Sprzedaj mieszkanie

Aby otrzymać ofertę zakupu, wypełnij formularz z informacjami o Twoim mieszkaniu.

  • 1 krok
  • 2 krok
  • 3 krok

 

Kielce to stale rozwijające się i dynamicznie rozrastające miasto w regionie. Przez ostatnich kilku lat napłynęło do niego wielu głownie młodych dorosłych ludzi, szukających miejsca na założenie rodziny, znalezienie dobrej pracy, czy studentów chętnych dokształcić się na uczelniach i stażach, zanim zaczną pracować na stałe. W sezonie Kielce są również chętnie odwiedzane przez turystów, których zachęcają swoim urokiem. W związku z tym, chętnych na kupno mieszkania nie brakuje. Szczególnie cenione są nieruchomości w centrum, lub blisko ważnych węzłów przesiadkowych, umożliwiających łatwe skomunikowanie z najważniejszymi punktami miasta. Ostatnimi czasy, rośnie również zainteresowanie domami jednorodzinnymi na cichych obrzeżach miasta, zakładając że dojazd do centrum jest łatwy i szybki. Teoretycznie sprzedaż mieszkania na terenie Kielc powinna być łatwa, jednak rzadko tak bywa. Ilość spraw do załatwienia w urzędach i dokumentów do zdobycia może łatwo zniechęcić niejednego człowieka. Nie znając się na zapotrzebowaniach rynku często niemożliwe jest dla osoby niedoświadczonej właściwej wyceny nieruchomości. Ponadto grozi nam niejednokrotnie nawiązanie kontaktu z różnego gatunku oszustami czy naciągaczami, którzy swoimi sposobami próbują wyłudzić fałszywe zaliczki, albo dostęp do naszych danych osobowych, które w dalszym etapie pozwolą im wziąć kredyt na nas. Aby uniknąć tego typu nieprzyjemności, powołane do życia zostały biura nieruchomości, umożliwiające skontaktowanie się sprzedawcy z uczciwym, potencjalnym nabywcą naszego mieszkania, pobierając przy tej procedurze pewną prowizję. Nasz skup mieszkań Kielce, działa jednak inaczej, ponieważ, nie będziemy pośrednikami w transakcji nieruchomości, lecz sami ją kupimy bezpośrednio od Ciebie.

Co oferuje biuro nieruchomości Kielce?

 

Zajmujemy się prowadzeniem niezależnego od potencjalnych kupujących skupu mieszkań, dzięki czemu nie będziesz musiał komunikować się z osobą prywatną, do której Twoja nieruchomość finalnie trafi. Oszczędzamy w ten sposób mnóstwo czasu, który musiałby być przeznaczony na poszukiwanie bezpośredniego kupca i zaaranżowanie spotkań z nim, tak by terminy i czas do namysłu odpowiadał obu stronom. Zamiast tego sami będziemy nabywcą Twojego mieszkania a etap sprzedaży przeprowadzimy sami, ta by nie nastręczać Ci więcej problemów. Podejmujemy się również takich transakcji, jak skup mieszkań odziedziczonych, zadłużonych a nawet poszczególnych udziałów w nieruchomości. Jesteśmy chętni na kupno nieruchomości, niezależnie od jego lokalizacji czy stanu fizycznego albo prawnego. Cała transakcja przy współpracy z nami przebiega błyskawicznie, przez co agencja nieruchomości Kielce, zajmuje bardzo wysokie stanowisko na tle innych biur nieruchomości. Odpowiemy na wszystkie pytania, zaproponujemy wycenę nieruchomości w Kielcach całkowicie za darmo Twoją nieruchomość, będziemy informować Cię o wszystkich procedurach sprzedaży, tak byś nigdy nie poczuł się wykorzystywany. Szanujemy naszych klientów i otrzymujemy od nich dobre opinie, ponieważ doskonale wiemy, że w pełni zadowolony klient pozwala zyskać renomę naszej agencji i napędza nasze dalsze sukcesy.

Co robić, jeśli muszę szybko sprzedać swoją nieruchomość?

 

Zdecydowanie i z czystym sumieniem możemy w tym zakresie polecić nasze biuro nieruchomości. Prowadzony przez nas skup mieszkań, będzie bezpośrednim nabywcą Twojej nieruchomości, dzięki czemu unikniesz długiego, czasem nawet paromiesięcznego oczekiwania na nabywcę Twojej własności i możesz liczyć na najlepszą wycenę mieszkania w Kielcach. Od momentu podpisania z nami umowy, konieczność znalezienia chętnego na kupno będzie naszym problemem, ty zaś otrzymasz ustaloną kwotę szybkim przelewem na Twoje konto bądź gotówką, ponieważ by uniezależnić się od spowalniających procedur bankowych, prowadzimy również skup mieszkań za gotówkę. W trakcie spotkania w biurze odpowiemy na wszelkie nasuwające się pytania i pomożemy w zorganizowaniu wszystkich procedur w błyskawicznym tempie. Szanujemy czas klienta i zawsze oferujemy jak najkorzystniejszą wycenę, ponieważ szczególnie w takich okolicznościach wyrabiamy sobie dobrą renomę.

Co wyróżnia biuro nieruchomości Kielce?

 

Naszym najwyższym priorytetem jest błyskawiczne przeprowadzenie przez wszystkie procedury związane z doprowadzeniem sprzedaży mieszkania, oraz zaaranżowanie ich w taki sposób by były jak najmniej obciążające dla naszego klienta. Wygoda i zadowolenie to coś za co chwalą nas osoby, które zdecydowały się na podjęcie współpracy z nami. Każdego klienta traktujemy jako równego partnera biznesowego. Nie zatajamy niczego, na każde pytanie odpowiadamy szczerze, informujemy o każdym kolejnym etapie pracy a wartość wyceny nieruchomości jaką możemy Ci zaoferować poznasz już na początku. Zapewniamy pracę z zaufanym personelem i notariuszami, pozostawiamy również możliwość przyjścia na spotkanie z własnym notariuszem. Nie czekają Cię żadne opłaty ani zaliczki za prowadzenie naszych usług. Do momentu podpisania umowy możesz swobodnie wycofać się ze współpracy lub rozwiać wszelkie wątpliwości na kolejnych spotkaniach z naszym stale dokształcającym się personelem. Zapewniamy, że nasza agencja nieruchomości Kielce zawsze będzie działać na Twoja korzyść, tak byś uzyskał najlepszą wycenę, przy doskonałej jakości usług.

Nieruchomość z problemami?

 

Zapewniamy, że nasze biuro nieruchomości Kielce, rozpatruje każdy napływający wniosek, niezależnie od ilości kłopotów z jakimi zmaga się właściciel mieszkania. Mamy doświadczenie ze skupem mieszkań sprzedawanych w trakcie toczącej się sprawy o rozdzielności majątkowej, mieszkań odziedziczonych przez większą ilość osób, mieszkań zadłużonych, zniszczonych, nadających się do kapitalnego remontu. Naszym wysoce wykwalifikowanym pracownikom pomaga rzesza doświadczonych prawników i notariuszy, którzy z radością podejmą się kolejnego przypadku. Niestraszne nam żadne wyzwanie, dla nas to po prostu kolejny dzień pracy z wymagającymi zaangażowania sprawami. Nie musisz bać się odmowy współpracy z naszej strony, nie wahaj się – skontaktuj się z nami jednym z dostępnych na stronie sposobów. Przedstawimy ofertę wyceny nieruchomości online specjalnie dla Ciebie uwzględniając wszystkie przeciwności stawiane na drodze. Dopilnujemy byś otrzymał całą niezbędną pomoc w trakcie organizowania transakcji, oraz by żaden etap nie był dla Ciebie w najmniejszym stopniu uciążliwy.

Jaką pomoc mogę otrzymać od agencji mieszkaniowej Kielce?

 

Dla naszych klientów zapewniamy kompleksową i najszybszą na rynku nieruchomości obsługę. Gwarantujemy szybki kontakt zwrotny, empatyczne podejście do każdej wymagającej większego zaangażowania sprawy, oraz najkorzystniejszą wycenę nieruchomości na terenie Kielc, którą określimy dla Ciebie całkowicie za darmo, uwzględniając wszelkie aspekty. Będziemy z Tobą całkowicie szczerzy na każdym etapie zawiązywania współpracy, nie będziemy zatajać żadnych informacji, a wysokość wyceny mieszkania, jaka jesteśmy w stanie zaoferować poznasz na samym początku, tak byś mógł świadomie i spokojnie zdecydować się na dalszą współpracę z naszym biurem nieruchomości Kielce. Niezależnie od stopnia skomplikowania Twojej sytuacji, zapewniamy, że jesteśmy chętni na podjęcie współpracy z Tobą i zawsze będziemy działać na Twoją korzyść.

Jak skontaktować się z agencją nieruchomości Kielce?

 

Zgłoszenie się do naszego biura nieruchomości jest bardzo proste. Istnieją 3 główne możliwości skomunikowania się z nami, do których zachęcamy gorąco. Możesz wysłać do nas specjalnie opracowany i dostępny na stronie internetowej formularz zgłoszeniowy. Na podstawie zawartych w nim danych możliwe będzie przedstawienie wstępnej wyceny nieruchomości online, która oczywiście będzie bardzo pobieżnym przybliżeniem, ponieważ precyzyjne określenie wartości nastąpi w dalszych etapach rozmów. Drugim sposobem na skontaktowanie się ze skupem mieszkań Kielce, jest wysłanie maila na adres przedstawiony w rubryce „kontakt”. Zaletą obu tych metod jest to, że możesz skorzystać z nich w dowolnej dogodnej dla siebie porze dnia i tygodnia, a odpowiedź otrzymasz w godzinach pracy agencji. Jeśli wolisz zamiast tego porozmawiać osobiście by od razu móc dopytać o pewne sprawy, zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Zadzwoń na jeden z podanych na stronie numerów telefonu w godzinach pracy biura. Jeśli nie będziemy w stanie odebrać z powodu dużej ilości zgłoszeń, zapewniamy że oddzwonimy. Pamiętaj, że jesteśmy zainteresowani wyceną i kupnem każdej nieruchomości na terenie Kielc. Gwarantujemy najlepszą wycenę nieruchomości na rynku mieszkaniowym, ponieważ pod względem jakości naszych usług do oferowanej wartości, zawsze działamy na korzyść klienta.

Odziedziczona nieruchomość i udziały? To nie problem dla nas!

 

Śmierć bliskiego to najbardziej stresująca sytuacja jaka może spotkać nas w naszym życiu. Z reguły nie jesteśmy w stanie przygotować się psychicznie ani fizycznie do ogromu emocji i obowiązków związanych z utratą członka rodziny lub bliskiego przyjaciela. Jeśli do tych obowiązków należą również czynności związane z odziedziczeniem nieruchomości to może nas czekać nie lada wyzwanie. Niestety urzędy w Polsce nie działają tak sprawnie i intuicyjnie, jak każdy by chciał, tymczasem niedopilnowanie wszystkich formalności w odpowiednim terminie może skutkować karą finansową. Sytuacja komplikuje się dodatkowo, jeśli przekazane mieszkanie nie trafiło w spadku do jednej osoby, lecz na skutek źle sporządzonego testamentu lub jego braku, trafiło w udziale wszystkim spadkobiercom w różnym stopniu, zależnym od pokrewieństwa i określanego zgodnie z ustawą. W przypadku kilku współwłaścicieli każda czynność związana z prowadzeniem lub sprzedażą nieruchomości może stać się o wiele trudniejsza, gdyż każda istotna sprawa wymaga zgody pozostałych osób. W naszym biurze nieruchomości Kielce, rozumiemy jak ciężkie mogą być przejścia w rodzinie w takich sytuacjach i zrobimy wszystko, by ciężar obowiązków przejąć na swoje barki. Z radością zaoferujemy swoje usługi jako bezpośredniego kupca nieruchomości, zostawiając cię z wartością pieniężną dla Ciebie lub wszystkich udziałowców. Jeśli jednak pozostali współwłaściciele nie są chętni na sprzedaż nieruchomości, nasza agencja nieruchomości oferuje również skupowanie pojedynczych udziałów od poszczególnych osób. W dalszych etapach negocjacji z Twoimi bliskimi poradzimy sobie już sami, Tobie zaś gwarantujemy, że w zależności od zaistniałej sytuacji, zawsze otrzymasz jak najkorzystniejszą wycenę nieruchomości, ponieważ każdego naszego klienta, traktujemy jako najważniejszego partnera biznesowego i zależy nam szczególnie na jego dobrej obsłudze i opinii, która doskonale prosperuje na naszą dalszą działalność jako biura nieruchomości. Pamiętaj, że dla naszych stale dokształcających się pracowników, oraz pomagających im sztabowi prawników oraz notariuszy, nie ma czegoś takiego jak zadanie niewykonalne. Do tej pory w naszej wieloletniej działalności nie zawiedliśmy, jeszcze żadnego klienta. Nie wahaj się – skontaktuj się z nami!

Czy możliwa jest sprzedaż mieszkania zadłużonego?

 

Wieloletnie doświadczenie w pracy z najróżniejszymi przypadkami pozwala naszej agencji nieruchomości podejmować się każdego zadania, niezależnie od stopnia jego skomplikowania. Ścisła współpraca z zaufanymi prawnikami zapewnia nam możliwości korzystnego dla Ciebie rozpatrzenia każdej sprawy, niezależnie od tego jak skomplikowana może być Twoja sytuacja prawna bądź ekonomiczna. Specjalnie dla Ciebie zaoferujemy ustaloną w oparciu o wszystkie aspekty wycenę mieszkania, w taki sposób, by cała transakcja przebiegła jak najkorzystniej dla Ciebie. W tym przypadku zachęcamy szczególnie do rozmowy telefonicznej lub osobistej wizyty w naszym biurze nieruchomości, by dokładnie ustalić wszystkie szczegóły umowy.

Czy możliwa jest sprzedaż nieruchomości na własną rękę?

 

Oczywiście samodzielna sprzedaż mieszkania jest możliwa, jednak trzeba liczyć się z napotkaniem wielu utrudnień na poszczególnych etapach wystawiania naszej oferty. Często samo napisanie interesującego i chwytliwego ogłoszenia wykracza poza możliwości wielu ludzi. Poza tym należy liczyć się z tym, że każdego dnia do internetu i gazet wypuszczane są dziesiątki podobnych ofert, przez co grozi nam utonięcie w oceanie ogłoszeń. Wycena nieruchomości w Kielcach, również nastręcza wielu problemów. Pod uwagę należy wziąć wiele czynników kształtujących się na poziom atrakcyjności naszego mieszkania, zanim zdecydujemy na wycenę nieruchomości online. Te aspekty o między innymi: wielkość użytkowa nieruchomości, stan odnowienia, typ zabudowy, lokalizacja, potencjalne usterki i wymagane naprawy, udogodnienia publiczne w okolicy takie jak parki i inne zielone tereny, przystanki autobusowe czy dworzec, sklepy, galerie handlowe, obecność dróg rowerowych i dużych firm w okolicy, oraz wiele, wiele innych. Często próbując samodzielnie wycenić naszą własność sugerujemy się innymi ogłoszeniami znajdowanych na popularnych stronach internetowych. Z reguły są one jednak nieporównywalne do naszej nieruchomości, a również ich ceny mogą być zawyżone, fałszując obraz popytu i podaży na rynku mieszkaniowym. Nieprawidłowa wycena mieszkań, grozi nam wielotygodniowym a nawet wielomiesięcznym oczekiwaniem na hipotetycznego kupca, który nigdy się nie pojawi, bądź też naraża nas na straty w potencjalnym zysku. Poza tym, próbując sprzedać nieruchomość na własną rękę, narażamy się na ryzyko nawiązania kontaktu z najróżniejszymi naciągaczami, znającymi sposoby na wyłudzenie zaliczek, prowizji czy też danych osobowych. Z tych wszystkich powodów warto korzystać z usług oferowanych przez skup mieszkań Kielce. Gwarantujemy, że wycena nieruchomości oferowana przez naszą agencję, prowadzona jest całkowicie za darmo, a do momentu podpisania umowy, zawsze możesz wycofać się ze współpracy lub poprosić o dodatkowe spotkanie by rozwiać wszelkie niejasności.

Jakie koszty czekają minie przy współpracy z agencją nieruchomości Kielce?

 

Żadne. Wszelkie usługi, które w Twoim imieniu przeprowadzamy w urzędach oraz naszym biurze, a które ostatecznie mają zapewnić pomyślne przeprowadzenie transakcji sprzedaży naszej agencji nieruchomości, są świadczone całkowicie za darmo. Nie spotkasz się u nas z żadnymi prowizjami, zaliczkami czy kaucjami, a wartość wyceny nieruchomości jaką jesteśmy w stanie zaoferować, określimy również całkowicie za darmo i poznasz ją na samym początku naszej współpracy. Jesteśmy nastawieni na całkowita szczerość z naszym klientem i cieszymy się dobrymi opiniami na tym polu. Doskonale rozumiemy, że każdy zadowolony klient wzmacnia nasza renomę i pozwala nam rozwijać się i dopasowywać coraz lepiej do potrzeb, nawet najbardziej wymagających zainteresowanych.

Ile casu potrzeba na wycenę i sprzedaż nieruchomości?

 

Nasza agencja nieruchomości skupia się przede wszystkim na najlepszej i najszybszej obsłudze klienta oraz zapewnieniu jak najkorzystniejszych dla niego warunków skupu mieszkania. Od momentu zgłoszenia się do nas, za pomocą którejś z metod dostępnych na stronie, mija maksymalnie kilka dni do kontaktu zwrotnego. Wstępną i orientacyjną wycenę możesz poznać online, wypełniając formularz zgłoszeniowy, jednak zaznaczamy, że cena ostateczna najprawdopodobniej będzie inna. Tak szybko jak to możliwe umówimy się na spotkanie w dogodnych dla Ciebie godzinach, by omówić wszystkie niezbędne szczegóły i ustalić profesjonalną wycenę nieruchomości, adekwatną do wszystkich aspektów dotyczących danego mieszkania. Wszelkie dokumenty potrzebne do zawiązania umowy są trzymane w biurze, dlatego jesteśmy w stanie działać specjalnie na potrzeby klientów tak błyskawicznie jak to możliwe. Prowadzimy również skup mieszkań za gotówkę, ale jeśli wolisz, należność za nieruchomość możesz otrzymać przelewem na Twoje konto, w zależności od indywidualnych preferencji.

W przypadku wątpliwości zachęcamy do skontaktowania poprzez spotkanie z naszym personelem we własnej osobie lub rozmowę telefoniczną, w trakcie której wyjaśnimy wszystkie niezrozumiałe zagadnienia. Gwarantujemy poszanowanie woli klienta i najlepszą wycenę nieruchomości w Kielcach.

 

 

Odwiedź też nasz skup nieruchomości w Warszawie!

Szczęśliwa rodzina po etapie w którym szukam mieszkania

Łatwy i bezpieczny sposób sprzedaży mieszkania

Sprzedaj swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu i zbędnych spotkań. W ciągu 1 dnia.

  • Szybka wycena
  • Jedna wizyta w mieszkaniu
  • Bezpieczna sprzedaż