Sprzedaj mieszkanie

Aby otrzymać ofertę zakupu, wypełnij formularz z informacjami o Twoim mieszkaniu.

  • 1 krok
  • 2 krok
  • 3 krok

 

Zastanawiasz się, jakie agencje nieruchomości Sosnowiec, będą w stanie zapewnić Ci szybką i bezpieczną sprzedaż nieruchomości, zorientowaną na Twoje osobiste zyski? Według nasze, żadne inne biuro, nie będzie w stanie zapewni Ci tylu profitów, ile nasze. Zajmujemy się skupem nieruchomości wszelkiego rodzaju, zarówno mieszkań, domów, jak i działek, a nawet samych tylko udziałów w nieruchomości. Nie obawiamy się trudnych transakcji, a do takich może należeć sprzedaż nieruchomości o złym stanie prawnym, czy technicznym. Gwarantujemy uczciwą cenę i szybką realizację. Chcesz wiedzieć więcej na temat tego, w jaki sposób działamy? W takim razie przeczytaj ten artykuł, a wszystkiego się dowiesz!

W jaki sposób rozpoczniemy naszą współpracę?

 

Pierwszą rzeczą, jaką musisz zrobić, by rozpocząć współpracę z naszym biurem, jest zgłoszenie się do nas za pośrednictwem formularza kontaktowego. W zasadzie, od tego momentu, nasze biuro nieruchomości Sosnowiec, będzie mogło zająć się całą resztą! Kiedy otrzymamy Twoje zgłoszenie, natychmiast przystąpimy do przygotowania dla Ciebie wyceny nieruchomości, którą zamierzasz zbyć. W trosce o Twój komfort i czas, odbywać się ona będzie w całości zdalnie, na podstawie informacji, których udzielisz nam w formularzu. Naszą odpowiedź, otrzymasz już w ciągu kilku godzin, byś jak najprędzej mógł zrozumieć, ile wartości niesie za sobą współpraca z naszą firmą!

Jeżeli nasza oferta będzie dla Ciebie satysfakcjonująca, to będziemy mogli natychmiast przejść do finalizowania transakcji. Zwykle, spotykamy się z naszymi Klientami w kancelarii notarialnej, już  ciągu kilku dni od nawiązania pierwszego kontaktu. Żeby fakt ten mógł się ziścić, będziesz musiał skompletować parę dokumentów, bez których sprzedaż nie mogłaby się odbyć. Nie martw się jednak, jeżeli czujesz, ze to zadanie mogłoby Cię przerosnąć, lub że po prostu nie masz na nie czasu – w takiej sytuacji, wystarczy, że udzielisz nam swojego upoważnienia, a my zajmiemy się formalnościami za Ciebie!

Warto w tym miejscu jeszcze zwrócić uwagę na fakt, że nasza wycena online jest w pełni darmowa i niezobowiązująca! Oznacza to, że nawet w sytuacji, w której ostatecznie nasze przedsiębiorstwo nie spełni Twoich oczekiwań, będziesz mógł bez żadnych konsekwencji porzucić dalsze rozmowy. Co więcej, jak sam możesz już zauważyć, wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a już uda Ci się zaoszczędzić nawet kilkaset złotych, które w innej sytuacji, musiałbyś zainwestować w wizytę rzeczoznawcy majątkowego. Napisz do nas – warto spróbować!

Dlaczego lepiej jest zgłosić się do nas, zamiast do pośrednika?

 

Poszukując idealnego miejsca, w którym mógłbyś spieniężyć swoją nieruchomość, z pewnością natrafiłeś na najrozmaitsze biura nieruchomości Sosnowiec, z których część stanowili właśnie pośrednicy nieruchomości. Mogłoby się wydawać, że jest to ciekawa alternatywa – niestety, prawda jest zupełnie inna, a wielu naszych Klientów miało już okazję przekonać się na własnej skórze, że pośrednik nieruchomości, to zazwyczaj strata czasu i pieniędzy. Właśnie z tego powodu zgłosili się do nas.

Pośrednik nieruchomości bowiem, nigdy nie będzie w stanie zagwarantować Ci tego, kiedy Twoja nieruchomość zostanie sprzedana, oraz czy w ogóle będzie to miało miejsce. W efekcie, możesz długimi miesiącami oczekiwać na finał transakcji, która tak naprawdę może nigdy nie nadejść. Co więcej, nie do przeoczenia jest ekstremalnie wysoka prowizja pośrednika nieruchomości, sięgająca nierzadko 5% całkowitej wartości nieruchomości! A po co czekać i przepłacać? Lepiej napisz do nas! My kupimy Twoje mieszkanie w ciągu kilku dni, nie pobierając za to żadnej prowizji!

Sprzedaż nieruchomości z problemami w Sosnowcu to dla nas nie problem!

 

Nasze biuro skupu nieruchomości zajmuje się skupem nieruchomości o różnorodnym charakterze, formie i zastosowaniu. Niezależnie od stanu technicznego w jakim znajduje się nieruchomości wraz z działką oraz stanie prawnym, interesują nas nieruchomości każdego rodzaju. Nasze biuro nieruchomości Sosnowiec ma duże doświadczenie w takich sprawach. Przy nieruchomościach o dużej powierzchni i o charakterze usługowym ciężko o znalezienie odpowiedniego kupca. Sprawa staje się jeszcze trudniejsza w przypadku nieruchomości z problemami takimi, jak na przykład nieruchomości zadłużone, zły stan techniczny części lub całości budynku oraz zły stan techniczny działki, na której umiejscowiony jest lokal.

Do problemów, utrudniających sprzedaż nieruchomości, a z którymi muszą borykać się właściciele, są także niejasne i zawiłe zapiski prawne. W wyniku wcześniejszego niedopilnowania spraw prawnych, oszustwa lub problematycznej sytuacji spadkowej, na nieruchomości mogą ciążyć niedogodne uregulowania prawne. Stan prawny takiego lokalu od razu zmniejsza zainteresowanie nim, jeszcze bardziej zawężając krąg potencjalnych kupców. Zadłużone nieruchomości również nie należą do ofert, które są chętnie kupowane. Zadłużenie wiąże się głównie z niejasną sytuacją finansowo-prawną lokalu, ale również dodatkowym kłopotem z samą transakcją, przepisaniem zadłużenia i jego późniejszego spłacenia. W skupie nieruchomości BNOnline skupujemy działki niezależnie od aktualnego stanu technicznego lub stanu prawnego lokalu. Pomagamy również w wycenie kłopotliwej nieruchomości z problemami tak, aby sprzedawca otrzymał sprawiedliwą ofertą skupu i szybką gotówkę od ręki.

Ty i wspólnicy – sprzedaż udziałów w nieruchomościach

 

Oferta naszego biura skupu nieruchomości w Warszawie zajmuje się nie tylko typowymi transakcjami kupna-sprzedaży różnego typu nieruchomości, ale również nieruchomości z problemami i skupu udziałów w nieruchomościach.

Oferta skupu udziałów jest wygodną opcją dla osób, będących jedynie częściowymi właścicielem danej nieruchomości. W przypadku, gdy chce ona szybko sprzedać swój udział, może zgłosić się do naszego biura i przedstawić swoją sytuację. Wówczas odpowiedni specjaliści z biura przeprowadzają analizę oraz wycenę, a później nasza oferta trafia do klienta. Nasza agencja nieruchomości Sosnowiec chętnie pomoże.

Jeśli jesteś pełnoprawnym lub tylko częściowym właścicielem nieruchomości typu pensjonat lub hotel i chcesz szybko pozbyć się problemu z nim związanego, zadzwoń do nas i umów konsultację lub wypełnij formularz kontaktowy, a my zadzwonimy.

Oferujemy szybki i bezproblemowy przebieg transakcji, błyskawiczną gotówkę od ręki, profesjonalną pomoc i satysfakcjonującą obsługę.

Skupujemy nieruchomości każdego typu jak i również nieruchomości z problemami i udziały w nieruchomościach.

Sprzedać, czy wynająć mieszkanie w Sosnowcu?

 

Kredyt hipoteczny to dla wielu osób zobowiązanie niemal na całe życie. Ostateczność, której próbują uniknąć. Biorąc pod uwagę, że przy zakupie mieszkania, trzeba również posiadać niemały wkład własny, to lepszym rozwiązaniem okazuje się wynajmowanie mieszkania. Dodatkowo opcja ta w pewnym sensie zwalnia najemcę od problemów związanych z modernizacją nieruchomości, czasami nawet lokatorzy nie muszą martwić się o zakup podstawowych sprzętów. Zdawałoby się, że wynajem, choć nieco ogranicza swobodę w zmianach w danym mieszkaniu, to jest dobrym rozwiązaniem. I zasadniczo tak jest, ale każdy najemca i każdy wynajmujący muszą pamiętać wzajemnie o swoich prawach, ale też obowiązkach. Zastanówmy się, jakie prawa ma najemca. Czy jego obowiązki mogą być uciążliwe w codziennym funkcjonowaniu? I jak właściwie zdefiniować osobę, która zamiast zainwestować we własne mieszkanie, woli wynajmować je od innych? O tym będzie dzisiejszy artykuł. Biuro nieruchomości Sosnowiec zaprasza.

Najlepszą definicję najemcy nieruchomości można wyłuskać z samej umowy najmu. Dokument ten jasno określa, kim jest najemca, jakie prawa ma najemca, a także, do jakich obowiązków jest zobligowany. Pomijając prawniczą definicję zawartą w umowie, najprościej rzecz ujmując, najemca to ktoś, kto mieszka w nienależącym do niego mieszkaniu w zamian za comiesięczną opłatę w postaci czynszu i spełnianiu obowiązków określonych w umowie zawartej z właścicielem nieruchomości. Najemca nie posiada prawa własności do lokalu, który zajmuje.

Jakie są zalety sprzedaży nieruchomości w naszym biurze?

 

Skup nieruchomości w biurze nieruchomości to przede wszystkim wygoda i bezpieczeństwo! Sprzedaż nietypowej nieruchomości mieszkalnej jaką jest kamienica, to bardzo często utrapienie, dla ich właścicieli. Wąskie grono potencjalnych kupców oraz ich ograniczenia finansowania transakcji, sprawiają, że łatwa i szybka sprzedaż kamienicy graniczy z cudem.

Nasze biuro nieruchomości w Warszawie zajmuje się skupem nieruchomości różnorodnych. Posiadamy duże możliwości inwestycyjne, dlatego przedstawiając naszą ofertę mamy również opcję płatności gotówką od ręki. To jedna z naszych największych zalet. Po przeanalizowaniu i przedstawieniu oferty kupna oraz po jej przyjęciu przez sprzedającego, jesteśmy w stanie zapłacić szybko i za gotówkę. Biuro nieruchomości Sosnowiec poleca się do usług.

Szybka płatność za transakcję kupna-sprzedaży to także cecha charakteryzująca owocną współpracę z biurem nieruchomości. Wiemy, że dla niektórych właścicieli posiadanie tego typu nieruchomości jest utrapieniem i chcą się go jak najszybciej pozbyć, dlatego dbamy, aby cały proces przebiegał błyskawicznie, bez zbędnych formalności i korzystnie dla klienta.

W ten sposób my zajmujemy się wszystkim, a Ty zyskujesz szybkie pieniądze za sprzedaż nieruchomości i nie przejmujesz się resztą. Gotówka może być przeznaczona przez Ciebie na dowolny cel – czy to zawodowy czy prywatny. Można nią zabezpieczyć przyszłość dzieci, spłacić zadłużenia, zainwestować we własne przedsiębiorstwo lub odłożyć na czarną godzinę. Skup nieruchomości za gotówkę od ręki to bardzo korzystna opcja, dla tych, którzy potrzebują nagłego zastrzyku pieniędzy na własne cele i potrzeby.

Działamy na terenie całego kraju – sprawdź nas!

 

Musisz mieć na uwadze fakt, że nasz skup nieruchomości Sosnowiec, aktywnie działa na terenie całego naszego kraju, za pośrednictwem swoich filii. Jeżeli zatem posiadasz nieruchomość w Krakowie, wówczas nasz skup nieruchomości Kraków pomoże Ci podczas transakcji. Jeśli zaś chciałbyś sprzedać mieszkanie nad morzem, to dobrym wyborem może być nasz skup nieruchomości Gdańsk. Chodzi Ci o jakąś inną miejscowość? Nie martw się – tam na pewno również działamy! Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy, a na pewno rozwiążemy Twój problem!

Szczęśliwa rodzina po etapie w którym szukam mieszkania

Łatwy i bezpieczny sposób sprzedaży mieszkania

Sprzedaj swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu i zbędnych spotkań. W ciągu 1 dnia.

  • Szybka wycena
  • Jedna wizyta w mieszkaniu
  • Bezpieczna sprzedaż