Sprzedaj mieszkanie

Aby otrzymać ofertę zakupu, wypełnij formularz z informacjami o Twoim mieszkaniu.

  • 1 krok
  • 2 krok
  • 3 krok

 

Jeżeli zależy Ci na tym, żeby szybko spieniężyć swoją nieruchomość, jednocześnie dbając o bezpieczeństwo i rentowność całej transakcji, to nie mogłeś lepiej trafić! Pozostałe agencje nieruchomości Zabrze, nie są w stanie zapewnić Ci takiej jakości obsługi, jak nasze biuro. W obrębie naszych zainteresowań, znajduje się odkupienie wszelkiego rodzaju nieruchomości – zarówno mieszkań, jak i domów, a nawet gruntów, czy samych tylko udziałów w nieruchomości. Nigdy nie wywieszamy białej flagi, nie obawiając się nawet takich transakcji, w których mamy do czynienia z nieruchomością o złym stanie prawnym, czy technicznym. Zapewniamy ekspresową realizację sprzedaży, każdorazowo oferując uczciwą zapłatę. Chcesz wiedzieć więcej na temat stylu naszego działania? W takim razie przeczytaj ten artykuł!

Wycena online podstawą sprawnej sprzedaży!

 

Nasze biuro nieruchomości Zabrze, współpracę z Tobą rozpocznie od przeprowadzenia wyceny zbywanej przez Ciebie nieruchomości. Oferowana przez nas wycena, cieszy się wieloma zaletami – jedną z nich jest fakt, że w trosce o Twoją wygodę i czas, odbywa się ona w całości zdalnie, bazując na danych, które przekażesz nam za pośrednictwem formularza kontaktowego. Naszą odpowiedź, otrzymasz już kilka godzin później, byśmy w ciągu paru kolejnych dni, mogli spotkać się w kancelarii notarialnej, finalizując cały proces.

Warto mieć na uwadze, że nasza wycena online jest całkowicie darmowa i niezobowiązująca. Dzięki takiemu rozwiązaniu, masz pewność, że w razie, gdyby nasz skup nieruchomości, jednak nie spełniał Twoich wymagań, to możesz bez jakichkolwiek konsekwencji odstąpić od dalszych rokowań. Ponadto, już na samym wstępie oszczędzasz nawet kilkaset złotych na usługach rzeczoznawcy majątkowego, którego interwencja przy sprzedaży mieszkania, jest praktycznie konieczna.

A jakie będą nasze dalsze kroki, gdy już zdecydujesz się na skorzystanie z naszych usług? Wówczas, udzielimy Ci jak najobszerniejszych rad, na temat dokumentacji, jaką będziesz musiał skompletować, by sprzedaż rzeczywiście mogła się odbyć. Nie martw się jednak, jeżeli nie masz czasu na to, by samodzielnie zajmować się formalnościami, czy też po prostu nie masz na to ochoty – w takiej sytuacji wystarczy, że po prostu udzielisz nam swojego pozwolenia, a my zajmiemy się wszystkim za Ciebie! Twoje dobro jest dla nas zawsze najważniejsze – napisz do nas i przekonaj się o tym osobiście!

Jak szybko sprzedać mieszkanie po rozwodzie?

 

Sprzedaż mieszkania po rozwodzie bez podziału majątku może być łatwa. Tutaj nie ma się czego obawiać. Z kolei sam podział mieszkania po rozwodzie może odbywać się na kilka sposobów. Po pierwsze, sąd może przyznać nieruchomość jednej ze stron, ale pod warunkiem, że ta druga będzie spłacona. To nie jest idealne rozwiązanie, bo na spłatę jednego z małżonków, drugi nie zawsze ma wystarczające środki i rodzi się problem. Drugie rozwiązanie to po prostu sprzedaż mieszkania i podział pieniędzy po równo na dwie strony. W tej sytuacji bez wątpienia pomoże oferta skupu nieruchomości, dzięki któremu szybko można dokonać intratnej transakcji. Dla biura nieruchomości skupującego mieszkania nie ma znaczenia stan techniczny ani stan prawny budynku. Wycena jest co prawda adekwatna to stanu mieszkania, ale nadal można szybko i za gotówkę sprzedać mieszkanie. Nasze biuro nieruchomości Zabrze ma duże doświadczenie w takich sprawach.

Sprzedaż mieszkania w trakcie wpisu do księgi wieczystej – czy to możliwe?

 

Inna sytuacja ma miejsce, gdy chodzi o sprzedaż mieszkania w trakcie wpisu do księgi wieczystej. Inna, choć w efekt taki sam – można dokonać sprzedaży, podczas gdy wniosek o wpis do księgi wieczystej jest w trakcie rozpatrywania. Co ważne, przepisy nie regulują czasu, w jakim sąd powinien rozpatrzyć złożony wniosek. Może to potrwać kilka tygodni, ale kiedy ma inne obowiązki, natłok spraw, to kwestia ksiąg wieczystych odchodzi na dalszy plan i właściciel musi liczyć się z kilkumiesięcznym czasem oczekiwania. Trudno wyobrazić sobie, że przez ten czas miałby wstrzymywać się przed sprzedażą mieszkania. Z naszym biurem nieruchomości Zabrze wszystko jest możliwe. Podsumowując – sprzedaż mieszkania w trakcie wpisu do księgi wieczystej jest możliwa. Nic nie stoi na przeszkodzie przeprowadzenia takiej transakcji. Trzeba tylko znaleźć osobę, która zechce kupić lokal, który ma wątpliwy stan prawny. Choć rynek nieruchomości wciąż notuje braki mieszkań, nie każdy jest skłonny skusić się na nieruchomość z niedopełnionymi formalnościami w kwestii księgi wieczystej. Co innego skup. Interesują nas nieruchomości do remontu, z problemami, także mieszkania zadłużone. U nas w krótkim czasie można otrzymać gotówkę od ręki – wystarczy zdecydować się na kontakt, a następnie ustalić szczegóły transakcji.

W jakich sytuacjach można przyspieszyć wpis do księgi wieczystej?

 

Jak już zostało wspomniane, wniosek o wpis do księgi wieczystej może być rozpatrywany miesiącami. Nie wszyscy, z różnych powodów, mogą pozwolić sobie na tak długie oczekiwanie. Różne sprawy i terminy poganiają, właściciele chcą mieć uregulowaną prawnie sytuację, więc szukają sposobów na przyspieszenie dokonania wpisu do księgi wieczystej. Na szybkim wpisie do księgi wieczystej zazwyczaj zależy tym, którzy chcą dokonać zmian w czwartym dziale księgi, dotyczącym hipoteki. Próbę przyspieszenia wpisu do księgi wieczystej można podejmować zawsze, a należy zrobić to poprzez złożenie wniosku. Gdzie można pobrać taki wniosek o przyspieszenie wpisu do księgi wieczystej? Można napisać go samodzielnie, bez konkretnego formularza. Ważne, by zawierał następujące informacje – dane osoby wnioskującej, datę sporządzenia, adresata (w tym przypadku adres sądu). Poza tym oczywiście treść, uzasadnienie swojej prośby i podpis. Nasze biura nieruchomości Zabrze BNO chętnie pomogą w formalnościach.

Sprzedaż mieszkania z komornikiem – jak to zrobić z biurem nieruchomości w Zabrzu?

 

Szybka spłata komornika w całości jest możliwa. Jeżeli już dotarło do ciebie pismo od komornika, to znaczy, że twoja sprawa została rozpatrzona przez sąd. Nie jest to na szczęście sytuacja bez wyjścia. Choć komornik blokuje konta, przejmuje wynagrodzenia (w tym rentę czy emeryturę), to można dojść z nim do sensownego porozumienia i dobrowolnie spłacić całość zadłużenia. Wpłaty można dokonać gotówką lub przelewem. Jednorazowa, dobrowolna spłata zadłużenia u komornika znacznie bardziej się opłaca. Dłużnik unika dodatkowych, wyższych opłat. Postępowanie egzekucyjne jest kosztowe, a całość tych kosztów pokrywa nie kto inny, jak właśnie dłużnik. Dlatego skupy nieruchomości tak często stają się pewnego rodzaju deską ratunkową dla zadłużonych rodzin. Sprzedaż mieszkania do skupu nieruchomości to gwarancja zdobycia błyskawicznych pieniędzy. Zapraszamy do naszego biura nieruchomości Zabrze

Jak szybko sprzedać zadłużone mieszkanie?

 

Bezpieczna i ekspresowa transakcja to u nas standard. Jako skup nieruchomości BNOnline działający na terenie Warszawy od lat, cieszymy się dobrą opinią i zaufaniem wśród wielu klientów. Mamy świadomość, że mieszkania zadłużone są trudne do sprzedaży klientowi prywatnemu. Rozumiemy też perspektywę sprzedawcy, który chciałby uzyskać gotówkę jak najszybciej i w pewnym sensie pozbyć się problemu, jakim jest nieruchomość obciążona długami. Aby skorzystać z naszej oferty, wystarczy się skontaktować z siedzibą firmy. Można zrobić to telefonicznie lub internetowo. Osoby decydujące się na kontakt online mają do dyspozycji intuicyjnie skonstruowany formularz zgłoszeniowy. Już na poziomie wypełniania go istnieje możliwość wpisania podstawowych informacji dotyczących nieruchomości na sprzedaż, dzięki którym będziemy mogli przygotować ofertę. Standardowo odpowiadamy w ciągu 24 godzin. Nasza agencja nieruchomości Zabrze chętnie sprzeda mieszkanie szybko.

Jeśli nasza propozycja będzie satysfakcjonująca do sprzedawcy, nie pozostaje nic innego, jak zgromadzić potrzebne dokumenty i umówić spotkanie u notariusza. Pomagamy na każdym etapie przygotowań, oferujemy pomoc prawną i gwarantujemy, że wszelkie formalności zostaną należycie dopełnione. Skupujemy mieszkania od lat, nasi pracownicy to doświadczeni specjaliści. Mieszkania, które dotychczas odkupiliśmy, były w naprawdę różnym stanie. Wśród nich nieruchomości z problemami finansowymi, z lokatorami albo w lokalizacji, która nie należy do atrakcyjnych. O pieniądze za nieruchomość też nie ma się co martwić – wypłacamy je w gotówce tuż po podpisaniu aktu notarialnego u notariusza. Na życzenie klienta możemy dokonać szybki przelew na konto. Warto dodać, że z nami nie tylko dostaje się pieniądze „od ręki”, ale także oszczędza (wycena jest darmowa, wszelakie porady prawne także). Dlatego, jeśli posiadasz nieruchomość z problemami na sprzedaż, nie zwlekaj, skontaktuj się z nami. Formularz kontaktowy dostępny jest na stronie internetowej przez całą dobę. Czekamy być może właśnie na ciebie.

Czy pośrednik nieruchomości to dobra alternatywa?

 

Pilna sprzedaż mieszkania, skłania nas zwykle do różnych przemyśleń. Zastanawiając się nad tym, gdzie najlepiej sprzedasz swoją nieruchomość, mógł wpaść Ci do głowy pomysł, żeby skorzystać z usług pośrednika nieruchomości. Musisz jednak wiedzieć, że taka decyzja byłaby ogromnym błędem, który kosztowałby Cię sporo czasu i pieniędzy. Przekonało się już o tym wielu naszych Klientów, którzy zgłosili się do naszego biura nieruchomości Zabrze tuż po tym, jak działania ich pośrednika nieruchomości, zawiodły ich całkowicie. Dlaczego pośrednik nieruchomości to zły wybór?

Główne powody są dwa. Pierwszym z nich jest fakt, że działania pośrednika nieruchomości, są po prostu nieefektywne, często ograniczając się wyłącznie do umieszczenia w internecie ogłoszenia o sprzedaży. Rezultatem takiej bierności, jest wielomiesięczne oczekiwanie na cud, a przecież nie o to chodzi w szybkiej sprzedaży mieszkania. Po drugie, od skorzystania z usług pośrednika, odstraszać może wyjątkowo wysoka prowizja, sięgająca nierzadko aż 5% całkowitej wartości nieruchomości!

Z tego powodu, nasz skup nieruchomości online, jest dużo bardziej racjonalnym wyborem. My nie pobieramy za swoje usługi żadnej prowizji, a jako docelowy nabywca, gwarantujemy odkupienie Twojego mieszkania tak szybko, jak to tylko możliwe – zwykle, w ciągu kilku dni. Nie czekaj i nie przepłacaj – napisz do nas i miej problem z głowy!

Działamy wszędzie – napisz do nas!

 

Musisz mieć na uwadze fakt, że nasz skup nieruchomości Zabrze, aktywnie działa na terenie całego naszego kraju, za pośrednictwem swoich filii. Jeżeli zatem posiadasz nieruchomość w Krakowie, wówczas nasz skup nieruchomości Kraków pomoże Ci podczas transakcji. Jeśli zaś chciałbyś sprzedać mieszkanie nad morzem, to dobrym wyborem może być nasz skup nieruchomości Gdańsk. Chodzi Ci o jakąś inną miejscowość? Nie martw się – tam na pewno również działamy! Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy, a na pewno rozwiążemy Twój problem!

Szczęśliwa rodzina po etapie w którym szukam mieszkania

Łatwy i bezpieczny sposób sprzedaży mieszkania

Sprzedaj swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu i zbędnych spotkań. W ciągu 1 dnia.

  • Szybka wycena
  • Jedna wizyta w mieszkaniu
  • Bezpieczna sprzedaż