Sprzedaj mieszkanie

Aby otrzymać ofertę zakupu, wypełnij formularz z informacjami o Twoim mieszkaniu.

 • 1 krok
 • 2 krok
 • 3 krok

Nasze biuro nieruchomości Białystok zostało uruchomione w celu zaspokojenia potrzeb mieszkańców, poszukujących rozwiązania pozwalającego na ekspresowe pozbycie się niechcianej nieruchomości za gotówkę. BNOnline to przede wszystkim doskonała opcja dla każdego, kto potrzebuje nagłego zastrzyku dodatkowych środków ze sprzedaży mieszkania i nie tylko. Wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów oraz indywidualne podejście do każdej sprawy to główne atuty naszego przedsiębiorstwa.

Decydując się na współpracę z naszą firmą na terenie tej miejscowości, można liczyć przede wszystkim na atrakcyjne oferty skupu nieruchomości w Białymstoku, a także niezwykle szybkie załatwienie każdej sprawy. Każdej osobie chcącej sprzedać nieruchomość nawet w ciągu kilku dni z opcją wypłaty należnych środków w gotówce, serdecznie polecamy BNOnline. Wydaje się niemożliwe? Wypełnij formularz zgłoszeniowy i przekonaj się, jakie to proste.

Czym jest biuro nieruchomości w Białymstoku?

 

Zastanawiasz się, czym tak naprawdę zajmują się nasze biura nieruchomości w Białymstoku i nie tylko? Wykwalifikowani specjaliści oraz w 100% działalność online sprawia, że możemy kompleksowo podejść praktycznie do każdej sprawy. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości, zajmującą się skupem:

 • domów;
 • mieszkań;
 • lokali usługowych;
 • działek;
 • udziałów w nieruchomościach.

Profil naszej działalności oparty jest przede wszystkim na wykonaniu w pierwszej kolejności wyceny nieruchomości na podstawie przesłanych przez klienta danych takich, jak: metraż, lokalizacja, piętro, rok budowy, standard wykończenia, stan techniczny i prawny. Następnie proponujemy sprzedającemu naszą ofertę odkupu mieszkania lub domu. Po zaakceptowaniu propozycji klient może wybrać dowolną kancelarię notarialną i umówić się na podpisanie umowy kupna-sprzedaży.

To ważne! W ramach współpracy z BNOnline na terenie Białegostoku można też podpisać umowę przedwstępną, na mocy której nasza firma wypłaci zadatek w formie gotówki.
W jaki sposób działa BNOnline na terenie Białegostoku?
Zasada działania naszego przedsiębiorstwa zajmującego się oceną wartości i skupem nieruchomości na terenie Białegostoku i nie tylko jest bardzo prosta. Aby skorzystać z naszych usług, wystarczy:

 • Wejść na stronę BNOnline.pl
 • Uzupełnić formularz kontaktowy podając swoje dane osobowe i informacje o nieruchomości.
 • Poczekać na przesłanie wyceny przez naszych specjalistów.
 • Zaakceptować otrzymaną propozycję skupu.
 • Wybrać kancelarię notarialną.
 • Podpisać umowę.

Powyższe podpunkty to opis procedury związanej ze sprzedażą nieruchomości z udziałem naszego biura online. Wykonanie tych kroków pozwoli Ci na otrzymanie wyceny z ofertą odkupu nawet w ciągu 24 godzin. Pamiętaj, że u nas możesz sprzedać każde mieszkanie lub dom, niezależnie od tego, w jakim stanie technicznym i prawnym jest w chwili przesłania formularza.
W jakich sytuacjach przydaje się biuro nieruchomości online?

Co można zyskać, wybierając BNOnline w Białymstoku?

 

Wybierając naszą firmę w celu zrealizowania szybkiej sprzedaży nieruchomości, możesz zyskać wiele. Do podstawowych aspektów, o jakich warto wspomnieć jeszcze przed nawiązaniem współpracy, zaliczamy:

  • elastyczność w umawianiu terminu spotkania w celu podpisania umowy;
  • maksimum bezpieczeństwa;
  • gwarancja wypłaty należnych środków po dopełnieniu formalności;
  • opcja wypłacenia zadatku przy umowie przedwstępnej;
  • brak ukrytych opłat za skorzystanie z oferty skupu;
  • darmowa wycena, która jest niezobowiązująca.

Nie działamy tak, jak inne agencje nieruchomości w Białymstoku lub – co gorsza – pośrednicy pobierający wysokie prowizje za zrealizowane transakcje. Sprzedając lokum naszej firmie, nie ponosisz żadnych kosztów z tym związanych, a kwota, którą proponujemy w ramach naszej oferty, jest przekazywana w gotówce lub na wskazany rachunek bankowy sprzedającego.

Gdzie dostępne są usługi BNOnline w Polsce?

 

BNOnline działa na terenie co najmniej kilkunastu miast w całej Polsce. Jeśli chcesz sprzedać udziały lub całą nieruchomość znajdującą się w Krakowie, Białymstoku lub Bydgoszczy, oto nasze filie:

 • skup nieruchomości Kraków
 • skup nieruchomości Białystok
 • skup nieruchomości Bydgoszcz

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem możemy zagwarantować Ci szybką realizację transakcji i maksimum zadowolenia. Chcesz pozbyć się udziałów w nieruchomości? Masz problem, aby porozumieć się ze współwłaścicielem? Potrzebujesz gotówki? Wybierz BNOnline! Uzupełnij formularz zgłoszeniowy, a w ciągu doby otrzymasz ocenę wartości nieruchomości i propozycję odkupu na atrakcyjnych warunkach.

Udziały w nieruchomości w Białymstoku — czy można je sprzedać?

 

Czy zawsze możemy zarządzać naszą nieruchomością w dowolny sposób?Oczywiście, jeżeli dom albo mieszkanie należy tylko do nas, to nie ma z tym absolutnie żadnego problemu. Wszelkie czynności prawne możemy wtedy wykonywać we własnym zakresie. Sprawa jednak może się komplikować, jeżeli nagle okazuje się, że posiadamy tylko udziały w nieruchomości. Czy wtedy jednak sprzedaż nieruchomości może być zrealizowana? Okazuje się, że tak, ale będzie to jednak obwarowane pewnymi warunkami. Niejednokrotnie trzeba wówczas skontaktować się z prawnikiem albo po prostu skorzystać z biura nieruchomości. Tacy specjaliści zawsze mogą nam wytłumaczyć niuanse skomplikowanej sprawy.

Kiedy bez problemu możemy sprzedać taką nieruchomość?

 

Najbardziej komfortową sytuacją będzie taka, gdy wszyscy współwłaściciele zgadzają się na to, aby sprzedać mieszkanie lub dom. Wtedy sprawa rozwiązuje się praktycznie sama. Można wystawić lokal mieszkalny na jakimś portalu z ogłoszeniami i czekać tylko na zgłoszenia potencjalnych oferentów. Gdy zrealizowana będzie szybka sprzedaż mieszkania w Białymstoku, to potem każda z osób dostaje odpowiednią ilość pieniędzy i po problemie. Co jednak zrobić, jeżeli nie wszyscy wyrażają zgodę na taką operację? Okazuje się, że wszystko zależy od tego, jaki konkretnie mamy status jako współwłaściciele. Trzeba więc tutaj najpierw zrozumieć, czym konkretnie będzie współwłasność jako określenie występujące w polskiej legislacji. Na pewno warto sięgnąć tu do przepisów lub po prostu zdać się na opinię specjalisty, pracującego w biurze nieruchomości Katowice BNO.

Jaki rodzaj współwłasności może utrudnić proces sprzedaży?

 

Jeżeli chodzi o przepisy polskiego prawa, to wszystkie kwestie związane ze współwłasnością mamy tutaj bardzo dokładnie zdefiniowane. Tak więc, aby w praktyce w ogóle sprzedaż zadłużonych mieszkań w Białymstoku lub tych lokali do remontu był zrealizowany, musimy wyróżnić 2 rodzaje takiego zagadnienia. Według obecnego stanu prawnego wyróżniamy współwłasność łączną oraz ułamkową. Jeżeli chodzi o współwłasność łączną, to mamy tu do czynienia bezudziałowym charakterem. Tak więc, gdy należy do nas część nieruchomości, to samodzielnie nie możemy rozporządzać się tutaj prawem do własności. W takich okolicznościach, jak łatwo się domyślić, sprzedaż udziału nie będzie po prostu możliwa, jeżeli nie wyrażą zgody na to współwłaściciele. Jeśli zaś chodzi o współwłasność ułamkową, to wtedy bardzo jasno jest określona wysokość udziału w takim lokalu mieszkalnym wspólnym. To znacznie korzystniejsza dla nas sytuacja, ponieważ nie tylko wtedy mamy obowiązek partycypować w kosztach, ale również swobodnie możemy dysponować naszym udziałem tak, jak nam się podoba. Agencja nieruchomości Białystok BNO chętnie pomoże. Wystarczy do nas napisać.

Czy mamy możliwość sprzedaży mieszkania bez zgody współwłaściciela?

 

Jeżeli skontaktują się Państwo z naszym biurem nieruchomości Białystok, to jesteśmy w stanie rozwiązać problem ze współwłasnością. Przede wszystkim w przypadku współwłasności ułamkowej mogą Państwo sprzedać dom nawet bez wiedzy współwłaściciela. A nasze biuro realizuje sprzedaż mieszkań do remontu bez prowizji, za gotówkę i oczywiście na terenie całego kraju.

Szybka sprzedaż domu– jak ją zrealizować?

 

Nasze wyobrażenia dotyczące rynku nieruchomości czasami nie pokrywają się z rzeczywistością. Wynikać to może po prostu z braku wiedzy. Nikt przecież tak naprawdę nie ma obowiązku, aby orientować się w rynku wtórnym i każdego dnia sprawdzać oferty, które będą się pojawiały w internecie na portalach z nieruchomościami. Czy są jednak jakieś bardzo dobre metody, aby zrealizować od ręki sprzedaż nieruchomości? Oczywiście zawsze w takich okolicznościach będziemy mieli do dyspozycji dwa scenariusze działania. Albo działamy samodzielnie i tu ryzykujemy powodzenie całego przedsięwzięcia, albo też zdajemy się na profesjonalizm doświadczonych agentów nieruchomości w Białymstoku BNO.

Czy warto wykorzystać biuro pośrednictwa nieruchomości?

 

Przy okazji warto zauważyć, że jest grupa konsumentów w Polsce, którzy charakteryzują się rzeczywiście wyjątkowym uporem i wychodzą z założenia, że wszystkie ważne sprawy mogą zrealizować samodzielnie. W takich okolicznościach niestety możemy bardzo boleśnie przekonać się o tym jak skąpa jest nasza wiedza, a to niestety będzie się przekładać na straty materialne. Można oczywiście zastanowić się nad tym, jak powinna wyglądać szybka sprzedaż mieszkania w Białymstoku i przejrzeć kilkadziesiąt różnych ofert. Możemy też samodzielnie sformułować treść ogłoszenia. Czy jednak w odpowiedni sposób będą użyte wszystkie słowa i będziemy wiedzieć, a jakim portalu najlepiej ogłosić nasz anons? Niekoniecznie. O wiele bardziej praktycznym rozwiązaniem będzie skorzystanie z oferty naszego biura nieruchomości Białystok BNO. Działamy na rynku wtórnym od wielu lat i doskonale znamy potrzeby bardzo różnych klientów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i żadnego klienta nie pozostawiamy samemu sobie.

Jak kształtują się prowizje pośredników nieruchomości w Białymstoku?

 

Przygotowując się do sprzedaży nieruchomości w Białymstoku, będziemy analizować wiele kwestii. W końcu dużo czynników będzie tu istotnych. Aby transakcja przebiegła pomyślnie i abyśmy byli zadowoleni ze sprzedaży mieszkania, muszą być zrealizowane także pewne formalności. Jedną z ważniejszych kwestii, jeżeli jednak już zaczynamy analizować sprzedaż nieruchomości, będzie z pewnością wysokość wszystkich opłat. Jednym z bardziej newralgicznych tematów będzie oczywiście prowizja, jaką będzie brać biuro nieruchomości w Katowicach. Czy stawki będą tu zawsze wyglądały tak samo, czy też może będą się różnić w zależności od pewnych czynników. Nasza agencja nieruchomości Białystok BNO nie pobiera żadnej prowizji, a więc mają Państwo pewność taniej transakcji.

Sprawdz również nasz skup mieszkań Warszawa

Szczęśliwa rodzina po etapie w którym szukam mieszkania

Łatwy i bezpieczny sposób sprzedaży mieszkania

Sprzedaj swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu i zbędnych spotkań. W ciągu 1 dnia.

 • Szybka wycena
 • Jedna wizyta w mieszkaniu
 • Bezpieczna sprzedaż