Sprzedaj mieszkanie

Aby otrzymać ofertę zakupu, wypełnij formularz z informacjami o Twoim mieszkaniu.

  • 1 krok
  • 2 krok
  • 3 krok

 

Jeżeli zamierzasz sprzedać swoje mieszkanie w Gliwicach, to zapewne rozważałeś już wiele możliwości, jakie dają Ci rozmaite agencje nieruchomości Gliwice. Trudno jednak nie zauważyć faktu, że to właśnie nasze biuro nieruchomości, jest w stanie zaoferować Ci najwięcej. Skupujemy każdy rodzaj nieruchomości, bez względu na ich stan prawny, czy techniczny. W obrębie naszych zainteresowań, znajdują się nie tylko mieszkania, ale także domy, grunty, czy same tylko udziały w nieruchomości. Co więcej, za swoje działania nie pobieramy żadnej prowizji! Chcesz się dowiedzieć, dlaczego warto z nami współpracować? W takim razie przeczytaj ten artykuł, a wszystko stanie się jasne!

Co charakteryzuje nasze biuro nieruchomości?

 

Zaletą, którą nasi Klienci chwalą najbardziej, zdecydowanie jest szybkość naszego działania i jego stuprocentowa skuteczność. Możemy to osiągnąć, głównie dzięki wyjątkowemu sposobowi, w jaki przeprowadzana jest nasza wycena nieruchomości. Dbając o Twój czas i wygodę, wycena odbywa się w całości zdalnie, w oparciu o informacje, dostarczone nam przez Ciebie za pośrednictwem formularza kontaktowego. Naszą odpowiedź, wraz z sugerowaną ceną, jaką gotowi jesteśmy zapłacić za Twoją nieruchomość, otrzymasz już w ciągu kilku godzin, byśmy parę dni później, mogli spotkać się w kancelarii notarialnej, finalizując cały proces.

Rzecz jasna, nie jest to wszystko, co nasze biuro nieruchomości Gliwice, może Ci zaoferować w tej materii. Przede wszystkim, trzeba nadmienić, że nasza wycena jest w całości darmowa i niezobowiązująca! Oznacza to, że kontaktując się z nami, już na samym wstępie oszczędzasz nawet kilkaset złotych, które w innym przypadku, musiałbyś poświęcić na usługi rzeczoznawcy majątkowego.

Co więcej, w sytuacji, w której miałoby się okazać, że nasz skup nieruchomości nie jest w stanie sprostać Twoim wymaganiom, będziesz mógł bez jakichkolwiek konsekwencji porzucić dalsze rozmowy. Niemniej, wątpliwym jest, byśmy byli w stanie jakkolwiek Cię zawieść – wielu naszych Klientów przekonało się już, że nie bez powodu można nazywać nas numerem jeden w tej branży. Napisz do nas, a przekonasz się sam!

Dlaczego nie warto marnować czasu na pośrednika nieruchomości?

 

Rozważając możliwość zgłoszenia się do naszego biura nieruchomości Gliwice, na pewno spotkałeś się także z opiniami, że warto byłoby wejść w alians z pośrednikiem nieruchomości. Warto w tej sytuacji zwrócić Ci uwagę na fakt, że znakomitą część naszych Klientów, stanowią właśnie te osoby, które zgłosiły się do nas tuż po tym, jak działania ich pośrednika kompletnie ich zawiodły. Niestety, jest bardzo prawdopodobne, że skutkiem współpracy z pośrednikiem, będzie wyłącznie strata czasu i pieniędzy. Dlaczego może się tak stać?

Pierwszym z powodów, jest oczywiście gigantyczna prowizja pośrednika nieruchomości. Rzecz jasna, jest ostateczna wysokość, jest zależna od prowadzącego działalność przedsiębiorcy, ale warto mieć w pamięci, że w przypadku niektórych biur, wysokość ta może urosnąć nawet do 5% całkowitej ceny nieruchomości. Dla wielu mieszkań, może to oznaczać stratę nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Ponadto, działania pośrednika nieruchomości, mogą okazać się po prostu nieefektywne. Często dzieje się tak, że pośrednik ogranicza się wyłącznie do zaanonsowania chęci sprzedaży w internecie, biernie oczekując na zgłoszenie się potencjalnego kupca. Siłą rzeczy, konsekwencją takiego stanu rzeczy może być to, że długimi miesiącami będziesz oczekiwać na finalizację transakcji, która tak naprawdę może nigdy nie mieć miejsca.

Inaczej sprawa wygląda, gdy idzie o nasz skup nieruchomości BNOnline. Jako docelowy nabywca Twojej nieruchomości, nie będziemy mieli problemu z tym, by odkupić od Ciebie Twoje mieszkanie w ciągu kilku dni od nawiązania pierwszego kontaktu. Co więcej, za nasze usługi nie zapłacisz żadnej prowizji! Zamiast tego, zaoferujemy Ci godną zapłatę, znajdującą uzasadnienie w rynkowych realiach. Nie czekaj – napisz do nas i zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić!

Sprzedaż nieruchomości zadłużonej i nieruchomości z problemami z biurem nieruchomości Gliwice

 

Sprzedaż nieruchomości zadłużonej na współczesnym rynku nieruchomości może być pracochłonnym, a przede wszystkim czasochłonnym zajęciem. Jest to sytuacja bardzo nie na rękę tym osobom, które potrzebują jak najszybciej otrzymać pieniądze i to najlepiej w postaci gotówki, aby niezwłocznie wyjść z niekorzystnej i stresującej sytuacji życiowej. Krąg osób zainteresowanych zakupem mieszkania zadłużonego zawęża się jeszcze bardziej, a wręcz niemal do zera, w przypadku, gdy do nieruchomości zadłużonej doda się nieruchomość z problemami. Prawdopodobieństwo znalezienie kupca w takim przypadku drastycznie sięga w okolice zera, a znalezienie takiego, który będzie od razu zdecydowany i zapłacił gotówką rośnie do rangi sytuacji niemożliwej. Biuro nieruchomości Gliwice pozostaje do usług.

Nawarstwienie różnego rodzaju niedogodności w nieruchomości z problemami nie jest jednak taka straszna biurom nieruchomości zajmujących się skupem mieszkań, działek lub lokali usługowych. Nasze biuro nieruchomości Gliwice skupuje nieruchomości znajdujące się w różnym stopniu budowy, stanie technicznym lub niejasnym stanie prawnym. Skupujemy także nieruchomości z komornikiem, nieruchomości z lokatorami oraz nieruchomości zadłużone. Skup nieruchomości to najlepsze rozwiązanie w przypadku nieciekawej sytuacji życiowej lub finansowej, w której niespodziewanie znalazł się właściciel danej nieruchomości.

Jak sprzedać mieszkanie szybko i za gotówkę?

 

Największą zaletą, jaką odznaczają się biura nieruchomości skupujące nieruchomości różnego rodzaju i w różnym stanie, jest szybki czas realizacji i najkorzystniejsze rozwiązanie dla sprzedawcy mieszkania. To właśnie w sytuacjach niespodziewanych, gdy liczy się czas i możliwość operowania dużą gotówką, spora część osób decyduje się na skup nieruchomości w biurze nieruchomości. Sprawa wygląda nie inaczej, gdy nagłe wypadki i pechowa zrządzenia losu zmuszają właścicieli nieruchomości zadłużonych do ich jak najszybsze pozbycia się. Skup nieruchomości jest w stanie błyskawicznie rozwiązać problemy finansowe z jakimi muszą borykać się sprzedawcy nieruchomości. Agencja nieruchomości Gliwice ma duże doświadczenie w takich sprawach.

Skup nieruchomości zadłużonych to jeden z najczęściej spotykanych rozwiązań na obecnym rynku nieruchomości. Nie tylko odbywa się szybko, ale również kwota przekazywana na skup mieszkania lub lokalu czy działki może zostać wypłacona w formie gotówki. Dla osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej skup nieruchomości za gotówkę jest najlepszą deską ratunku i możliwością na poprawę swojej obecnej sytuacji.

W przypadku nieruchomości zadłużonych ich skup rozszerzony jest o dodatkowe formalności, które muszą zostać dopełnione w celu przeprowadzenia legalnej oraz zgodnej z prawem transakcji. W naszym biurze dysponujemy niezbędną wiedzą i praktycznymi umiejętnościami, dzięki którym każda nasza transakcja skupu przebiega w sposób profesjonalny, sprawiedliwy dla obu stron i ludzki. Dbamy o to, aby właściciel nieruchomości zainteresowany skupem został przyjęty ciepło oraz z cierpliwością, a jego sytuacja rozpatrzona indywidualnie i korzystnie.

Przygotuj mieszkanie do sprzedaży

 

Wyobraźmy sobie, że właśnie podjęliśmy decyzję o zakupie własnego mieszkania. Mamy trochę oszczędności na wkład własny, na resztę otrzymamy kredyt. Nadchodzi czas na wybranie tej wymarzonej nieruchomości, z którą prawdopodobnie będziemy związani przez kolejne lata. Które z opisanych poniżej mieszkań wyda nam się atrakcyjniejsze – to, które od wejścia zniechęca zapachem i zapuszczoną łazienką, czy to, w którym promienie słoneczne wpadają przez czyste szyby, w powietrzu unosi się przyjemne zapach, a parapet ozdobiony jest doniczką z rośliną? Odpowiedź z pewnością będzie jednoznaczna – skusimy się na opcję numer dwa, czyli mieszkanie, które zostało wcześniej odpowiednio przygotowane do sprzedaży. A teraz czas odwrócić role. Wejdźmy teraz w rolę sprzedawcy mieszkania. O czym powinien pamiętać? Przede wszystkim musi odrobić lekcję dotyczącą home stagingu. Inaczej trudno mu będzie sprzedać mieszkanie prywatnemu klientowi po korzystnej cenie i w miarę szybko. Co to jest home staging i jak przygotować nieruchomość do sprzedaży? Poznajmy tajniki techniki, która ułatwia sprzedaż nieruchomości. Nasze biuro nieruchomości Gliwice chętnie wesprą w formalnościach.

Sztuka home stagingu, czyli co to jest home staging i jak przygotować nieruchomość do sprzedaży?

 

Co to jest home staging i jak przygotować nieruchomość do sprzedaży? Jeśli nadal home staging brzmi obco, to trzeba wiedzieć, że jest to po prostu przygotowanie mieszkania na sprzedaż. W Polsce z roku na rok coraz częściej obserwuje się wdrażanie znanych technik ułatwiających zbycie nieruchomości. Nie chodzi tylko o przeprowadzenie generalnych porządków i naprawienie wszelkich usterek. Fakt, to jest ważne, ale to są podstawy. Dobry home stager (czyli osoba kierująca procesem szykowania wnętrz do zaprezentowania pierwszym klientom), zadba o to, żeby mieszkanie przyciągało swoim wyglądem. Było przygotowane i odświeżone na tyle, by zachęcać potencjalnych klientów do umawiania się na oglądanie. Home staging sprawia, że nawet wnętrze wieloletniej kamienicy ma szansę zyskać klimat, który spodoba się klientom. Dobre pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz, a ono przyczynia się do szybszego znalezienia nabywcy. Biuro nieruchomości Gliwice BNO pomoże sprzedać mieszkanie bez przygotować.

Jak szybko sprzedać mieszkanie z biurem nieruchomości w Gliwicach?

 

Szybka sprzedaż mieszkania klientowi prywatnemu graniczy z cudem. Czy jest możliwa? Jest, ale nie można powiedzieć, że da się dokonać tego szybko. Osoby prywatne rzadko dysponują gotówką od zaraz. Czekają na decyzję banku o kredycie, a razem z nimi musi czekać sprzedawca mieszkania. Jeśli z jakiegoś powodu nie może sobie na to pozwolić, zawsze może skorzystać z innego rozwiązania. Chodzi o skup mieszkań, który szybko i za gotówkę odkupuje nieruchomości. Oferty skupu cieszą się popularnością nie tylko ze względu na dobre propozycje cenowe. Znaczenie ma również czas. Korzystając ze skupu nieruchomości, można sprzedać mieszkanie i mieć pieniądze na koncie w zaledwie kilka dni. Jak to możliwe? Wystarczy skontaktować się ze skupem. Wypełnienie formularza internetowego to już połowa sukcesu. Na jego podstawie pracownicy biura nieruchomości wyceniają mieszkanie. Jeśli okaże się, że zaproponowana stawka jest odpowiednia dla sprzedającego, można ustalać szczegóły dalszej współpracy, czyli określić, jakie dokumenty będą potrzebne i kiedy można spotkać się u notariusza, aby oficjalnie podpisać akt notarialny. Na mocy tego dokumentu skup nieruchomości staje się nowym właścicielem mieszkania i niezwłocznie wypłaca gotówkę na rzecz byłego właściciela. W razie potrzeby, pracownicy skupu wykonują szybki przelew internetowy. Niemniej jednak, w żaden inny sposób nie da się tak ekspresowo sprzedać mieszkania i zyskać gotówkę, którą można swobodnie dysponować, nie martwiąc się o żadne aspekty związane z posiadanym wcześniej mieszkaniem. Zapraszamy do niezobowiązującego kontaktu poprzez formularz. Pozostajemy do dyspozycji – biuro nieruchomości Gliwice.

Napisz do nas – działamy w każdej części kraju!

 

Musisz pamiętać również o tym, że nasz skup nieruchomości Gliwice, aktywnie działa na terenie całego naszego kraju, za pośrednictwem swoich filii. Jeżeli zatem posiadasz nieruchomość w Krakowie, wówczas nasz skup nieruchomości Kraków pomoże Ci podczas transakcji. Jeśli zaś chciałbyś sprzedać mieszkanie nad morzem, to dobrym wyborem może być nasz skup nieruchomości Gdańsk. Chodzi Ci o jakąś inną miejscowość? Nie martw się – tam na pewno również działamy! Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy, a na pewno rozwiążemy Twój problem!

Szczęśliwa rodzina po etapie w którym szukam mieszkania

Łatwy i bezpieczny sposób sprzedaży mieszkania

Sprzedaj swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu i zbędnych spotkań. W ciągu 1 dnia.

  • Szybka wycena
  • Jedna wizyta w mieszkaniu
  • Bezpieczna sprzedaż