Sprzedaj mieszkanie

Aby otrzymać ofertę zakupu, wypełnij formularz z informacjami o Twoim mieszkaniu.

 • 1 krok
 • 2 krok
 • 3 krok

 

Chcesz szybko pozbyć się problematycznej nieruchomości? Odziedziczone mieszkanie okazało się studnią bez dna? Nie masz czasu ani środków, by wyremontować nieruchomość i doprowadzić ją do stanu używalności? Rozwiąż wszelkie swoje problemy, kontaktując się z naszym skupem nieruchomości w Rybniku. W ten sposób szybko spieniężysz mieszkanie, otrzymując zapłatę tuż po podpisaniu umowy notarialnej.

Skup nieruchomości Rybnik

 

Nasza firma już od wielu lat zajmuje się odkupem mieszkań, domów, działek i udziałów w nieruchomościach. Jako skup mieszkań w Rybniku działamy kompleksowo, umożliwiając wszystkim właścicielom mieszkań, domów i lokali usługowych poznać wartość ich własności. Współpraca z nami jest bardzo prosta, gdyż wystarczy uzupełnić i przesłać do naszych specjalistów odpowiedni formularz. BNOnline odpowiada wszystkim klientom najczęściej w ciągu doby, przesyłając jednocześnie zrealizowaną wycenę wraz z atrakcyjną propozycją odkupu.

Warto wiedzieć, że zatrudniamy tylko wykwalifikowanych specjalistów, dla których praca w branży nieruchomości jest pasją. Współpraca z naszą firmą – skup nieruchomości to gwarancja bezpieczeństwa każdej transakcji oraz możliwość otrzymania należnych środków ze sprzedaży w możliwie jak najkrótszym czasie po dopełnieniu formalności. Skup nieruchomości Rybnik to miejsce, gdzie praktycznie każdy może znaleźć pomoc w postaci szybkiej sprzedaży nieruchomości.

Co to jest skup nieruchomości w Rybniku?

 

Czym tak właściwie jest nasze biuro nieruchomości online? Działamy oczywiście na terenie wielu miast w Polsce (najczęściej tych powyżej 10 000 mieszkańców). Nasz skup nieruchomości w Rybniku stawia przede wszystkim na jakość świadczonych usług oraz rzetelną pomoc sprzedającym w każdej sprawie. Kontaktując się z nami, możesz liczyć też na pomoc w kompletowaniu wszystkich niezbędnych dokumentów potrzebnych do sfinalizowania transakcji sprzedaży. To bardzo ważne, gdyż bez tego nie jesteśmy w stanie sporządzić nowej umowy i wypłacić należnych środków.

Stawiamy przede wszystkim na jakość. Jeśli chcesz wiedzieć, jak sprzedać mieszkanie w Rybniku to doskonale trafiłeś/trafiłaś. Z naszą pomocą pozbędziesz się nawet najbardziej problematycznej nieruchomości w krótkim czasie. Jeśli mieszkasz na terenie Rybnika i chcesz pozbyć się lokalu otrzymanego w spadku z zadłużeniem, koniecznie skontaktuj się z nami.

W temacie sprzedaży nieruchomości pomocny okazuje się artykuł na naszym blogu: Jak sprzedać mieszkanie w Internecie? Zawiera on wszelkie niezbędne informacje na temat tego, w jaki sposób przygotować się do sprzedaży oraz co zrobić, by szybko otrzymać należne środki ze zbycia nieruchomości.

Dla kogo przeznaczone są usługi BNOnline na terenie Rybnika?

 

Usługi naszego skupu mieszkań w Rybniku skierowane są przede wszystkim do osób posiadających nieruchomości:

 • odziedziczone w spadku;
 • zadłużone;
 • w złym stanie technicznym;
 • problematyczne pod względem prawnym.

Można powiedzieć, że nasza firma zajmuje się odkupem wszelkiego rodzaju nieruchomości niezależnie od ich stanu technicznego oraz prawnego. Każdy, kto zdecyduje się na kontakt z naszymi specjalistami, otrzyma zarówno wycenę, jak i ofertę odkupu mieszkania i nie tylko w atrakcyjnej cenie rynkowej. Jeśli chcesz pozbyć się zadłużonej nieruchomości lub masz problem z porozumieniem się z ze współwłaścicielem mieszkania, wybór skupu nieruchomości Rybnik jest najlepszym możliwym rozwiązaniem. 

Szybka sprzedaż mieszkania w Rybniku – jak to się robi w skupie?

 

Chcesz wiedzieć jak sprzedać mieszkanie w Rybniku? BNOnline działa na przejrzystych zasadach. Każdy, kto zdecyduje się na zbycie swojej nieruchomości niezależnie od jej stanu, może zrobić to w kilku prostych krokach, kontaktując się z naszą firmą. Aby doprowadzić sprzedaż mieszkania do skutku, wystarczy:

 1. Wejść na naszą stronę BNOnline.pl.
 2. Wybrać odpowiedni formularz i podać takie dane, jak:
  1. imię, nazwisko;
  2. lokalizację nieruchomości;
  3. rok budowy;
  4. piętro;
  5. zaświadczenia o zameldowanych osobach.
 3. Poczekać na zrealizowanie wyceny przez naszych specjalistów.
 4. Zaakceptować otrzymaną ofertę odkupu.
 5. Wybrać kancelarię notarialną i podpisać umowę kupna-sprzedaży.

Pamiętaj, że jeśli chcesz wycenić nieruchomość, wystarczy, że wybierzesz zakładkę – wycena nieruchomości, a nasi specjaliści wyślą ją do Ciebie nawet w ciągu 24 godzin. Aby wykonać rzetelną ocenę wartości nieruchomości, będziemy potrzebować nie tylko podstawowych danych o mieszkaniu, ale także zdjęć, które zobrazują lokal i pomogą w jego wycenie ONLINE.

Z BNOnline sprzedaż nieruchomości jest banalnie prosta, a dodatkowo pozwala na zdobycie w krótkim czasie dodatkowych środków. Dla osób potrzebujących nagłego zastrzyku gotówki jest to doskonałe rozwiązanie.

Jeśli jesteś w posiadaniu mieszkania, które jest wynajmowane, ale masz problem z eksmisją lokatorów, którzy nie chcą płacić lub posiadają np. prawa do użytkowania lokalu, zapoznaj się z artykułem: Sprzedaż mieszkania z lokatorem. Dzięki temu dowiesz się, że problemy z lokatorami wcale nie wykluczają mieszkania z możliwości sprzedaży w skupie.

Czym wyróżnia się skup nieruchomości w Rybniku?

 

Nasz skup nieruchomości w Rybniku wyróżnia się przede wszystkim:

 • szybkością działania;
 • bezpieczeństwem dla każdej transakcji;
 • szybką wypłatą środków dla sprzedającego;
 • współpracą zdalną z minimum spotkań.

Warto wiedzieć, że BNOnline wycenia wszystkie nieruchomości na podstawie przesłanych przez sprzedającego danych i zdjęć, a więc cały proces odbywa się zdalnie. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które mieszkają poza granicami kraju i chcą jednocześnie pozbyć się swojej własności w krótkim czasie. 

Nasza firma gwarantuje przede wszystkim bezpieczeństwo, gdyż należne środki wypłacamy od ręki w gotówce lub przelewem na konto, a kancelarię notarialną może wybrać sprzedający. Dodatkowo po przesłaniu formularza do naszych specjalistów wycena jest realizowana nawet w ciągu 24 godzin. To, co wyróżnia naszą firmę to także możliwość podpisania umowy przedwstępnej z opcją wypłaty zadatku dla sprzedającego. Osoby będące w nagłej potrzebie gotówki z pewnością będą zainteresowane usługami tego typu.

W jakich sytuacjach warto sprzedać mieszkania w BNOnline?

 

Dowiedziałeś/dowiedziałaś się już jak sprzedać mieszkanie w Rybniku. W jakich jednak sytuacjach warto skorzystać z naszej oferty? Nasza firma współpracuje z każdym, kto chce:

 1. Sprzedać zadłużone mieszkanie.
 2. Pozbyć się problemu nieruchomości w złym stanie technicznym.
 3. Pozyskać dodatkową gotówkę w krótkim czasie.
 4. Zbyć udziały w nieruchomości.

Jak widać, usługi naszej firmy przeznaczone są dla wielu osób. Skup mieszkań za gotówkę w Rybniku pozwala przede wszystkim na bezproblemowe zbycie dowolnej nieruchomości z opcją praktycznie natychmiastowej wypłaty środków w gotówce lub przelewem natychmiastowym na wskazany rachunek bankowy. Jeśli masz chwilowe problemy z płynnością finansową lub spłatą zobowiązań ciążących na nieruchomości zastanów się nad opcją jej sprzedaży do naszego skupu mieszkań w Rybniku.

Czy skup nieruchomości w Rybniku pobiera prowizję? Jakie są koszty współpracy?

 

Korzystanie z opcji odkupu nieruchomości w BNOnline jest całkowicie darmowe tak samo, jak wycena realizowana przez naszych specjalistów. Jako jedyni na rynku nie pobieramy prowizji za swoje działania, a więc nie działamy na takich samych zasadach, jak np. pośrednicy nieruchomości. 

Z nami nie tylko ZA DARMO i szybko pozbędziesz się niechcianego mieszkania, ale także otrzymasz kompleksową pomoc w każdym zakresie bez żadnych kosztów. Jedyne wydatki, na jakie musisz się przygotować to te związane z dojazdem do kancelarii notarialnej oraz ewentualne urzędowe koszty wydania dokumentacji dotyczącej sprzedawanej nieruchomości.

Gdzie działa biuro nieruchomości BNOnline?

 

Działamy jako skup nieruchomości w Rybniku i nie tylko. Jeśli odziedziczyłeś/odziedziczyłaś lub po prostu posiadasz mieszkanie własnościowe na terenie Warszawy, Krakowa lub Wrocławia oto nasze filie:

Masz mieszkanie, które nadaje się do generalnego remontu, ale nie stać Cię na pokrycie tego typu kosztów? Wierzyciele wciąż upominają się o spłatę zobowiązania, grożąc, że nastąpi licytacja komornicza? Wypełnij formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie Internetowej i pozbądź się problemu sprzedając nieruchomość BNOnline.pl.

Sekcja FAQ Masz pytania, może tu znajdziesz odpowiedź?

 • Czy mogę sprzedać same udziały w nieruchomości w Rybniku do skupu?

Jeśli posiadasz tylko określone udziały w dowolnej nieruchomości, możesz jak najbardziej je sprzedać do naszego skupu mieszkań w Rybniku. Pamiętaj tylko o konieczności dostarczenia dokumentacji potwierdzającej Twoje prawa oraz zrealizowaniu wyceny przez naszą firmę. Tylko w ten sposób skutecznie pozbędziesz się udziałów nawet bez wiedzy współwłaścicieli.

 • Ile trwa wycena nieruchomości w skupie w Rybniku?

Wycena nieruchomości realizowana przez naszą firmę trwa od 24 do 72 godzin w zależności od stopnia skomplikowania sprawy. Jeśli jednak prześlesz nam wszystkie niezbędne dokumenty, możesz liczyć na szybkie zrealizowanie oceny wartości nieruchomości i sporządzenie oferty odkupu – w czasie krótszym niż 24 godziny.

 • Czy skup mieszkań w Rybniku potrzebuje dodatkowych dokumentów do sprzedaży?

Oczywiście podczas współpracy z naszą firmą w zakresie wyceny i odkupu nieruchomości wymagamy dostarczenia pewnych dokumentów takich, jak:

 • akt własności (notarialny);
 • wypis z ksiąg wieczystych;
 • zaświadczenia od urzędów o zameldowanych osobach pod danym adresem i lokatorach;
 • informacje o zadłużeniach ciążących na nieruchomości.

Z takim kompletem dokumentów jesteśmy w stanie podjąć się wyceny i zaproponować konkretną ofertę odkupu nieruchomości. Gwarantujemy, że sprzedaż mieszkania w BNOnline to często najlepsza opcja zarówno pod względem finansowym, jak i szybkości realizacji transakcji.

 • Kiedy mogę otrzymać należne środki ze sprzedaży?

Należne środki ze sprzedaży nieruchomości każdy klient otrzymuje tuż po podpisaniu umowy w obecności notariusza. Możesz wybrać czy chcesz otrzymać pieniądze w gotówce, czy przelewem natychmiastowym na wskazany rachunek bankowy.

 

Sprzedaj mieszkanie

Aby otrzymać ofertę zakupu, wypełnij formularz z informacjami o Twoim mieszkaniu.

 • 1 krok
 • 2 krok
 • 3 krok
Szczęśliwa rodzina po etapie w którym szukam mieszkania

Łatwy i bezpieczny sposób sprzedaży mieszkania

Sprzedaj swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu i zbędnych spotkań. W ciągu 1 dnia.

 • Szybka wycena
 • Jedna wizyta w mieszkaniu
 • Bezpieczna sprzedaż