Sprzedaj mieszkanie

Aby otrzymać ofertę zakupu, wypełnij formularz z informacjami o Twoim mieszkaniu.

 • 1 krok
 • 2 krok
 • 3 krok

Potrzebujesz pilnej pomocy w zbyciu nieruchomości? Masz mieszkanie nadające się do generalnego remontu, ale nie posiadasz środków na ten cel? Pozbądź się problemu, kontaktując się z naszym skupem mieszkań w Zielonej Górze. Nasza firma to gwarancja wypłaty należnych środków w gotówce i minimum formalności.

Skup nieruchomości Zielona Góra

 

BNOnline to firma z wieloletnim doświadczeniem działająca w wielu miastach na terenie Polski. Świadczymy najwyższej jakości usługi związane ze skuteczną sprzedażą nieruchomości niezależnie od jej stanu technicznego, jak i prawnego. Warto zaznaczyć, że tylko my oferujemy tak dobre ceny za odkup nieruchomości, a dodatkowo każdą wycenę wykonujemy całkowicie za darmo. Nasi klienci to głównie właściciele niewielkich mieszkań w kamienicach, jak i Ci posiadający wartościowe lokale usługowe i mieszkalne w dużych miastach.

Wybierz nasz skup nieruchomości, a na pewno nie pożałujesz. Nasza marka stale się rozwija, inwestując w szkolenia swoich pracowników i nie tylko. Gwarantujemy, że współpraca z nami zawsze przebiegnie pomyślnie bez zbędnych komplikacji. Dokładamy wszelkich starań, by zadowolić każdego sprzedającego zarówno czasem obsługi zgłoszenia, jak i złożoną ofertą skupu nieruchomości w Zielonej Górze.

W jaki sposób działa skup nieruchomości w Zielonej Górze?

 

Nasza firma działa przede wszystkim kompleksowo. Zajmujemy się takimi działaniami, jak:

 • wycena nieruchomości;
 • skup nieruchomości;
 • pomoc w kompletowaniu dokumentacji potrzebnej do sprzedaży.

Zdecydowanie warto nawiązać współpracę ze skupem mieszkań w Zielonej Górze, który prowadzimy. Nasze biuro bierze pod uwagę praktycznie każdą nieruchomość niezależnie od jej stanu technicznego, jak i prawnego. Zasada działania BNOnline jest prosta:

 1. Uzupełniasz formularz.
 2. Czekasz na wycenę.
 3. Podpisujesz umowę kupna-sprzedaży.

To proste, nie sądzisz? Jeśli nie wiesz, gdzie szybko sprzedać mieszkanie w Zielonej Górze to doskonale trafiłeś/trafiłaś. Z nami szybko pozbędziesz się niechcianej nieruchomości nawet jeśli ta jest obciążona służebnością lub kredytem hipotecznym.

Kiedy chcesz sprzedać mieszkanie lub tylko dowiedzieć się ile jest warta Twoja nieruchomość, kliknij przycisk „wycena nieruchomości”, a nawet w ciągu 24 godzin dowiesz się, na jaką kwotę wyceniliśmy Twoją własność oraz ile możemy zaproponować za jej odkup.

Kto może sprzedać nieruchomość w skupie BNOnline?

 

Skup mieszkań za gotówkę w Zielonej Górze, który prowadzimy to doskonały wybór dla każdego, kto:

 • posiada nieruchomość w złym stanie technicznym;
 • ma problemy z eksmisją lokatorów;
 • odziedziczył mieszkanie z długami;
 • potrzebuje dodatkowej gotówki w krótkim czasie.

Nasze biuro nieruchomości online współpracuje praktycznie z każdym, kto pragnie pozbyć się niechcianego mieszkania, domu lub lokalu usługowego za możliwie najwyższą cenę rynkową. Przyjmujemy oferty pochodzące zarówno od osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Trzeba jednak pamiętać, że sprzedać konkretną nieruchomość może tylko jej właściciel. Jeśli posiadasz tylko udziały, możliwe będzie tylko sprzedanie swojej części nawet bez zgody współwłaściciela.

Aby dowiedzieć się nieco więcej w tym zakresie, przeanalizuj dokładnie artykuł dostępny na naszej stronie Internetowej: Sprzedaż udziału w nieruchomości – czy jest to możliwe? Zawarliśmy w nim wszelkie niezbędne informacje na temat tego, jak legalnie pozbyć się praw i udziałów dla danej nieruchomości.

W jakich sytuacjach przydają się usługi skupu mieszkań Zielona Góra?

 

Oferta naszego skupu mieszkań w Zielonej Górze jest dopasowana do potrzeb większości konsumentów posiadających nieruchomości w tym mieście i nie tylko. Nasze usługi przydają się klientom przede wszystkim w takich sytuacjach, jak:

 • odziedziczenie nieruchomości z długami lub lokatorami;
 • nagła potrzeba pozyskania dodatkowej gotówki ze sprzedaży;
 • zły stan techniczny nieruchomości.

To jednak nie wszystko. Każda problematyczna nieruchomość niezależnie od tego czy będzie odziedziczona w spadku, czy też nie może zostać sprzedana w naszym skupie nieruchomości Zielona Góra. Wystarczy skontaktować się z nami za pośrednictwem formularza na stronie Internetowej, a my odpowiemy na wiadomość nawet w ciągu 24 godzin.

Jeśli chodzi o problematyczne sprawy, koniecznie sprawdź wpis: Jak wyjść z długów jeśli masz zadłużone mieszkanie? Artykuł ten porusza wszelkie najważniejsze kwestie związane z pozbyciem się zaległości finansowych wobec wierzycieli oraz na jakich zasadach odbywają się poszczególne procedury odzyskiwania dług z udziałem np. komornika.

Skup nieruchomości Zielona Góra – jak szybko sprzedać nieruchomość?

 

Na pewno wiesz już gdzie sprzedać mieszkanie w Zielonej Górze. Nasze biuro nieruchomości działa szybko, dzięki czemu cały proces sprzedaży mieszkania nie trwa najczęściej więcej niż kilka dni. Aby skorzystać z usług skupu nieruchomości w Zielonej Górze, wystarczy:

 1. Wejść na stronę BNOnline.pl.
 2. Uzupełnić odpowiednie zgłoszenie dostępne w serwisie.
 3. Poczekać na odpowiedź z naszej strony wraz z wyceną.
 4. Podpisać umowę w wybranym biurze notarialnym.

Z nami nigdy nie musisz obawiać się formalności związanych ze sprzedażą mieszkania, domu, działki i nie tylko. Wyżej wymienione kroki to tylko ogólny opis tego, jak sprzedać mieszkanie w Zielonej Górze. Oczywiście poziom złożoności danej sprawy wpływa na czas rozpatrzenia przesłanego do naszej firmy formularza. Jeśli zależy Ci sprawnej sprzedaży nieruchomości oraz szybkiej wypłacie należnych środków w gotówce, koniecznie wybierz nasze biuro BNOnline.

Co zyskasz, sprzedając mieszkanie w skupie na terenie Zielonej Góry?

 

Zastanawiasz się, czy współpraca z naszym biurem jest warta uwagi? Skup mieszkań w Zielonej Górze doceniany jest przez wielu konsumentów. Większość z ich docenia takie aspekty, jak:

 • minimum formalności;
 • bezpieczeństwo zawieranej transakcji;
 • kompleksowa pomoc pracowników podczas zbierania dokumentacji urzędowej potrzebnej do podpisania umowy;
 • opcję samodzielnego wyboru kancelarii notarialnej, w której dojdzie do spisania umowy kupna-sprzedaży.

Z nami masz gwarancję, że należne środki otrzymasz tuż po podpisaniu dokumentów, a całą transakcję sfinalizujesz nawet w ciągu kilku dni. Co ciekawe, klucze do odkupionej nieruchomości wydasz nam dopiero wtedy, kiedy środki zostaną zaksięgowane na Twoim rachunku bankowym. Pamiętaj, że to my dostosowujemy się do Ciebie, a nie Ty do nas, dlatego możesz ustalić dowolny termin spotkania.

Ile trzeba zapłacić za wycenę i skup mieszkania w Zielonej Górze?

 

Za usługę wyceny i  złożenie propozycji odkupu w naszym biurze nieruchomości online nie zapłacisz ani złotówki. Warto zaznaczyć, że przesłana przez nas propozycja współpracy jest niezobowiązująca, a więc nie musisz martwić się o ewentualne wydatki. Wszelkie koszty notarialne bierzemy na siebie, a Ty jako sprzedający musisz pokryć jedynie swoje koszty dojazdu do wybranego biura notariusza celem podpisania stosownej umowy kupna-sprzedaży. 

Za skup mieszkania w Zielonej Górze nie zapłacisz praktycznie ni,  otrzymując jednocześnie ocenę wartości mieszkania. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom sprzedających, dlatego minimalizujemy koszty po ich stronie ze względu na fakt, iż Ci często znajdują się w ciężkiej sytuacji finansowej podczas kontaktu z naszym biurem.

W jakich miastach dostępne są usługi BNOnline?

 

Nasze biuro oczywiście nie działa tylko na terenie Zielonej Góry. Jako profesjonalna firma BNOnline funkcjonujemy na terenie Poznania, Łodzi, Lublina i nie tylko pomagając klientom pozbyć się niechcianej nieruchomości. Jeśli odziedziczyłeś/odziedziczyłaś mieszkanie po zmarłym w jakimkolwiek z tych miast oto nasze filie:

Tylko u nas otrzymasz gwarancję, że wycena została wykonana kompleksowo, a oferta odkupu jest jedną z najatrakcyjniejszych dostępnych na rynku.

Szukasz ciekawej alternatywy dla samodzielnego poszukiwania nabywcy nieruchomości? A może tylko potrzebujesz zastrzyku gotówki przed rozpoczęciem inwestycji w nowy obiekt budowlany? Sprawdź naszą ofertę i uzupełnij formularz kontaktowy, na który odpowiemy Ci średnio w ciągu 24 godzin.

Sekcja FAQ Masz pytania, może tu znajdziesz odpowiedź?

 • Czy mogę sprzedać tylko udziały w nieruchomości w Zielonej Górze?

Nawet jeśli posiadasz tylko niewielką część udziałów w nieruchomości, jako skup mieszkań w Zielonej Górze oczywiście chętnie je odkupimy. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami przez wybrany formularz, podasz swoje dane osobowe i informacje o sprzedawanej własności, a następnie poczekasz na naszą wycenę. Co ciekawe, udziałów pozbędziesz się sprawnie praktycznie od ręki i bez konieczności informowania o tym fakcie współwłaściciela.

 • Kto wybiera kancelarię notarialną do podpisania umowy?

W celu podpisania umowy kupna-sprzedaży należy wybrać kancelarię notarialną, która będzie łatwiejszym kąskiem. Oczywiście jako biuro nieruchomości online pozwalamy sprzedającemu na wybór własnego biura notariusza pozwalającego na wygody dojazd w razie potrzeby. To nie jedyny atut naszej firmy. Podczas podpisywania umowy w obecności wybranego notariusza wszelkie koszty z tym związane bierzemy na siebie. Ty, jako sprzedający musisz jedynie zadbać o to, aby dostarczyć nam niezbędną dokumentację. 

 • Mam mieszkanie do generalnego remontu. Czy sprzedam je w skupie na terenie Zielonej Góry?

Kiedy posiadasz starsze mieszkanie, które nadaje się już do generalnego remontu, koniecznie zastanów się, czy nie nawiązać współpracy z naszą firmą. Jako skup nieruchomości w Zielonej Górze odkupujemy praktycznie wszystkie nieruchomości niezależnie od ich stanu technicznego.

 • Jak mogę skontaktować się ze skupem w Zielonej Górze?

Z naszą firmą BNOnline można skontaktować się poprzez formularz dostępny na stronie www, przez czat, e-mailowo oraz telefonicznie. W celu pozyskania DARMOWEJ wyceny konieczne będzie przesłanie zapytania wraz z krótkim opisem mieszkania lub innego lokalu oraz dołączonymi zdjęciami. Dajemy sprzedającym wiele form kontaktu z naszą firmą, jednakże najwygodniejszą z nich jest zawsze formularz na naszej stronie Internetowej.

 

Sprzedaj mieszkanie

Aby otrzymać ofertę zakupu, wypełnij formularz z informacjami o Twoim mieszkaniu.

 • 1 krok
 • 2 krok
 • 3 krok
Szczęśliwa rodzina po etapie w którym szukam mieszkania

Łatwy i bezpieczny sposób sprzedaży mieszkania

Sprzedaj swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu i zbędnych spotkań. W ciągu 1 dnia.

 • Szybka wycena
 • Jedna wizyta w mieszkaniu
 • Bezpieczna sprzedaż