Sprzedaj mieszkanie

Aby otrzymać ofertę zakupu, wypełnij formularz z informacjami o Twoim mieszkaniu.

  • 1 krok
  • 2 krok
  • 3 krok

 

Rozważając upragnioną możliwość szybkiej sprzedaży nieruchomości, na pewno brałeś pod uwagę najrozmaitsze agencje nieruchomości Elbląg. W tym artykule udowodnimy Ci, że to właśnie nasz skup nieruchomości jest tym, czego potrzebujesz! Skupujemy nie tylko mieszkania, ale również grunty, czy udziały w nieruchomości, nie obawiając się nawet najtrudniejszych wyzwań. Niestraszne są nam zatem mieszkania zadłużone, nieruchomości wymagające generalnego remontu, czy takie, które dotknęła inna, prawna problematyka. Jesteśmy zawsze gotowi, by w ciągu kilku dni, odkupić od Ciebie Twoją nieruchomość. Chcesz wiedzieć, w jaki sposób to zrobimy i dlaczego powinieneś się z nami skontaktować? Przeczytaj ten artykuł, a wszystkiego się dowiesz!

Współpraca z naszym biurem – w jaki sposób przebiega?

 

Decydując się na nasze biuro nieruchomości Elbląg, możesz liczyć na to, że będziemy aktywnie pomagać Ci w trakcie całego przebiegu transakcji. Postaramy się o to, aby spotkanie w kancelarii notarialnej, zaaranżować już w ciągu kilku dni od nawiązania pierwszego kontaktu. Chcemy, abyś szybko mógł cieszyć się z pieniędzy, zarobionych na swojej nieruchomości, zatem pomożemy Ci w zdobyciu dokumentów, wymaganych prawem do sprzedaży. Możesz też całkowicie powierzyć nam zadanie załatwienia wszelkich formalności – wystarczy, że udzielisz nam stosownego upoważnienia, a nie będziesz musiał się niczym martwić!

Na uwagę, z całą pewnością zasługuje sposób, w jaki przeprowadzamy wycenę nieruchomości. Mając na uwadze Twój komfort i czas, odbywa się ona w całości zdalnie, bazując wyłącznie na informacjach, które udzielisz nam za pośrednictwem formularza kontaktowego. Naszą odpowiedź, zawierającą także ofertę cenową, otrzymasz już po kilku godzinach!

Co ważne, oferowana przez biuro nieruchomości Elbląg wycena, jest całkowicie darmowa i niezobowiązująca! Dzięki temu, kontaktując się z nami, masz pewność, że już na wstępie uda Ci się zaoszczędzić spore ilości gotówki, które w innej sytuacji, musiałbyś poświęcić na usługi rzeczoznawcy majątkowego. Ponadto, gdy się okazało, że nasz skup nieruchomości jednak nie spełnia Twoich wymagań, to możesz przerwać dalsze negocjacje, nie ponosząc za to żadnych konsekwencji. Napisz do nas, a wszystko Ci wyjaśnimy – od razu na tym skorzystasz!

Dlaczego pośrednik nieruchomości to nie jest dobry wybór?

 

Zastanawiając się nad tym, w jaki sposób można szybko spieniężyć zalegającą nieruchomość, na pewno rozważałeś wiele możliwości. Z całą pewnością, pojawiła się wśród nich opcja skorzystania z usług pośrednika nieruchomości. Tak się składa, że do naszego biura nieruchomości Elbląg, zgłasza się wiele osób, kompletnie niezadowolonych z dotychczasowych działań swojego pośrednika. Prawda jest niestety taka, że ten alians może spowodować więcej kłopotów, niż pożytku – prawdopodobnie stracisz mnóstwo czasu i pieniędzy. Zastanawiasz się dlaczego?

Pierwszym z powodów, jest oczywiście wysoka prowizja pośrednika nieruchomości. Jej wysokość jest zależna od danego przedsiębiorcy, jednak w wielu przypadkach, urasta ona do astronomicznej kwoty 5% całkowitej wartości nieruchomości, co w przypadku wielu mieszkań, może się przekładać na stratę nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych! Poza tym pośrednik nie jest w stanie zagwarantować Ci niczego na temat sprzedaży Twojej nieruchomości – ani tego kiedy zostanie ona sprzedana, ani czy w ogóle jakakolwiek transakcja będzie miała miejsce. Może się więc tak stać, że spędzisz kilka miesięcy na jałowym oczekiwaniu na coś, co nigdy nie nadejdzie.

Inaczej sprawa wygląda, gdy zgłosisz się o pomoc do naszej firmy. Wówczas, możesz być pewien, że my, jako docelowy nabywca Twojej nieruchomości, nabędziemy ją tak szybko, jak to tylko możliwe. Co więcej, biuro nieruchomości Elbląg nie pobiera żadnej prowizji! Zależy nam na tym, aby zaproponować Ci uczciwą cenę, która na pewno Cię zadowoli. Skontaktuj się z nami za pomocą formularza, a jeszcze dziś dowiesz się, ile możesz zarobić na naszej współpracy!

Sprawne działanie na terenie całej Polski!

 

Musisz pamiętać również o tym, że nasz skup nieruchomości Elbląg, aktywnie działa na terenie całego naszego kraju, za pośrednictwem swoich filii. Jeżeli zatem posiadasz nieruchomość w Krakowie, wówczas nasz skup nieruchomości Kraków pomoże Ci podczas transakcji. Jeśli zaś chciałbyś sprzedać mieszkanie nad morzem, to dobrym wyborem może być nasz skup nieruchomości Gdańsk. Chodzi Ci o jakąś inną miejscowość? Nie martw się – tam na pewno również działamy! Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy, a na pewno rozwiążemy Twój problem!

Szczęśliwa rodzina po etapie w którym szukam mieszkania

Łatwy i bezpieczny sposób sprzedaży mieszkania

Sprzedaj swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu i zbędnych spotkań. W ciągu 1 dnia.

  • Szybka wycena
  • Jedna wizyta w mieszkaniu
  • Bezpieczna sprzedaż