Sprzedaj mieszkanie

Aby otrzymać ofertę zakupu, wypełnij formularz z informacjami o Twoim mieszkaniu.

 • 1 krok
 • 2 krok
 • 3 krok

 

Samodzielne poszukiwanie potencjalnego nabywcy zajmuje Ci zbyt dużo czasu? Potrzebujesz szybko otrzymać gotówkę ze sprzedaży nieruchomości? Jest tylko jedno skuteczne rozwiązanie, które pozwoli Ci na szybką sprzedaż mieszkania bez dodatkowych kosztów.  Sprawdź, w jaki sposób działa nasz skup nieruchomości Gliwice.

Skup nieruchomości Gliwice

 

Nasza firma działa w branży nieruchomości już od wielu lat, skutecznie skupując wszelkiego rodzaju lokale mieszkalne, usługowe i nie tylko. Wyróżnia nas przede wszystkim wykwalifikowana kadra pracowników, którzy zawsze dokładają wszelkich starań, aby jak najszybciej podpisać umowę z potencjalnym sprzedającym. Skup nieruchomości Gliwice to tylko jedna z naszych filii na terenie Polski. Warto wiedzieć, że nawiązanie współpracy z BNOnline nie generuje żadnych koszów, a czas potrzebny na realizację transakcji najczęściej nie jest dłuższy niż kilka dni.

Zastanawiasz się jak sprzedać mieszkanie w Gliwicach? Z nami będzie to bajecznie proste! Jako skup nieruchomości umożliwiamy każdemu skorzystanie z naszych usług polegających na kompleksowej ocenie wartości nieruchomości, a także jej skupie w atrakcyjnej cenie. Nie czekaj! Zapoznaj się z ofertą naszej firmy, a następnie pozbądź się nieruchomości, otrzymując dodatkową gotówkę praktycznie od ręki.

Czym jest skup nieruchomości w Gliwicach?

 

Skup nieruchomości w Gliwicach to przede wszystkim jedna z naszych licznych filii na terenie kraju. Warto wiedzieć, że działamy kompleksowo. Rozpoczynamy współpracę z klientem zawsze od kontaktu poprzez stosowny formularz, a następnie oceniamy wartość nieruchomości zgodnie z podanymi przez sprzedającego danymi.

Jeśli chcesz sprzedać mieszkanie szybko i za gotówkę, to wypełnij formularz kontaktowy: Chcę sprzedać mieszkanie, a w ciągu 24 godzin otrzymasz zupełnie darmową wycenę online oraz ofertę kupna.

Współpraca z nami to doskonała opcja dla każdego, kto znajduje się w trudnej sytuacji finansowej lub po prostu chce pozbyć się problematycznej nieruchomości. Działając jako skup mieszkań Gliwice, wyceniamy nieruchomości, biorąc pod uwagę takie czynniki, jak:

 • lokalizacja;
 • metraż;
 • rok budowy;
 • stan techniczny i prawny;
 • liczba współwłaścicieli i lokatorów.

Dzięki uwzględnieniu tych wszystkich czynników jesteśmy w stanie precyzyjnie ocenić realną wartość nieruchomości. Na tej podstawie przesyłamy także do sprzedającego ofertę odkupu, która zdecydowanie będzie najlepszą propozycją możliwą do uzyskania na rynku.

Skup nieruchomosci Gliwice - skup mieszkan Gliwice

W kwestii sprzedaży nieruchomości do skupu wymagamy także dostarczenia niezbędnej dokumentacji. Szczegółowe informacje na temat potrzebnych dokumentów o nieruchomości znajdziesz w tym artykule: Dokumenty wymagane przy sprzedaży mieszkania. Zapoznaj się z nim, a znacznie przyśpieszysz cały proces wyceny oraz odkupu nieruchomości.

Kto powinien zainteresować się ofertą BNOnline Gliwice?

 

Nasz skup mieszkań za gotówkę w Gliwicach dopasowuje się do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Co to oznacza w praktyce? Każdy, kto zdecyduje się na wycenę i późniejsza sprzedaż nieruchomości otrzymuje gwarancję, że transakcja zawsze dojdzie do skutku bez zbędnych komplikacji. Oferta BNOnline.pl skierowana jest przede wszystkim do właścicieli:

 • mieszkań;
 • domów;
 • lokali usługowych;
 • udziałów w nieruchomościach;
 • działek.

Skup nieruchomości w Gliwicach, który prowadzimy, chętnie nawiązuje współpracę praktycznie z każdym, kto pragnie w prosty sposób pozbyć się mieszkania. Odziedziczyłeś/odziedziczyłaś nieruchomość po bliskim zmarłym? Potrzebujesz środków na spłatę wierzycieli? A może grozi Ci licytacja komornicza? BNOnline to doskonałe wyjście z kłopotów tego typu. Z nami masz szansę spłacić wszystkie swoje zadłużenia i wyjść na prostą.

W jakich sytuacjach przydaje się skup nieruchomości?

 

Chcesz wiedzieć gdzie szybko sprzedać mieszkanie w Gliwicach? Nie ma lepszej opcji niż nasza firma BNOnline.pl. Tylko u nas otrzymasz stosowną propozycję odkupu nieruchomości przy uwzględnieniu jej wartości rynkowej. Współpraca z naszym biurem jest wskazana w takich sytuacjach, jak:

 • odziedziczenie zadłużonej nieruchomości;
 • problemy z eksmisją lokatorów z wynajmowanego mieszkania;
 • zły stan techniczny nieruchomości;
 • nagła potrzeba pozyskania dodatkowej gotówki.

Powyższe sytuacje to tylko niektóre, w jakich warto skorzystać z oferty naszego skupu nieruchomości w Gliwicach. Dokładamy wszelkich starań, aby zadowolić swoich klientów i zaoferować im jak najlepsze warunki współpracy. Niezależnie od tego, jak mocno skomplikowany jest stan prawny Twojej nieruchomości, zawsze przeanalizujemy dostępne opcje oraz wycenimy jej wartość na podstawie podanych przez Ciebie danych w formularzu.

Jak skorzystać z usługi wyceny i odkupu nieruchomości w BNOnline?

 

Chcesz wiedzieć jak sprzedać mieszkanie w Gliwicach? To bardzo proste. Wchodząc na naszą stronę Internetową BNOnline.pl od zrealizowania wyceny mieszkania i jego sprzedaży dzielą Cię już tylko trzy kroki. Oto 3 najważniejsze kroki umożliwiające nawiązanie współpracy z naszym biurem nieruchomości online:

 • Wyślij zgłoszenie online, którego uzupełnienie zajmie Ci maksymalnie kilka minut.
 • Poczekaj na przesłanie wyceny z ofertą odkupu. Najczęściej nie trwa to dłużej niż 24 godziny.
 • Zaakceptuj naszą ofertę i sfinalizuj transakcję w ciągu kilku dni.

Po wycenie nieruchomości tylko od Ciebie zależy, jakie dalsze kroki podejmiemy. Gdy zaakceptujesz propozycję odkupu, możesz wybrać czy chcesz podpisać umowę przedwstępną i otrzymać zadatek, czy może poczekasz na podpisanie umowy kupna-sprzedaży i wypłatę całej kwoty w gotówce lub przelewem na wskazany rachunek bankowy.

W naszym skupie nieruchomości w Gliwicach masz możliwość samodzielnego wyboru kancelarii notarialnej, w której podpiszemy umowę kupna-sprzedaży. Pamiętaj, że termin spotkania zawsze będzie dostosowany do Twoich możliwości czasowych, a wszelkie koszty związane z pracą notariusza weźmiemy na siebie.

Kiedy już zdecydujesz się na naszą propozycję współpracy, koniecznie sprawdź wpis na blogu: Umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania. Zawarte w nim informacje pomogą Ci podjąć decyzję  czy warto podpisać umowę przedwstępną z wypłatą zadatku, czy może lepiej poczekać na ostateczne podpisanie umowy w obecności notariusza.

Co możesz zyskać, nawiązując współpracę ze skupem mieszkań za gotówkę w Gliwicach?

 

Nasze biuro nieruchomości online wyróżnia się spośród innych podobnych działalności wieloma aspektami. Nie funkcjonujemy na takich samych zasadach jak pośrednicy nieruchomości, którzy pobierają często wysokie prowizje za zrealizowaną sprzedaż. Skup nieruchomości w Gliwicach to przede wszystkim:

 • bezpieczeństwo;
 • wygoda;
 • elastyczność;
 • szybkość działania.

Powyższe cztery czynniki to główne cechy wyróżniające naszą firmę. Wycenę i propozycję współpracy składamy naszym klientom nawet w ciągu doby, a należne ze sprzedaży środki wypłacamy praktycznie od ręki. U nas masz możliwość samodzielnego wyboru kancelarii notarialnej, a także opcję podpisania umowy przedwstępnej. Pamiętaj, że terminy podpisania umów dostosowujemy do Twoich możliwości czasowych. Dodatkowo wszelkie formalności załatwiamy online, spotykając się tylko raz u notariusza. Nasi specjaliści zawsze będą do Twojej dyspozycji, a podczas współpracy pomożemy Ci także w kompletowaniu niezbędnej dokumentacji potrzebnej do sfinalizowania transakcji. Wybierz skup mieszkań w Gliwicach, a na pewno nie pożałujesz!

Ile zapłacę za usługi skupu nieruchomości w Gliwicach?

 

Za skorzystanie z naszych usług nie zapłacisz ani złotówki. Nasza firma za ocenę wartości nieruchomości nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, a złożona oferta odkupu jest niezobowiązująca. W praktyce oznacza to, że możesz poznać wartość swojego mieszkania bez konieczności podpisywania umowy kupna-sprzedaży. Jako skup nieruchomości w Gliwicach gwarantujemy też, że wszelkie koszty notarialne weźmiemy na siebie, a Ty jako sprzedający musisz tylko pokryć koszty swojego dojazdu do biura.

Skup mieszkań Gliwice – gdzie jeszcze działamy?

 

Wiesz już jak sprzedać mieszkanie w Gliwicach i w jaki sposób funkcjonuje nasza firma. Oczywiście działamy nie tylko na terenie tego miasta, a nasze placówki rozłożone są po całej Polsce. Chcesz sprzedać nieruchomość w Krakowie, Lublinie lub Łodzi? Oto nasze filie w tych miastach:

Chcesz pozbyć się nieruchomości za gotówkę? Nie masz zbyt dużo czasu na załatwianie formalności? A może mieszkasz daleko od posiadanego mieszkania i nie wiesz, w jaki sposób się go pozbyć nie marnując zbyt dużo swojego czasu? Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym skupem mieszkań w Gliwicach. Wypełnij formularz kontaktowy i poczekaj na odpowiedź naszych specjalistów. Otrzymasz wycenę, ofertę odkupu oraz kompleksową pomoc w finalizacji transakcji nawet w ciągu kilku dni.

Sekcja FAQ Masz pytania, może tu znajdziesz odpowiedź?

1. Kiedy otrzymam pieniądze ze sprzedaży nieruchomości?

Środki, które należą Ci się po sprzedaży mieszkania w naszym skupie w Gliwicach, otrzymasz tuż po podpisaniu umowy w obecności notariusza. Wypłacimy je w gotówce lub przelewem na wskazany rachunek bankowy – wybór należy do Ciebie. Z racji, iż nieruchomości skupujemy z własnego kapitału, nigdy nie ma żadnego problemu ze zrealizowaniem wypłaty.

2. Chcę sprzedać tylko udziały w nieruchomości. Czy mogę zrobić to w skupie w Gliwicach?

Nawet kiedy posiadasz tylko udziały w danej nieruchomości, możesz je skutecznie sprzedać w naszym skupie w Gliwicach. Odkupujemy zarówno mieszkania, jak i tylko udziały poszczególnych osób. Co ciekawe, decydując się na taką transakcję, nie musisz informować o tym fakcie innych współwłaścicieli.

3. Ile trwa finalizacja transakcji sprzedaży w skupie mieszkań w Gliwicach?

Cały proces skupu mieszkania w Gliwicach trwa najczęściej nie dłużej niż kilka dni. Na początku oceniamy kompleksowo wartość danej nieruchomości, następnie składamy ofertę jej odkupu, a finalnie podpisujemy umowę w wybranym przez sprzedającego biurze notariusza. Oczywiście czas potrzebny na podpisanie umowy zależny jest od tego, czy sprzedający posiada wszystkie niezbędne dokumenty oraz stan nieruchomości (prawny i techniczny) pozwala na jej bezproblemowy odkup.

Szczęśliwa rodzina po etapie w którym szukam mieszkania

Łatwy i bezpieczny sposób sprzedaży mieszkania

Sprzedaj swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu i zbędnych spotkań. W ciągu 1 dnia.

 • Szybka wycena
 • Jedna wizyta w mieszkaniu
 • Bezpieczna sprzedaż