Sprzedaj mieszkanie

Aby otrzymać ofertę zakupu, wypełnij formularz z informacjami o Twoim mieszkaniu.

  • 1 krok
  • 2 krok
  • 3 krok

 

Szukając idealnego miejsca, w którym szybko, bezpiecznie i zyskownie sprzedasz swoje mieszkanie, z całą pewnością natknąłeś się na liczne agencje nieruchomości Ruda Śląska, które obiecywały Ci zająć się Twoim problemem. W tym artykule jednak, udowodnimy Ci, że to właśnie nasze biuro stanowi najlepsze rozwiązanie Twojego problemu. Nasz skup mieszkań, interesuje się zakupem każdego rodzaju nieruchomości – chodzi nam nie tylko o mieszkania, ale również domy, grunty, czy udziały w nieruchomości. Nie musisz się też przejmować ich stanem technicznym, czy prawnym – nie ma dla nas zadań, którym byśmy nie podołali. Gwarantujemy szybką realizację transakcji i uczciwą zapłatę. Chcesz wiedzieć, dlaczego to właśnie nas powinieneś wybrać? Przeczytaj ten artykuł, a wszystkiego się dowiesz! 

Wycena nieruchomości online – klucz do sprawnej sprzedaży mieszkania

 

Powodów, dla którego nasze biuro nieruchomości Ruda Śląska, jest w stanie działać tak szybko i skutecznie, zapewne jest kilka. Niemniej, według nas, to właśnie przeprowadzana przez nas wycena nieruchomości, zasługuje w tym miejscu na największą uwagę. W trosce o Twój czas i komfort, odbywa się ona w całości zdalnie, bazując wyłącznie na informacjach, które otrzymamy od Ciebie za pośrednictwem formularza kontaktowego. Naszą ofertę, będziemy w stanie przedstawić Ci już kilka godzin później, byś jak najprędzej mógł dojrzeć profity, płynące z nadchodzącej nam współpracy.

Jeżeli zaakceptujesz naszą ofertę, to już w ciągu paru najbliższych dni, będziemy mogli spotkać się w kancelarii notarialnej, finalizując cały proces. Żeby mieć pewność, że wszystko przebiegnie sprawnie, a Twoje poczucie bezpieczeństwa pozostanie niezachwiane, udzielimy Ci obszernych instrukcji, dotyczących dokumentacji, jaką należy skompletować, by sprzedaż mogła się odbyć. Nie obawiaj się jednak, jeżeli czujesz, że nie jesteś w stanie się za to zabrać, lub po prostu nie masz na to zadanie czasu – wystarczy, że udzielisz nam swojego pozwolenia, a my załatwimy wszelkie formalności za Ciebie!

Co więcej, warto zaznaczyć, że nasza wycena jest całkowicie darmowa i niezobowiązująca! Oznacza to, że już na samym wstępie, uda Ci się zaoszczędzić nawet kilkaset złotych, które w innej sytuacji, musiałbyś przeznaczyć na usługi rzeczoznawcy majątkowego. Co więcej, jeżeli miałoby się okazać, że nasz skup jednak nie spełnia Twoich wymagań, to możesz bez jakichkolwiek konsekwencji przerwać dalsze rozmowy. Twoje dobro jest naszym priorytetem – skontaktuj się z nami i przekonaj się sam!

Czy skorzystanie z usług pośrednika nieruchomości jest opłacalne?

 

Przeglądając rozmaite biura nieruchomości Ruda Śląska, z pewnością wielokrotnie napotykałeś oferty pośredników nieruchomości, którzy obiecywali Ci szereg rzeczy, tak naprawdę rzucając słowa na wiatr. Prawda jest niestety taka, że pośrednik nieruchomości nie jest w stanie realnie obiecać Ci niczego, a konsekwencją takiego aliansu, może być monumentalna w swojej wielkości strata czasu i pieniędzy. Przekonało się o tym już wielu naszych Klientów, po nieudanej współpracy z pośrednikiem, natychmiast zgłaszając się do nas. Co dokładnie może pójść nie tak?

Przede wszystkim, wysoka prowizja pośrednika nieruchomości, to jedna z jego największych wad. W przypadku wielu biur, sięga ona nawet 5% całkowitej wartości nieruchomości, co dla niektórych mieszkań może oznaczać stratę nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych! Ponadto, działania pośrednika mogą być na tyle nieefektywne i oparte na szukaniu szczęścia, że w efekcie będziesz długimi miesiącami czekać na realizację transakcji, która tak naprawdę może nigdy nie nadejść.

Z tego względu, lepiej od razu zgłosić się do nas. Możemy Ci obiecać, że kupimy Twoje mieszkanie już w ciągu kilku dni od pierwszego kontaktu, oferując Ci za nie uczciwą cenę, znajdującą oparcie w rynkowych realiach. Za swoje usługi nie pobieramy żadnej prowizji! Napisz do nas, a przekonasz się, że szybka i zyskowna sprzedaż nieruchomości, naprawdę jest możliwa!

Sprzedaż mieszkania bez podziału majątku 

 

Proces rozwodowy potrafi trwać miesiącami. Gdyby sąd na tym etapie zajmował się również kwestiami związanymi z podziałem majątku, sprawa byłaby jeszcze bardziej czasochłonna. Nie ma się co oszukiwać, że w sytuacji, gdy dwie strony są zdecydowane na rozwód, nie chcą przedłużać tego w czasie. Jednak pojawiają się pewne przeszkody i zagadnienia, jak na przykład sprzedaż mieszkania po rozwodzie bez podziału majątku. Czy jest możliwa? I jak wygląda taki rozwód bez podziału majątku? W potocznym myśleniu o rozwodzie uważa się, że podział majątku to konieczność. Jak się okazuje, nie trzeba tego robić i wiele par tak właśnie postępuje – nie decyduje się na podział majątku. Co ważne, gdy jednak komuś zależy na podziale majątku, nie musi czekać na rozwód, by móc tego dokonać. Nasze biuro nieruchomości Ruda Śląska chętnie pomoże.

Czy można sprzedać mieszkanie po rozwodzie?

 

W wielu sytuacjach sprzedaż mieszkania po rozwodzie bez podziału majątku jest najlepszym rozwiązaniem. Należące do wspólnego majątku mieszkanie bywa problematyczne, szczególnie gdy dodatkowo jest obciążone hipoteką, a żadna ze stron tak naprawdę nie chce w nim mieszkać. W zakres możliwości wchodzi jeszcze wynajem danego mieszkania, ale to coś, co byłych małżonków zobowiązuje do utrzymywania kontaktu i prowadzenia wspólnych „interesów”. Nie wszyscy sobie tego życzą i jest to jak najbardziej zrozumiałe. Wówczas sprzedaż mieszkania po rozwodzie bez podziału majątku to dobre wyjście. Obie strony mają szansę na zwrot gotówki i żadna nie musi spłacać tej drugiej. Jak wiadomo, w takim przypadku najczęściej liczy się czas. A trzeba przyznać, że szukanie nowego nabywcy mieszkania bywa czasochłonne. 

Agencja nieruchomości Ruda Śląska ma duże doświadczenie w takich sprawach

 

Umieszczanie ogłoszeń, umawianie się z potencjalnymi klientami na oglądanie lokum – to wymaga cierpliwości, a nie jest powiedziane, że przyniesie pożądany efekt. Pomimo małej liczby mieszkań z rynku wtórnego, klienci indywidualni są bardzo wymagający. Gdy dodatkowo dowiadują się, że mieszkanie ma jakieś wady techniczne albo jest obciążone hipoteką, często rezygnują. Małżonków po rozwodzie nierzadko nie stać na długie zwlekanie ze sprzedażą. Nie stać i finansowo, i emocjonalnie. Tutaj z pomocą przychodzi skup mieszkań za gotówkę. Rozwiązanie, które można zastosować w zaledwie kilka dni. Skupujemy mieszkania w różnym stanie. Od tych do generalnego remontu, po zadłużone czy z lokatorami. To, co nas wyróżnia, to tempo działania. Dzięki skorzystaniu z naszej oferty można zapomnieć o szukaniu indywidualnych klientów lub czekaniu aż zgromadzą wystarczające środki na dokonanie zakupu.

Szybki sposób na sprzedaż mieszkania w trakcie wpisu do księgi wieczystej

 

Niestety ci, którzy doświadczyli oczekiwania najpierw na dopełnienie formalności związanych z księgą wieczystą, a później na znalezienie osoby, która odkupi ich nieruchomość wiedzą, że nie jest to przyjemny czas. Ciągły stres i niejednokrotnie konieczność finansowych inwestycji w opłaty związane z mieszkaniem potrafią odebrać motywację do działania. Marzą o tym, by sprzedać mieszkanie, podpisać akt notarialny i prawdę mówiąc – zapomnieć o tym, ciesząc się gotówką. Dla tych, którzy tylko tego właśnie chcą powstała oferta skupu nieruchomości. Dzięki skorzystaniu z usług skupu można naprawdę szybko sprzedać nieruchomość. Nawet jeśli chodzi o sprzedaż mieszkania w trakcie wpisu do księgi wieczystej. Jako szybki skup mieszkań skupujemy mieszkania, które nie cieszą się dobrą lokalizacją, mają zły stan techniczny, wymagają remontu, są zadłużone albo mieszkają w nich lokatorzy, którzy nie chcą się wyprowadzić. Dla nas takie aspekty nie stanowią przeszkody, ponieważ interesują nas nieruchomości o każdym statusie. Dzięki nam wielu właścicieli mogło odetchnąć z ulgą i otrzymać gotówkę do ręki. Co ważne – nie pobieramy opłat za wycenę nieruchomości. Skontaktuj się z nami telefonicznie i umów na spotkanie albo wypełnij formularz internetowy. 

Biuro nieruchomości Ruda Śląska chętnie pomoże

 

Odpowiemy w ciągu 24 godzin. Po ustaleniu szczegółów i podpisaniu wstępnej rozmowy wspólnie ustalimy termin wizyty u notariusza. Po dopełnieniu formalności, akt notarialny zostanie podpisany, a my wypłacimy należne pieniądze. Najczęściej jeszcze tego samego dnia. Sprzedaż mieszkania szybko i za gotówkę zasadniczo jest możliwa tylko dzięki skupom nieruchomości takim, jak nasz. Pomagamy w zgromadzeniu potrzebnych dokumentów, zapewniamy opiekę prawną, przeprowadzamy przez proces sprzedaży. Działamy błyskawicznie, transakcja zazwyczaj nie trwa dłużej niż kilka dni. Kontakt z nami nic nie kosztuje, a jesteśmy w stanie również doradzić, kiedy ktoś do końca nie wie, co powinien zrobić ze swoją nieruchomością. Porady, jak i sama ewentualna wycena, są darmowe. Sprzedaż mieszkania w trakcie wpisu do księgi wieczystej zdaje się być czymś nie do zrobienia? Nasze biuro nieruchomości Ruda Śląska poleca się do usług. W naszym słowniku nie ma słów „nie da się”. Skupujemy mieszkania tak różne, że na pewno i tobie pomożemy w ekspresowej sprzedaży. Prowadzenie skupu mieszkań to dla nas coś więcej niż dokonywanie korzystnych dla obu stron transakcji. Jesteśmy po to, aby pomagać klientom w ich zmaganiach z nieruchomościami. Robimy to, na czym znamy się najlepiej. Zachęcamy do kontaktu internetowego – formularz jest dostępny przez całą dobę, a my błyskawicznie reagujemy na każde nowe zgłoszenie.

Sprzedaż mieszkania z komornikiem? To możliwe

 

„Odwiedziny” komornika w domu to ostateczność, której boją się wszyscy dłużnicy. Jeśli dojdzie do takiej sytuacji to znak, że inne metody przestały być skuteczne lub po prostu nie sprawdziły się w tej sytuacji i komornik musiał zacząć działać. Niemniej jednak może on pojawić się dopiero wtedy, gdy zapadnie taki wyrok i będzie prawomocny. Na szczęście istnieje coś takiego, jak dobrowolna spłata zadłużenia u komornika. Jak to zrobić? Jak spłacić komornika i czy częściowa spłata zadłużenia wstrzyma egzekucję komorniczą? Oto pytania, na które odpowiadamy w tym artykule. Poza tym podpowiadamy, co zrobić, by szybko pozbyć się długu zaciągniętego na kupno nieruchomości. Najważniejsza jest świadomość wszystkich dostępnych opcji wyjścia z trudnej sytuacji, jaką jest wyrok egzekucyjny. Agencja nieruchomości BNO ma duże doświadczenie w takich sprawach.

Jak się okazuje, nie wszyscy wiedzą o możliwości, jaką jest dobrowolna spłata długu u komornika. Czym ona jest, na czym polega? Można powiedzieć, że jest to pewien rodzaj ugody zawierany pomiędzy dłużnikiem a komornikiem, a właściwie to między dłużnikiem a wierzycielem. To wierzyciel może złożyć wniosek, który będzie mógł skutkować umorzeniem postępowania egzekucyjnego. Dobrowolna spłata zadłużenia u komornika – jak to zrobić? Zdecydowanie jak najszybciej, ponieważ przymusowa spłata tylko podwyższa koszty całego postępowania. Wiadomo, że już samo słowo „egzekucja” niesie negatywne konotacje i nie ma się co dziwić, że większość dłużników, o ile ma taką możliwość, decyduje się na spłatę dobrowolną.

Kompleksowa obsługa na terenie całego kraju!

 

Musisz mieć na uwadze fakt, że nasz skup nieruchomości Ruda Śląska, aktywnie działa na terenie całego naszego kraju, za pośrednictwem swoich filii. Jeżeli zatem posiadasz nieruchomość w Krakowie, wówczas nasz skup nieruchomości Kraków pomoże Ci podczas transakcji. Jeśli zaś chciałbyś sprzedać mieszkanie nad morzem, to dobrym wyborem może być nasz skup nieruchomości Gdańsk. Chodzi Ci o jakąś inną miejscowość? Nie martw się – tam na pewno również działamy! Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy, a na pewno rozwiążemy Twój problem!

Szczęśliwa rodzina po etapie w którym szukam mieszkania

Łatwy i bezpieczny sposób sprzedaży mieszkania

Sprzedaj swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu i zbędnych spotkań. W ciągu 1 dnia.

  • Szybka wycena
  • Jedna wizyta w mieszkaniu
  • Bezpieczna sprzedaż