sporządzona zostanie umowa kupna-sprzedaży. Pamiętaj, że po podpisaniu dokumentów otrzymasz należne środki praktycznie od ręki w gotówce lub przelewem natychmiastowym na wskazany rachunek bankowy. Klucze do nieruchomości wydasz nam dopiero wtedy, kiedy środki zostaną zaksięgowane na koncie.

Szczęśliwa rodzina po etapie w którym szukam mieszkania

Łatwy i bezpieczny sposób sprzedaży mieszkania

Sprzedaj swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu i zbędnych spotkań. W ciągu 1 dnia.

 • Szybka wycena
 • Jedna wizyta w mieszkaniu
 • Bezpieczna sprzedaż