Sprzedaj mieszkanie

Aby otrzymać ofertę zakupu, wypełnij formularz z informacjami o Twoim mieszkaniu.

  • 1 krok
  • 2 krok
  • 3 krok

 

Chciałbyś szybko sprzedać swoją nieruchomość, jednocześnie dbając o zyskowność i bezpieczeństwo całej transakcji? Zastanawiasz się, jakie agencje nieruchomości Zielona Góra, mogą pomóc Ci w Twoim problemie? Jeżeli tak, to nie mogłeś lepiej trafić! Nasz skup nieruchomości, zdecydowanie jest tym, czego potrzebujesz. Skupujemy wszystkie rodzaje nieruchomości – domy, mieszkania, grunty, a nawet same tylko udziały w nieruchomości. Nie obawiamy się trudnych sytuacji prawnych, czy technicznych, w jakich Twoje mieszkanie może się znajdować – jesteśmy na to gotowi i gwarantujemy, że nie skapitulujemy w obliczu takiego wyzwania. Zapewniamy uczciwą zapłatę i ekspresową realizację. Chcesz wiedzieć więcej na temat tego, w jaki sposób działamy? W takim razie przeczytaj ten artykuł!

Od czego rozpocznie się nasza współpraca?

 

Decydując się na podjęcie próby współpracy z naszą firmą, jedyne, co musisz zrobić, to wypełnić formularz kontaktowy. Na podstawie informacji, które w nim zamieścisz, nasze biuro nieruchomości Zielona Góra, przygotuje dla Ciebie wycenę online. W trosce o Twój czas i komfort, odbywa się ona w całości zdalnie. Odpowiedź na wypełniony formularz, wraz z sugerowaną przez nas zapłatą za Twoją nieruchomość, otrzymasz już w ciągu kilku godzin, byśmy parę dni później, mogli sfinalizować transakcję w gabinecie notarialnym.

Oczywiście, nie jest to wszystko, co nasze biuro może Ci w kwestii wyceny zaoferować. Trzeba Ci bowiem wiedzieć, że jest ona całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca! Oznacza to, że nawet wówczas, gdyby miało się okazać, że nasze przedsiębiorstwo nie było w stanie spełnić Twoich oczekiwań, to nie poniesiesz żadnych konsekwencji za zrezygnowanie z dalszych rozmów. Co więcej, nadal będziesz dysponować wyceną swojej nieruchomości, za którą w innej sytuacji, przyszłoby Ci zapłacić nawet kilkaset złotych!

Niemniej, jeśli ku naszej uciesze uznasz, że to właśnie my powinniśmy być Twoim partnerem w biznesie, to dołożymy wszelkich starań, aby spełnić daną Ci wcześniej obietnicę, rzeczywiście kupując Twoje mieszkanie w ciągu paru dni. W tym celu, poinstruujemy Cię dokładnie, co do tego, jakie dokumenty musisz zdobyć, aby sprzedaż mogła się odbyć. Jeśli jednak nie będziesz miał czasu czy ochoty, żeby osobiście zająć się formalnościami, to również możemy zrobić to za Ciebie! Wystarczy, że udzielisz nam stosownego upoważnienia. Skontaktuj się z nami i zobacz, jak łatwo można sprzedać nieruchomość z zyskiem!

Wady pośrednika nieruchomości, czyli dlaczego powinieneś od razu zgłosić się do nas!

 

Wielu mogłoby się wydawać, że pośrednik nieruchomości, to bardzo do nas podobne rozwiązanie, mające zapewnić Ci szybką i zyskowną sprzedaż mieszkania. Niestety, jak pokazuje praktyka, jest zupełnie inaczej. Spora część osób, które zgłosiły się do naszego biura nieruchomości Zielona Góra, to właśnie byli Klienci pośredników, których ten zawiódł swoją bezsilnością i nierentownością. Dlaczego zatem lepiej jest od razu zgłosić się do nas?

Pierwszym z głównych powodów, jest oczywiście wysoka prowizja pośrednika nieruchomości, urastająca nierzadko do wysokości 5% całkowitej wartości zbywanego mieszkania. Tak wysoka opłata, może stanowić dla Ciebie nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych straty! Oczywiście, jedynie wówczas, gdy do jakiejkolwiek transakcji w ogóle dojdzie – w przypadku pośrednika, jest to niestety loteria. Nie ma on bowiem żadnych narzędzi, które pozwoliłyby mu uczciwie zapewnić Cię, co do terminu sprzedaży, czy w ogóle zaistnienia takiego faktu.

Współpracując z nami, sprawa wygląda zupełnie inaczej. Jako docelowy nabywca Twojej nieruchomości, odkupimy ją najpilniej, jak to tylko możliwe – zwykle, ten czas nie przekracza kilku dni. Co więcej, za swoje usługi nie pobieramy żadnych prowizji! Skontaktuj się z nami i zobacz, jak łatwo i zyskownie można sprzedać nieruchomość!

Jak najlepiej sprzedać nieruchomość mieszkalną?

 

Każdy właściciel problematycznej nieruchomości wie, że do jej sprzedaży nie wystarczy jedynie wystawić ogłoszenie na portalu lub umieścić ofertę w lokalnej prasie i mediach, a po godzinie telefonów z interesantami nie ma końca. Chcąc sprzedać kamienice jak najszybciej i najkorzystniej musi trafić do osoby, która będzie dysponowała odpowiednią sumą pieniędzy, najlepiej w postaci gotówki i będzie zdecydowana na szybkie kupno. Brzmi abstrakcyjnie, prawda? Biuro nieruchomości Zielona Góra szybko sprzeda taki lokal.

Choć pojawienie się takiego idealnego kupca jest niemal niemożliwe, to biuro skupu nieruchomości jest w stanie spełnić wszystkie oczekiwania sprzedającego. Nasze biuro nieruchomości oferuje profesjonalną obsługę każdej osoby zainteresowanej sprzedażą swojej nieruchomości, a także indywidualne rozpatrzenie każdej sytuacji.

Skup za pośrednictwem biura nieruchomości BNOnline to najlepsza opcja dla właścicieli, którzy szybko pragną pozbyć się swoich lokali lub działek. Jest to szczególnie polecany sposób tym właścicielom, którzy borykają się z nieruchomościami nietypowymi jak na przykład kamienice.

Agencja nieruchomości Zielona Góra BNO do zadań specjalnych

 

Przed najemcą stoi szereg wyzwań w postaci obowiązków, ale ma też swoje prawa. Podpisując umowę, najemca powinien dokładnie ją przeczytać i przemyśleć, czy rzeczywiście zgadza się ze wszystkim, co zostało w niej zapisane. Jakie prawa ma najemca? Zanim zdecyduje się na najem, ma prawo zapoznać się z kosztami, które będzie musiał ponosić w trakcie trwania umowy, jak i mieć świadomość, jak wysoka jest kaucja początkowa. Nasza agencja nieruchomości Zielona Góra pozostaje do usług. Do praw najemcy należy żądanie obniżenia kosztów czynszu w sytuacji, gdy okaże się, że mieszkanie ma wady, które wcześniej zostały ukryte przez wynajmującego. W krytycznej sytuacji najemca ma prawo do zerwania umowy bez zachowania określonego w dokumencie terminu wypowiedzenia. Warto wspomnieć o tak podstawowych prawach najemcy, jak prawo do swobodnego korzystania z mieszkania, a więc urządzania wnętrza ze zgodą z własnym potrzebami, a także możliwość spotykania się w nim z innymi ludźmi. 

Remonty i modernizacje mieszkania są możliwe, ale po wcześniejszym ustaleniu tego z właścicielem. Samodzielna ingerencja w budynek nie jest mile widziana. Zazwyczaj najemcy mają prawo do posiadania w mieszkaniu zwierząt domowych (psy, koty), ale to zawsze trzeba potwierdzić u właściciela. Niestety nie wszyscy się na to zgadzają. Najemca ma prawo do prywatności, właściciel nie może wchodzić do mieszkania, kiedy chce. Najemca może założyć w wynajmowanym mieszkaniu internet albo telewizję. Jeśli najemca wynajmuje mieszkanie długoterminowo albo jest to umowa na czas nieokreślony, to posiada prawo do zameldowania się w danym mieszkaniu. Praw najemcy jest znacznie więcej, najważniejsze zawsze są ujęte w umowie i tę umowę koniecznie trzeba przeczytać ze zrozumieniem tuż przed podpisaniem.

Kiedy można sprzedać mieszkanie najmowane?

 

Umowa najmu lokalu użytkowego to podstawa bezpiecznego podejmowania dalszych działań. Czas trwania umowy może być oznaczony albo nieoznaczony. Oznaczony zawęża się do konkretnego okresu, na przykład pięciu lat. Nieoznaczony to rodzaj umowy na czas nieokreślony, która może przestać obowiązywać tylko po złożeniu wypowiedzenia z wyprzedzeniem określonym w umowie. Nasze biuro nieruchomości Zielona Góra pomoże w formalnościach. Dopóki trwa umowa najmu lokalu użytkowego na czas określony, najemca zobowiązany jest regularnie płacić ustaloną stawkę za czynsz. Ważne jest to, aby czas trwania umowy był doprecyzowany i zapisany w umowie, na której postanowienia zgadzają się obie strony – najemca i wynajmujący. Wynajem lokalu użytkowego – jak się zabezpieczyć? Czasem lepiej nie wchodzić we współpracę z najemcami, tylko w korzystnej cenie sprzedać nieruchomość, na przykład do skupu oferującego gotówkę od ręki.

Nie wiesz jak spłacić długi komornicze? Mamy na to rozwiązanie

 

Nadal głowisz się, jak spłacić długi komornicze? Nie najlepszym rozwiązaniem tej sytuacji byłoby zadłużanie się w innym miejscu. Agencja nieruchomości Zielona Góra pomoże rozwiązać taki problem. Branie kredytu lub pożyczanie pieniędzy od bliskich, by spłacić długi z poprzednich lat to jak bieg w kołowrotku, nakręcanie spirali, którą zamiast ciągle nakręcać, trzeba wreszcie zatrzymać. Takim sposobem na zatrzymanie pogłębiających się kłopotów finansowych jest sprzedaż nieruchomości. Za uzyskane pieniądze bez problemu można spłacić długi, a nawet znaleźć inne mieszkanie i spokojnie żyć bez stresu związanego z koniecznością pokrywania kolejnych rat. Tylko jak sprzedaż zadłużone mieszkanie? Mamy na to rozwiązanie. Jako biuro nieruchomości prowadzimy skup mieszkań. Szybka wycena i równie szybka gotówka na twoim koncie to coś, co nas wyróżnia. Jeśli chcesz sprzedać mieszkanie, wystarczy do nas zadzwonić. Możesz również skorzystać z internetowego formularza. Oprócz swoich danych zamieść tam również opis nieruchomości. 

Biuro nieruchomości Zielona Góra – co możemy dla Ciebie zrobić?

 

Na tej podstawie będziemy wiedzieli, jak ją wycenić. Odezwiemy się z konkretną propozycją w ciągu 24 godzin. Gdy zgodzisz się na naszą ofertę, reszta będzie formalnością. Oferujemy pomoc prawną i podpowiadamy, jakie dokumenty musisz zgromadzić, nim podpiszemy akt notarialny. Mamy doświadczenie w różnych sytuacjach. Prowadzimy skup nieruchomości z problemami od wielu lat, trudno nas zaskoczyć.

Pieniądze ze sprzedaży nieruchomości pozwalają albo na spłatę zadłużeń, albo na rozpoczęcie nowego życia w innym miejscu. Nasze ceny niewiele odbiegają od cen rynkowych, nie ma więc obaw, że podejmując współpracę ze skupem nieruchomości, właściciel będzie stratny. Zresztą – wycena mieszkania, domu czy kamienicy jest u nas bezpłatna. Możesz skontaktować się i dowiedzieć, jak by to wyglądało w przypadku twojej własności. Nie mamy jednego, stałego cennika, którym kierujemy się w wycenie. Każdą nieruchomość rozpatrujemy i wyceniamy indywidualnie, biorąc pod uwagę takie aspekty, jak stan techniczny mieszkania (przyjmujemy również lokale przeznaczone do kapitalnego remontu) i stan prawny. Biuro nieruchomości Zielona Góra pozostaje do dyspozycji.

Nie bez znaczenia jest także lokalizacja nieruchomości. Klientów indywidualnych może odstraszać sąsiedztwo lotniska, stacji kolejowej albo dużej fabryki, emitującej nieznośne dźwięki. Dla nas nie stanowi to przeszkody. Jesteśmy gotowi odkupić niemal każdą nieruchomość za gotówkę. Jesteśmy biurem nieruchomości, któremu zaufały już setki klientów. Gwarantujemy odpowiednie stawki, a przede wszystkim bezpieczną transakcję. Być może tylko trzy kroki dzielą cię od otrzymania gotówki za mieszkanie, z którego sprzedażą borykasz się od lat. Jakie to kroki? Po pierwsze – kontakt z nami. Sami nie wyszukujemy mieszkań, czekamy na propozycje od klientów. Po kontakcie i zapoznaniu się z nieruchomością dokonujemy wyceny. Drugi krok to decyzja klienta. Jeśli zgadza się na zaproponowaną przez nas stawkę, przechodzimy do trzeciego, ostatniego kroku, czyli umawiamy spotkanie z notariuszem. W międzyczasie pomagamy w zdobyciu potrzebnych dokumentów. Po wyjściu od notariusza i podpisaniu aktu notarialnego wypłacamy gotówkę.

Działamy na terenie całej Polski – na pewno Cię nie zawiedziemy!

 

Musisz mieć na uwadze fakt, że nasz skup nieruchomości Zielona Góra, aktywnie działa na terenie całego naszego kraju, za pośrednictwem swoich filii. Jeżeli zatem posiadasz nieruchomość w Krakowie, wówczas nasz skup nieruchomości Kraków pomoże Ci podczas transakcji. Jeśli zaś chciałbyś sprzedać mieszkanie nad morzem, to dobrym wyborem może być nasz skup nieruchomości Gdańsk. Chodzi Ci o jakąś inną miejscowość? Nie martw się – tam na pewno również działamy! Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy, a na pewno rozwiążemy Twój problem!

Szczęśliwa rodzina po etapie w którym szukam mieszkania

Łatwy i bezpieczny sposób sprzedaży mieszkania

Sprzedaj swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu i zbędnych spotkań. W ciągu 1 dnia.

  • Szybka wycena
  • Jedna wizyta w mieszkaniu
  • Bezpieczna sprzedaż