Sprzedaj mieszkanie

Aby otrzymać ofertę zakupu, wypełnij formularz z informacjami o Twoim mieszkaniu.

 • 1 krok
 • 2 krok
 • 3 krok

 

Szukasz alternatywy dla usług pośrednictwa nieruchomości, generujących spore koszty sfinalizowania transakcji? Biuro nieruchomości Toruń, które prowadzimy już od wielu lat, pomoże Ci pozbyć się nawet najbardziej problematycznej nieruchomości. Przekonaj się, jakie to proste i wybierz naszą firmę!

Już od wielu lat działamy w branży nieruchomości kompleksowo, oferując usługi: wyceny, skupu i pomocy w kompletowaniu dokumentacji sprzedażowej. Stworzyliśmy BNOnline z myślą o osobach, które chcą w krótkim czasie pozyskać dodatkową gotówkę ze sprzedaży dowolnego mieszkania lub domu. Zatrudniajmy wykwalifikowanych pracowników, którzy podczas wyceny nieruchomości uwzględniają zarówno ceny rynkowe, jej stan, jak i standard wyposażenia. Chcesz ograniczyć koszty sprzedaży mieszkania i otrzymać należne środki w gotówce? Idealnie trafiłeś!

Biuro nieruchomości Toruń — atuty firmy

 

Do głównych atutów naszego przedsiębiorstwa, zaliczamy:

 • bezpieczeństwo każdej transakcji;
 • minimum formalności;
 • możliwość wyboru dowolnej kancelarii notarialnej;
 • szybkość działania;
 • brak ukrytych opłat.

Warto też nadmienić, ze nasza agencja nieruchomości w Toruniu gwarantuje szybką wypłatę należnych środków tuż po podpisaniu notarialnej umowy kupna-sprzedaży. Masz wybór, gdyż należne środki możesz otrzymać w gotówce lub przelewem natychmiastowym na wskazany rachunek bankowy. Pamiętaj też, że jako biuro nieruchomości online przesyłamy swoją ofertę odkupu wraz z wyceną. Propozycja skupu jest jednak niezobowiązująca, dlatego nawet jeśli nie zdecydujesz się na nawiązanie współpracy, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów.

Jak działa BNOnline na terenie Torunia?

 

Chcesz wiedzieć, jak działa BNOnline na terenie Torunia? Nasza firma przede wszystkim uwzględnia potrzeby wielu konsumentów, którzy potrzebują szybkiej pomocy w pozbyciu się nieruchomości za gotówkę. U nas możesz sprzedać:

 • zadłużone mieszkanie;
 • działkę;
 • lokal usługowy;
 • udziały w nieruchomości.

Jak widać, biura nieruchomości, które prowadzimy, działają kompleksowo, pozwalając wielu osobom pozyskać dodatkową gotówkę ze sprzedaży i to bez żadnej prowizji. Z nami nie poniesiesz żadnych kosztów związanych z pracą biura notarialnego, a także oceną wartości nieruchomości. Wszelkie wydatki bierzemy na siebie, a Ty musisz opłacić tylko koszt przyjazdu do notariusza celem podpisania umowy kupna-sprzedaży.

Sprzedaż nieruchomości w biurze nieruchomości Toruń. Krok po kroku

 

Jak wygląda proce sprzedaży nieruchomości w naszym biurze? To proste. Cała procedura zamyka się w kilku prostych krokach, a mianowicie:

 • Uzupełnienie formularza kontaktowego na stronie Internetowej BNOnline.pl.
 • Oczekiwanie na ocenę wartości sprzedawanej nieruchomości.
 • Akceptacja lub odrzucenie oferty przez sprzedającego.
 • Podpisanie ewentualnej umowy w wybranej kancelarii notarialnej.

Załatwienie formalności z naszą firmą jest dziecinnie proste. Warto mieć na uwadze fakt, że wycenę oraz kontakt z klientem zawsze odbywa się online, dzięki czemu nie poniesiesz żadnych kosztów związanych z rozpoczęciem współpracy. Dzięki temu, że uprościliśmy swoje procedury do minimum, możesz liczyć na podpisanie umowy kupna-sprzedaży nawet w ciągu kilku dni.

W jakich miastach dostępne są usługi BNOnline?

 

Jeśli chcesz sprzedać mieszkanie bez zbędnych formalności, koniecznie wybierz BNOnline. Zarówno w Toruniu, Bydgoszczy, jak i Wrocławiu możesz bez żadnego problemu skorzystać z naszych usług. Masz nieruchomość do sprzedania w jednej z tych miejscowości? Oto nasze filie:

 

Potrzebujesz dodatkowego zastrzyku gotówki i to w jak najkrótszym czasie? Nie radzisz sobie ze spłatą zobowiązań finansowych ciążących na nieruchomości? A może po prostu chcesz uniknąć licytacji komorniczej? Niezależnie od sytuacji, możesz skorzystać z oferty naszego biura nieruchomości online. Wystarczy, że uzupełnisz formularz kontaktowy, a my zajmiemy się całą resztą. Wybierając naszą firmę, masz także możliwość podpisania umowy przedwstępnej z opcją wypłaty środków w formie zadatku. Brzmi nieźle, prawda? Sprawdź sam!

Zobacz, co jeszcze może zrobić dla Ciebie nasze biuro nieruchomości w Toruniu?

 

Jak bezproblemowo pozbyć się udziałów w nieruchomości? Nieruchomości mogą nam zagwarantować wiele profitów, jeżeli na przykład je wynajmujemy albo nimi handlujemy. Z drugiej strony jednak mogą przysporzyć także wielu problemów. Z pewnością z taką sytuacją będziemy mieli do czynienia, gdy niespodziewanie w spadku otrzymaliśmy część nieruchomości. Problematyczna może być wtedy właśnie współwłasność, bo w efekcie może blokować nam skup nieruchomości (usługa, którą oferujemy w ramach naszego biura nieruchomości Toruń BNO), jeżeli byśmy chcieli się pozbyć naszej części. Oczywiście zawsze takie sytuacje powinny być rozpatrywane indywidualnie, bo wtedy inne przepisy będą miały zastosowanie. Na pewno warto tu korzystać z doświadczonych pośredników naszej agencji nieruchomości w Toruniu BNO.

Czy można sprzedać dom w Toruniu bez zgody współwłaściciela?

 

I tak, i nie. Nasza agencja nieruchomości w Toruniu miała już takie sprawy. Problem jest nieco bardziej złożony. Największym dylematem wszystkich klientów, którzy chcą bardzo szybko sprzedać nieruchomość w Toruniu, jest to, czy możemy pominąć zgodę współwłaściciela. Sprawa jest o tyle problematyczna, że czasami po prostu nie mamy zielonego pojęcia, czym jest współwłasność lub nawet, jakie prawa mamy do naszej nieruchomości. Tymczasem przepisy są tutaj bardzo klarowne. Oczywiście kodeks cywilny będzie bardzo jasno określać to, jakie konkretnie mamy prawa i jakie też profity możemy osiągać z tytułu posiadania nieruchomości lub jej części. Oczywiście, jeżeli skontaktujemy się z doświadczonymi fachowcami działającymi na rynku nieruchomości, to szybka sprzedaż mieszkania w Toruniu może być rzeczywiście możliwa. Warto jednak wcześniej tu rozróżnić pewne określenia. Przede wszystkim musimy tu wymienić tak zwaną współwłasność ułamkową oraz współwłasność łączną.

Jeśli masz kłopot i nie możesz osobiście sprzedać mieszkania w Toruniu, skorzystaj z pełnomocnika

 

Teoretycznie pełnomocnikiem może być każda osoba, nawet agent naszego biura nieruchomości Toruń, która posiada zdolność do czynności prawnym (przynajmniej w ograniczonym zakresie) i która ukończyła 13. rok życia. W praktyce raczej jednak nie zdarza się, żeby trzynastolatek reprezentował nas przy sprzedaży nieruchomości. Zazwyczaj więc na pełnomocnika wybieramy osobę starszą i nam bliską lub dobrze znaną. Często jest to także ktoś, kto zajmuje określoną pozycję społeczną. Pełnomocnik działa w naszym imieniu i na naszą korzyść (to znaczy w naszym najlepszym interesie). Jeżeli nie możemy więc osobiście załatwić spraw związanych ze sprzedażą lokum i być obecni przy podpisywaniu umowy, to pełnomocnictwo wydaje się być rozsądnym wyborem. W stosunku do pełnomocnika my jesteśmy mocodawcami (to termin, z którym możemy spotkać się podczas sporządzania dokumentu pełnomocnictwa). 

Niemniej jednak przy obrocie nieruchomościami, warto wybrać profesjonalistę – czasami jest to pośrednik z biura nieruchomości w Toruniu BNO, a innym razem prawnik (zwłaszcza, jeżeli dokumenty wymagają większej pracy i wnikliwości). Pełnomocnictwo obowiązuje tak długo, dopóki pełnomocnik posiada odpowiedni dokument. Zależy to także od tego, na jaki czas zostało ono określone oraz do jakich czynności. W przypadku sprzedaży mieszkania sprawa jest prosta – po finalizacji transakcji pełnomocnik powinien odesłać nam dokument pełnomocnictwa. Jeśli potrzebują Państwo pomocy tego typu, zapraszamy do kontaktu.

Jak sprzedać mieszkanie będąc za granica?

 

Jest wiele osób, które pytają nas, jak sprzedać mieszkanie będąc za granicą. Może to zrobić upoważniona osoba, dysponująca naszym pełnomocnictwem, czyli wiążącym dokumentem prawnym. Innymi słowy, pełnomocnik może dopełnić wszelkich formalności w takim zakresie, jakim zostało to określone w pełnomocnictwie. Niezależnie jednak od tego, czy możemy być obecni przy finalizacji transakcji i podpisaniu aktu notarialnego, czy zrobi ot za nas pełnomocnik – droga do faktycznej sprzedaży mieszkania bywa długa. Można ją sobie jednak skutecznie skrócić (co jednak wcale nie oznacza pójścia na skróty) i skorzystać z oferty naszego biura nieruchomości w Toruniu. 

Błyskawiczna sprzedaż mieszkania w Toruniu jest możliwa?

 

Jak najbardziej tak. Nasza agencja nieruchomości Toruń oferuje takie rozwiązanie. Czy można w dzisiejszych czasach liczyć na rzeczywiście błyskawiczną sprzedaż lokalu mieszkalnego? Okazuje się, że tak, ale musimy wiedzieć jak to zrobić. Wbrew pozorom, nie chodzi tu o całkowicie samodzielną działalność. Są oczywiście osoby, które wychodzą z założenia, że skup nieruchomości można zrealizować własnymi siłami. Jest to naturalnie możliwe, ale niestety ostatecznie okazuje się, że tylko w teorii. W praktyce trzeba dysponować wszechstronną wiedzą na temat rynku nieruchomości, aby wiedzieć, jak ustalić cenę, a nawet jak sformułować ogłoszenie, aby przyciągnąć wzrok potencjalnych nabywców. O wiele bardziej praktycznym rozwiązaniem będzie więc skorzystanie z doświadczonych pośredników takich, jak nasze biuro nieruchomości w Toruniu BNO.

Biuro nieruchomości Toruń BNO — działa szybko i skutecznie

 

Rzeczywiście można być zdziwionym, jak bardzo duże jest w dzisiejszych czasach zapotrzebowanie na różnego rodzaju nieruchomości. Nasze biuro nieruchomości Toruń ma duże wzięcie. Kupowane są mieszkania spółdzielcze, ale także lokale, które są zlokalizowane w starych kamienicach. Poza tym jest duży popyt na domy wolnostojące nowe i stare. Rynek wtórny jest w prawdziwym rozkwicie w naszym kraju i nic nie wskazuje na to, aby tendencje te zahamowały. W praktyce więc szybka sprzedaż mieszkania w Toruniu jest na jak najbardziej możliwa, ale powinniśmy odstąpić od samodzielnego działania. Już bowiem na etapie przygotowywania naszej oferty możemy popełnić bardzo dużo błędów. Najczęstsze z nich to złe sformułowania w ogłoszeniach, które są też zbyt długie. Klienci oczekują konkretów i danych technicznych. O tym wszystkim wiedzą specjaliści pracujący w naszym biurze nieruchomości. Gwarantujemy kompleksową obsługę i zapewniamy doprowadzenie transakcji do końca. Napisz do naszego biura, a otrzymasz wycenę online z ofertą kupna.

Szczęśliwa rodzina po etapie w którym szukam mieszkania

Łatwy i bezpieczny sposób sprzedaży mieszkania

Sprzedaj swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu i zbędnych spotkań. W ciągu 1 dnia.

 • Szybka wycena
 • Jedna wizyta w mieszkaniu
 • Bezpieczna sprzedaż