Sprzedaj mieszkanie

Aby otrzymać ofertę zakupu, wypełnij formularz z informacjami o Twoim mieszkaniu.

 • 1 krok
 • 2 krok
 • 3 krok

 

Osoba decydująca się na sprzedaż lub kupno mieszkania czy innej nieruchomości powinna odpowiednio się do tego przygotować. Pod uwagę powinna wziąć wszelkie aspekty prawne, ewentualne zadłużenie lokalu, kwestie lokalizacyjne i wszelkie pozytywne i negatywne punkty stanu i wyposażenia lokalu. Dodatkowo bardzo przydatną czynnością jest analizowanie rynku mieszkań i aktualnych cen. Jesteśmy świadomi, że nie każdy ma do tego głowę, czas, czy chęci. Jeśli jesteś w potrzebie wyceny mieszkania koniecznie zgłoś się do nas. Niesamowicie ważnym etapie przy kupnie czy sprzedaży lokalu jest prawidłowe oszacowanie jego wartości i wyznaczenie odpowiedniej ceny. Dodatkowo osoba decydująca się na zakup mieszkania bierze pod uwagę wiele czynników decydujących o atrakcyjności danego miejsca. Dostęp do pracy, rozbudowana infrastruktura, obecność restauracji i kawiarni jako odskocznia po ciężkim dniu w pracy. Niektórzy zwracają uwagę na dostępność do terenów zielonych, gdzie mogliby odpocząć i spotykać się towarzysko. Dodatkową zaletą danego miasta jest dobrze rozbudowania komunikacja publiczna. Oceniając te aspekty jesteśmy w stanie stwierdzić czy miasto, w którym potencjalnie chcemy kupić mieszkanie, jest warte naszej uwagi. Zalety miasta mogą pomóc nam określić czy w tym miejscu chcielibyśmy osiąść osobiście, kupić mieszkanie w celu wynajmu długoterminowego bądź krótkoterminowego (warto wówczas rozeznać się jakie atrakcje turystyczne i zabytki ma do zaoferowania dane miasto), bądź – jeśli zamierzamy sprzedać lokum – wypunktować jego zalety, tak aby uzyskać korzystniejszą cenę. Przedstawimy Ci wspaniałe możliwości Gdyni, która ma do zaoferowania cały szereg zalet w każdej dziedzinie. Nasze biuro wyceny nieruchomości w Gdyni pomoże Ci dokonać wyceny lokum, tak abyś z jak najmniejszym wkładem czasowym i finansowym uzyskał najlepszą ofertę.

Gdynia – zalety miasta

 

Co sprawia, że Gdynia rocznie zyskuje tysiące nowych mieszkańców chcących zamieszkać w tym wspaniałym bałtyckim mieście? Jedną z największych zalet tego miasta jest bezpośredni kontakt z morzem. Kto by nie chciał po pracy wyskoczyć na długi spacer po plaży, a w letnie weekendy skorzystać z możliwości relaksu nad brzegiem Bałtyku? Paradoksalnie to duże miasto liczące ok. 250 000 ludzi o zagęszczeniu średnio  623.5 os./km² posiada bardzo dużo miejsc zielonych do których można udać się by odpocząć od miejskiego zgiełku. Liczne ścieżki rowerowe sprawiają, że Gdynia jest idealnym miejscem dla miłośników wycieczek na dwóch kółkach.

W Gdyni można znaleźć wiele atrakcyjnych miejsc pracy, a według badań Urzędu Statystycznego w Gdańsku, przeciętne wynagrodzenie miesięczne brutto w gospodarce narodowej w Gdyni w 2020 roku wynosiło 5 848,66 zł, co daje bardzo dobry wynik.

Ze względu na bogatą ofertę kulturalną miasto to stanowi idealnie miejsce dla osób ceniących sobie sztukę, wizyty w muzeach czy teatrach, wystawy tematyczne czy koncerty. Arena w Gdyni przyciąga do siebie ogrom artystów, grup pokazowych czy konkursów, dzięki czemu niesamowite koncerty czy festiwale możemy mieć tuż pod nosem.

Gdynia – co warto zobaczyć

 

Rozważając kupno mieszkania pod wynajem turystyczny warto mieć na uwadze wszystkie zalety i atrakcje miasta. Jeśli chcemy osobiście zamieszkać w Gdyni osobiście – znajomość wspaniałości miasta może dodatkowo otworzyć oczy i przekonać jak wspaniały jest ten zakątek.

Co warto więc odwiedzić w tym mieście Trójmiasta?

 • Skwer Kościuszki – nadmorski deptak pełen restauracji, kawiarni, straganów. Przedłuża się w Molo Południowe. Spacerując tą trasą możemy swobodnie wstąpić do okolicznych atrakcji turystycznych. Skwer Kościuszki stanowi bazę wypadową do większości muzeów, zabytkowych statków czy Akwarium Morskiego. Możemy też zdecydować się na rejs po porcie wewnętrznym.
 • Dar Pomorza – statek muzeum, wybudowany w 1909 roku. Jest to trzymasztowy okręt, który w polskie posiadanie przeszedł w 1929 roku. Przepłyną równowartość 25 rejsów dookoła ziemi. Był używany w celach szkoleniowych. W 1983 roku utworzono w jego wnętrzu muzeum.
 • Błyskawica – kolejny wspaniały okręt, tuż obok Daru Pomorza, stanowi legendę polskiej Marynarki Wojennej. Jest obecnie najstarszym, nadal unoszącym się na wodzie niszczycielskim statkiem, który był wykorzystywany przez siły alianckie podczas II wojny światowej. Przekształcono go w muzeum w 1976 roku, by turyści wędrując po jego wnętrzu mogli poznać historię Błyskawicy.
 • Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni – zawiera eksponaty pochodzące z II wojny światowej. Warto wstąpić do niego jako uzupełnienie wiedzy zdobytej w Błyskawicy. Na wystawie zobaczymy sprzęt bojowy taki jak: torpedy, miny wodne, działa przeciwlotnicze a nawet samoloty i śmigłowce.

 

Po aktywnym zwiedzaniu muzeów i eksponatów można wybrać się na plażę w Gdyni. Najbardziej klimatyczna i urokliwa znajduje się tuż za Skwerem Kościuszki. Plaże w Gdyni są piaszczyste, szeroki i czyste. Zejście do morza jest łagodne, a na brzegu znajdują się place zabaw zaspokajające mniejszych uczestników spaceru. Miejscem godnym odwiedzenia jest również Klif Orłowski. Rozciągający się na 650 metrów uskok Kępy Redłowskiej przyciąga wiele turystów. Nic dziwnego! Widok jest piękny. Z jego szczytu rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na całą Zatokę Gdańską.

Chcesz sprzedać mieszkanie w Gdyni? Skontaktuj się z nami!

 

Jesteśmy świadomi, że samodzielna wycena mieszkania, które chcemy sprzedać może przysporzyć wiele problemów. Nie wiemy za co się zabrać, a wszelkie papierkowe formalności przerastają nas. Jednocześnie bez dogłębnego przeanalizowania ofert na rynku wycena nieruchomości może okazać się nietrafiona. Może zdarzyć się, że wyznaczona cena będzie zbyt wysoka – wówczas ogłoszenie o sprzedaży zginie wśród ogromu innych, mało atrakcyjnych ofert. Będziemy wówczas czekać bardzo długo zanim potencjalny kupca do nas się zgłosi. W przypadku, gdy ustawimy cenę zbyt niską – owszem, chętnych będzie dużo, jednak jako sprzedający, stracimy sporą sumę pieniędzy. Idealnym rozwiązaniem jest zgłoszenie się do naszego profesjonalnego biura wyceny nieruchomości w Gdyni, abyśmy pomogli Ci znaleźć złoty środek, tak aby sprawnie znaleźć kupca i zyskać przy sprzedaży jak najwięcej. W przypadku chęci sprzedaży możesz mieć pewność, że ustalimy cenę zgodną z aktualnym rynkiem zbytu, wyszukując jak najwięcej pozytywnych aspektów danego mieszkania, tak aby jego cena była jak najwyższa. W efekcie będziesz mógł/mogła sprzedać lokal z jak największym zyskiem.

Chcesz kupić nieruchomość w Gdyni, ale nie wiesz czy jest warte Twoich pieniędzy?

 

Nasze biuro nieruchomości działa w kompleksowy sposób.  Podczas jednego z etapów ustalania ceny danej nieruchomości sprawdzamy wszelkie kwestie formalno – prawne. Tą czynność przeprowadza nasz doświadczony rzeczoznawca majątkowy. Dzięki rozeznaniu przyszłego zagospodarowania przestrzeni jest on w stanie powiedzieć nam, czy np. w okolicy lokalu który chcemy kupić będzie w przyszłości budowana fabryka bądź droga szybkiego ruchu. Sprawdzi on również lokal pod kontem nadanej służebności, która znacząco obniża wartość nieruchomości.

Decydując się na pomoc ze strony naszego biura, może mieć pewność, że uzyskamy profesjonalną asystę przy wycenie mieszkania w przypadku chęci jego sprzedaży, ale jednocześnie gdy chcemy dokonać zakupu nieruchomości i przekonać się czy cena podana przez sprzedającego, jest adekwatna do oferowanego sprzedawanego obiektu. Zyskasz i nie stracisz jednocześnie!

 

Potencjalny kupiec dzięki naszej wycenie nieruchomości online lub tradycyjnej formie spotkania uzyska wszelkie potrzebne informacje i będzie mieć pewność, że cena mieszkanie została odpowiednio oszacowana. Rozwiążemy wszelkie niejasności związane z procedurą wyceny. Gwarantujemy najwyższą jakość usługi  i kontaktu z klientem oraz wycenę z jak największymi korzyściami. Niezależnie od tego czy chcesz sprzedać, czy kupić mieszkanie, zapewniamy Cię, że nasz zespół dokona wyceny mieszkania w trosce o Twoją kieszeń! Oszczędzimy Twój cenny czas. Wszelkie formalności i aspekty prawne załatwimy za Ciebie.

Jakie nieruchomości wyceniamy?

 

Nasze biuro wyceny w Gdyni tworzy zgrany zespół z wieloletnim doświadczeniem. Pracownicy regularnie uczęszczają na szkolenia w zakresie rynku zbytu, tak, aby na bieżąco orientowali się w cenach nieruchomości oraz wymogów prawnych przy ich kupnie czy sprzedaży. Obeznanie w aktualnych cenach mieszkań jest bardzo istotna i kluczowa w odpowiedniej wycenie lokalu. Weźmiemy pod uwagę wszystkie składowe, które wpływają na cenę sprzedawanego czy też kupowanego obiektu.

Co ma wpływ na cenę nieruchomości?

 • rodzaj nieruchomości,
 • jej przeznaczenie,
 • stan zabudowy,
 • powierzchnia użytkowa,
 • stan techniczny lokalu,
 • lokalizacja,
 • bliskość placówek szkolnych czy terenów zielonych,
 • aktualna sytuacja rynkowa,
 • perspektywa zagospodarowania okolicy w przyszłości,
 • ewentualne obciążenia nieruchomości w postaci hipoteki itd.

Oprócz powyższych informacji, do sporządzenia operatu szacunkowego będziemy potrzebować jeszcze kilku dokumentów, takich jak: wypis z księgi wieczystej lub aktu notarialnego, wypis z rejestru gruntów, rzut lokalu, zarys mapy ewidencyjnej (potrzebny do określenia lokalizacji nieruchomości. Ale spokojnie! Jeśli nie posiadasz powyższych dokumentów lub nie masz czasu czy chęci aby je zdobyć, możesz nas o tym poinformować. Po podaniu numeru księgi wieczystej zdobędziemy za Ciebie całą dokumentację niezbędną do przeprowadzenia wyceny nieruchomości.

Przeprowadzimy Cię również przez cały proces wyceny, tak aby ta proceduro odbyła się z jak najmniejszą ingerencją i nakładem Twojego czasu. Możesz nam w pełni zaufać. Na swoim koncie mamy tysiące udanych wycen, a zadowoleni klienci bardzo pozytywnie wypowiadają się na temat naszego biura. Prowadzona przez nas wycena mieszkań utrzymywana jest na jak najwyższym poziomie, stawiając na pierwszym miejscu satysfakcję i potrzeby klienta.

Błyskawiczna wycena

 

Jeżeli zależy ci na szybkiej wycenie oraz najprostszej formie jej dokonania, polecamy skorzystać z naszego kalkulatora wyceny nieruchomości online. Nie musisz wychodzić z domu, a wycenę możesz przeprowadzić w dowolnym czasie (nawet pod wpływem nagłego impulsu) z natychmiastowym uzyskaniem szacowanej ceny danej nieruchomości. Do dokonania skutecznej wyceny, będziemy potrzebować kilku danych, które należy wprowadzić do formularza na naszej stronie internetowej. Dane, które są dla nas istotne to:

 • miasto
 • ulica i numer budynku
 • metraż
 • liczba pokoi
 • piętro na którym znajduje się mieszkanie
 • liczba pięter w budynku
 • rok budowy
 • standard
 • informacje jak obecność piwnicy, miejsca parkingowego, czy w budynku jest obecna winda oraz czy mieszkanie zawiera balkon
 • czy wycena jest z intencji kupna czy sprzedaży

Nasza internetowa wycena polega na porównywaniu cen podobnych mieszkań w okolicy, opierając się na danych wprowadzonych do kalkulatora. Dzięki dostępie do olbrzymiej bazy danych i stron internetowych z ofertami sprzedaży, kalkulator z dużą dokładnością szacuje uśrednioną wartość danego mieszkania. Taki sposób wyceny jest idealny, gdy chcemy zorientować się jakie ceny istnieją obecnie na rynku – szczególnie jeśli wcześnie nie mieliśmy pojęcia o wartości nieruchomości w okolicy i dopiero zaczynamy przygodę z wyceną lokalu. Korzystając z naszej wyceny online, masz pewność, że podana wartość mieszkania będzie mieć korzystną dla Ciebie cenę. Wycena zajmie tylko kilka chwil, dlatego zaoszczędzisz też na czasie. Wycena online jest całkowicie darmowa, a więc bez żadnego wkładu bez problemu rozeznasz się na rynku mieszkaniowym.

Wycena online będzie stanowić pewną wskazówkę, wstępną cenę jakiej mniej więcej możemy się spodziewać przy profesjonalnej wycenie przeprowadzonej przez rzeczoznawcę majątkowego. Należy pamiętać, że wycena nieruchomości online nie jest operatem szacunkowym. To jedynie wstępna informacja mająca na celu w przybliżeniu nakreślić nam ceny na rynku mieszkaniowym. Kolejnym etapem, po wycenie online będzie konsultacja z naszym zespołem, aby przeprowadzić wycenę z pełną dokumentacją, indywidualnie uwzględniając wszelkie szczegóły pod danego klienta.

 

Jesteśmy również do dyspozycji w przypadku chęci telefonicznej konsultacji w godzinach otwarcia biura. Osobiste spotkanie z rzeczoznawcą jest jednak najbardziej efektywną metodą dopełniania formalności. Jeśli chcesz aby doszło do takiego spotkania – poinformuj nas – ustalimy dogodny dla Ciebie termin i przedyskutujemy wszelkie aspekty wyceny razem. Sporządzimy wówczas operat szacunkowy, w którym zawrzemy pełną dokumentację, a  wszelkie opracowania wykonywane zostaną z całkowitym zachowaniem zasad poufności oraz RODO.

 Jakie nieruchomości wyceniamy?

 

Wyceniamy nieruchomości o szerokiej gamie zastosowań. Nasi rzeczoznawcy majątkowi dokonują wycen najczęściej takich lokali jak:

 • domy
 • mieszkania
 • lokale użytkowe
 • obiekty komercyjne
 • działki

Jeżeli interesuje Cię wycena obiektu spoza powyższej listy, poinformuj nas. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i propozycje. Mamy wieloletnie doświadczenie i żadne zlecenie nie jest dla nas kłopotem. Jesteśmy w pełni do Twojej dyspozycji i obiecujemy, że Cię nie zawiedziemy.

Cele wyceny nieruchomości

 

Jesteśmy świadomi, że klienci potrzebują pomocy przy szacunkowej wycenie nieruchomości w różnych sytuacjach. Najbardziej popularnym celem wyceny jest chęć kupna czy sprzedaży lokalu. Nasze biuro nieruchomości w Gdyni prowadzi również wycenę w przypadkach zamiany, zniesienia współwłasności oraz podczas postępowań sądowych i komorniczych. Analizujemy także stany prawne nieruchomości oraz przeprowadzamy sprawozdania finansowe. Możemy też wycenić nieruchomość w celach ubezpieczeniowych. Jednocześnie dokonujemy analizy szans i zagrożeń inwestycji oraz pomagamy przy określaniu opłat za użytkowanie wieczyste. Jeśli wycena nieruchomości ma bardziej nietypowy i specjalistyczny charakter, skontaktuj się z nami – ustalimy szczegóły wyceny indywidualnie.

Możesz nam zaufać!

 

Niestety bardzo często zdarzają się sytuacje nadużycia zaufania klienta. Niektóre firmy i biura naciągają ludzi na usługi, które nie są warte uwagi ani pieniędzy. Proponowana przez nich pomoc w wycenie mieszkania jest nieprofesjonalna i skazują ludzi na finansowe niepowodzenie w tej sprawie. Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie oraz mnóstwo udanych wycen. Klienci wypowiadają się o nas bardzo pozytywnie, dostajemy od nich pozytywne opinie na stronach internetowych. Zachęcamy do dołączenia do grona tych zadowolonych i usatysfakcjonowanych szczęściarzy. Pomożemy Ci dojść do celu łatwo i bez kłopotu. Powierzając nam przyjemność wyceny nieruchomości, możesz mieć pewność o jak największej jakości usługi i szybkim czasie realizacji. Przez cały okres wyceny jesteśmy do Twojej dyspozycji – jeśli masz jakiekolwiek pytania, śmiało możesz się do nas zwrócić i przedyskutować budzące wątpliwości kwestie. Daj sobie pomóc, nie pożałujesz!

 

Odwiedź też nasz skup nieruchomości w Warszawie!

Szczęśliwa rodzina po etapie w którym szukam mieszkania

Łatwy i bezpieczny sposób sprzedaży mieszkania

Sprzedaj swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu i zbędnych spotkań. W ciągu 1 dnia.

 • Szybka wycena
 • Jedna wizyta w mieszkaniu
 • Bezpieczna sprzedaż