Sprzedaj mieszkanie

Aby otrzymać ofertę zakupu, wypełnij formularz z informacjami o Twoim mieszkaniu.

 • 1 krok
 • 2 krok
 • 3 krok

 

Zastanawiasz się, w jaki sposób wyjść z długów? Wierzyciele coraz częściej upominają się o swoje pieniądze? Wybierając nasz skup nieruchomości Rzeszów, możesz nawet w ciągu kilku dni sprzedać mieszkanie i otrzymać dodatkową gotówkę praktycznie od ręki. Pozwoli 

Skup nieruchomości Rzeszów

 

Działając jako skup nieruchomości Rzeszów, świadczymy kompleksowe usługi w zakresie wyceny praktycznie każdej nieruchomości, jak i przeprowadzenia procesu jej sprzedaży. Z nami pozbędziesz się mieszkanie zarówno zadłużonego, jak i takiego w złym stanie technicznym. BNOnline zatrudnia tylko wykwalifikowanych pracowników, a wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości przekłada się na najwyższą jakość świadczonych usług.

Skup nieruchomości to doskonała alternatywa dla tradycyjnych pośredników sprzedaży, którzy pobierają prowizję, co przekłada się na koszty całkowite transakcji. Z nami zaoszczędzisz nie tylko sporo gotówki, ale także należne środki ze sprzedaży otrzymasz praktycznie do ręki po podpisaniu umowy notarialnej.

Czym jest skup nieruchomości Rzeszów?

 

Nasza firma zajmuje się odkupem nieruchomości wszelkiego rodzaju, począwszy od domów, a kończąc na lokalach usługowych. Kontaktując się z nami, możesz liczyć przede wszystkim na szybką wycenę, propozycję odkupu a atrakcyjnej cenie oraz pomoc w kompletacji niezbędnych dokumentów umożliwiających sprzedaż nieruchomości. Działalność naszego skupu mieszkań w Rzeszowie różni się od sposobu funkcjonowania tradycyjnych pośredników nieruchomości.

My nie pobieramy żadnych prowizji za nasze usługi, gwarantując, że każdy klient szybko otrzyma należne środki bez ryzyka wystąpienia jakichkolwiek opóźnień. Skup nieruchomości Rzeszów to tylko jedna z naszych filii na terenie całej polski. Zastanawiasz się jednak, gdzie szybko sprzedać mieszkanie w Rzeszowie? Możesz to zrobić samodzielnie, z udziałem pośredników lub wybierając skup BNOnline.pl.

Sprawdź artykuł: Sprzedaż mieszkania z kredytem – czy jest to możliwe? Zawarliśmy w nim wszelkie niezbędne informacje na temat tego, w jaki sposób powinna odbyć się sprzedaż nieruchomości obciążonej hipoteką do spłaty.

Skup nieruchomosci Rzeszow - skup mieszkan Rzeszow

Po co korzystać z usług BNOnline na terenie Rzeszowa?

 

Zastanawiasz się gdzie szybko sprzedać mieszkanie w Rzeszowie? Jedną z najlepszych opcji jest wybór naszego biura nieruchomości. Z nami sprzedasz mieszkanie szybko i bez zbędnych formalności. Samodzielne poszukiwanie potencjalnego nabywcy może być niezwykle czasochłonne, a w przypadku np. zadłużonego mieszkania wręcz niemożliwe.

Nasz skup nieruchomości Rzeszów jako firma z wieloletnim doświadczeniem bierze pod uwagę praktycznie wszelkie nieruchomości mające jakąkolwiek wartość. Odpowiadając na główne pytanie: Po co korzystać z usług BNOnline.pl? Głównie po to, aby pozyskać dodatkową gotówkę ze sprzedaży w krótkim czasie i pozbyć się ewentualnie problematycznej nieruchomości.

W kwestii problematycznych nieruchomości warto też dowiedzieć się nieco więcej o tym, jak pozbyć się mieszkania, którego lokatorzy nie chcą się wyprowadzić. Przejrzyj w tym zakresie nasz wpis blogowy: Sprzedaż mieszkania z lokatorem. Dowiesz się z niego, jaki wpływ na wartość mieszkania ma jego stan prawny oraz czy istnieje jakakolwiek szansa na pozbycie się takiego lokalu z lokatorami.

Kto może zdecydować się na sprzedaż nieruchomości w skupie?

 

Biuro nieruchomości online, które prowadzimy, przyjmuje z otwartymi ramionami praktycznie każdego właściciela nieruchomości. Z usług naszej firmy może skorzystać obecnie każdy, kto posiada:

 • mieszkanie własnościowe;
 • dom;
 • lokal usługowy;
 • działkę;
 • udziały w nieruchomości;

Niezależnie od sytuacji możesz wygodnie skontaktować się z naszym skupem telefonicznie, przez czat lub poprzez wybrany formularz. Jeśli chcesz tylko skorzystać z DARMOWEJ wyceny, kliknij przycisk „wycena mieszkania”, prześlij wszelkie niezbędne informacje na temat nieruchomości, a następnie poczekaj odpowiedź z naszej strony.

Jak widać, nasza oferta skierowana jest do dużej grupy odbiorców. Niezależnie od tego czy jesteś właścicielem dużej nieruchomości, czy niewielkiego mieszkania w centrum miasta skontaktuj się z nami i pozyskaj dodatkową gotówkę bez zbędnych formalności.

Co można zyskać, wybierając skup nieruchomości Rzeszów?

 

Wybór naszej firmy to praktycznie same plusy dla sprzedającego. Decydując się na nawiązanie współpracy w zakresie wyceny oraz odkupu nieruchomości możesz liczyć przede wszystkim na:

 • bezpieczeństwo transakcji;
 • wypłatę środków tuż po podpisaniu umowy notarialnej;
 • szybkość działania;
 • pomoc w kompletowaniu niezbędnej dokumentacji;
 • zdalną współpracę;
 • dogodne terminy spotkań.

Pamiętaj, że nasz skup mieszkań w Rzeszowie pozwala na wybór dowolnej kancelarii notarialnej w celu podpisania umowy kupna-sprzedaży. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne dla sprzedającego jest jak najszybsze załatwienie formalności, dlatego dostosowujemy się do każdego indywidualnie pod względem terminów spotkań w biurze notarialnym i nie tylko. 

Wybierając skup mieszkań za gotówkę w Rzeszowie, nie trzeba martwić się o formalności i ukryte koszty. Nasza firma stawia przede wszystkim na jakość świadczonych usługi i zadowolenie klientów. Dzięki temu coraz realizujemy coraz większą liczbę transakcji nie tylko w Rzeszowie, ale i na terenie całego kraju.

Ile trzeba zapłacić za pomoc skupu nieruchomości na terenie Rzeszowa?

 

Dowiedziałeś/dowiedziałaś się już jak sprzedać mieszkanie w Warszawie oraz w jaki sposób odbywa się proces odkupu. Interesują Cię jednak ostateczne koszty współpracy z BNOnline? Zwróć uwagę na to, że współpraca z nami zarówno w zakresie wyceny, kompletowania dokumentów, pomocy prawnej, jak i podpisania umowy w obecności notariusza nie wygeneruje dla Ciebie żadnych kosztów.

Kiedy zdecydujesz się na kontakt ze skupem nieruchomości w Rzeszowie poprzez formularz dostępny na stronie, nie zapłacisz ani złotówki za wycenę, a oferta odkupu nie będzie zobowiązująca. Nasze biuro dodatkowo bierze na siebie wszelkie koszty notarialne, dzięki czemu sprzedający otrzymuje do rąk własnych czystą wypłatę środków za sprzedaż nieruchomości, która nie będzie pomniejszona o żadne koszty poboczne.

Gdzie funkcjonuje skup nieruchomości?

 

Nasza firma działa nie tylko na terenie Rzeszowa. BNOnline to firma świadcząca swoje usługi zarówno na terenie Warszawy, Poznania, jak i Wrocławia. Posiadasz nieruchomość w jednym z tych miast i chcesz ją szybko sprzedać? Oto nasze filie:

Działamy w różnych lokalizacjach, co przekłada się na stale zwiększającą się liczbę klientów korzystających z naszych usług. Pamiętaj, że skup mieszkań za gotówkę w Rzeszowie, który prowadzimy, nie pobiera żadnych prowizji za swoje usługi, a dodatkowo umożliwia szybki kontakt ze sprzedającym.

Chcesz jak najszybciej pozbyć się problematycznej nieruchomości? Chcesz rozpocząć nową inwestycję, ale potrzebujesz gotówki na wkład własny? Odziedziczyłeś mieszkanie w spadku i chcesz je spieniężyć? Wybierz nasze biuro, uzupełnij formularz kontaktowy i poczekaj na wycenę nieruchomości nawet w ciągu 24 godzin. 

Sekcja FAQ Masz pytania, może tu znajdziesz odpowiedź?

1. Czy zapłacę jakąkolwiek prowizję za usługi skupu nieruchomości w Rzeszowie?

Współpracując z naszą firmą, nie zapłacisz ani złotówki za wycenę, propozycję odkupu oraz formalności związane ze sporządzeniem umowy kupna-sprzedaży u notariusza. Wszelkie koszty poboczne bierzemy na siebie jako skup nieruchomości w Rzeszowie. Dodatkowo przesłana oferta odkupu nie jest zobowiązująca, a więc nie musisz podejmować decyzji o sprzedaży nieruchomości za określoną przez nasze biuro kwotę. Gwarantujemy jednak, ze nasze propozycje odkupu są najlepszymi na rynku i w żadnym innym miejscu nie dostaniesz tak dobrej oferty skupu za gotówkę.

2. Posiadam mieszkanie własnościowe – czy mogę je sprzedać w biurze nieruchomości?

Oczywiście, że tak. Praktycznie każde mieszkanie, od którego sprzedający ma pełne prawa, można sprzedać w naszym skupie mieszkań w Rzeszowie. Bierzemy pod uwagę nawet zadłużone nieruchomości oraz takie z lokatorami. Dla naszego biura nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego wystarczy skontaktować się z nami przez formularz dostępny na stronie, a my zajmiemy się całą resztą. U nas spieniężysz zarówno mieszkanie, działkę, jak i duży dom.

3. Jak długo muszę poczekać na wycenę nieruchomości w skupie w Rzeszowie?

Wycena nieruchomości realizowana przez nasze biuro w Rzeszowie odbywa się najczęściej w przedziale od 24 do 72 godzin. Oczywiście wszystko zależy od ilości przesłanych dokumentów i zdjęć przez sprzedającego. Na ogół proces ten nie trwa dłużej niż dobę. Oznacza to, ze każdy sprzedający może w krótkim czasie otrzymać atrakcyjną propozycję odkupu mieszkania.

4. Kiedy podpiszę umowę notarialną ze skupem nieruchomości Rzeszów?

Umowę notarialną podpisujemy dopiero po zaakceptowaniu naszej oferty odkupu przez sprzedającego. Kolejnym krokiem jest wybór kancelarii notarialnej, sporządzenie umowy, a dopiero potem jej podpisanie przez każdą ze stron. Warto też zaznaczyć, że jako sprzedający masz możliwość samodzielnego wyboru kancelarii, a wszelkie koszty związane z pracą notariusza bierzemy na siebie.

5. Czy BNOnline skupuje same udziały w nieruchomości?

Tak, w BNOnline kupujemy zarówno same udziały w nieruchomościach, jak i całe mieszkania. Bierzemy pod uwagę zarówno problematyczne sprawy, jak i takie, które nie wymagają większego zaangażowania ze strony analizy prawnej. Warto jednak mieć na uwadze to, ze kwota za same udziały będzie znacznie niższa aniżeli ta, którą można uzyskać za odkup całej nieruchomości gotowej do zamieszkania.

6. W jaki sposób wyceniane są nieruchomości w skupie?

Nasza firma na terenie Rzeszowa i nie tylko wycenia nieruchomości na podstawie: lokalizacji, metrażu, piętra, stanu technicznego i prawnego oraz roku budowy. Dzięki temu rzetelnie określamy wartość każdej nieruchomości, proponując możliwe najwyższą cenę odkupu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej branży, dzięki czemu działamy szybko, a wyceny realizujemy całkowicie ZA DARMO niezależnie od stopnia skomplikowania sprawy.

Szczęśliwa rodzina po etapie w którym szukam mieszkania

Łatwy i bezpieczny sposób sprzedaży mieszkania

Sprzedaj swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu i zbędnych spotkań. W ciągu 1 dnia.

 • Szybka wycena
 • Jedna wizyta w mieszkaniu
 • Bezpieczna sprzedaż