Sprzedaj mieszkanie

Aby otrzymać ofertę zakupu, wypełnij formularz z informacjami o Twoim mieszkaniu.

 • 1 krok
 • 2 krok
 • 3 krok

 

Potrzebujesz w krótkim czasie zdobyć dodatkową gotówkę? Masz nieruchomość, której chcesz się pozbyć, ale samodzielne poszukiwanie nabywcy jest zbyt czasochłonne? Rozwiązaniem Twoich problemów może być skup nieruchomości Sosnowiec. Z naszym udziałem w krótkim czasie sprzedaż mieszkanie, a zapłatę otrzymasz praktycznie od ręki. Nie zwlekaj i sprawdź, w jaki sposób działamy!

Skup nieruchomości Sosnowiec

 

Działamy jako skup nieruchomości Sosnowiec, posiadając wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości. Nasza firma to grupa wykwalifikowanych specjalistów zajmujących się wyceną, jak i obsługą sprzedażową mieszkań, domów i nie tylko. Każdy, kto potrzebuje pomocy ze sprzedażą swojego majątku w formie nieruchomości, może skontaktować się z naszą firmą.

 

Masz problematyczne mieszkanie z lokatorami? A może wierzyciele zaczynają dopominać się o swoje? Niezależnie od sytuacji, nasz skup nieruchomości zawsze chętnie rozpatrzy każdą sprawę, wykona wycenę oraz złoży ofertę odkupu. Przekonaj się, że sprzedaż mieszkania do skupu w Sosnowcu jest przede wszystkim bezpieczna i szybka. Z nami przejdziesz cały proce sprzedażowy bez kosztów oraz z minimum formalności.

Jak funkcjonuje nasz skup nieruchomości Sosnowiec?

 

Na pewno zastanawiasz się, jak sprzedać mieszkanie w Sosnowcu? Istnieje jeden prosty sposób, a mianowicie: kontakt z naszą firmą. Wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowana kadra pracowników pozwala nam na kompleksowe podejście do każdej sprawy, oraz szybką wycenę nieruchomości. Działamy na terenie Sosnowca i nie tylko skupując:

 • domy;
 • mieszkania;
 • działki;
 • lokale usługowe;
 • udziały w nieruchomościach.

Skup nieruchomosci Sosnowiec - skup mieszkan Sosnowiec

Decydując się na współpracę z BNOnline musisz wiedzieć, że masz możliwość pozbycia się praktycznie każdej nieruchomości, która jest Twoją własnością. Nawet zły stan techniczny lub zawiłości prawne nie wykluczają tego, że będziemy zainteresowani złożeniem oferty odkupu. Skup mieszkań za gotówkę w Sosnowcu doskonale sprawdza się w wielu problematycznych sytuacjach.

Przed nawiązaniem współpracy z naszą firmą warto też dowiedzieć się, jakie dokumenty przygotować przed wysłaniem formularza kontaktowego. Ten artykuł pomoże Ci zdobyć niezbędną wiedzę w tym zakresie: Dokumenty wymagane przy sprzedaży mieszkania

Do kogo skierowana jest oferta skupu mieszkań w Sosnowcu?

 

Nasza oferta skierowana jest to wszystkich właścicieli nieruchomości, którzy potrzebują pomocy w ich szybkiej sprzedaży i nie tylko. Każdy, kto chce poznać wartość swojego mieszkania również może skontaktować się z nami poprzez formularz – wycena nieruchomości.

Posiadasz mieszkanie własnościowe lub odziedziczone w spadku? A może zadłużona nieruchomość przyprawia Cię o ból głowy? Rozwiązaniem jest nasza firma BNOnline zajmująca się już od wielu lat skupem nieruchomości w Sosnowcu i nie tylko. Współpracujemy z osobami, które:

 • mają problemy z lokatorami;
 • nie mogą porozumieć się ze współwłaścicielami nieruchomości;
 • chcą sprzedać zadłużone mieszkanie;
 • potrzebują dodatkowej gotówki w krótkim czasie.

Wszystkie swoje problemy finansowe możesz rozwiązać w ciągu kilku dni. Wystarczy, że prześlesz zapytanie do naszych specjalistów, a my zajmiemy się resztą formalności.

Jeśli na nieruchomości ciążą zobowiązania finansowe wobec wierzycieli, warto mieć na uwadze fakt, że kiedy Ci wystąpią o ich odzyskanie do sądu, może nastąpić tzw. licytacja komornicza. W wyniku takiego działania możesz stracić dobytek swojego życia. Warto więc zastanowić się nad lepszą opcją, czyli sprzedażą nieruchomości do skupu w Sosnowcu.

Jak sprzedać mieszkanie w Sosnowcu? Krok po kroku

 

Współpraca z naszą firmą przebiega sprawie, pod warunkiem dostarczenia już podczas pierwszego kontaktu wszystkich dokumentów potrzebnych do podpisania późniejszej umowy kupna-sprzedaży. Skup nieruchomości Sosnowiec funkcjonuje na przejrzystych zasadach. Aby pozbyć się niechcianej nieruchomości w krótkim czasie, wystarczy:

 • Skontaktować się z BNOnline poprzez wybrany formularz.
 • Podać swoje dane osobowe oraz informacje o nieruchomości takie, jak:
  1. metraż;
  2. piętro;
  3. rok budowy;
  4. lokalizacja;
  5. stan techniczny i prawny.
 • Poczekać na przesłanie wyceny przez naszych specjalistów.
 • Zaakceptować ofertę odkupu.
 • Wybrać kancelarię notarialną i podpisać umowę kupna-sprzedaży.

Jak sprzedać mieszkanie w Sosnowcu? To bardzo proste. Stosując powyższe kroki, zrobisz to nawet w ciągu kilku dni. Nasze biuro nieruchomości online do każdej sprawy podchodzi indywidualnie, dzięki czemu realizowane wyceny są jak najbardziej rzetelne, a propozycje odkupu jednymi z najatrakcyjniejszych, jakie można uzyskać na rynku nieruchomości.

Skup nieruchomości Sosnowiec – co można zyskać, sprzedając mieszkanie?

 

Zastanawiasz się czasem, co możesz zyskać, wybierając skup nieruchomości za gotówkę w Sosnowcu? Przede wszystkim kompleksowe podejście do każdej sprawy niezależnie od stopnia jej skomplikowania. Nasza firma nie odrzuca nikogo. Wysyłając do nas uzupełniony formularz kontaktowy, masz gwarancję, że w ciągu doby otrzymasz wycenę oraz informację z propozycją skupu mieszkania w Sosnowcu.

Nasza firma to przede wszystkim:

 • Bezpieczeństwo – samodzielnie wybierzesz kancelarię notarialną, otrzymasz przelew od razu po podpisaniu umowy oraz wydasz nam mieszkanie dopiero po zaksięgowaniu środków na koncie.
 • Szybkość działania – wycenę otrzymasz do 24 godzin od czasu przesłania formularza, a finalizacja transakcji możliwa jest nawet w ciągu kilku dni.
 • Elastyczność działania – pozwalamy w pierwszej kolejności na podpisanie umowy przedwstępnej z opcją wypłaty zadatku, ustalamy terminy, dopasowując się do sprzedającego oraz dajemy dowolność, co do wyboru miejsca spotkania.
 • Komfort – z nami wszelkie formalności załatwisz online, pomożemy zawsze w kompletacji dokumentów oraz jesteśmy do dyspozycji klienta o każdej porze.

Wiesz już jak sprzedać mieszkanie w Sosnowcu oraz co możesz zyskać, nawiązując współpracę z naszą firmą. Powyższe czynniki sprawiają, że coraz większa liczba konsumentów decyduje się na współpracę z nami w zakresie sprzedaży nieruchomości, udziałów i nie tylko.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej w tym temacie, sprawdź nasz wpis: Rynek pierwotny i wtórny – jak szybko sprzedać mieszkanie? Nasz blog pomoże Ci zrozumieć zasady działania skupu oraz dowiedzieć się, kiedy warto sprzedać nieruchomość w ten sposób.

Ile kosztują usługi BNOnline na terenie Sosnowca?

 

Nasze usługi na terenie tego miasta są całkowicie darmowe. Oznacza to, że wybierając skup nieruchomości Sosnowiec, nie zapłacisz ani złotówki za wycenę mieszkania. Dodatkowo propozycja odkupu zawsze jest niezobowiązująca, a więc nie musisz decydować się na nawiązanie współpracy jeśli oferta wydaje Ci się mało atrakcyjna.

Jedyne koszty, z jakimi musisz się liczyć w ramach skupu nieruchomości Sosnowiec to te związane z dojazdem do biura notariusza celem podpisania umowy kupna-sprzedaży. Warto zaznaczyć, że wszelkie koszty związane z wynagrodzeniem dla notariusza bierzemy na siebie, a więc sprzedający jest zwolniony ze wszelkich opłat.

Gdzie można skorzystać z usług skupu mieszkań?

 

Działamy na terenie wielu miast w Polsce, świadcząc kompleksowe usługi, polegające na wycenie oraz odkupie nieruchomości wszelkiego rodzaju. Posiadasz nieruchomość na terenie Gdańska, Szczecina albo Warszawy? Oto nasze filie, z którymi możesz się skontaktować:

Jak widać, z naszym udziałem sprzedaż mieszkania jest możliwa na terenie wielu miast w Polsce. Wystarczy określić swoją lokalizację, skontaktować się z nami, a wszelkie formalności załatwimy w ekspresowym tempie.

Szukasz wygodnego i szybkiego sposobu na sprzedaż nieruchomości? Potrzebujesz zastrzyku gotówki w ciągu kilku dni? A może masz mieszkanie z długami? Skontaktuj się z naszą firmą poprzez formularz kontaktowy i poczekaj na ofertę. Tylko u nas otrzymasz możliwie najlepszą cenę odkupu mieszkania – nawet tego problematycznego.

Sekcja FAQ Masz pytania, może tu znajdziesz odpowiedź?

1. Mam mieszkanie z kredytem hipotecznym. Czy mogę je sprzedać w skupie?

Jeśli masz nieruchomość kupioną na kredyt hipoteczny, który jest jeszcze niespłacony, możesz w międzyczasie zdecydować się na jej sprzedaż do skupu w Sosnowcu. Pamiętaj jednak, że wartość nieruchomości powinna pozwalać na pokrycie spłaty całego długu, a dopiero pozostałe środki będą należeć do Ciebie. Oczywiście nasza firma zajmuje się odkupem zadłużonych mieszkań, pod warunkiem, że ich wartość jest wystarczająca na pokrycie długu.

2. Czy zapłacę prowizję za sprzedaż nieruchomości do skupu w Sosnowcu?

Korzystając z usług BNOnline na terenie Sosnowca nie zapłacisz ani złotówki zarówno za wycenę, jak i złożenie oferty odkupu. Pamiętaj, że propozycja współpracy jest niezobowiązująca, a więc możesz też poprzestać na wykonaniu wyceny. Gwarantujemy jednak, że kwoty proponowane przez naszą firmę są najwyższe na rynku. Jedyne koszty, jakie są związane ze sprzedażą mieszkania w skupie to te, jakie generuje dojazd do kancelarii notarialnej lub wydanie dokumentacji w urzędach.

3. Chcę sprzedać udziały w nieruchomości. Jak to zrobić w Sosnowcu?

Jeśli posiadasz tylko udziały w nieruchomości na terenie Sosnowca, możesz je sprzedać w atrakcyjnej cenie. Wybierz BNOnline i pozbądź się niechcianych udziałów za odpowiednią kwotę. Co ciekawe, aby zrealizować taką transakcję, nie musisz mieć zgody innych współwłaścicieli nieruchomości. Z nami załatwisz takie sprawy z minimum formalności oraz bez zbędnych komplikacji.

4. Kiedy otrzymam należne środki ze sprzedaży mieszkania?

Nasz skup nieruchomości w Sosnowcu wypłaca sprzedającemu należne środki tuż po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży w obecności wykwalifikowanego notariusza. Warto wiedzieć, że nasza firma realizuje transakcje na podstawie kapitału własnego, dzięki czemu nie ma żadnego ryzyka, że transakcja nie dojdzie do skutku lub wypłata pieniędzy będzie opóźniona. Nawiązując z nami współpracę, możesz wybrać czy chcesz otrzymać pieniądze w gotówce, czy przelewem natychmiastowym na rachunek bankowy wskazany w umowie.

5. Ile trwa wycena nieruchomości w skupie?

Czas, w jakim realizujemy wycenę to najczęściej średnio od 24 do 72 godzin. Warto jednak mieć na uwadze fakt, że najczęściej po dostarczeniu niezbędnej dokumentacji realizujemy usługę w czasie nie dłuższym niż doba.

Szczęśliwa rodzina po etapie w którym szukam mieszkania

Łatwy i bezpieczny sposób sprzedaży mieszkania

Sprzedaj swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu i zbędnych spotkań. W ciągu 1 dnia.

 • Szybka wycena
 • Jedna wizyta w mieszkaniu
 • Bezpieczna sprzedaż