Sprzedaj mieszkanie

Aby otrzymać ofertę zakupu, wypełnij formularz z informacjami o Twoim mieszkaniu.

 • 1 krok
 • 2 krok
 • 3 krok

 

Wycena mieszkania to bardzo ważny etap jego sprzedaży. Jeśli nasza cena będzie zbyt niska, sprzedamy szybko swoją nieruchomość, ale poniesiemy poważne straty. Z kolei, jeżeli cena będzie zbyt wygórowana, znalezienie zdecydowanego klienta będzie graniczyło z cudem. Jak więc odpowiednio wycenić mieszkanie, by nie stracić, ale szybko sprzedać? A może planujesz sprzedać swoją nieruchomość w Częstochowie lub okolicy, ale nie orientujesz się w aktualnych cenach mieszkań? Masz problemy ze sprzedażą swojej posiadłości i zastanawiasz się, czy jej cena jest adekwatna do jej stanu i lokalizacji? Jesteś tylko współwłaścicielem mieszkania i chcesz sprzedać swoją część? Wycena nieruchomości Częstochowa pomoże ci ustalić wartość twojej nieruchomości! Co więcej, skorzystanie z naszych usług jest niesamowicie wygodne – w naszej ofercie obecna jest błyskawiczna wycena nieruchomości online, która gwarantuje ci oszczędność czasu i pieniędzy!

Wycena nieruchomości Częstochowa – jak działamy i co oferujemy?

 

Wycena nieruchomości to tak naprawdę tylko jedna z szeregu usług, które oferuje nasze biuro. Oprócz wyceniania mieszkań, zajmujemy się także ich skupem. Nie działamy więc jak standardowe biuro nieruchomości, które tylko jest pośrednikiem pomiędzy sprzedającym a potencjalnymi kupcami – jesteśmy bezpośrednimi klientami, którzy skupują nieruchomości za gotówkę.

Sprzedaż mieszkania na własną rękę lub przy pomocy typowej agencji nieruchomości może trwać naprawdę długo. Stanowi to spory problem, kiedy szybko chcesz zbyć swoją nieruchomość i potrzebujesz pieniędzy. Temu wyzwaniu sprosta jednak nasze biuro nieruchomości, które pozwoli ci zawrzeć transakcję w zaledwie kilka dni – wydaje się niemożliwe? A jednak jest to w zasięgu twojej ręki!

Na cały proces kupna-sprzedaży składa się kilka etapów – zgłoszenie i wycena nieruchomości, kompletowanie i podpisywanie dokumentów, podpisanie umowy kupna-sprzedaży u notariusza. Dzięki naszemu zgranemu i doświadczonemu zespołowi, możemy wypełnić wszystkie punkty z tej listy w zaledwie kilka dni! Co więcej, oferujemy fachowe doradztwo na każdym etapie.

Wycena nieruchomości Częstochowa – kto powinien z niej skorzystać?

 

Odpowiedź jest naprawdę prosta – każdy! Wycena nieruchomości online sporządzona przez naszych specjalistów z Częstochowy jest przydatna dla każdego, kto chce zbyć swoją nieruchomość. Ustalenie ceny adekwatnej do jej stanu i położenia jest kluczem do sukcesu, czyli szybkiej i bezproblemowej sprzedaży.

Wycena nieruchomości Częstochowa przyda się w szczególności osobom nieposiadającym doświadczenia na rynku nieruchomości, które nie wiedzą, jak wycenić swoje mieszkanie – każdemu zależy przecież na otrzymaniu za nieruchomość kwoty przewyższającej wszystkie dotychczasowe wydatki.

Wycena mieszkania ułatwi też ustalenie odpowiedniej ceny za „problematyczną” nieruchomość – zadłużone mieszkanie, nieruchomość wymagającą generalnego remontu, część współdzielonej nieruchomości otrzymanej w spadku czy nietypowa nieruchomość. Wycena nieruchomości Częstochowa podejmie się każdego trudnego zadania!

Nasza wycena nieruchomości będzie też świetnym rozwiązaniem dla osób, które szybko potrzebują gotówki i zależy im na jak najszybszej sprzedaży, a także w przypadkach, kiedy właściciel nie ma czasu na spotkania w agencji nieruchomości. Wycena nieruchomości online pozwoli ci zaoszczędzić mnóstwo czasu, a wycena mieszkania będzie gotowa już następnego dnia.

Wycena nieruchomości Częstochowa – czy podejmiemy się wyceny każdego lokalu?

 

Wycena nieruchomości Częstochowa podejmie się wyceny każdej nieruchomości w Częstochowie i okolicy, niezależnie od stanu technicznego i wizualnego mieszkania, dokładnej lokalizacji czy sytuacji prawnej. Żadna nieruchomość nie jest nam straszna dzięki naszemu doświadczeniu i tysiącom wycenionych i zakupionych przez nas nieruchomości.

Twoja nieruchomość wymaga generalnego remontu i nie dysponujesz taką gotówką, która pozwoli na jego wykonanie przed sprzedażą? Nic straconego – wycenimy mieszkanie na podstawie jego obecnego stanu i odkupimy je od Ciebie. Wycena mieszkania usytuowanego w nieatrakcyjnej dzielnicy czy słabo skomunikowanej wsi również nie stanowi dla nas problemu. Rozpatrzymy twoje zgłoszenie i złożymy ofertę atrakcyjną zarówno dla naszego skupu, jak i dla Ciebie.

Jeśli twoja nieruchomość jest zadłużona i potrzebujesz pieniędzy na jej spłatę, skorzystanie z naszych usług może okazać się strzałem w dziesiątkę! Grono potencjalnych nabywców na tego typu nieruchomości jest niewielkie, dlatego ich sprzedaż może potrwać naprawdę długo. Wycena mieszkania zajmie nam zaledwie dobę, a dopełnienie pozostałych formalności, podpisanie umowy i wypłata gotówki jedynie kilka dni, dzięki czemu ekspresowo uzyskasz pieniądze na spłatę długu.

W przypadku, kiedy otrzymałeś w spadku po bliskiej osobie tylko część mieszkania i chcesz ją sprzedać, również możesz się z nami skontaktować. Ze względu na małe możliwości inwestycyjne dla potencjalnych kupców, sprzedaż współwłasności nie jest łatwym przedsięwzięciem. Problemem w przypadku współwłasności nieruchomości mogą być także konfliktowi współwłaściciele, jednak bez obaw – możesz sprzedać swój udział bez konieczności uzyskania ich zgody. Wycena nieruchomości Częstochowa dokona wyceny twojej części mieszkania i złoży ofertę jej kupna, co pozwoli ci na szybkie spieniężenie spadku.

Skomplikowana sytuacja prawna nieruchomości także nie jest dla nas przeszkodą. Konsultacje z doświadczonymi prawnikami, którzy znają się na notarialnych formalnościach i prawie budowlanym, pozwolą nam na przeanalizowanie sytuacji danej nieruchomości i jej odpowiednią wycenę, korzystną dla obu stron.

Wycena nieruchomości online – jakie informacje musisz nam przekazać?

 

Wycena nieruchomości online jest bardzo wygodną formą, szczególnie dla osób zapracowanych i takich, które sprzedają nieruchomość w mieście znacznie oddalonym od swojego miejsca zamieszkania. Pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, które musielibyśmy przeznaczyć na dojazd. W przypadku samodzielnej sprzedaży, niezbędne byłyby spotkania z potencjalnymi nabywcami i nieustanne odpowiadanie na pytania i negocjacje.

Na naszej stronie internetowej dostępny jest formularz zgłoszeniowy, na podstawie którego dokonywana jest wycena nieruchomości. W pierwszej części formularza konieczne jest podanie swoich danych osobowych, takich jak imię, numer telefonu i adres e-mail, które pozwolą nam na skontaktowanie się z tobą w celu złożenia oferty kupna twojej nieruchomości.

Następnie podajesz nam dokładny adres mieszkania, tak abyśmy mogli ocenić okolicę nieruchomości – czy jest to atrakcyjna dzielnica z bogatym zapleczem usługowym i handlowym, czy raczej uboga w atrakcje i słabo skomunikowana lokalizacja na obrzeżach miasta. Jest to bardzo ważny czynnik, który ma ogromny wpływ na ostateczną cenę nieruchomości.

Kolejnym krokiem jest podanie informacji dotyczących nieruchomości – jej powierzchni w metrach kwadratowych, roku budowy, liczby pokoi, a w przypadku mieszkania w bloku czy kamienicy także numeru piętra i łącznej ilości pięter w budynku. Przy zgłoszeniu dokonujemy także oceny standardu mieszkania, tzn. czy wymaga ono remontu czy jest gotowe do użytku oraz w przypadku wyremontowanych mieszkań – jak oceniamy ich wystrój i wyposażenie (standard wysoki, dobry czy przeciętny).

W kolejnym etapie piszemy o innych istotnych aspektach naszej nieruchomości, przykładowo o tym, że jest to mieszkanie z lokatorem czy fakt, że jesteśmy tylko współwłaścicielami części mieszkania a nie jej właścicielami. Wycena nieruchomości jest bardzo zależna od tego typu niuansów.

W ostatnim kroku zaznaczamy odpowiednie okienka o dodatkowych udogodnieniach nieruchomości, czyli o tym, czy jest ona wyposażona w balkon lub taras, ma piwnicę, strych lub poddasze użytkowe oraz to, czy dostępne jest miejsce parkingowe albo garaż, co ma duże znaczenie dla osób „zmotoryzowanych”.

Informacje, które nam podajesz są w pełni bezpieczne i wykorzystywane tylko przez naszą firmę. Pozwolą nam one na rzetelną ocenę wad i zalet twojej nieruchomości oraz uwzględnienie ich w procesie wyceny. Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, dlatego zawsze wycena nieruchomości dokonywana jest przez osoby z wieloletnim stażem i ogromną wiedzą w tym zakresie.

Czy wycena nieruchomości jest wiążąca?

 

Wycena nieruchomości Częstochowa jest usługą niezobowiązującą. Klient po otrzymaniu od nas gotowej wyceny może całkowicie zrezygnować ze sprzedaży nieruchomości, jeśli uzna, że sprzedaż jest dla niego nieopłacalna. Może też zrezygnować ze skorzystania z naszych usług, kiedy stwierdzi, że zaproponowana przez nas kwota jest nieadekwatna do jego posiadłości i zająć się sprzedażą nieruchomości na własną rękę w innej cenie.

Co więcej, wycena nieruchomości online jest usługą całkowicie bezpłatną. Nasza firma nie pobiera żadnych prowizji za wycenienie mieszkania, a już po upływie maksymalnie 24 godzin powiadamiamy cię telefonicznie o ustalonej przez nas kwocie.

Jeśli się rozmyślisz, możesz zrezygnować z transakcji także w późniejszym czasie, już po zatwierdzeniu zaproponowanej przez nas wyceny. Dopiero podpisanie umowy kupna-sprzedaży mieszkania w biurze notarialnym przez obie strony transakcji, jest elementem zatwierdzającym zbycie nieruchomości.

Wycena nieruchomości – i co dalej?

 

Wycena mieszkania jest tylko jedną z wielu usług, które oferujemy. Po zgłoszeniu do nas swojej nieruchomości poprzez formularz zgłoszeniowy, który jest dostępny na naszej stronie internetowej, wycena nieruchomości trafia do ciebie już następnego dnia.

Jeśli odpowiada ci zaproponowana przez nasz zespół cena, możemy zawrzeć transakcję kupna-sprzedaży twojego mieszkania, gdyż oprócz wyceny zajmujemy się także skupem nieruchomości. Jest to bardzo dobra alternatywa dla samodzielnych i uciążliwych poszukiwań klienta i negocjacji. Nie musisz nawet osobiście pojawiać się w biurze nieruchomości, wszystko możemy uzgodnić mailowo lub telefonicznie. Konieczne będzie jedynie podpisanie umowy u notariusza na samym finiszu naszej transakcji.

Przed podpisaniem umowy kupna-sprzedaży nieruchomości, niezbędne jest skompletowanie dokumentów i dopełnienie wszelkich formalności. W przeciwnym razie nasza transakcja nie będzie mogła zostać zawarta. Jednak nie musisz się niczym martwić – podpowiemy ci, jakie dokumenty są konieczne do przygotowania w przypadku twojej nieruchomości i pomożemy ci dokonać wszystkich formalności, tak więc nie powinno sprawić ci to problemu, nawet jeśli zupełnie nie odnajdujesz się na rynku nieruchomości.

Ostatnim krokiem jest spotkanie w kancelarii notarialnej. Podpisanie umowy poświadczającej sprzedaż mieszkania jest konieczne, by doprowadzić transakcję do końca. Jest to tak naprawdę jedyna sytuacja, w której musisz spotkać się z nami osobiście, więc łatwo zauważyć, jak wygodne jest korzystanie z naszych usług.

Natychmiast po wizycie u notariusza i pomyślnym podpisaniu umowy, otrzymujesz zapłatę za swoją nieruchomość. Możemy zapłacić ci gotówką lub wysłać przelew na konto bankowe – decyzja o sposobie płatności należy wyłącznie do Ciebie! Nasz skup nieruchomości w Częstochowie dysponuje odpowiednim kapitałem, który pozwala na dokonywanie płatności od razu po sfinalizowaniu transakcji.

Wycena nieruchomości Częstochowa – ile trwa cały proces?

 

Wycena nieruchomości jest naprawdę ekspresowa – co nie oznacza, że nie jest ona wartościowa, zajmuje się nią bowiem zespół naszych profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży mieszkaniowej. Czas oczekiwania na wycenę to zaledwie jeden dzień! Składasz zgłoszenie i następnego dnia wycena nieruchomości online jest już gotowa.

Jeśli cena jest według Ciebie odpowiednia i zdecydujesz się na sprzedaż nieruchomości do naszego skupu w Częstochowie, to wszystkie dalsze kroki naszej transakcji mogą zająć kilka dni. Jest to naprawdę błyskawiczna transakcja w porównaniu do kilkumiesięcznej sprzedaży mieszkania na własną rękę, a co za tym idzie – mnóstwem rozmów, spotkań i negocjacji. Zawierając umowę z naszym biurem możesz bardzo szybko sprzedać lokal i otrzymać za niego zapłatę.

Zmieniający się rynek a wycena nieruchomości

 

Rynek nieruchomości zmienia się bardzo dynamicznie, a w ostatnim czasie obserwujemy znaczny wzrost cen mieszkań. Wycena nieruchomości Częstochowa musi dostosowywać swoje działania do tych zmian, by dalej móc świadczyć usługi na wysokim poziomie i powiększać, bardzo liczne już, grono zadowolonych klientów. Nieustannie obserwujemy zmiany zachodzące w branży mieszkaniowej, by dokonywać wycen, które będą korzystne dla obu stron transakcji kupna-sprzedaży – właściciela lokalu i naszego skupu nieruchomości. Cechuje nas uczciwość, dlatego zależy nam na rzetelnej wycenie każdej posiadłości.

W przypadku samodzielnej sprzedaży, konieczne jest dokładne przeanalizowanie rynku. Jeśli nasza cena będzie zbyt niska – nieruchomość bardzo szybko znajdzie kupca, jednak poniesiemy wtedy duże straty, czego raczej wolelibyśmy uniknąć. Z kolei, jeżeli będzie ona zbyt wysoka, znalezienie zdecydowanych kupujących będzie bardzo trudnym oraz czasochłonnym wyzwaniem.

Jeśli nie znasz się na sprzedaży nieruchomości i wycena mieszkania to dla Ciebie „czarna magia”, warto skorzystać z pomocy specjalistów, którzy sprzedali i kupili już niejedną nieruchomość i wiedzą, jaka cena w twoim przypadku będzie najodpowiedniejsza.

Korzyści, jakie oferuje wycena nieruchomości Częstochowa

 

Wycena mieszkania w Częstochowie oferowana przez nasze biuro niewątpliwie niesie ze sobą wiele korzyści:

 • bezpłatna wycena nieruchomości online, która jest niewiążąca i wykonywana przez naszych specjalistów w ciągu 24 godzin od zgłoszenia,
 • skup nieruchomości pozwalający na bezproblemową sprzedaż lokalu niezależnie od standardu mieszkania, jego usytuowania, sytuacji prawnej czy zadłużenia,
 • błyskawiczny proces sprzedaży od wyceny nieruchomości do podpisania umowy kupna-sprzedaży i zapłaty za nieruchomość,
 • pomoc na każdym etapie transakcji – wycena mieszkania, pomoc w skompletowaniu niezbędnych dokumentów i wypełnieniu formalności oraz przygotowanie umowy,
 • brak konieczności umawiania spotkań, prowadzenia licznych rozmów i negocjacji – jak ma to miejsce w przypadku sprzedaży nieruchomości na własną rękę,
 • brak ukrytych kosztów, uczciwa i w pełni legalna działalność naszego biura,
 • możliwość rezygnacji z dokonywanej transakcji na każdym jej etapie aż do momentu podpisania umowy kupna-sprzedaży.

Jeśli zastanawiasz się nad sprzedażą mieszkania lub jesteś w trakcie tego trudnego i czasochłonnego procesu, skontaktuj się z nami! Nic nie tracisz, a możesz naprawdę wiele zyskać – fachowe doradztwo i pomoc na każdym etapie, darmową wycenę nieruchomości i transakcję przeprowadzoną bezproblemowo, szybko i sprawnie.

Prowadzimy uczciwą i legalną działalność, zapewniamy szybkie i bezpieczne działanie. Robimy wszystko, co w naszej mocy, by proces sprzedaży mieszkania nie był uciążliwym i stresującym procesem. O naszej uczciwości i rzetelności świadczy wiele pozytywnych opinii naszych klientów, którzy przeszli przez transakcję sprzedaży nieruchomości w błyskawicznym tempie!

 

Odwiedź też nasz skup nieruchomości w Warszawie!

Szczęśliwa rodzina po etapie w którym szukam mieszkania

Łatwy i bezpieczny sposób sprzedaży mieszkania

Sprzedaj swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu i zbędnych spotkań. W ciągu 1 dnia.

 • Szybka wycena
 • Jedna wizyta w mieszkaniu
 • Bezpieczna sprzedaż