Sprzedaj mieszkanie

Aby otrzymać ofertę zakupu, wypełnij formularz z informacjami o Twoim mieszkaniu.

  • 1 krok
  • 2 krok
  • 3 krok

 

Jeżeli w niedalekiej przyszłości, planujesz sprzedać swoją nieruchomość, z całą pewnością wpadły Ci w oko rozmaite agencje nieruchomości Rzeszów, obiecujące Ci szybkie uporanie się z Twoim problemem. W tym artykule jednak, udowodnimy Ci, że to właśnie nasze biuro będzie stanowiło podmiot, który może najwięcej zdziałać w Twojej sprawie. Skupujemy wszystkie rodzaje nieruchomości, zarówno mieszkania, jak i domy, czy działki, nie obawiając się nawet samych tylko udziałów w nieruchomości. Nigdy nie wywieszamy białej flagi, nawet w starciu z nieruchomościami, których stan prawny czy techniczny, nie jest idealny. Za Twoje mieszkanie zaoferujemy Ci uczciwą cenę, a transakcję zrealizujemy w ciągu kilku dni. Nie wierzysz? Przeczytaj ten artykuł, a zrozumiesz, że dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

Jak przebiega współpraca z naszym biurem?

 

Nasze biuro nieruchomości Rzeszów, zawsze dba o Twój czas i komfort – z tego względu, pierwszą rzeczą, jaką zrobimy, gdy się z nami skontaktujesz, będzie przeprowadzenie wyceny online nieruchomości, którą chcesz zbyć. Wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy, stanowiący podstawę do przeprowadzenia wyceny, a my zajmiemy się resztą! Naszą odpowiedź, zawierającą także proponowaną wysokość zapłaty, otrzymasz już w ciągu kilku godzin, byśmy parę dni później, mogli spotkać się w kancelarii notarialnej, finalizując cały proces.

Jeżeli nasz oferta przypadnie Ci do gustu, wówczas zrobimy wszystko, by wywiązać się z danej Ci wcześniej obietnicy sprzedaży Twojej nieruchomości w ciągu kilku następnych dni. W tym celu, poinstruujemy Cię dokładnie co do dokumentów, jakie przyjdzie Ci skompletować, żeby sprzedaż mogła się odbyć. Nie przejmuj się jednak, jeżeli czujesz, że to zadanie Cię przerasta, lub po prostu nie masz czasu, by się za to zabrać. W takim przypadku, wystarczy, że udzielisz nam stosownego upoważnienia, a my załatwimy wszelkie formalności za Ciebie!

Co ważne, musisz mieć na uwadze fakt, że nasza wycena nieruchomości jest w pełni darmowa i niezobowiązująca! Oznacza to, że gdyby miało się okazać, że nasza oferta nie trafia w Twoje gusta, to będziesz mógł bez przeszkód przerwać dalsze rozmowy, nie ponosząc za to jakichkolwiek konsekwencji. Ponadto, otrzymując od nas rzeczony dokument, oszczędzasz nawet kilkaset złotych, które w innej sytuacji, musiałbyś poświęcić na usługi rzeczoznawcy majątkowego. Twoje dobro stawiamy zawsze na pierwszym miejscu – napisz do nas, a dołączysz do pokaźnego grona zadowolonych Klientów!

Dlaczego nie warto korzystać z usług pośrednika nieruchomości?

 

Szukając przedsiębiorstwa, które mogłoby pomóc Ci w Twoich bieżących problemach ze sprzedażą nieruchomości, na pewno natknąłeś się kilkukrotnie na możliwość skorzystania z usług pośrednika nieruchomości. Musisz jednak wiedzieć, że byłaby to błędna decyzja, która mogłaby Cię sporo kosztować. Wielu z naszych Klientów miało już okazję, by się o tym przekonać, zgłaszając się do naszego biura nieruchomości Rzeszów po tym, jak zawiodły ich dotychczasowe działania pośrednika. Dlaczego więc lepiej jest od razu zgłosić się do nas?

Przede wszystkim dlatego, że w odróżnieniu od pośrednika nieruchomości, my nie pobieramy żadnej prowizji za swoje usługi. Z kolei w jego przypadku, prowizja może wynieść nawet 5% całkowitej wartości nieruchomości! Co więcej, pośrednik nigdy nie będzie w stanie zapewnić Cię, kiedy Twoja nieruchomość zostanie sprzedana, oraz czy w ogóle to nastąpi. My natomiast, jako docelowy nabywca, możemy Ci zagwarantować realizację transakcji w ciągu kilku dni. Po co ryzykować i przepłacać? Napisz do nas, a opowiemy Ci o szczegółach!

Sprzedaż mieszkania z komornikiem w Rzeszowie jest możliwa

 

Temat jak spłacić komornika, przewija się na wielu stronach i forach internetowych. Eksperci podpowiadają, że najpierw należy podjąć współpracę z komornikiem, dowiedzieć się dokładnie, jak wysokie jest zadłużenie i wspólnie obrać jakąś drogę do rozwiązania problemu z egzekucją. My znamy jedną metodę na pozbycie się długu, która działa. Gdy nie masz gotówki, a komornik czeka na swoją należność w większości przypadków, nie pozostaje nic innego jak tylko sprzedać nieruchomość i zyskać pieniądze na spłatę zadłużenia. Ewentualnie – od razu sprzedać mieszkanie, nawet jeśli jeszcze jest zadłużone. Czy to brzmi nieco nierealistycznie? W końcu kto kupi mieszkanie z długami… Tak się składa, że biuro BNOnline kupuje nawet zadłużone obiekty. Trudno o lepszy sposób na szybką sprzedaż mieszkania i zyskanie pieniędzy. Skupujemy mieszkania nieatrakcyjne dla innych klientów, a cała procedura przygotowania do sprzedaży i podpisanie aktu notarialnego nie trwa dłużej niż kilka dni. Wyobraź sobie, że za niecały tydzień możesz stać się człowiekiem wolnym od długów… Jeśli to brzmi zachęcająco, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przez formularz internetowy.

Mieszkanie z długami – jak je sprzedać?

 

Załóżmy, że posiadasz tylko część gotówki na spłatę zadłużenia u komornika. Zatem czy częściowa spłata zadłużenia wstrzyma egzekucję komorniczą? W świetle prawa nie. Kodeks postępowania cywilnego jasno określa, że egzekucja może być wstrzymana, gdy dłużnik spłaci całość zadłużenia. Jednak istnieje wyjątek od tej reguły. Gdy wierzyciel odroczy termin zapłaty kolejnej części długu, wówczas można starać się o wstrzymanie egzekucji. Ważnym aspektem jest też to, że wstrzymanie nie oznacza umorzenia i trzeba mieć to na uwadze. Dopiero stuprocentowa spłata długi może oznaczać zupełne pozbycie się wyroku egzekucji. Dlatego rozwiązanie ze sprzedażą mieszkania i uzyskaniem gotówki jest całkiem dobre. W krótkim czasie dłużnik może zyskać pieniądze, za które spłaci zadłużenie. Może także sprzedaż nieruchomość z zadłużeniem. Wówczas za dług odpowiedzialny stanie się nowy właściciel. Jeśli trudno w tak wyjątkowej sytuacji znaleźć nabywcę, warto skontaktować się ze skupem nieruchomości. Skupujemy mieszkania, domy, kamienice, działki, hotele, pensjonaty, a nawet garaże. Biuro nieruchomości Rzeszów zaprasza do współpracy.

Sprzedaż mieszkania w Rzeszowie z biurem nieruchomości

 

Bez wątpienia kupno mieszkania to największa i najważniejsza inwestycja w życiu wielu rodzin. Spełnienie marzenia o własnym M jest możliwe do realizacji, ale wymaga podjęcia nie tylko decyzji, ale nierzadko wielu zobowiązań finansowych. Coraz popularniejszym rozwiązaniem jest kupno mieszkania na kredyt. Młodzi ludzie (ale nie tylko) decydują się na wzięcie kredytu hipotecznego i spłacanie go nawet przez kilkadziesiąt lat. To rozwiązanie jest korzystniejsze niż wynajem, podczas którego inwestowane w mieszkanie pieniądze tak naprawdę nie są żadną inwestycją, bo trafiają do kieszeni właściciela nieruchomości. Kupno mieszkania, własnego, z którym zasadniczo można robić wszystko to, co się zechce, jest bardzo kuszącą opcją. Kupujący zaczyna od podstaw, urządza lokum według własnego gustu i pod swoje indywidualne potrzeby. Nasza agencja nieruchomości Rzeszów  chętnie pomoże. O własnym mieszkaniu śmiało można mówić jako o inwestycji. Częstą obawą przed zakupem własnego mieszkania jest to, że ludzie nie chcą na stałe wiązać się z konkretnym miejscem, z jedną, określoną lokalizacją. To akurat nie jest powód, który powinien przysłaniać zalety kupna mieszkania. Dlaczego? Pamiętajmy, że mieszkanie zawsze można sprzedać (czasami po korzystniejszej cenie niż zostało zakupione) albo wynająć (wówczas wynajmujący, opłacając czynsz, poniekąd spłacają kredyt właściciela). A gdy ktoś zechce szybko sprzedać nabyte wcześniej mieszkanie, to też nic straconego. Istnieje możliwość skorzystania z oferty skupu nieruchomości za gotówkę. Skupujemy nawet zadłużone mieszkania, także kredyt nie stanowi przeszkody w realizacji transakcji.

Biuro nieruchomości Rzeszów – sprzedaj szybko zadłużone mieszkanie od ręki

 

O zadłużonym mieszkaniu można mówić z różnych powodów. Załóżmy, że lokatorzy nie wpłacają regularnie czynszu do spółdzielni mieszkaniowej albo nie dokonują bieżących opłat za prąd, gaz lub wodę. Zobowiązania z miesiąca na miesiąc wzrastają, a mieszkanie staje się zadłużone. Takie długi łatwiej zataić przed potencjalnymi nabywcami mieszkania, ponieważ nie są one odnotowane w księdze wieczystej, a przecież nie wszyscy myślą o tym, by wymagać zaświadczeń o braku jakichkolwiek zobowiązań finansowych. Innym rodzajem zadłużenia jest obciążenie mieszkania hipoteką. Zapis o tego rodzaju zadłużeniu widnieje w księdze wieczystej, a dokładnie – w czwartym dziale. Dlatego osoby zainteresowane zakupem mieszkania powinny (i właśnie tak często robią) sprawdzają księgę wieczystą, upewniając się, jaki jest status prawny nieruchomości, która ich interesuje. Wystarczy znać numer księgi wieczystej, by stosunkowo szybko sprawdzić wszelkie szczegóły. Mieszkanie z hipoteką nieco trudniej sprzedać, ale jest to możliwe. Można zrobić to szybko i za gotówkę, korzystając z oferty biura nieruchomości Rzeszów.

Lepiej wynajmować mieszkanie czy sprzedać?

 

Wynajem mieszkania pozwala na zdobycie pasywnego źródła dochodu. Comiesięczne zyski z opłat uiszczanych przez najemców zapewniają pewnego rodzaju stałe przypływy gotówki. Nie są to jednak pieniądze tak duże, aby móc jedynie z nich się utrzymywać. Czasami potrzebny jest zastrzyk większych pieniędzy. Wtedy lepiej szybko sprzedać nieruchomość, a zyskane pieniądze spożytkować na inne cele. Znalezienie klienta indywidualnego może być trudne. Prywatni nabywcy są bardzo wymagający. Stan techniczny i stan prawny mieszkania muszą być nienaganne, w innym razie transakcja będzie skomplikowana do zrealizowania. Mimo to warto starać się sprzedać nieruchomość, która nie przynosi satysfakcjonujących zysków miesięcznie, a czasami wymaga dokładania środków z domowego budżetu. W takiej sytuacji pomaga skup nieruchomości. Warszawa to miejsce, w którym z łatwością można znaleźć nasze biuro nieruchomości i zapoznać się z aktualną ofertą. Warto pamiętać, że sami nie wyszukujemy mieszkań, ale skupujemy te, których właściciele zgłoszą się do nas. Biuro nieruchomości Rzeszów poleca się do usług.

Często są to zgłoszenia po pomoc… Prowadząc skup mieszkań za gotówkę, faktycznie pomogliśmy niejednej rodzinie wyjść z kryzysu finansowego. Najemcy nigdy nie są na stałe, a już na pewno nie można liczyć na stałe pieniądze, jeśli w ofercie jest tylko najem krótkoterminowy. Sprzedaż mieszkania zwalnia z myślenia o tym, co dalej i z czego utrzymać nieruchomość, gdy przez dłuższy czas nikt w niej nie mieszka. Oprócz mieszkań, skupujemy również działki, domy, kamienice, a nawet hotele. Choć prowadzimy działalność na terenie Warszawy, interesują nas nieruchomości z wielu różnych lokalizacji – nie ograniczamy się polem zasięgu działania.

Kompleksowa obsługa na terenie całej Polski – sprawdź sam!

 

Musisz mieć na uwadze fakt, że nasz skup nieruchomości Rzeszów, aktywnie działa na terenie całego naszego kraju, za pośrednictwem swoich filii. Jeżeli zatem posiadasz nieruchomość w Krakowie, wówczas nasz skup nieruchomości Kraków pomoże Ci podczas transakcji. Jeśli zaś chciałbyś sprzedać mieszkanie nad morzem, to dobrym wyborem może być nasz skup nieruchomości Gdańsk. Chodzi Ci o jakąś inną miejscowość? Nie martw się – tam na pewno również działamy! Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy, a na pewno rozwiążemy Twój problem!

Szczęśliwa rodzina po etapie w którym szukam mieszkania

Łatwy i bezpieczny sposób sprzedaży mieszkania

Sprzedaj swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu i zbędnych spotkań. W ciągu 1 dnia.

  • Szybka wycena
  • Jedna wizyta w mieszkaniu
  • Bezpieczna sprzedaż