Sprzedaj mieszkanie

Aby otrzymać ofertę zakupu, wypełnij formularz z informacjami o Twoim mieszkaniu.

 • 1 krok
 • 2 krok
 • 3 krok

Skup nieruchomości Ruda Śląska – zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić. Mieszkasz w Rudzie Śląskiej i chcesz koniecznie pozbyć się mieszkania odziedziczonego w spadku? Jeśli po jakimś czasie okazało się, że nieruchomość jest obciążona kredytem, a Ty nie masz możliwości go spłacać, koniecznie skontaktuj się ze skupem mieszkań w Rudzie Sląskiej. Z nami problemy tego typu rozwiążesz nawet w ciągu kilku dni bez zbędnych nerwów i formalności.

Skup nieruchomości Ruda Śląska

 

Działając na terenie Rudy Sląskiej i nie tylko jako BNOnline zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników pracujących z pasją w branży nieruchomości. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy sprzedający był zadowolony ze zrealizowanej transakcji. Wiemy, że w życiu każdego człowieka występują różne sytuacje, dlatego oferujemy możliwość szybkiego pozyskania dodatkowej gotówki ze sprzedaży mieszkania, domu lub działki. Skup nieruchomości, który prowadzimy, zajmuje się zarówno wyceną, jak i odkupem wszelkiego rodzaju nieruchomości – zarówno tych problematycznych pod względem stanu technicznego, jak i prawnego.

Nie działamy tak, jak pośrednicy nieruchomości pobierający prowizję za skuteczną sprzedaż. Odkupujemy mieszkania, wykorzystując swój kapitał własny, dzięki czemu każdy sprzedający może być spokojny o bezproblemowe zakończenie każdej transakcji. Nasz skup mieszkań w Rudzie Śląskiej to przede wszystkim szybka wypłata środków, minimum formalności oraz pomoc w kompletowaniu dokumentacji umożliwiającej zakończenie transakcji.

Skup mieszkań w Rudzie Śląskiej – co to takiego?

 

Chcesz wiedzieć gdzie szybko sprzedać mieszkanie w Rudzie Śląskiej? BNOnline to jedna z najlepszych dostępnych opcji na terenie tej miejscowości. Czym się zajmujemy? Nasza firma przede wszystkim realizuje takie zadania, jak:

 1. Wycena nieruchomości.
 2. Odkup nieruchomości.
 3. Pomoc w kompletowaniu dokumentów sprzedażowych przez sprzedających.

Jak widać, w BNOnline działamy kompleksowo, zajmując się oceną wartości każdej nieruchomości, a także oferując atrakcyjne propozycje ich odkupu. Co ciekawe, kontakt z naszą firmą jest bardzo prosty, gdyż wystarczy wybrać odpowiedni formularz dostępny na naszej stronie i to wszystko.

Chcesz dowiedzieć się, ile jest warta Twoja nieruchomości? A może potrzebujesz dodatkowej gotówki, ale nie masz pewności, że kwota otrzymana za sprzedaż mieszkania będzie wystarczająca? Uzupełnij formularz – wycena nieruchomości i dowiedz się nawet w ciągu 24 godzin, ile jest warta Twoja nieruchomość, którą chcesz sprzedać w skupie.

Czym zajmuje się BNOnline w Rudzie Śląskiej?

 

Skup nieruchomości Ruda Śląska zajmuje się wieloma aspektami związanymi ze skuteczną sprzedażą mieszkań, domów, działek i nie tylko. Jako profesjonaliści umożliwiamy naszym klientom sprzedaż:

 1. Domów.
 2. Mieszkań.
 3. Lokali usługowych.
 4. Udziałów w nieruchomościach.
 5. Działek.

Pamiętaj, że współpraca z nami to gwarancja szybkiego załatwienia formalności sprzedażowych. Decydując się na kontakt, możesz liczyć na to, że nawet w ciągu kilku dni podpiszemy umowę u notariusza i wypłacimy Ci należne środki ze sprzedaży nieruchomości. Zajmujemy się też pomocą w kompletowaniu dokumentacji sprzedażowej przez sprzedającego, a dodatkowo wyceniamy nieruchomości na podstawie takich danych, jak:

 • lokalizacja;
 • metraż;
 • piętro;
 • rok budowy;
 • stan wykończenia;
 • stan techniczny i prawny.

Uwzględniając wszystkie powyższe aspekty, jesteśmy w stanie ocenić wartość każdej nieruchomości zgodnie z aktualnie obowiązującymi na rynku stawkami. Przedstawiając swoją ofertę odkupu, staramy się zaproponować taką kwotę, która będzie zadowalająca dla obu stron transakcji. Wybierz nasz skup mieszkań za gotówkę w Rudzie Śląskiej i przekonaj się, jakie to proste!

W kwestiach sprzedażowych warto zapoznać się z naszym wpisem blogowym: Sprzedaż udziału w nieruchomości – czy jest to możliwe? Ten artykuł będzie pomocny dla każdego, kto posiada udziały w nieruchomościach i chce je sprzedać, otrzymując dodatkową gotówkę praktycznie od ręki.

Kto może sprzedać mieszkanie w skupie mieszkań Ruda Śląska?

 

Z usług naszego skupu nieruchomości w Rudzie Sląskiej może skorzystać praktycznie każdy, kto posiada:

 1. Udziały w nieruchomościach.
 2. Działki budowlane.
 3. Mieszkania.
 4. Domy.
 5. Lokale usługowe.

Warto też wiedzieć, że nasza firma bierze pod uwagę nie tylko lokale w idealnym stanie technicznym, ale także takie nadające się do generalnego remontu. Jeśli odziedziczyłeś/odziedziczyłaś mieszkanie z długami, masz problem ze spłatą aktualnych zobowiązań lub po prostu potrzebujesz dodatkowej gotówki np. na nową inwestycję, koniecznie wybierz nasz skup mieszkań w Rudzie Śląskiej i załatw wszelkie formalności bez wychodzenia z domu.

Sprzedaż mieszkania w skupie nieruchomości za gotówkę – krok po kroku

 

Chcesz dowiedzieć się jak szybko sprzedać mieszkanie w Rudzie Śląskiej? Nie ma nic prostszego niż wybór usług naszej firmy BNOnline. Tylko z naszą pomocą będziesz w stanie nawet w ciągu kilku dni otrzymać dodatkową gotówkę ze sprzedaży nieruchomości i to bez dodatkowych kosztów związanych z taką transakcją. Aby zrealizować usługę wyceny oraz odkupu nieruchomości w naszej firmie, wystarczy:

 1. Wejść na naszą stronę Internetową BNOnline.pl.
 2. Uzupełnić zgłoszenie online, podając:
  1. dane osobowe;
  2. informacje o nieruchomości;
  3. zdjęcia lokalu.
 3. Poczekać na zrealizowanie wyceny nieruchomości.
 4. Zaakceptować ofertę odkupu.
 5. Podpisać umowę w wybranym biurze notarialnym.

Jeśli chcesz w jak najprostszy sposób pozbyć się niechcianej nieruchomości lub takiej, która jest zadłużona, możesz szybko skontaktować się z nami i dopełnić wszelkich niezbędnych formalności nawet w ciągu kilku dni.

Nasza firma jest doskonałym rozwiązaniem pozwalającym na uniknięcie ewentualnych licytacji komorniczych, kiedy wierzyciele wystąpią o odzyskanie należnych środków. Sprawdź jednak, czym jest licytacja komornicza oraz w jaki sposób możesz jej uniknąć. Wpis na naszym blogu to zbiór wszystkich najważniejszych informacji w tym zakresie.

Korzyści płynące ze sprzedaży nieruchomości w skupie na terenie Rudy Śląskiej?

 

Jest wiele korzyści, o jakich warto wspomnieć, mówiąc o współpracy z naszą firmą. Zawsze wtedy, kiedy potrzebujesz pomocy w szybkiej sprzedaży nieruchomości, możesz skontaktować się z nami i otrzymać kompleksową pomoc. Pamiętaj, że nasze biuro nieruchomości online działa kompleksowo. Wybierając skup nieruchomości Ruda Śląska, masz gwarancję:

 1. Bezpieczeństwa – nieruchomości odkupujemy z kapitału własnego, a więc nie musisz obawiać się, że wystąpią jakiekolwiek opóźnienia w spłacie należnych środków ze sprzedaży. Dodatkowo pieniądze otrzymasz w wybranej przez Ciebie formie – w gotówce lub przelewem natychmiastowym na wskazany rachunek bankowy.
 2. Szybkości działania – wycenę realizujemy nawet w ciągu 24 godzin, a cały proces odkupu nieruchomości najczęściej zamykamy w ciągu kilku dni. Jak to możliwe, że działamy tak sprawnie? To głównie dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży oraz wykwalifikowanej kadrze pracowników.
 3. Elastyczności – to my dostosowujemy się do Twoich potrzeb. Po zaakceptowaniu oferty odkupu mieszkania możesz samodzielnie wybrać kancelarię notarialną, gdzie podpiszemy umowę kupna-sprzedaży, a termin spotkania ustalasz tak, by był komfortowy dla Ciebie.
 4. Indywidualnego podejścia – do każdej sprawy podchodzimy z maksimum zainteresowania, oferując ocenę wartości nieruchomości oraz pomoc w kompletowaniu niezbędnych dokumentów pozwalających nam na sporządzenie umowy i wypłatę pieniędzy.

Nasz skup nieruchomości w Rudzie Śląskiej to doskonałe miejsce dla każdego, kto chce szybko pozbyć się mieszkania, domu, działki, lokalu usługowego, a nawet udziałów w dowolnej nieruchomości. Nawet kiedy posiadasz zadłużoną nieruchomość lub związane są z nią inne problemy prawne – skup mieszkań za gotówkę w Rudzie Śląskiej to zawsze dobry wybór!

Ile trzeba zapłacić za propozycję skupu mieszkania w Rudzie Śląskiej?

 

Za usługi naszego skupu takie, jak: wycena, odkup i pomoc we wszystkich formalnościach nie zapłacisz ani złotówki. Wybierając BNOnline nie musisz obawiać się, że pobierzemy prowizję tak, jak popularni pośrednicy sprzedaży. W tym przypadku to my odkupujemy nieruchomości ze swojego kapitału, dlatego pieniądze za transakcję otrzymujesz praktycznie natychmiast po podpisaniu umowy i nie ponosisz żadnych kosztów z tym związanych.

Co ciekawe, jako skup mieszkań w Rudzie Śląskiej wszelkie koszty transakcji u notariusza bierzemy na siebie. Ty jako sprzedający musisz tylko zapłacić za swój dojazd w wybranym terminie do kancelarii notarialnej i to wszystko.

Gdzie działa firma BNOnline w Polsce?

 

BNOnline działa na terenie wielu polskich miast – nie tylko jako skup nieruchomości Ruda Śląska. Pomagając wielu osobom w trudnych sytuacjach życiowych pozbyć się mieszkania lub domu, stale otwieramy swoje nowe filie. Jeśli posiadasz nieruchomość i chcesz ją sprzedać na terenie Bydgoszczy, Gdańska lub Poznania, koniecznie skontaktuj się z jedną z naszych filii:

Postaw na bezpieczeństwo i szybkość działania. W naszej firmie pozbędziesz się nawet najbardziej problematycznej nieruchomości, która np. wymaga wysokich wkładów finansowych na remont lub spłatę wierzycieli. Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy dostępny bezpośrednio na stronie Internetowej i otrzymaj wycenę wraz z propozycją odkupu nawet w ciągu 24 godzin! Widzisz? To proste!

Sekcja FAQ Masz pytania, może tu znajdziesz odpowiedź?

 • Czy podczas wyceny konieczne są fizyczne oględziny mieszkania?

Do wyceny nieruchomości w Rudzie Śląskiej nie potrzebujemy fizycznie odwiedzać lokalu, gdyż wszelkie niezbędne informacje są przesyłane przez sprzedającego w zgłoszeniu online. Kiedy dostaniemy dostęp do zdjęć mieszkania oraz jego podstawową dokumentację jesteśmy w stanie rzetelnie ocenić jego wartość.

 • Kto wybiera notariusza i płaci za jego pracę?

Podczas współpracy z naszą firmą na terenie Rudy Śląskiej to sprzedający jest uprawniony do wyboru kancelarii notarialnej oraz umówienia dogodnego terminu spotkania. Co ciekawe, BNOnline pokrywa wszelkie koszty notarialne związane ze skupem nieruchomości.

 • Jak sprzedać mieszkanie w skupie mieszkań Ruda Śląska?

Sprzedaż mieszkania w skupie w Rudzie Śląskiej jest banalnie prosta. Po przesłaniu zgłoszenia online wyceniamy nieruchomość wraz z ofertą odkupu. Sprzedający musi zaakceptować zaproponowaną kwotę, a następnie podpisać z nami umowę. Dopiero wtedy wypłacamy wszystkie należne środki w gotówce lub przelewem na konto i to wszystko.

 

Sprzedaj mieszkanie

Aby otrzymać ofertę zakupu, wypełnij formularz z informacjami o Twoim mieszkaniu.

 • 1 krok
 • 2 krok
 • 3 krok
Szczęśliwa rodzina po etapie w którym szukam mieszkania

Łatwy i bezpieczny sposób sprzedaży mieszkania

Sprzedaj swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu i zbędnych spotkań. W ciągu 1 dnia.

 • Szybka wycena
 • Jedna wizyta w mieszkaniu
 • Bezpieczna sprzedaż