Sprzedaj mieszkanie

Aby otrzymać ofertę zakupu, wypełnij formularz z informacjami o Twoim mieszkaniu.

  • 1 krok
  • 2 krok
  • 3 krok

 

Zabrze to dynamicznie rozwijające się kulturowo i industrialnie miasto. Jest jednym z większych miast w województwie śląskim i posiada niemałe znaczenie w tym regionie. Rozwijające się kolejne gałęzie gospodarki oferują nowe miejsca pracy młodym dorosłym, chętnym do dalszego samokształcenia i rozwoju. Z tego powodu boryka się obecnie ze stałym napływem ludzi, szukających swojego pierwszego mieszkania na założenie rodziny i zapuszczenie korzeni. Przy zwiększonym popycie na dobrze skomunikowane mieszkanie  w centrum, lub dom na cichym obrzeżu miasta, możnaby się spodziewać, ze wystawiając naszą nieruchomość na sprzedaż, czeka nas zupełnie zwykła czynność. W tym momencie często poraża nas głębokie rozczarowanie. Samo napisanie interesującego ogłoszenia, tak by zwracało na siebie uwagę w gazecie lub Internecie może stanowić trudność dla większości ludzi. Kolejnym problemem jest momentalne zaginięcie naszej oferty w rzece podobnych ogłoszeń. W rezultacie znalezienie chętnego na kupno może zająć wyjątkowo długi czas. Jest za to możliwe, że nawiążą z nami kontakt różnego rodzaju naciągacze, próbujący wyłudzić nasze dane osobowe, lub fałszywe kaucje i zadatki. Warto w celu uniknięcia niebezpiecznych sytuacji skorzystać z pomocy różnego rodzaju agencji nieruchomości, które ułatwiają kontakt uczciwych nabywców ze sprzedawcami. Nasz skup mieszkań Zabrze działa jednak pod tym względem nawet sprawniej. Zamiast szukać w Twoim imieniu chętnego na kupno Twojej nieruchomości, kupimy ja bezpośrednio od Ciebie, gwarantując o wiele szybsze i wygodniejsze przeprowadzenie całego procesu kupna i sprzedaży. Pieniądze za Twoje mieszkanie otrzymasz błyskawicznie przelewem na Twoje konto osobiste lub też zapłacimy gotówką, w zależności od preferencji klienta.

 

Co zyskam dzięki współpracy z biurem nieruchomości Zabrze?

 

Nasza agencja nieruchomości działa na rynku mieszkaniowym od wielu lat i zatrudnia najbardziej doświadczonych pracowników, którzy stale dokształcają się by posiadać maksymalne zorientowanie na rynku ekonomicznym. Jesteśmy zawsze na bieżąco z sytuacją kraju  i rozumiemy mechanizmy kierujące popytem na mieszkania, działając tak by nasi klienci zawsze otrzymywali najlepszą wycenę nieruchomości, uwzględniającą wszystkie czynniki kształtujące się na ostateczną wartość Twojej własności. Zapewniamy naszym pracownikom wsparcie ze strony zaufanych i obytych z najróżniejszymi przypadkami prawników oraz notariuszy. Naszym najwyższym celem jest przeprowadzić wszystkie procedury kupna i sprzedaży w sposób jak najbardziej wygodny dla klientów, których traktujemy jako naszego najważniejszego partnera. Specjalnie dla Ciebie przygotujemy wszystkie niezbędne dokumenty, wsparcie notariusza, a jeśli sytuacja będzie tego wymagała, również prawnika. Błyskawicznie umówimy się na spotkanie z Tobą, obejrzenie Twojej nieruchomości, całkowicie za darmo dokonamy wyceny mieszkania, działając zawsze na Twoją korzyść, by klient zakończył współpracę z nami będąc w pełni usatysfakcjonowanym z jakości naszych usług. Na żadnym etapie, nic nie będzie przed Tobą ukrywane, ponieważ cenimy zaufanie klientów i oferujemy im pełną szczerość. Doskonale rozumiemy, że zadowolony klient jest najlepszym motorem napędowym dla każdej firmy, ponieważ napędza on ciąg dalszych sukcesów i skłania nas do stałego poprawiania jakości swoich usług, by zawsze uzyskiwać jak najlepsze opinie.

Muszę szybko poznać wartość mojego mieszkania, by je sprzedać. Co robić?

 

Na polu błyskawicznej pomocy klientów w potrzebie nie mamy sobie równych. Zapewniamy maksymalne przyspieszenie całej procedury transakcji przez to, ze będziemy bezpośrednimi nabywcami twojej posiadłości. Na terenie biura trzymamy całą niezbędną dokumentację, konieczną do uzupełnienia w trakcie zawierania umowy kupna i sprzedaży z naszą agencją. Dzięki rzeszy naszych chętnych do pomocy pracowników, unikniesz konieczności mozolnego załatwiania urzędowych spraw, co zapewni Ci maksymalną wygodę i bezobsługowość. Unikniesz również wielotygodniowego oczekiwania, aż biuro nieruchomości znajdzie godnego zaufania i chętnego kupca Twojego mieszkania, ponieważ, najzwyczajniej w świecie sami nim będziemy. Zapewniamy szybki kontakt zwrotny po zgłoszeniu się do nas. Wyjaśnimy wszystkie szczegóły tak by były całkowicie zrozumiałe dla obu stron, dokonamy wstępnej wyceny nieruchomości online, którą na spotkaniu osobiście w naszym biurze, lub Twoim mieszkaniu potwierdzimy. Następnie, jeszcze w ciągu tego samego spotkania przedstawimy umowę i omówimy jej punkty, tak byś mógł odpisać ją od razu w przypadku zdecydowania na podjęcie współpracy. Wiemy, że w zależności od sytuacji, czas wielu ludzi może być na wagę złota, dlatego staramy całkowicie dopasować się do potrzeb naszego klienta. Zapewniamy kompleksowa obsługę i najlepsze ceny w branży mieszkaniowej.

Czy biuro może odmówić współpracy z powodu problemów mojej nieruchomości?

 

Zapewniamy naszych klientów, że niestraszne nam podejmowanie się żadnego przypadku, niezależnie od tego jak skomplikowana mogłaby się wydawać jego sytuacja ekonomiczna czy też prawna. Dzięki współpracującym z nami całemu sztabowi prawników, notariuszy, a przede wszystkich najlepiej wykwalifikowanym pracownikom, nie ma dla nas wyzwań niemożliwych do podołania. Dokonamy korzystnej dla Ciebie wyceny mieszkania, nawet w takich sytuacjach jak zadłużenie, zły stan materialny mieszkania, trwające niejasności związane z toczącą się równolegle sprawa spadkową lub sprawą o rozdzielności majątkowej. Wieloletnie doświadczenie i dobra renoma agencji nieruchomości pozwala nam przyjmować wszystkie przypadki. Przyjmiemy Twoje zgłoszenie, tak szybko jak to możliwe odpowiemy zwrotnie, przedstawimy najkorzystniejszą dla Ciebie ofertę, zawierającą darmową i najlepszą możliwą wycenę nieruchomości w Zabrzu. Nie musisz obawiać się odmówienia współpracy z naszej strony, niezależnie od sytuacji potraktujemy Cię z szacunkiem , ponieważ wierzymy, że każde wyzwanie jesteśmy w stanie pomyślnie rozwiązać.

Jakiej pomocy może udzielić mi wycena mieszkań Zabrze?

 

Nasza pomoc polega na zapewnieniu osobom podejmującym współpracę z nami kompleksową obsługę. Błyskawicznie damy pozytywną odpowiedź zwrotną, umówimy się z Tobą na spotkanie w odpowiadających Ci godzinach, na którym omówione i wyjaśnione zostaną wszystkie aspekty związane z podejmowaniem umowy. Od początku naszych rozmów będziesz znał orientacyjną wartość wyceny Twojej nieruchomości, byś w żadnym momencie nie czuł się oszukiwany. Doceniamy zaufanie, jakie okazują nam nasi klienci i zawsze jesteśmy wobec nich całkowicie szczerzy, informując ich o każdym na bieżąco załatwianym etapie przeprowadzanej transakcji. Jednocześnie gwarantujemy, że wszelkie usługi, które będziemy przeprowadzać w naszym biurze, a które finalnie prowadzą do zakończenia całego procesu kupna  sprzedaży pomyślnie, są świadczone przez agencję nieruchomości Zabrze całkowicie za darmo.

Jak mogę skontaktować się ze skupem mieszkań Zabrze?

 

W celu dopracowania najlepszej współpracy z naszymi klientami, opracowaliśmy wygodne metody kontaktu z naszym biurem nieruchomości. W dowolnej porze dnia i tygodnia, możesz zgłosić się do nas drogą mailową, lub przez opracowany specjalnie formularz zgłoszeniowy, który pomaga precyzyjnie opisać stan Twojej nieruchomości i wygodnie przeprowadzi Cię do końca, pozwalając określić przybliżoną wartość wyceny mieszkania online. Jeśli jednak Twoja nieruchomość zmaga się z jakimiś problemami, niewyszczególnionymi w gotowym formularzu, zachęcamy by opisać szczegółowo sytuację w wiadomości mailowej, na podany na naszej tronie adres kontaktowy. W godzinach pracy agencji nieruchomości Zabrze, możesz również zadzwonić, na jeden ze wskazanych na stronie internetowej numerów kontaktowych. Ta forma komunikacji, z reguły pozwala najszybciej i najdokładniej dowiedzieć się wszystkich niezbędnych informacji potrzebnych dla obu stron, by zawrzeć uczciwa umowę. Ostrzegamy jednak, że w niektórych godzinach dodzwonienie się na naszą linię może być utrudnione z powodu wielu chętnych próbujących się skontaktować w danym momencie. Jesteśmy zainteresowani wycenieniem i kupnem każdej nieruchomości znajdującej się na terenie Zabrza. Gwarantujemy najszybszy przebieg transakcji i najbardziej kompleksową obsługę.

Wycena odziedziczonej nieruchomości

 

Śmierć bliskiego jest bez wątpienia jednym z cięższych przeżyć z jakimi możemy mieć nieszczęście się zmierzyć. Jeśli wskutek testamentu lub dziedziczenia zgodnie z ustawą stałeś się właścicielem lub współwłaścicielem mieszkania, powinieneś wiedzieć, że czeka Cię wiele pracy. Bez wcześniejszego przygotowania psychicznego i poznania procedur związanych z przepisywaniem majątku na dziedziców, załatwianie obowiązków w urzędach jest już wystarczająco trudne. Tymczasem dla człowieka pogrążonego w żałobie, na którym ciążą obowiązki wobec rodziny, wszystkie procedury są nawet bardziej uciążliwe. Nasze biuro nieruchomości Zabrze z największą chęcią zaoferuje Ci swoje usługi, również w tym trudnym okresie. Specjalnie dla ciebie zaproponujemy błyskawiczną wycenę nieruchomości i kompleksową obsługę, by w jak największym stopniu ulżyć Twoim problemom. Rozumiemy potrzeby klientów i staramy się całkowicie spełnić ich oczekiwania. Działamy na tym polu od lat i jesteśmy szczególnie cenieni za skuteczne działanie w trudnych sytuacjach. Oferujemy pomoc również w przypadkach, gdy nie jesteś jedynym właścicielem danej nieruchomości, a jedynie współudziałowcem. W takich przypadkach każda procedura może stać się o wiele bardziej uciążliwa, gdyż każda poważniejsza decyzja zanim zostanie podjęta, wymaga pisemnej zgody wszystkich udziałowców. Taka sytuacja najczęściej ma miejsce, przy nieprawidłowo spisanym testamencie, lub przy jego braku. Wówczas dziedziczenie i podział majątku następuje zgodnie z ustawą, sprawiedliwie po wszystkich dziedzicach. Współwłaścicielem można również zostać poprzez małżeństwo, co może być znaczącym problemem w trakcie separacji, lub toczącej się sprawy rozwodowej. W wielu przypadkach najbardziej uczciwym rozwiązaniem problemu współudziałów, jest sprzedaż nieruchomości i podzielenie wartości pieniężnej w odpowiednich częściach między wszystkich współwłaścicieli. Jednak w przypadku braku możliwości uzyskania zgody na sprzedaż od wszystkich właścicieli, nasza agencja nieruchomości oferuje szczególną usługę. Z radością kupimy od Ciebie Twoją część udziałów, uwalniając od zobowiązań wobec pozostałej części rodziny. Gwarantujemy, ze będziemy walczyć o to byś otrzymał najkorzystniejszą dla siebie wycenę mieszkania, a z resztą udziałowców, będziemy prowadzić negocjacje już po tym jak otrzymasz należne Ci pieniądze.

Czy możliwa jest sprzedaż mieszkania zadłużonego?

 

Agencja nieruchomości Zabrze zatrudnia najlepiej wykwalifikowanych i stale dokształcających się, doświadczonych prawników, dzięki czemu nie lękamy się podejmować wielu różnych wyzwań. Dzięki naszej wieloletniej pracy z najróżniejszymi przypadkami, zdobyliśmy umiejętności i obeznanie, na tyle duże, by móc podjąć się każdej sprawy. Niezależnie od sytuacji prawnej czy Twojego majątku, zawsze będziemy działać na Twoją korzyść przy wycenie nieruchomości, tak by nasz klient zawsze zakończył współpracę z naszym skupem mieszkań całkowicie usatysfakcjonowanym. Jesteśmy szczególnie doceniani, za skuteczne działanie nawet w przypadkach pozornie niemożliwych do rozwiązania. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem nieruchomości, a gwarantujemy, że otrzymasz kompleksową obsługę i szacunek, na jaki zasługujesz.

Czy mogę samodzielnie dokonać wyceny mieszkania?

 

Próbując sprzedać nasze mieszkanie na własną rękę, teoretycznie powinniśmy liczyć na najwyższy zysk. Często jednak ilość zachodu, który trzeba samodzielnie dopełnić w trakcie przeprowadzania wszystkich procedur, znacznie obciąża nasze możliwości. W pierwszej kolejności, bez niezbędnego obeznania na rynku mieszkaniowym, wycena mieszkania, jaką możemy próbować postawić, może dalece różnić się od właściwej. Nie narażamy się na tym polu jedynie na utratę potencjalnego zysku, czy też długi czas oczekiwania na nabywcę, który nigdy nie kupi naszej nieruchomości za  zbyt zawyżoną cenę. Przy niewłaściwej wycenie, w grę może wejść również Urząd Skarbowy, który na podstawie własnych obliczeń, również jest w stanie przybliżyć wartość naszej własności. Stwierdziwszy, że obliczona przez nas wartość Twojego mieszkania nie zgadza się z ich ustaleniami, mogą oskarżyć właściciela nieruchomości o celowe, fałszywe zaniżanie wartości transakcji, by uniknąć płacenia podatku od nieruchomości. Wyrównanie lub kara, mogą odbić się na nas bardzo niekorzystnie. Innym zagrożeniem w trakcie samodzielnej sprzedaży mieszkania, jest możliwość nawiązania kontaktu z różnego rodzaju naciągaczami i oszustami, którzy doskonale opanowali sztukę wyłudzania od niedoświadczonych osób różnego rodzaju zaliczek czy też danych osobowych umożlwiających pobranie kredytu na nasze nazwisko. W celu uniknięcia tych wszystkich nieprzyjemnych sytuacji, zapraszamy do współpracy z naszym biurem nieruchomości Zabrze. Na ogół agencje mieszkaniowe umożliwiają skontaktowanie się rzetelnego sprzedającego z uczciwym kupującym. Nasz skup mieszkań działa jednak jako bezpośredni nabywca Twojej posiadłości. Zaaranżujemy spotkanie z rzeczoznawcą, dokonamy fachowej wyceny nieruchomości, w obecności notariusza wyjaśnimy Ci wszystkie warunki umowy kupna i sprzedaży i pomożemy dopiąć wszystko na ostatni guzik. Dzięki temu, nie dość że zapewnimy odpowiednie zabezpieczenie prawne dla przebiegu całej transakcji, to jeszcze całą procedurę przeprowadzimy w błyskawicznym tempie, dopilnowując, byś za sprzedaż swojej własności zawsze otrzymał jak najkorzystniejszą cenę.

Ile kosztuje wycena mojej nieruchomości i pozostałe usługi w agencji mieszkaniowej Zabrze?

 

Przez to, ze nasze biuro nieruchomości jest bezpośrednim nabywcą Twojej własności, wszelkie usługi świadczone w naszym biurze, związane z prowadzeniem usług, a prowadzące do ostatecznego pomyślnego zakończenia transakcji, są przeprowadzane przez naszą firmę całkowicie za darmo. Nie uświadczysz w naszym biurze czegoś takiego jak zaliczka, kaucja czy zadatek, ponieważ w ostateczny rozrachunku, to ty jesteś osobą sprzedającą a my kupcami i to tobie finalnie należy się przekazanie pieniędzy. Wystawiana w ramach naszej usługi wycena nieruchomości, również nakreślana jest bezpłatnie i na samym początku naszej współpracy, tak byś zawsze znał wszystkie szczegóły dotyczące naszej współpracy, a nie czuł się wyzyskiwany. Do momentu podpisania umowy, możesz swobodnie wycofać się z podjętej z nami współpracy, lub też umówić się na specjalne spotkanie, na którym wyjaśnione zostaną wszystkie wątpliwości.

Jaka jest wartość mojego mieszkania?

 

W trakcie nakreślania finalnej wyceny nieruchomości, rzeczoznawca majątkowy w Zabrzu bierze pod uwagę takie aspekty jak: metraż użytkowy i nieużytkowy naszej nieruchomości, lokalizację (w centrum miasta, blisko centrum przesiadkowego, blisko parku lub terenów zielonych), służebność lub wpisy lokatorów do księgi wieczystej, stan wyremontowania, typ zabudowy w jakiej znajduje się nasze mieszkanie, obecność sklepów lub dworca w okolicy, sposób w jaki lokal był do tej pory wykorzystywany przez lokatorów oraz miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, który z jednej strony może przeszkadzać w przeprowadzeniu niezbędnych remontów, a z drugiej może być podstawą do ubiegania się u władz lokalnych do przyznania zapomogi lub dofinansowania do pewnych projektów. Próbując porównać swoje mieszkanie do ofert widzianych w ogłoszeniach w gazecie lub na stronach internetowych z reguły nie uwzględniamy wszystkich tych aspektów, ponieważ często nie są one nawet wymieniane. W rezultacie nasze pojęcie o wartości nieruchomości może być dodatkowo fałszowane. Gwarantujemy, że w naszym biurze nieruchomości Zabrze, wycena twojej własności, zawsze będzie przeprowadzana przed doświadczonego rzeczoznawcę o dogłębnym rozeznaniu na rynku mieszkaniowym.

Ile czasu zajmie mi współpraca z agencją nieruchomości Zabrze?

 

Naszą dewizą jest błyskawiczne opracowywanie fachowej wyceny mieszkań i kompleksowe załatwianie wszelkich usług prowadzących do sfinalizowania transakcji. Od momentu nawiązania z nami kontaktu, nie będziesz musiał długo czekać na zorganizowanie spotkania, w pasujących ci terminach. Rozumiemy naszych klientów, którzy często oczekują natychmiastowej pomocy z zorganizowaniem całego procesu sprzedaży, dlatego specjalnie dla nich dokumenty potrzebne do ustalenia wszelkich szczegółów i podpisania umowy są zawsze przechowywane na terenie naszego biura.

W razie jakichkolwiek wątpliwości, zachęcamy do skontaktowania drogą telefoniczną, osobistą wizytę w biurze lub kontakt mailowy umożliwiającą dokładne odpowiedzenie na wszelkie pytania. Szanujemy każdego klienta, ponieważ to właśnie kompleksowa praca z ludźmi, pozwoliła nam rozwinąć się do tak wysokiego poziomu na tle innych agencji nieruchomości.

 

Odwiedź też nasz skup nieruchomości w Warszawie!

Szczęśliwa rodzina po etapie w którym szukam mieszkania

Łatwy i bezpieczny sposób sprzedaży mieszkania

Sprzedaj swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu i zbędnych spotkań. W ciągu 1 dnia.

  • Szybka wycena
  • Jedna wizyta w mieszkaniu
  • Bezpieczna sprzedaż