Sprzedaj mieszkanie

Aby otrzymać ofertę zakupu, wypełnij formularz z informacjami o Twoim mieszkaniu.

 • 1 krok
 • 2 krok
 • 3 krok

 

W dzisiejszych czasach sprzedaż nieruchomości wiąże się najczęściej z dużym poświęceniem czasu i nakładów finansowych ze strony sprzedającego. Czy da się w jakikolwiek sposób uniknąć długiego oczekiwania na potencjalnego nabywcę? Sprzedaż nieruchomości może być prosta i przyjemna! Sprawdź, jak działa nasz skup nieruchomości Tychy i sprzedaj nieruchomość za gotówkę!

Skup nieruchomości Tychy

 

Jeśli mieszkasz w Tychach, koniecznie zastanów się nad możliwością nawiązania współpracy z naszą firmą. Kiedy posiadasz mieszkanie lub dom na własność, możesz je sprzedać z naszym udziałem. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i prześlesz wszelkie niezbędne informacje na temat sprzedawanego lokalu. Skup nieruchomości, który prowadzimy to miejsce przeznaczone dla osób znajdujących się w trudnych sytuacjach życiowych, chcących szybko pozyskać dodatkowe środki ze sprzedaży nieruchomości i nie tylko. 

Warto też nadmienić, że nasz skup mieszkań w Tychach chętnie bierze pod uwagę wszelkie nieruchomości zarówno te w złym, jak i dobrym stanie technicznym. Stan prawny lokalu, rok budowy oraz jego lokalizacja to klucze informacje pozwalające nam na wykonanie rzetelnej wyceny online. Nie zwlekaj. Zdecyduj się na nasze usługi i zapomnij i problemach związanych ze sprzedażą mieszkania, domu, działki i udziałów w nieruchomościach.

W jaki sposób działa skup nieruchomości Tychy?

 

Nasz skup nieruchomości w Tychach działa na prostych i przejrzystych zasadach. Współpracujemy ze wszystkimi klientami, którzy chcą pozbyć się:

 • domów;
 • mieszkań;
 • działek;
 • udziałów w nieruchomościach.

Co ciekawe, bierzemy pod uwagę zarówno problematyczne nieruchomości, jak i takie, których sprzedaż jest prosta i nie wymaga załatwiania zbyt wielu formalności. Gdzie szybko sprzedać mieszkanie w Tychach? Nasza firma to prawdopodobnie najlepszy wybór w większości przypadków. Aby nawiązać z nami współpracę, wystarczy, że klikniesz przycisk „wycena nieruchomości”. Nasi specjaliści skontaktują się z Tobą nawet w ciągu 24 godzin, przesyłając kompleksową wycenę z ofertą skupu nieruchomości. Cały proces sprzedaży mieszkania i nie tylko w BNOnline odbywa się w kilku prostych krokach, a mianowicie:

 • Kontakt z naszą firmą poprzez formularz na stronie Internetowej.
 • Przesłanie niezbędnych informacji dotyczących nieruchomości.
 • Wycena nieruchomości i przesłanie jej do klienta z ofertą odkupu.
 • Akceptacja propozycji współpracy.
 • Umówienie terminu w wybranym biurze notarialnym.
 • Podpisanie umowy kupna-sprzedaży.
 • Wypłata należnych środków w gotówce lub przelewem na wskazany rachunek bankowy.

Skup nieruchomosci Tychy - skup mieszkan Tychy

Nasze biuro nieruchomości wykonuje niezależnej wyceny, biorąc pod uwagę wiele czynników takich, jak:

 • lokalizacja;
 • metraż nieruchomości;
 • stan prawny;
 • liczba właścicieli;
 • stan techniczny.

Oczywiście podczas wyceny lokalu bierzemy także pod uwagę piętro, rok budowy i wiele innych aspektów mogących mieć wpływ na późniejszą wartość mieszkania lub domu. Sposób działania naszej firmy to przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa, szybkości zrealizowania transakcji sprzedaży nieruchomości oraz najlepszych cen rynkowych odkupu.

Kto może skorzystać z usług skupu mieszkań w Tychach?

 

Z usług naszego skupu nieruchomości Tychy może skorzystać praktycznie każdy, kto posiada prawa własnościowe do danego lokalu lub same udziały w nieruchomości. Oznacza to, że usługi naszego biura są ogólnodostępne. Zastanawiasz się, gdzie szybko sprzedać mieszkanie w Tychach? Masz dwie możliwości:

 • samodzielna sprzedaż nieruchomości;
 • skorzystanie z usług BNOnline.

Pierwsze rozwiązanie może nie tylko generować dodatkowe koszty po stronie sprzedającego związane z przygotowaniem mieszkania do sprzedaży, ale także wystawienia ogłoszenia w Internecie celem znalezienia potencjalnego nabywcy. Dodatkowo sprzedaż na własną rękę wiąże się ze znacznie dłuższym czasem realizacji swoich planów.

W przypadku sprzedaży mieszkania warto zapoznać się z artykułem: Co to jest home staging i jak przygotować mieszkanie do sprzedaży? Przeczytaj go dokładnie, a staniesz się ekspertem w zakresie idealnego przygotowania nieruchomości do oględzin przez klienta.

Nasz skup nieruchomości Tychy pozwala każdemu szybko pozbyć się niechcianej nieruchomości z możliwością otrzymania należnych środków w gotówce lub bezpośrednio na rachunek bankowy. Kiedy nie masz czasu na samodzielne zajmowanie się ofertą sprzedaży mieszkania lub po prostu potrzebujesz w krótkim czasie otrzymać dodatkową gotówkę ze sprzedaży – wybierz naszą firmę i załatw sprawę bez zbędnych formalności.

Jak skontaktować się z BNOnline?

 

Z naszym biurem nieruchomości online najlepiej skontaktować się poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie Internetowej. Wystarczy, że podasz swoje dane osobowe oraz podstawowe informacje na temat sprzedawanej nieruchomości, a my skontaktujemy się z Tobą maksymalnie w 24 godziny. Cała procedura odkupu nieruchomości od klienta najczęściej nie trwa dłużej niż kilka dni. W tym czasie realizujemy kompleksową wycenę, przedstawiamy ofertę skupu oraz podpisujemy umowę kupna-sprzedaży w wybranym biurze notarialnym.

Oczywiście w ramach współpracy z naszą firmą możesz wybrać kilka form kontaktu. Naszym klientom dajemy możliwość zrealizowania:

 • rozmowy telefonicznej;
 • rozmowy na czacie online;
 • pozostawienia danych kontaktowych poprzez formularz.

Każda z opcji jest dobra, jednak najlepiej wybrać formularz na stronie www, który pozwoli jednym kliknięciem przesłać wszelkie niezbędne informacje na temat sprzedawanej nieruchomości.

Jakie korzyści płyną ze współpracy z naszym biurem?

 

Współpraca z naszą firmą to wiele korzyści dla osób chcących sprzedać nieruchomość w krótkim czasie za gotówkę. Wiesz już jak sprzedać mieszkanie w Tychach? Dowiedz się także, co możesz zyskać, wybierając naszą firmę. Do podstawowych zalet współpracy z nami, zaliczamy:

 • bezpieczeństwo każdej transakcji;
 • szybkość działania;
 • elastyczność w zakresie umawiania terminów u notariusza;
 • wygoda ze względu na działalność prowadzoną online.

BNOonline.pl to firma, która stawia przede wszystkim na zadowolenie swoich klientów oraz profesjonalne podejście do każdej sprawy. Każdy, kto zdecyduje się na sprzedaż nieruchomości lub samych udziałów w naszym skupie BNOnline może samodzielnie wybrać kancelarię notarialną, w której podpisze z nami umowę. Na zgłoszenia sprzedających odpowiadamy nawet w ciągu 24 godzin od czasu otrzymania informacji o chęci nawiązania współpracy.

To ważne! W ramach współpracy z naszym biurem nieruchomości online możesz też podpisać umowę przedwstępną, na mocy której wypłacamy zadatek dla sprzedającego. 

 

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, rzetelnie wyceniamy nieruchomości oraz pomagamy klientom w kompletacji niezbędnych dokumentów potrzebnych do sprzedaży. 

Nie zwlekaj i sprawdź: Jak sprzedać zadłużone mieszkanie. Przekonaj się, że wyjście z problemów finansowych może być łatwiejsze, niż sądzisz.

Sprzedaż mieszkania w skupie – ile to kosztuje?

 

Zastanawiasz się często, gdzie sprzedać mieszkanie w Tychach i ile to kosztuje? Wybierz naszą firmę, a otrzymasz przede wszystkim gwarancję, że załatwienie wszelkich formalności oraz sam odkup mieszkania nie wygeneruje dla Ciebie ŻADNYCH kosztów. Wybierając BNOnline nie musisz płacić za wycenę nieruchomości, ani za propozycję jej odkupu. 

Dodatkowo wszelkie koszty notarialne pozostają po naszej stronie, a więc nie musisz martwić się, że sprzedaż nieruchomości wygeneruje jakiekolwiek koszty dla Ciebie. Jedyne wydatki, z jakimi musisz się liczyć podczas sprzedaży to te związane z Twoim dojazdem do biura notarialnego, które oczywiście możesz wybrać samodzielnie lub skorzystać z naszej pomocy.

Na jakim terenie działa skup nieruchomości?

 

Jako skup mieszkań działamy na terenie całej Polski, a także w Tychach. Kiedy jednak mieszkasz na terenie Poznania, Lublina lub Łodzi to poniżej znajdziesz nasze oddziały:

Wystarczy, że wybierzesz jedną z naszych filii na terenie dowolnego miasta w kraju, a sprzedaż nieruchomości będzie czystą formalnością. Pamiętaj, że nieruchomości skupujemy, wykorzystując własny kapitał, dlatego należne środki dla sprzedających wypłacamy praktycznie od ręki!

Szukasz sposobu na szybką sprzedaż nieruchomości? Chcesz pozbyć się lokalu bez zbędnych formalności? A może znajdujesz się w kiepskiej sytuacji finansowej i potrzebujesz pozyskać gotówkę bezpośrednio do rąk własnych? Wybierz BNOnline.pl i przekonaj się, że pozbycie się nieruchomości za gotówkę jest łatwiejsze, niż może się wydawać.

Sekcja FAQ Masz pytania, może tu znajdziesz odpowiedź?

1. Ile trwa sprzedaż mieszkania w skupie mieszkań w Tychy?

Cały proces odkupu mieszkania wraz z jego wyceną trwa nie dłużej niż kilka dni roboczych. Po wysłaniu formularza kontaktowego dostępnego na stronie BNOnline.pl wyceniamy nieruchomości w Tychach i wielu innych miastach nawet w ciągu 24 godzin. Tak szybki czas działania sprawia, że sprzedający otrzymują gotówkę praktycznie od ręki tuż po podpisaniu umowy.

2. Jakie nieruchomości można sprzedać do skupu w Tychy?

W naszym skupie nieruchomości w Tychach możesz sprzedać zarówno mieszkania, domy, działki, jak i tylko same udziały w nieruchomości. Nawet kiedy na lokalu ciążą zobowiązania finansowe wobec wierzycieli skontaktuj się z naszą firmą, a otrzymasz kompleksową pomoc w sprzedaży kłopotliwej nieruchomości.

3. Jakie dokumenty potrzebne są do sprzedaży nieruchomości?

Do dokumentacji, która jest wręcz niezbędna podczas sprzedaży nieruchomości, zaliczamy:

 • akt notarialny;
 • wypisy z ksiąg wieczystych;
 • informacje o lokatorach i osobach zameldowanych pod danym adresem;
 • informacje o zobowiązaniach finansowych;
 • liczbę współwłaścicieli.

To tylko podstawowe dokumenty, których wymagamy, aby doprowadzić transakcję do końca, podpisując umowę kupna-sprzedaży ze sprzedającym.

4. Jak wyceniane są nieruchomości przez skup w Tychach?

Nasza firma kompleksowo wycenia nieruchomości znajdujące się w Tychach i wielu innych miastach, biorąc pod uwagę takie aspekty, jak:

 • stan techniczny i prawny;
 • lokalizacja;
 • liczba współwłaścicieli;
 • standard wykończenia.

Dzięki temu możemy indywidualnie ocenić wartość wybranej nieruchomości dla każdego klienta. Po wykonaniu wyceny przesyłamy ją do sprzedającego wraz z ofertą odkupu, której nie trzeba akceptować bez ryzyka poniesienia żadnych kosztów. 

Szczęśliwa rodzina po etapie w którym szukam mieszkania

Łatwy i bezpieczny sposób sprzedaży mieszkania

Sprzedaj swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu i zbędnych spotkań. W ciągu 1 dnia.

 • Szybka wycena
 • Jedna wizyta w mieszkaniu
 • Bezpieczna sprzedaż