Sprzedaj mieszkanie

Aby otrzymać ofertę zakupu, wypełnij formularz z informacjami o Twoim mieszkaniu.

 • 1 krok
 • 2 krok
 • 3 krok

 

Szukasz wygodnego sposobu na sprzedaż mieszkania? A może po prostu chcesz pozbyć się zadłużonej nieruchomości otrzymanej w spadku? Skup nieruchomości Bytom to doskonałe rozwiązanie w każdym z tych przypadków. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a my zajmiemy się całą resztą.

Skup nieruchomości Bytom

 

Skup nieruchomości Bytom to jedna z naszych filii działających na terenie Polski. Nasza firma funkcjonuje tylko dzięki temu, że zatrudnia wykwalifikowaną kadrę pracowników działających z pasją do handlu nieruchomościami. Naszą misją jest pomoc osobom posiadającym najróżniejsze nieruchomości w ich sprzedaży. BNOnline działa w tej branży już od wielu lat świadcząc usługi najwyższej jakości doceniane przez ogromne grono odbiorców.

Czy warto wybrać nasz skup nieruchomości? Zdecydowanie tak! Zawsze wtedy, kiedy potrzebujesz w krótkim czasie pozyskać dodatkową gotówkę lub grozi Ci ryzyko wystąpienia licytacji komorniczej, nie zwlekaj i skontaktuj się z nami! Zagwarantujemy Ci kompleksową pomoc w zakresie finalizacji sprzedaży, wyceny, jak i kompletowania niezbędnej dokumentacji. Nasza firma to dla wielu osób jedyne wyjście z problemów finansowych w dzisiejszych czasach.

Czym jest skup nieruchomości Bytom?

 

W dzisiejszych czasach każdy prędzej czy później zastanawia się, gdzie szybko sprzedać mieszkanie w Bytomiu? Nasze biuro nieruchomości online tego typu zadaniami zajmuje się praktycznie od ręki. Każdy, kto skontaktuje się z nami poprzez odpowiedni formularz, otrzyma odpowiedź nawet w ciągu doby. Czym zajmujemy się w praktyce?

 • Skupujemy mieszkania w Bytomiu i nie tylko.
 • Wyceniamy nieruchomości.
 • Pomagamy w kompletowaniu dokumentów sprzedażowych.

To trzy podstawowe zasady funkcjonowania naszego przedsiębiorstwa. Nasz skup jest przede wszystkim firmą, która stawia ponad wszystko zadowolenie swoich klientów. To my dostosowujemy się do potrzeb konsumenta, a nie na odwrót. BNOnline jest przede wszystkim najwygodniejszym i najszybszym sposobem na sprzedaż nieruchomości niezależnie od jej stanu technicznego i prawnego.

Skup nieruchomosci Bytom - skup mieszkan Bytom

Skup nieruchomości czy pośrednik nieruchomości – co warto wybrać?

 

W dzisiejszych czasach na rynku wciąż funkcjonuje wielu pośredników nieruchomości pobierających często drakońskie prowizje za sprzedane mieszkanie bądź inny lokal. Warto w tym przypadku nadmienić, że nasza firma nie działa w ten sposób. Nasze usługi są całkowicie DARMOWE, a to główna cecha, która odróżnia nas od zwykłych pośredników.

My nie pośredniczymy w sprzedaży, tylko czynnie w niej uczestniczymy. Jesteśmy stroną w umowie, która kupuje nieruchomość i wypłaca za nią należne środki sprzedającemu. Skup mieszkań w Bytomiu, który cieszy się coraz większym zainteresowaniem konsumentów to doskonała alternatywa, dla:

 • pośredników nieruchomości;
 • samodzielnej sprzedaży mieszkania;
 • licytacji komorniczej.

Aby nieco przybliżyć sobie tematykę działania skupu nieruchomości w Bytomiu, warto dokładnie przeanalizować artykuł: Sprzedaż mieszkania bezpośrednio czy skup nieruchomości online? BNO to wygodna alternatywa. Znajdziesz w nim wszystkie za i przeciw korzystaniu z usług skupu nieruchomości w Bytomiu i nie tylko.

Jeśli chcesz sprzedać mieszkanie szybko i za gotówkę, to wypełnij formularz kontaktowy: Chcę sprzedać mieszkanie, a w ciągu 24 godzin otrzymasz zupełnie darmową wycenę online oraz ofertę kupna.

Do kogo skierowane są usługi skupu mieszkań w Bytomiu?

 

Nasze usługi skierowane są głównie do osób posiadających mieszkania własnościowe lub inne nieruchomości nadające się do sprzedaży. Zastanawiając się gdzie szybko sprzedać mieszkanie w Bytomiu, warto wziąć pod uwagę opcję nawiązania współpracy z naszą firmą. 

Naszym odbiorcom może być każdy, kto posiada mieszkanie, dom lub udziały w nieruchomości. Dokładamy wszelkich starań, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających sprzedających. Wycena realizowana przez naszych specjalistów zawsze jest rzetelna, a propozycja odkupu skonstruowana tak, aby była atrakcyjna dla obu stron transakcji.

Jak sprzedać mieszkanie w skupie na terenie Bytomia?

 

Jak sprzedać mieszkanie w Bytomiu? Nie ma łatwiejszego sposobu niż BNOnline.pl. Możesz to zrobić w kilku prostych krokach, a mianowicie:

 • Wejść na stronę BNOnline.pl.
 • Uzupełnić zgłoszenie online podając swoje dane osobowe oraz informacje o nieruchomości.
 • Poczekać na odpowiedź od naszych specjalistów.
 • Opcjonalnie zaakceptować ofertę skupu nieruchomości w Bytomiu.
 • Wybrać właściwą kancelarię notarialną.
 • Podpisać umowę i cieszyć się dodatkową gotówką.

Cały proces współpracy z BNOnline w zakresie skupu nieruchomości na terenie Bytomia i nie tylko jest banalnie prosty. Warto jednak mieć na uwadze fakt, ze do szybkiego sfinalizowania transakcji potrzebne będą szczegółowe informacje na temat sprzedawanej nieruchomości. Pozwoli to znacznie przyśpieszyć nie tylko proces wyceny lokalu, ale także sporządzenia umowy kupna-sprzedaży, która powinna zostać ostatecznie podpisana w obecności notariusza.

Co ciekawe, podczas wyceny mieszkań bierzemy pod uwagę takie czynniki, jak:

 • metraż;
 • rok budowy;
 • lokalizacja;
 • standard wykończenia;
 • stan techniczny i prawy;
 • liczba współwłaścicieli.

Kiedy posiadamy wszystkie powyższe informacje, możemy zrealizować wycenę mieszkania nawet w ciągu doby. Po zaakceptowaniu oferty skupu nawet w ciągu kilku dni podpiszemy umowę notarialną i wypłacimy Ci należne środki!

Skup mieszkań za gotówkę w Bytomiu – co można zyskać?

 

Można wymienić wiele pozytywnych aspektów korzystania z usług skupu nieruchomości w Bytomiu. Z nami masz przede wszystkim gwarancję, że należne środki ze sprzedaży zawsze otrzymasz bezpośrednio do ręki w gotówce lub przelewem na wskazany rachunek bankowy. Wybierając nasze biuro nieruchomości online, nie musisz obawiać się o termin spotkania w kancelarii notariusza, gdyż to Ty wybierasz czas, kiedy odbędzie się podpisanie umowy.

Oprócz powyższych współpraca z BNOnline to wygoda działania. Kompleksowo pomagamy sprzedającym w kompletowaniu dokumentacji umożliwiającej finalizację transakcji, a dla potrzebujących klientów umożliwiliśmy opcję podpisania umowy przedwstępnej wraz z natychmiastową wypłatą zadatku. Skup mieszkań za gotówkę w Bytomiu to doskonała alternatywa dla samodzielnej sprzedaży nieruchomości lub korzystania z usług pośredników.

Sprawdź: Jak szybko sprzedać mieszkanie? Ten wpis blogowy pomoże Ci podjąć ostateczną decyzję na temat tego, czy warto korzystać z usług biura nieruchomości online.

Usługi skupu nieruchomości w Bytomiu – ile kosztują?

 

Dowiedziałeś/dowiedziałaś się już jak sprzedać mieszkanie w Bytomiu. Ile jednak kosztują usługi naszej firmy? Współpraca z nami to całkowite ZERO kosztów związanych z:

 • wyceną nieruchomości;
 • złożeniem oferty skupu mieszkania w Bytomiu;
 • pomocą w kompletacji dokumentów urzędowych.

Usługi, które proponujemy jako BNOnline są darmowe, co przekłada się na spore zadowolenie sprzedających. Stawiamy przede wszystkim na szybkie sfinalizowanie każdej transakcji oraz zadowolenie obu stron. Nasze oferty skupu nieruchomości to jedne z najlepszych, jakie można uzyskać w tak krótkim czasie. Zwróć uwagę jednak na fakt, że jedyne koszty to te, które związane są z dojazdem do kancelarii notarialnej celem podpisania umowy kupna-sprzedaży. Oprócz tego jako nasz klient nie płacisz za pracę notariusza, wycenę ani złożenie propozycji skupu przez naszą firmę.

Na jakim terenie działa biuro nieruchomości BNOnline?

 

BNOnline działa na terenie całej Polski skutecznie skupując mieszkania w Bytomiu i nie tylko. Jeśli posiadasz odziedziczoną nieruchomość na terenie Warszawy, Krakowa lub Katowic oto nasze filie:

Potrzebujesz pomocy w zbyciu nieruchomości? Chcesz szybko sprzedać mieszkanie i spłacić wierzycieli? A może chcesz tylko uniknąć przykrych skutków licytacji komorniczej? Niezależnie od tego, w jakiej znajdujesz się sytuacji, koniecznie uzupełnij formularz kontaktowy dostępny na stronie BNOnline.pl i poczekaj na zrealizowanie wyceny i propozycję skupu mieszkania w Bytomiu i nie tylko.

Sekcja FAQ Masz pytania, może tu znajdziesz odpowiedź?

1. Jakie dokumenty są wymagane podczas sprzedaży nieruchomości w skupie na terenie Bytomia?

Posiadając mieszkanie na terenie Bytomia, możesz je szybko sprzedać pod warunkiem, że dostarczysz nam niezbędne dokumenty pozwalające na analizę wartości nieruchomości oraz wykluczenie ewentualnych komplikacji prawnych. Wysyłając do nas formularz, zadbaj też o to, aby posiadać:

 • akt notarialny;
 • wypisy z ksiąg wieczystych;
 • zaświadczenie z urzędu miasta/gminy o zameldowanych pod danym adresem osobach.

Jeśli skompletujesz te dokumenty, możesz liczyć na o wiele szybsze rozpatrzenie sprawy. Kiedy jednak nie masz możliwości zdobyć tego typu informacji i dokumentów zaproponujemy Ci też kompleksową pomoc także w tym zakresie.

2. Ile potrwa wycena nieruchomości w BNOnline?

Wycena nieruchomości w Bytomiu realizowana przez BNOnline trwa najczęściej nie dłużej niż 24 godziny. W skrajnych przypadkach o większym stopniu skomplikowania proces wyceny może wydłużyć się do 72 godzin ze względu na konieczność fizycznych oględzin mieszkania.

3. Czy zapłacę koszty notarialne, sprzedając mieszkanie do skupu w Bytomiu?

Sprzedając mieszkanie do naszego skupu mieszkań w Bytomiu, nie zapłacisz ani złotówki za pracę kancelarii notarialnej. Wszelkie koszty tego typu bierzemy na siebie, a Ty po podpisaniu mowy otrzymujesz należne środki w gotówce lub bezpośrednio na rachunek bankowy wskazany w umowie. Jedyne koszty, jakie ponosisz to te związane z dojazdem na miejsce umówionego spotkania.

4. Mam mieszkanie z kredytem hipotecznym – czy mogę je sprzedać?

Jeśli posiadasz nieruchomość, na której ciąży konieczność spłaty banku oczywiście, że możesz poprosić naszą firmę o pomoc. Ostateczną decyzję podejmiemy dopiero wtedy, kiedy ocenimy wartość mieszkania, która pozwoli pokryć zaległości finansowe. W tym przypadku tylko kwota pozostała po spłacie zobowiązania jest przekazywana sprzedającemu. Kiedy jednak występują problemy ze spłatą kredytu współpraca z BNOnline może okazać się jedynym słusznym wyjściem, by uniknąć np. licytacji komorniczej, w wyniku której możesz stracić cały swój majątek bezpowrotnie.

Szczęśliwa rodzina po etapie w którym szukam mieszkania

Łatwy i bezpieczny sposób sprzedaży mieszkania

Sprzedaj swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu i zbędnych spotkań. W ciągu 1 dnia.

 • Szybka wycena
 • Jedna wizyta w mieszkaniu
 • Bezpieczna sprzedaż