Sprzedaj mieszkanie

Aby otrzymać ofertę zakupu, wypełnij formularz z informacjami o Twoim mieszkaniu.

 • 1 krok
 • 2 krok
 • 3 krok

 

Stan prawny Twojej nieruchomości nie jest do końca taki, jaki powinien? Masz problem z samodzielną sprzedażą mieszkania? Twoja oferta nie cieszy się zbyt dużym zainteresowaniem ze strony potencjalnych klientów? Sprawdź, w jaki sposób działa nasz skup nieruchomości Kielce. Zapewniamy, że z nami znajdziesz dobre wyjście z każdej sytuacji związanej z nieruchomościami.

Skup nieruchomości Kielce

 

Nasza firma to przede wszystkim grupa doświadczonych osób, dla których nieruchomości są pasją. Z nami możesz ZA DARMO poznać wartość swojej nieruchomości oraz pozyskać ofertę jej odkupu, która będzie jedną z lepszych dostępnych na rynku. Nie jesteśmy pośrednikiem nieruchomości. Odkupujemy mieszkania, domy, działki i lokale usługowe w każdym stanie technicznym oraz prawnym. Jako skup nieruchomości Kielce stawiamy przede wszystkim na maksymalne zadowolenie każdego klienta, kompleksową pomoc w każdym zakresie oraz szybkie podpisanie umowy kupna-sprzedaży wraz z wypłatą środków w gotówce.

Postaw na nasz skup nieruchomości, a na pewno nie pożałujesz. Jeśli zdecydujesz się na samodzielne poszukiwanie nabywcy, może okazać się, że zajmie Ci to bardzo dużo czasu. Kiedy zależy Ci na praktycznie natychmiastowym pozyskaniu środków ze sprzedaży nieruchomości, nie znajdziesz lepszego rozwiązania niż skup mieszkań w Kielcach

W jakich sytuacjach przydaje się skup mieszkań za gotówkę w Kielcach?

 

Nasza firma działa kompleksowo zarówno w zakresie wyceny nieruchomości, jak i przeprowadzenia procesu jej odkupu. Każdy, kto zdecyduje się na kontakt z naszym przedsiębiorstwem, może liczyć na indywidualne podejście do każdej sprawy. Zastanawiasz się gdzie sprzedać mieszkanie w Kielcach za gotówkę? BNOnline przydaje się w takich sytuacjach, jak:

 • posiadanie zadłużonego mieszkania, któremu grozi licytacja komornicza;
 • odziedziczenie nieruchomości z długami lub lokatorami;
 • problem z eksmisją lokatorów z wynajmowanego mieszkania;
 • chęć sprzedaży nieruchomości, która obciążona jest kredytem hipotecznym.

W tematyce zajęć komorniczych warto dowiedzieć się nieco więcej z artykułu: Licytacja komornicza. To nieprzyjemna sytuacja, w której możesz stracić nawet cały dobytek swojego życia. Aby tego uniknąć, o wiele lepszym sposobem jest szybka sprzedaż zadłużonego mieszkania na rzecz naszego skupu nieruchomości w Kielcach. Dzięki temu nie tylko pozbędziesz się kłopotów finansowych, ale zyskasz dodatkową gotówkę jeśli lokal jest warty wystarczająco dużo.

Jeśli chcesz sprzedać mieszkanie szybko i za gotówkę, to wypełnij formularz kontaktowy: Chcę sprzedać mieszkanie, a w ciągu 24 godzin otrzymasz zupełnie darmową wycenę online oraz ofertę kupna.

Kto powinien zainteresować się ofertą skupu nieruchomości w Kielcach?

 

Naszą ofertą współpracy w zakresie skupu nieruchomości w Kielcach powinien zainteresować się każdy, kto posiada prawa własnościowe do mieszkania lub tylko udziały i chce się ich szybko pozbyć za gotówkę. Analizujemy wartość każdej nieruchomości, o której informacje zostały przesłane przez stosowny formularz służący do wyceny. Nasi specjaliści zajmują się oceną ryzyka transakcji oraz uwzględniają wartość każdej nieruchomości tak, aby móc zaproponować jak najlepszą cenę odkupu.

Ogólnie rzecz biorąc, z usług naszego biura nieruchomości online powinien skorzystać każdy, kto posiada:

 • mieszkanie własnościowe;
 • dom;
 • udziały w nieruchomości;
 • działkę budowlaną i nie tylko;
 • lokal usługowy.

Warto też wspomnieć o tym, że nawet jeśli posiadasz nieruchomość otrzymaną w spadku i nie jesteś jej jedynym właścicielem/właścicielką, wciąż możesz pozbyć się nabytych do niej praw i pozyskać dodatkową gotówkę. Sprawdź artykuł: Darowizna – co to jest i co warto o niej wiedzieć? Poruszyliśmy w nim wiele kwestii związanych z darowizną nieruchomości i jej rodzajami. W tym wpisie sprawdzisz też, kiedy warto zrzec się spadku.

Dlaczego warto korzystać ze skupu nieruchomości w Kielcach?

 

Skup nieruchomości Kielce, który prowadzimy, ma cztery najważniejsze cechy, jakimi wyróżnia się spośród innych firm działających w branży nieruchomości. Zaliczamy do nich:

 • Szybkość działania.
 • Bezpieczeństwo transakcji.
 • Maksimum elastyczności.
 • Wygoda przy podpisywaniu umowy.

Nasze biuro nieruchomości online działa przede wszystkim szybko. Nawet w ciągu 24 godzin odpowiadamy na zgłoszenia zawierające komplet informacji pozwalających na zrealizowanie oceny wartości nieruchomości. Gwarantujemy także bezpieczeństwo, gdyż należne środki ze sprzedaży mieszkania wypłacamy praktycznie od ręki w gotówce lub przelewem na konto w zależności od preferencji sprzedającego.

 

To warto wiedzieć! Swoje mieszkanie lub inną nieruchomość wydajesz nam dopiero wtedy, kiedy zaksięgujesz wpłatę środków na swoim rachunku bankowym.

Skup nieruchomosci Kielce - skup mieszkan Kielce

Jesteśmy elastyczni, co oznacza, że na spotkanie w dowolnie wybranej kancelarii notarialnej umówimy się w czasie, który odpowiada sprzedającemu. Pamiętaj, że to my dostosowujemy się do Ciebie, a nie Ty do nas. Co ciekawe, z naszym skupem mieszkań w Kielcach masz możliwość podpisania umowy przedwstępnej, która gwarantuje Ci wypłatę zadatku jeszcze przed umówieniem terminu u notariusza. Współpraca z nami to przede wszystkim wygoda, pomoc z kompletowaniu dokumentacji sprzedażowej oraz minimum formalności i spotkań tradycyjnych, gdyż większość spraw załatwiamy przez Internet.

Jak rozpocząć współpracę z BNOnline na terenie Kielc?

 

Wiesz już gdzie szybko sprzedać mieszkanie w Kielcach, ale nie do końca wiesz w jaki sposób? Podpowiemy Ci, jak wygląda współpraca z biurem BNOnline. Tylko trzy proste kroki dzielą Cię od szybkiej sprzedaży nieruchomości za gotówkę. Wystarczy, że:

 • Prześlesz zgłoszenie online, którego uzupełnienie zajmie Ci maksymalnie kilka minut.
 • Poczekasz na odpowiedź naszych specjalistów, która zazwyczaj zajmuje nie więcej niż 24 godziny.
 • Sfinalizujesz transakcję, wybierając kancelarię notarialną i podpiszesz umowę.

To trzy proste kroki, w ramach których można w krótkim czasie pozbyć się niechcianej nieruchomości w BNOnline.pl. Oprócz tego, że samodzielnie wybierzesz biuro notarialne, w którym sporządzimy umowę kupna-sprzedaży dodatkowo należne środki otrzymasz natychmiast po jej podpisaniu. Możesz wybrać czy chcesz dostać środki w gotówce, czy przelewem natychmiastowym na wskazany rachunek bankowy. Nasz skup mieszkań za gotówkę w Kielcach daje też możliwość podpisania umowy przedwstępnej, co dla osób znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej jest doskonałym rozwiązaniem.

Ile zapłacisz za usługi skupu nieruchomości?

 

Na pewno zastanawiasz się, w jaki sposób funkcjonuje nasz skup nieruchomości Kielce. Nie pobieramy żadnych opłat ani prowizji tak, jak w dzieje się to w przypadku pośredników sprzedaży. Skupujemy nieruchomości, używając własnego kapitału, a więc nie ma ryzyka, że jakakolwiek transakcja nie dojdzie do skutku.

Korzystając w BNOnline.pl z wyceny nie zapłacisz ani złotówki. Pamiętaj, że oferta skupu mieszkania w Kielcach, którą prześlemy wraz z wyceną, nie jest zobowiązująca, a więc nie musisz podpisywać umowy kupna-sprzedaży jeśli propozycja kwotowa Ci nie odpowiada. Zachęcamy jednak do korzystania z naszych usług w celu szybkiego pozbycia się nawet problematycznej nieruchomości 

W jakich lokalizacjach dostępne są usługi BNOnline?

 

Nasza firma funkcjonuje na terenie wielu miast – nie tylko w Kielcach. Jeśli posiadasz nieruchomość znajdującą się w Bydgoszczy, Krakowie lub Poznaniu oto nasze filie:

Możesz skontaktować się z dowolnym oddziałem naszego biura nieruchomości online i przesłać stosowny formularz, w ramach którego wykonamy wycenę praktycznie każdego mieszkania i nie tylko.

Chcesz szybko pozbyć się mieszkania i zyskać dodatkową gotówkę od ręki? Potrzebujesz pomocy ze zbyciem mieszkania z lokatorami? W tych i wielu innych sytuacjach pomoże Ci BNOnline. Uzupełnij formularz kontaktowy, prześlij wszelkie niezbędne informacje i przekonaj się, że pozbycie się niechcianej nieruchomości jest prostsze, niż może się wydawać!

Sekcja FAQ Masz pytania, może tu znajdziesz odpowiedź?

1. Jakich nieruchomości mogę pozbyć się w skupie na terenie Kielc?

Jeśli jesteś właścicielem: mieszkania, domu, udziałów w nieruchomości, działki lub lokalu usługowego możesz z powodzeniem skontaktować się z naszymi specjalistami, którzy dokonają wstępnie wyceny, a potem zaproponują atrakcyjną cenę odkupu. Prowadząc skup nieruchomości w Kielcach umożliwiamy niemalże każdemu sprzedaż nieruchomości – nawet tej problematycznej. 

2. Ile średnio trwa wycena nieruchomości w Kielcach?

W naszym skupie mieszkań za gotówkę w Kielcach średni czas potrzebny na ocenę rynkowej wartości nieruchomości wynosi od 24 do 72 godzin. Najczęściej jednak nie trwa to dłużej niż dobę. Wszystko jednak zależy od tego czy w formularzu zostały zawarte wszelkie niezbędne informacje o nieruchomości, zdjęcia oraz dokumentacja potwierdzająca prawa własnościowe. Dobre przygotowanie do procesu wyceny i sprzedaży mieszkania to gwarancja znacznie szybszego załatwienia sprawy.

3. Kiedy otrzymam należne środki ze sprzedaży mieszkania w skupie?

Decydując się na sprzedaż nieruchomości w BNOnline na terenie Kielc możesz liczyć na praktycznie natychmiastową wypłatę środków. Kiedy podpiszemy umowę kupna-sprzedaży nieruchomości w obecności notariusza od ręki wypłacimy Ci należne środki w gotówce lub przelewem natychmiastowym na wskazany rachunek bankowy. Wybór formy przekazania pieniędzy należy do Ciebie, a klucze do mieszkania przekażesz nam dopiero wtedy, kiedy zaksięgujesz wpłatę na swoim koncie bankowym.

4. Jakie dokumenty są potrzebne do podpisania umowy kupna-sprzedaży?

Aby uskutecznić współpracę z naszą firmą, musisz dostarczyć nam niezbędną dokumentację potwierdzającą Twoje prawa do nieruchomości i nie tylko. Do głównych dokumentów, jakie są wymagane do sporządzenia umowy kupna-sprzedaży, zaliczamy:

 • wypisy z ksiąg wieczystych;
 • akty notarialne;
 • zaświadczenia o osobach zameldowanych pod danym adresem;
 • zaświadczenia o lokatorach.

To tylko podstawowe dokumenty, które są wręcz niezbędne, aby przeprowadzić w naszej firmie proces odkupu nieruchomości i zamknąć go nawet w ciągu kilku dni od czasu pierwszego kontaktu.

Szczęśliwa rodzina po etapie w którym szukam mieszkania

Łatwy i bezpieczny sposób sprzedaży mieszkania

Sprzedaj swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu i zbędnych spotkań. W ciągu 1 dnia.

 • Szybka wycena
 • Jedna wizyta w mieszkaniu
 • Bezpieczna sprzedaż