Sprzedaj mieszkanie

Aby otrzymać ofertę zakupu, wypełnij formularz z informacjami o Twoim mieszkaniu.

 • 1 krok
 • 2 krok
 • 3 krok

 

Nasza firma to przede wszystkim zbiór osób o wieloletnim doświadczeniu oraz zamiłowaniu do branży nieruchomości. W BNOnline stawiamy przede wszystkim na jakość świadczonych usług oraz szybkość działania. Z nami można nawet w ciągu kilku dni sprzedać dowolną nieruchomość niezależnie od jej stanu technicznego oraz prawnego. Biuro nieruchomości Częstochowa, które prowadzimy, gwarantuje przede wszystkim indywidualne podejście do każdego klienta oraz rzetelną wycenę na podstawie rynkowych cen mieszkań i domów.

Szukasz szybkiego sposobu na pozbycie się niechcianej nieruchomości? A może po prostu masz problemy z zadłużonym mieszkaniem otrzymanym w spadku? W tych i wielu innych sprawach najlepszym możliwym rozwiązaniem jest nasz skup nieruchomości w Częstochowie. Chcesz gwarancji szybkiej wypłaty należnych środków? Sprawdź informacje znajdujące się poniżej.

Czym jest skup nieruchomości w Częstochowie?

 

Nasz skup nieruchomości online działający także na terenie Częstochowy zajmuje się przede wszystkim:

 • Wyceną nieruchomości.
 • Skupem:
  • mieszkań;
  • domów;
  • działek;
  • udziałów;
  • lokali usługowych.
 • Pomocą w zakresie doradztwa sprzedażowego oraz kompletowania dokumentów potrzebnych do sporządzenia umowy kupna-sprzedaży.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem stawiamy przede wszystkim na zadowolenie swoich klientów, dlatego wszystkie sprawy staramy się załatwiać maksymalnie w ciągu kilku dni. 

Dlaczego warto skorzystać z usług BNOnline na terenie Częstochowy?

 

Zastanawiasz się, dlaczego warto skorzystać z usług naszego biura nieruchomości? Częstochowa to miasto, gdzie działa wielu pośredników umożliwiających szybkie zbycie mieszkania lub domu, ale pod warunkiem wyrażenia zgody na pobranie, często wysokiej prowizji. My, jako BNOnline nie generujemy żadnych kosztów po stronie sprzedającego. Oprócz tego wszelkie koszty związane z pracą kancelarii notarialnej bierzemy na siebie, a Ty jako sprzedający musisz pokryć tylko koszty swojego dojazdu, celem podpisania umowy notarialnej. Do głównych atutów, jakimi wyróżnia się nasza firma, zaliczamy:

 • bezpieczeństwo transakcji;
 • minimum formalności;
 • brak ukrytych kosztów;
 • indywidualne podejście do klienta;
 • ocena wartości nieruchomości nawet w ciągu doby.

Kto powinien wybrać biuro nieruchomości – Częstochowa?

 

Każdy, kto posiada własną nieruchomość do sprzedania, powinien zainteresować się ofertą naszego biura nieruchomości online. Świadczymy kompleksowe usługi wyceny i odkupu, biorąc pod uwagę praktycznie wszystkich sprzedających. Nasza firma przydaje się w szczególności w takich sytuacjach, jak:

 • odziedziczenie zadłużonej nieruchomości;
 • posiadanie mieszkania nadającego się do generalnego remontu;
 • problemy z lokatorami;
 • brak porozumienia ze współwłaścicielem lokalu mieszkalnego lub usługowego.

Praktycznie w każdej z powyższych sytuacji rozwiązaniem może być nasza firma BNOnline, działająca na terenie Częstochowy. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a my po zapoznaniu się ze sprawą prześlemy informację zwrotną z wyceną i propozycją odkupu nieruchomości.

W jaki sposób wycenić mieszkanie poprzez biuro nieruchomości online?

 

Wycena online mieszkania poprzez nasze biuro nieruchomości online odbywa się w kilku prostych krokach, a mianowicie:

 • Uzupełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie Internetowej.
 • Wycena nieruchomości online z uwzględnieniem stanu technicznego, standardu wykończenia oraz zdjęć przesłanych przez sprzedającego.
 • Złożenie propozycji odkupu nieruchomości.

Jeśli chcesz pozbyć się problematycznego mieszkania, koniecznie skontaktuj się z nami przez formularz dostępny na stronie www, a w ciągu 24 godzin otrzymasz rzetelną ocenę wartości Twojego mieszkania, domu lub jakiejkolwiek innej nieruchomości.

Gdzie działa BNOnline?

 

Nie wiesz, w jakich miastach działamy? Masz nieruchomość w Częstochowie, Warszawie albo Krakowie? Oto nasze filie, z którymi możesz się łatwo skontaktować:

 

Chcesz szybko pozbyć się problematycznej nieruchomości bez zbędnych formalności? Nie masz czasu na samodzielne poszukiwanie potencjalnego nabywcy? W BNOnline otrzymasz zapłatę za sprzedaną nieruchomość w gotówce lub przelewem natychmiastowym na konto. Skontaktuj się z nami i pozbądź się problemów!

Sprzedaż mieszkania w Częstochowie na odległość – czy to możliwe?

 

Sprzedaż mieszkania na odległość jest możliwa, jeśli spełnione zostaną pewne warunki. Nasze biuro nieruchomości Częstochowa realizowało już takie przypadki sprzedaży. Aby sprzedaż była możliwa, potrzebne jest pełnomocnictwo do jej wykonania. Zasadniczo wyróżniamy dwie najważniejsze formy pełnomocnictwa:

 •       kiedy chcemy, by ktoś tylko reprezentował nas przed różnego rodzaju           instytucjami, urzędami i osobami prawnymi, wtedy mówimy o czynnościach zwykłego zarządu, do których całkowicie wystarczy pełnomocnictwo ogólne,
 •       natomiast gdy zakres czynności, które chcemy powierzyć pełnomocnikowi, przekracza te, które są określone jako zwykłego rzędu, wtedy w grę wchodzi pełnomocnictwo szczegółowe, które natomiast dzieli się na:
  • pełnomocnictwo rodzajowe, dzięki któremu mogą być wykonywane czynności prawne określonego rodzaju,
  • pełnomocnictwo szczegółowe w formie aktu notarialnego, które zezwala na wykonanie jednorazowej czynności.

Sprzedaż mieszkania nie jest oczywiście czynnością zwykłego zarządu. W dokumencie pełnomocnictwa musimy być więc jasno sformułowane, jaką nieruchomość zamierzamy sprzedać (pełnomocnictwo szczegółowe). Jeśli masz pełnomocnika, to wystarczy, że napiszesz do naszej agencji nieruchomości w Częstochowie, aby otrzymać ofertę kupna.

Jak można sprzedać mieszkanie w Częstochowie, które ma własność?

 

Biuro nieruchomości Częstochowa realizuje i takie transakcje. Jeżeli chodzi o współwłasność ułamkową, to będzie ona oznaczać, że jest kilku właścicieli, którzy będą posiadali pewien ułamkowy udział w nieruchomości, jak sama nazwa wskazuje. Tu część ta będzie procentowo bardzo jasno określona. Z kolei w drugim przypadku nie ustala się wysokości udziałów każdego poszczególnego właściciela. A w posiadanie części nieruchomości możemy wejść właśnie na przykład na skutek zawarcia małżeństwa lub po rozwodzie. Może też chodzić o dziedziczenie nieruchomości i tak najczęściej dzieje się w przypadku spadku. Inną sytuacją może być darowizna albo też zakup nowej nieruchomości. Ważne, aby wiedzieć, jakie mamy prawa jeżeli zainteresuje nasz skup domów. Tak więc będziemy mieli prawo sprzedać nasze udziały, jeżeli w grę wchodzi współwłasność ułamkowa. Wtedy właśnie nawet nie musimy pytać o zgodę współwłaścicieli, gdy na przykład jesteśmy bardzo skonfliktowani lub będą to też inne przyczyny.

Czy opłaca się pomoc przy sprzedaży współwłasności ze strony pośredników? Niezależnie jednak od tego, o jaką konkretnie transakcję będzie chodzić i jaki status posiadamy jako posiadacze nieruchomości, warto zawsze posiłkować się tu profesjonalną wiedzą oferowaną przez specjalistów. Takich właśnie gwarantuje nasza firma, która realizuje skup domów za gotówkę, bez prowizji i dodatkowo na terenie całej Polski. Do każdej takiej sprzedaży podchodzimy indywidualnie i gwarantujemy naszym klientom kompleksową obsługę. Nasza agencja nieruchomości Częstochowa oferuje powyższe rozwiązania. 

Ile wynosi prowizja pośredników nieruchomości w Częstochowie?

 

Gdy chodzi o kupno albo sprzedaż mieszkania, to w bardzo wielu sytuacjach będziemy chcieli na własną rękę zrealizować takie transakcje. Wszystko po to, by uniknąć prowizji biura nieruchomości Częstochowa. Niekoniecznie jednak za każdym razem musi to być dobry pomysł, a okazuje się, że w praktyce wiele osób nie będzie mieć nawet pojęcia, gdzie najlepiej jest opublikować ogłoszenie. Dlatego też w takiej sytuacji najpraktyczniejszą opcją będzie zorientowanie się w tym, kto oferuje najbardziej optymalny skup mieszkań. Potrzebujemy więc jakiegoś dobrego biura nieruchomości, które zapewni nam kompleksową pomoc, ale jednocześnie też będzie pobierać pewną prowizję. W sumie nie ma w tym niczego dziwnego, ale powinniśmy z drugiej strony wiedzieć, jaka to mniej więcej powinna być opłata. Agencja nieruchomości Częstochowa BNO oferuje usługi szybkiej sprzedaży mieszkania i to bez żadnej prowizji.

Czy prowizje innych pośredników są rzeczywiście wysokie?

 

Oczywiście zastanawianie się nad jak najdokładniejszymi ofertami będzie polegać oczywiście na analizie rozmaitych kwestii prawnych. Biuro nieruchomości Częstochowa BNO nie pobiera prowizji w odróżnieniu id innych pośredników. Musimy przecież być zorientowani w tym, jaka nieruchomość w ogóle będzie się nadawać do sprzedaży. Niejednokrotnie w przypadku osób niezorientowanych w takiej tematyce, mogą to być problemy nie do przejścia. Kluczową kwestią jednak dla wielu osób będzie finansowanie usługi związanej z pośrednictwem. Możemy być też nieco zaskoczeni faktem, że w zasadzie w naszych polskich warunkach nie ma jakiegoś konkretnego cennika, który byłby uznany przez wszystkich klientów lub pośredników. Nie ma też znaczenia, czy ma to być szybka sprzedaż mieszkania, czy też zakładamy, że transakcja może się rozkładać nawet na kilka miesięcy, zanim nie znajdzie się jakiś optymalny oferent. Jednak można spotkać biura, które oczekują rzeczywiście bardzo wysokiej prowizji, ale także te, w przypadku których wydaje się ona nawet zbyt mocno zaniżona.

Czy zawsze będziemy wiedzieli, jak błyskawicznie i bez problemów pozbyć się nieruchomości? Wiele osób wręcz od pokoleń zastanawia się nad tym, jak powinny przebiegać tego rodzaju transakcje. Za każdym razem, gdy chcemy pozbyć się domu albo mieszkania, to chcemy to zrobić szybko lub jak najdrożej. Czy jednak można tu całkowicie samodzielnie zrealizować sprzedaż? Jest to, co prawda możliwe w teorii. Możemy więc jak najbardziej starać się samodzielnie przygotować ofertę i opublikować ją na wybranym portalu z ogłoszeniami. Czy jednak skutek będzie za każdym razem oczekiwany? Niekoniecznie. A przecież nie bez powodu funkcjonuje duża ilość biur nieruchomości, który realizują takie usługi od ręki. Agencja nieruchomości Częstochowa BNO gwarantuje najwyższą jakość obsługi oraz brak prowizji.

Co jest zaletą biura nieruchomości Częstochowa BNO?

 

Najważniejsze to po prostu zaufać doświadczonym pośrednikom bez konieczności ponoszenia tu kosztów, a więc nie powinniśmy się uczyć na własnych błędach. Zauważmy, że jest bardzo duża ilość klientów w Polsce, którzy wciąż jeszcze wychodzą z założenia, że samodzielnie potrafią przygotować taką ofertę. Niestety potem anons tego typu wisi online przez wiele kolejnych miesięcy i nie budzi zainteresowania wśród żadnego nabywcy. Tymczasem wystarczy tylko skontaktować się z naszym biurem, które realizuje skup domów, a także mieszkań bardzo różnego rodzaju. Zajmujemy się kupowaniem lokali mieszkalnych, które nadają się do remontu. Obsługujemy także tych klientów, gdzie występują bardzo duże braki w dokumentacji. Nie ma takich wyzwań związanych z nieruchomościami, których byśmy się nie podjęli. Wystarczy się z nami skontaktować, a my zajmiemy się Państwa lokalem. Sprzedając mieszkanie do naszego biura nieruchomości Częstochowa BNO, nie ryzykujesz. Nie musisz wystawiać ofert, a mieszkanie sprzedajesz od ręki i za gotówkę.

Szczęśliwa rodzina po etapie w którym szukam mieszkania

Łatwy i bezpieczny sposób sprzedaży mieszkania

Sprzedaj swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu i zbędnych spotkań. W ciągu 1 dnia.

 • Szybka wycena
 • Jedna wizyta w mieszkaniu
 • Bezpieczna sprzedaż