Sprzedaj mieszkanie

Aby otrzymać ofertę zakupu, wypełnij formularz z informacjami o Twoim mieszkaniu.

 • 1 krok
 • 2 krok
 • 3 krok

 

Niewątpliwie, trafiłeś na ten artykuł, ponieważ zamierzasz sprzedać mieszkanie w Gorzowie Wielkopolskim. Zastanawiasz się jednak zapewne, jakie agencje nieruchomości Gorzów Wielkopolski, będą w stanie sprostać Twoim oczekiwaniom? Kto sprzeda Twoją nieruchomość szybko, jednocześnie dbając o rentowność i bezpieczeństwo transakcji? W tym artykule udowodnimy Ci, że to właśnie na nas powinieneś postawić. Skupujemy wszystkie rodzaje nieruchomości, zarówno mieszkania, domy i grunty, a nawet same udziały w nieruchomości. Nie ma dla nas zadań, którym byśmy nie podołali, więc nie musisz się martwić, jeżeli Twoja nieruchomość nie jest w idealnym stanie – technicznym, czy prawnym. Chcesz wiedzieć, w jaki sposób możemy Ci pomóc? W takim razie zapraszamy do lektury!

Transparentna współpraca, prowadząca do szybkiej finalizacji transakcji

 

Nasze biuro nieruchomości Gorzów Wielkopolski, słynie z wielu zalet, wielokrotnie wychwalanych przez zadowolonych Klientów. Niemniej, jedna z nich wysuwa się na pierwszy plan, dobitnie pokazując, gdzie leży nasza największa siła, pozwalająca nam na tak sprawne i skuteczne działanie. Tym czymś, jest oczywiście przeprowadzana przez nas wycena nieruchomości.

W trosce o wygodę i czas naszych Klientów, wycena nieruchomości odbywa się w całości w trybie zdalnym, bazując wyłącznie na informacjach, udzielonych nam przez Ciebie za pośrednictwem formularza kontaktowego. Odpowiedź, zawierającą sugerowaną cenę zakupu, otrzymasz już kilka godzin później. Warto zwrócić uwagę, że nasza wycena jest całkowicie darmowa i niezobowiązująca!

Dzięki takiemu zabiegowi, nie tylko zaoszczędzisz pokaźne ilości gotówki, które w innej sytuacji musiałbyś przeznaczyć na wizytę rzeczoznawcy majątkowego. Możesz jednocześnie zachować całkowity spokój, bo jeżeli okaże się, że nasz skup nieruchomości online, nie był w stanie spełnić Twoich oczekiwań, to będziesz mógł bez żadnych konsekwencji porzucić dalsze rozmowy. Twoje dobro stawiamy zawsze na pierwszym miejscu – skontaktuj się z nami i zobacz, co jesteśmy w stanie dla Ciebie zrobić!

Pośrednik nieruchomości – dlaczego lepiej postawić na nasz skup?

 

Pośrednik nieruchomości, to zwykle pierwsza z rzeczy, jakie przyjdą Ci do głowy, kiedy zaczniesz starać się o szybką sprzedaż nieruchomości. Warto zatem w tym miejscu Ci uświadomić, że spora część osób, które zgłaszają się do naszego biura nieruchomości Gorzów Wielkopolski, to właśnie osoby, które zawiodły się dotychczasowymi poczynaniami swojego pośrednika. Niestety, prawda jest taka, że wchodząc w taki alians, możesz stracić spore ilości czasu i gotówki – a po co, skoro jest tańsza alternatywa?

Jeżeli nie wiesz, dlaczego na działaniach pośrednika można się zawieść, to już spieszymy z wyjaśnieniami. Pierwszą sprawą jest, naturalnie, prowizja pośrednika nieruchomości, która w przypadku wielu biur, może urastać nawet do 5% całkowitej wartości zbywanego mieszkania! Dla wielu sprzedających, może to oznaczać stratę nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Po drugie, pośrednik nieruchomości, nie jest w stanie zagwarantować Ci ani tego, kiedy sprzeda Twoją nieruchomość, ani tego, czy w ogóle to nastąpi. W efekcie, może się tak stać, że spędzisz długie miesiące na jałowym oczekiwaniu.

Inaczej ma się sprawa, gdy stawiasz na współpracę z naszym biurem BNOnline. My, jako docelowy nabywca Twojej nieruchomości, zobowiązujemy się do jej odkupienia najszybciej, jak to tylko możliwe – czas ten zwykle nie przekracza kilku dni. Co więcej, za swoje usługi nie pobieramy żadnych prowizji, każdorazowo oferując naszym Klientom uczciwą cenę, znajdującą odzwierciedlenie w rynkowych realiach. Skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić!

Lepiej sprzedać czy przepisać mieszkanie?

 

Przepisanie mieszkania na członka rodziny, na przykład dziecko, to zapewnienie mu lepszego startu w dorosłość. Czasem jednak gotówka jest pilnie potrzebna, a szanse, że spadkobierca rzeczywiście dobrze spożytkuje otrzymane mieszkanie, są małe. Zatem w wielu sytuacjach lepiej sprzedać nieruchomość niż decydować się na przepisanie jej na kogoś bliskiego. W sytuacji, w której właścicielowi nieruchomości pieniądze potrzebne są naprawdę szybko, powinien zainteresować się ofertą skupu nieruchomości. Działamy na terenie całej Polski i skupujemy mieszkania różnej jakości. Na swojej drodze zawodowej spotkaliśmy takie osoby, które ze względu na zły stan techniczny mieszkania, nie chciały przepisywać go na bliskich, by nie tworzyć im dodatkowych problemów. Jeśli faktycznie nieruchomość jest problematyczna, lepiej ją sprzedać niż na siłę zostawiać w rodzinie i generować wydatki, które ktoś w końcu musiałby ponieść na przeprowadzenie generalnego remontu. Sprzedaż mieszkania do skupu nieruchomości to gwarancja otrzymania gotówki chwilę po podpisaniu aktu notarialnego. Niektórzy zastanawiają się, czy skup nieruchomości proponuje opłacalne oferty. Odpowiedź brzmi jednoznacznie: tak. Cena, którą proponujemy za mieszkanie, niewiele odbiega od jego ceny rynkowej.

Biuro nieruchomości Gorzów Wielkopolski pozostaje do usług

 

Biorąc pod uwagę fakt, że klienta indywidualnego ciężko znaleźć szybko, a na czasie sprzedawcom najczęściej bardzo zależy, to oferta skupu jest bardzo korzystna. Przede wszystkim dlatego, że wypłacamy pieniądze do ręki szybko, w gotówce. Poza tym pomagamy na każdym etapie transakcji, dlatego sprzedawca nie musi się niczego obawiać ani niczym przejmować. Zasadniczo może ustalić z nami wszelkie szczegóły, przebywając w innym mieście lub za granicą. Abyśmy mogli zacząć działać, trzeba się tylko do nas zgłosić ze swoją nieruchomością. Najlepszą drogą kontaktu jest droga internetowa, a mianowicie wypełnienie formularza na naszej stronie internetowej. Po uzyskaniu paru informacji o nieruchomości będziemy w stanie dokonać wyceny. Warto pamiętać, by wspomnieć, że mieszkanie cechuje zły stan techniczny albo mowa o nieruchomości z problemami prawnymi. To ułatwi nam pracę i realną wycenę mieszkania. Prowadzimy skup mieszkań na terenie Warszawy, ale zasięg naszych inwestycji jest szerszy. Skupujemy domy, mieszkania, działki, lokale gastronomiczne, hotele. Agencja nieruchomości Gorzów Wielkopolski  BNO chętnie podpowie we wszystkich etapach.

Interesują nas nieruchomości, na które być może ktoś inny nie zwróciłby uwagi. Dzięki nam wielu właścicieli zadłużonych albo zniszczonych mieszkań mogło rozpocząć nowe życie. Po spotkaniu u notariusza i podpisaniu aktu notarialnego od razu przekazujemy gotówkę. Na specjalne życzenie sprzedawcy pieniądze możemy przelać szybkim przelewem internetowym na konto bankowe. Gwarantujemy bezpieczne i korzystne finansowo transakcje. Zachęcamy do kontaktu z nami szczególnie te osoby, które potrzebują szybkiej gotówki i niekoniecznie chcą przepisywać problematyczne mieszkanie na kogoś z bliskiej rodziny. Sprzedaż nieruchomości i prawo pierwokupu nieruchomości

Prawo pierwokupu regulowane jest ustawą z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeksu cywilnego. Na jego mocy jedna ze stron nabywa prawa do pierwszeństwa zakupu wskazanej nieruchomości przed innymi interesantami. Prawo to może wynikać z przepisów prawnych ustawy bądź na podstawie umowy sprzedaży nieruchomości.

Prawo pierwokupu w praktyce ma najczęściej miejsce w wyniku obowiązujących przepisów prawnych, rzadziej jednak za pośrednictwem postanowień umowy sprzedaży.

Prawo do pierwszeństwa w zakupie danej nieruchomości ma swoje ograniczenia oraz ściśle określone reguły. Komu przysługuje prawo pierwokupu? Jak wygląda procedura i jak przebiega? Czy niesie to za sobą prawno-finansowe konsekwencje?

Kto posiada prawo do pierwokupu podczas sprzedaży nieruchomości?

 

Gdy dana nieruchomość wystawiana zostaje na sprzedaż to zgodnie z ustawą Kodeksu cywilnego może być zakupiona przez osobę trzecią tylko i wyłącznie pod warunkiem, gdy osoba posiadająca prawo do pierwokupu tego nie wykona.

Osoba dysponująca prawem pierwokupu nie może z niego skorzystać w momencie, gdy właściciel nieruchomości zbywa ją w innej formie niż sprzedaż, na przykład w postaci darowizny. Jest to jednoznaczne z tym, że prawo pierwokupu znacznie ogranicza rozporządzanie nieruchomością z perspektywy właściciela. Nasze biuro nieruchomości Gorzów Wielkopolski oferuje wsparcie w formalnościach.

W przepisach prawnych występują ciekawe przypadki, w których określenie prawa do pierwokupu danej nieruchomości wymaga dokładnego przeanalizowania sytuacji i różnych czynników. Na przykład nieruchomości będące własnością Skarbu Państwa lub gminy posiadają oddzielne przepisy prawne dotyczące pierwszeństwa zakupu. W Ustawie z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami można znaleźć zapiski mówiące o tym, że prawo pierwokupu posiada gmina w przypadku sprzedaży:

 • niezabudowanej nieruchomości nabytej uprzednio przez sprzedawcę od Skarbu Państwa albo jednostek samorządu terytorialnego;
 • prawa użytkowania wieczystego niezabudowanej nieruchomości gruntowej, niezależnie od formy nabycia tego prawa przez zbywcę;
 • nieruchomości oraz prawa użytkowania wieczystego nieruchomości położonej na obszarze przeznaczonym w planie miejscowym na cele publiczne albo nieruchomości, dla której została wydana decyzja o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego;
 • nieruchomości wpisanej do rejestru zabytków lub prawa użytkowania wieczystego takiej nieruchomości;
 • nieruchomości położonych na obszarze rewitalizacji, jeżeli przewiduje to uchwała, o której mowa w Art. 8 ustawy z dnia 9 października 2015 r. o rewitalizacji;
 • nieruchomości położonych na obszarze Specjalnej Strefy Rewitalizacji, o której mowa w rozdziale 5 ustawy z dnia 9 października 2015 r. o rewitalizacji.

Agencja nieruchomości Gorzów Wielkopolski – sprzedaj szybko mieszkanie za gotówkę

 

Jeżeli dłużnik jest właścicielem dwóch lub kilku nieruchomości, niezależnie czy jest to dom, mieszkanie, działka, lokal usługowy czy udział w gospodarstwie rolnym, może on podjąć próbę przeniesienia hipoteki na inną nieruchomość. Dzięki temu, tak jak w przypadku zmiany mieszkania, przywróci swoją płynność finansowym, a tym samym zwiększy sobie szanse na spłatę zadłużenia. Ostatnią i prawdopodobnie najlepszym rozwiązaniem w przypadku mieszkań zadłużonych jest ich szybka sprzedaż. Gdy próby negocjacji i ustępstw nie dają zadowalającego rezultatu warto rozejrzeć się za możliwościami sprzedaży nieruchomości. Sprzedaż jest gwarantem uzyskania pieniędzy niezbędnych do spłaty zadłużenia. Niestety, wystawiając ogłoszenie sprzedaży nieruchomości zadłużonej, ilość kupców chętnych do jej nabycia jest bardzo mała. Wówczas samodzielna sprzedaż może okazać się jeszcze większym utrapieniem i dodatkowym stresem tuż obok rosnącego zadłużenia. Sprzedaż nieruchomości z problemami takimi jak zadłużenie zajmuje sporo czasu, a bardzo często nie przynosi efektów. Korzystną alternatywą dla samodzielnej sprzedaży jest pomoc pośrednika z agencji nieruchomości, jednak opcja ta wiąże się z naliczeniem do zadłużenia kolejnych kosztów w postaci prowizji za pracę pośrednia i zaangażowanie agencji. Biuro nieruchomości Gorzów Wielkopolski BNO zostaje do usług.

Sprzedaż nieruchomości ze spadku, a skup mieszkania spadkowego – co lepsze?

 

Decydując się na sprzedaż nieruchomości odziedziczonej i gdy wszystkie wymagane formalności zostają spełnione pozostaje jeszcze wybór miejsca, w którym nieruchomość zostanie sprzedana. Próby sprzedaży na własną rękę są ryzykowne, pracochłonne, a przede wszystkim zajmują dużo czasu. Sprzedaż mieszkań na obecnym rynku nieruchomości jest zależna od różnych czynników gospodarczych i społecznych, z czym wiąże się ryzyko długiego poszukiwania odpowiedniego kupca lub w ogóle jego nieznalezienia.

Najlepszą alternatywą na sprzedaż jest skup nieruchomości. Nasze biuro skupu nieruchomości w Gorzowie Wielkopolskim interesuje się skupem różnorodnych mieszkań, skupem domów, skupem działek i lokali z całej Polski. Nasze biuro nieruchomości Gorzów Wielkopolski pomoże w formalnościach. Jeśli chcesz zbyć swoją nieruchomość otrzymaną w spadku szybko i za gotówkę, to miejsce właśnie dla Ciebie. Dbamy o to, aby zapewnić błyskawiczny skup, z jak najmniejszą ilością formalności do uzupełnienia i gotówką od ręki.

Skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń, a my wycenimy Twoją nieruchomość ze spadku i przedstawimy swoją ofertę skupu nieruchomości.

Pilna pomoc na terenie całej Polski!

 

Musisz pamiętać również o tym, że nasz skup nieruchomości Gorzów Wielkopolski, aktywnie działa na terenie całego naszego kraju, za pośrednictwem swoich filii. Jeżeli zatem posiadasz nieruchomość w Krakowie, wówczas nasz skup nieruchomości Kraków pomoże Ci podczas transakcji. Jeśli zaś chciałbyś sprzedać mieszkanie nad morzem, to dobrym wyborem może być nasz skup nieruchomości Gdańsk. Chodzi Ci o jakąś inną miejscowość? Nie martw się – tam na pewno również działamy! Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy, a na pewno rozwiążemy Twój problem!

Szczęśliwa rodzina po etapie w którym szukam mieszkania

Łatwy i bezpieczny sposób sprzedaży mieszkania

Sprzedaj swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu i zbędnych spotkań. W ciągu 1 dnia.

 • Szybka wycena
 • Jedna wizyta w mieszkaniu
 • Bezpieczna sprzedaż