3 kroki dzielą Cię od sprzedaży

Sprzedaj swoje mieszkanie w 3 prostych krokach.
Dołożymy wszelkich starań, żebyś był zadowolony

skup nieruchomosci online
Sprzedaż mieszkania bezpośrednio czy skup nieruchomości online? BNO to wygodna alternatywa.

Sprzedaż mieszkania bezpośrednio czy skup nieruchomości online? BNO to wygodna alternatywa.

„Skup nieruchomości online, czy sprzedaż mieszkania na własną rękę?”, to najczęściej zadawane pytanie na grupach i forach internetowych. W branży nieruchomości pracujemy od dawna, a skup nieruchomości to wygodna alternatywa, którą stworzyliśmy specjalnie, aby zaspokoić potrzeby potencjalnych klientów. 

Tradycyjne metody sprzedaży mieszkania to poszukiwanie kupca na własną rękę oraz korzystanie z usług biur pośrednictwa nieruchomości. Nie gwarantują one jednak szybkiej sprzedaży nieruchomości. Wygodną alternatywą, którą zdobywa coraz większą popularność, są innowacyjne usługi Biura Skupu Nieruchomości Online. Zobacz, co konkretnie oferujemy naszym klientom.

Sprzedaż mieszkania, czyli bieg z przeszkodami

 

Poszukiwania kupca mieszkania mogą zająć wiele tygodni. Wyzwaniem jest nie tylko znalezienie zdecydowanego nabywcy, ale też dopełnienie szeregu czynności formalno-prawnych, które ostatecznie pozwolą zamienić własne „M” na gotówkę. Chodzi między innymi o zebranie niezbędnej dokumentacji, podpisanie umowy przedwstępnej, a na końcu zawarcie finalnej umowy kupna/sprzedaży w formie aktu notarialnego. Całej tej procedurze często towarzyszy niepewność i obawa, czy druga strona transakcji dotrzyma swoich zobowiązań, np. przekaże pieniądze za mieszkanie w wyznaczonym terminie.

Sytuacja osób sprzedających mieszkania może być bardzo różna. Najłatwiej jest znaleźć kupca na nowoczesne, dobrze utrzymane lokum, które znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji i którego sytuacja prawna jest jasna i przejrzysta. Największy problem ze zbyciem mieszkania mają właściciele lokali zadłużonych. Niełatwo jest też sprzedać nieruchomość, która znajduje się w nieatrakcyjnym miejscu lub która wymaga pilnego remontu. Jak zatem sprzedać mieszkanie szybko, bezproblemowo i bez zbędnych kosztów? Z pomocą może przyjść skup nieruchomości online.

Jeśli chcesz pozbyć się nieruchomości, na której ciąży hipoteka, koniecznie zastanów się nad tym, w jaki sposób to zrobić. Pomocne będą na pewno informacje zawarte w artykule: Sprzedaż mieszkania z kredytem – czy jest to możliwe?

Sprzedaż mieszkania – skup nieruchomości online

 

Poszukujący oszczędności najczęściej decydują się na samodzielną sprzedaż mieszkania. Największa zaleta tego rozwiązania to dość niskie koszty transakcji. Samodzielne poszukiwanie kupca oznacza jednak szereg zadań do wykonania: trzeba przygotować ogłoszenie i wystawić je w odpowiednim serwisie, a następnie odbierać telefony od zainteresowanych, odbywać z nimi spotkania i prezentować mieszkanie.

Nie da się także uniknąć stresujących negocjacji cenowych. A gdy pojawi się kupiec – co może trwać kilka lub nawet kilkanaście miesięcy – trzeba zająć się formalnościami:

  • przygotować niezbędne dokumenty,
  • odpowiednio zabezpieczającą nasze interesy umowę przedwstępną,
  • a także zorganizować spotkanie u notariusza.

Wszystko to wymaga cierpliwości, wiedzy i odporności na stres. Jeśli chcesz szybko i bez zbędnych formalności sprzedać mieszkanie, zobacz, co może zaoferować nasz skup nieruchomości online. Kiedy chcesz skorzystać z usług naszego skupu mieszkań, koniecznie wypełnij prawidłowy formularz w zakładce wycena nieruchomości. Dzięki temu nawet w ciągu 24 godzin otrzymasz kompleksową wycenę swojego mieszkania z uwzględnieniem wszelkich aspektów prawnych i wielu innych. 

Zbycie mieszkania z pomocą biura nieruchomości

 

Osoby sprzedające mieszkanie, które chcą uniknąć nadmiaru obowiązków związanych z całym procesem sprzedaży, często korzystają z usług biur pośrednictwa nieruchomości. Tego rodzaju firmy pomogą znaleźć kupca – przygotują ogłoszenie o sprzedaży oraz udostępnią je zainteresowanym nabywcom, zajmą się też rozmowami z potencjalnymi kupcami, prezentacją mieszkania oraz negocjacjami, a także pomogą w załatwieniu formalności.

Minus korzystania z tego rodzaju usług to oczywiście prowizja, którą biuro pobiera zwykle, gdy transakcja dojdzie do skutku. Warto też pamiętać, że współpraca z firmami pośredniczącymi w sprzedaży wcale nie gwarantuje szybkiego znalezienia nabywcy. Nie da się też konieczności udostępniania mieszkania na potrzeby prezentacji, jeśli dalej je zamieszkujesz. Warto też się dobrze zastanowić przed podpisaniem umowy o współpracę z takim biurem, ponieważ jest często zawierana na rok, a zerwanie jej w przypadku braku zadowolenia ze współpracy okupione jest karą finansową.

Jeśli chodzi o zbycie mieszkania, warto zapoznać się z artykułem: Umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania. Z tego wpisu blogowego dowiesz się nieco więcej na temat tego, w jaki sposób funkcjonuje ten typ umowy oraz kiedy otrzymasz środki po podpisaniu ewentualnej umowy przedwstępnej.

Masz własną nieruchomość na terenie Krakowa, Poznania albo Szczecina? Chcesz się jej pozbyć w krótkim czasie? Oto nasze filie:

  • Skup nieruchomości Kraków;
  • Skup nieruchomości Poznań;
  • Skup nieruchomości Szczecin.

Wystarczy, że skontaktujesz się z jednym z naszych oddziałów i poprosisz o wycenę swojego mieszkania. Dzięki temu poznasz nie tylko jego wartość, ale i otrzymasz atrakcyjną propozycję jego odkupu. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży gwarantujemy najwyższe ceny skupu mieszkań, domów i działek.

Oferta naszego biura skup nieruchomości online Bnonline.pl

 

Nową i zdobywającą coraz większą popularność metodą sprzedaży mieszkania jest współpraca z biurami skupu nieruchomości online. I dokładnie taką firmą jesteśmy. Oferujemy błyskawiczny wykup lokalu – transakcja bardzo często jest finalizowana zaledwie w ciągu kilku dni od nawiązania kontaktu między kontrahentami.

Za usługę sprzedaży mieszkania nie pobieramy żadnej prowizji. Posiadamy zabezpieczone środki na zakup mieszkania. Sprzedający nie muszą więc czekać, aż kupujący mieszkanie uzyska kredyt w banku. Zaletą korzystania z naszych usług jest też profesjonalna obsługa i minimum formalności. Wycena nieruchomości i złożenie oferty kupna nie wymagają zbędnych spotkań, czy osobistego prezentowania mieszkania – wystarczy jedynie przesłać do firmy formularz z informacjami o mieszkaniu wraz ze zdjęciami lub filmikiem.

W przeciwieństwie do sprzedaży na własną rękę oraz korzystania z usług pośredników – gwarantujemy natychmiastową realizację transakcji kupna mieszkania. Do tego dochodzi brak kosztów obsługi oraz niezwykle prosta procedura. Co ważne, w ten sposób możesz sprzedać zadłużone mieszkanie lub przeznaczone do remontu.

Chcesz sprzedać mieszkanie w krótkim czasie i bez zbędnych formalności? Zainteresuj się ofertą naszego skupu mieszkań. Wypełnij formularz kontaktowy i pozyskaj dodatkową gotówkę ze sprzedaży nieruchomości. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem zagwarantujemy Ci pomoc w kompletacji dokumentów i szybką wypłatę gotówki tuż po podpisaniu umowy z notariuszem.

Sekcja FAQ Masz pytania, może tu znajdziesz odpowiedź?

 

1. Jak szybko sprzedam mieszkanie w skupie nieruchomości?

Decydując się na skorzystanie z usług naszego skupu nieruchomości, możesz liczyć na sprzedaż mieszkania nawet w ciągu kilku dni roboczych. Wysyłając do nas informacje o mieszkaniu poprzez formularz, otrzymasz wycenę nawet w ciągu 24 godzin, a wszelkie pozostałe formalności zrealizujesz z naszą pomocą od 3 do 7 dni roboczych w zależności od stopnia skomplikowania sprawy.

2. Czy warto sprzedać mieszkanie w skupie mieszkań?

Zdecydowanie warto sprzedać mieszkanie w skupie nieruchomości. Wybór naszej firmy to gwarancja bezpieczeństwa, najlepszych rynkowych cen odkupu oraz kompleksowa pomoc w każdym zakresie. Bierzemy pod uwagę niemalże każde mieszkanie – zarówno te w dobrym, jak i złym stanie technicznym. Podczas wyceny analizujemy dokładny status prawny nieruchomości, dzięki czemu kwota wyceny jest adekwatna do rzeczywistych cen rynkowych podobnych mieszkań i domów.

3. Kiedy otrzymam gotówkę ze sprzedaży nieruchomości w skupie?

Gotówkę ze sprzedaży mieszkania w naszym skupie otrzymasz w chwili podpisywania umowy kupna-sprzedaży w obecności notariusza. Możesz też wybrać formę wypłaty środków bezpośrednio na konto bankowe. Wybierając nasz skup mieszkań, możesz szybko pozyskać dodatkowe środki ze sprzedaży nieruchomości przeznaczając je np. na spłatę zobowiązań finansowych.

 

Sprzedaj mieszkanie

Aby otrzymać ofertę zakupu, wypełnij formularz z informacjami o Twoim mieszkaniu.

  • 1 krok
  • 2 krok
  • 3 krok

Zobacz więcej

Biuro nieruchomości Kłodzko

Mieszkanie za odstępne – co to, co warto wiedzieć?

podatek pcc

Podatek PCC – co to jest, kto go płaci, kiedy złożyć?

Mężczyzna z pieniędzmi, skup nieruchomości.

Ubezpieczenie pomostowe kredytu – co to jest?

Wcześniejsza spłata kredytu a odsetki i zwrot

Wcześniejsza spłata kredytu a odsetki i zwrot

Umowa przyrzeczona sprzedaży nieruchomości - co to jest?

Umowa przyrzeczona sprzedaży nieruchomości – co to jest?