Sprzedaj mieszkanie

Aby otrzymać ofertę zakupu, wypełnij formularz z informacjami o Twoim mieszkaniu.

 • 1 krok
 • 2 krok
 • 3 krok

 

BNOnline to firma z wieloletnim doświadczeniem, która stawia przede wszystkim na jakość świadczonych usługo raz rzetelną pomoc w zakresie sprzedaży nawet najbardziej problematycznej nieruchomości. Nasza firma działa z uwzględnieniem kapitału własnego, dzięki czemu należne środki dla sprzedających wypłacane są praktycznie od ręki. Z nami szybko podpiszesz umowę kupna-sprzedaży mieszkania lub domu i samodzielnie wybierzesz kancelarię notarialną, w której dopełnimy formalności.

Biuro nieruchomości Radom, które prowadzimy, zrzesza w sobie grupę wykwalifikowanych osób pracujących już od wielu lat w tej branży. Dzięki temu zarówno wycena, jak i cały proces odkupu mieszkania, czy domu trwa maksymalnie kilka dni. Co ciekawe, nasza propozycja współpracy jest niezobowiązująca, a więc nawet jeśli nie zdecydujesz się na ofertę — nie zapłacisz ani złotówki.

Czym wyróżnia się biuro nieruchomości w Radomiu?

 

Chcesz wiedzieć, co wyróżnia naszą firmę spośród innych agencji nieruchomości w Radomiu? Podstawowym czynnikiem, który zachęca konsumentów do skorzystania z naszych usług, jest fakt, iż działamy praktycznie w 100% online. Z nami spotkasz się tylko raz, podczas podpisania umowy notarialnej w wybranym przez Ciebie biurze. Kolejnymi atutami naszego przedsiębiorstwa są takie czynniki, jak:

 • elastyczność podczas umawiania terminu spotkań;
 • szybkość działania (wycena nawet w 24 godziny);
 • brak ukrytych kosztów;
 • kompleksowa pomoc w kompletowaniu dokumentów sprzedażowych;
 • natychmiastowa wypłata środków po podpisaniu umowy – w gotówce lub przelewem natychmiastowym na konto bankowe.

Jak widać, jest wiele czynników, o których warto wiedzieć przed nawiązaniem współpracy z naszym biurem nieruchomości online. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży możemy zagwarantować indywidualne podejście do każdej sprawy bez jakiegokolwiek ryzyka.

W jakich sytuacjach warto sprzedać mieszkanie w biurze nieruchomości — Radom?

 

Podpowiadamy, w jakich sytuacjach warto skorzystać z usług naszego przedsiębiorstwa. Chętnie współpracujemy z osobami, które:

 • odziedziczyły zadłużone nieruchomości;
 • posiadają lokale mieszkalne z lokatorami lub w złym stanie technicznym;
 • potrzebują dodatkowych środków na nową inwestycję;
 • mają problem z samodzielnym znalezieniem potencjalnego nabywcy mieszkania lub domu.

To tylko kilka sytuacji, w jakich warto skorzystać z usług BNOnline na terenie Radomia. Działając kompleksowo, jesteśmy w stanie zawsze skutecznie ocenić wartość sprzedawanej nieruchomości oraz zaproponować sprzedającemu ofertę odkupu, która będzie atrakcyjna dla obu stron transakcji.

Transakcja z biurem nieruchomości Radom. Krok po kroku

 

Zastanawiasz się, jak wygląda transakcja zawierana z naszym biurem nieruchomości online? To proste. Wystarczy, że przebrniesz przez kilka kroków:

 • Uzupełnienie formularza kontaktowego w celu wyceny nieruchomości.
 • Analiza wartości sprzedawanej nieruchomości.
 • Akceptacja oferty.
 • Wybór kancelarii notarialnej.
 • Podpisanie umowy.

Widzisz? To prostsze, niż może się wydawać. Skontaktuj się z nami i pozbądź się problemu z założonym mieszkaniem, lokatorami lub brakiem porozumienia ze współwłaścicielem. Brzmi świetnie, prawda? Tylko u nas możesz skutecznie pozbyć się nawet samych udziałów w nieruchomości bez wiedzy współwłaścicieli.

Na terenie jakich miast działa BNOnline?

 

Działamy na terenie wielu miast w Polsce, świadcząc kompleksowe usługi związane z wyceną oraz odkupem mieszkań, domów i innych nieruchomości. Masz zadłużone mieszkanie w Radomiu, Krakowie, a może w Bydgoszczy? Oto nasze filie:

Jeśli potrzebujesz pomocy w pozbyciu się niechcianej nieruchomości nawet w ciągu kilku dni, to doskonale trafiłeś(aś)! Tylko u nas otrzymasz rzetelną ocenę wartości mieszkania lub domu w 24 godziny oraz podpiszesz umowę kupna-sprzedaży w wybranym przez Ciebie biurze notarialnym. Przekonaj się, że pozbycie się nieruchomości wcale nie musi być problematyczne i generować dodatkowych kosztów!

Co jest ważne w przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży?

 

Warto zauważyć, że aby dobrze była przygotowana nieruchomość do sprzedaży, przede wszystkim musimy przeanalizować całą dostępną dokumentację. Niejednokrotnie okazuje się, że biuro nieruchomości Radom BNO nie może zrealizować transakcji, ponieważ brakuje jakichś dokumentów. Tu do gry oczywiście mogą wkroczyć nasi wykwalifikowani specjaliści, którzy doskonale wiedzą, do jakich urzędów należy się zgłosić, aby uzyskać odpowiednie dokumenty. Kluczowe oczywiście jest także sprawdzenie stanu technicznego domu albo mieszkania. Trudno sobie wyobrazić sprzedaż lokalu, gdzie nie działa instalacja albo elewacja jest w fatalnym stanie. Z drugiej strony okazuje się że wielu nabywców właśnie liczy na zakup właśnie takich nie nieruchomości, które nadają się tylko do remontu. Przyczyna jest oczywista – na wszystkim można zrobić. Nasza agencja nieruchomości w Radomiu, ma duże doświadczenie takich sprawach.

Skąd popularność biur nieruchomości?

 

Dużo oczywiście mówi się o popularności różnych firm działających w pośrednictwie nieruchomości, ale skąd bierze się popularność tych najlepszych. Przykładem jest nasza oferta, a jesteśmy cenieni przede wszystkim przez klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców takich jak deweloperzy za błyskawiczne działanie. Poza tym realizujemy skup domów nadających się tylko do remontu, ale nie tylko. Może też chodzić o lokale, gdzie występują braki w dokumentacji, co jest rzeczywiście bardzo częstym problemem konsumentów. Niejednokrotnie, gdy zaczynamy analizować dokumentację jakiejś nieruchomości, to okazuje się, że brakuje, chociażby aktu własności albo informacji o zaciągnięciu kredytu hipotecznego. Zawsze pomagamy odzyskać te dokumenty, bo wiemy, do jakich urzędów się zgłosić.

Szybka sprzedaż domu lub mieszkania bez prowizji do agencji nieruchomości Radom, czy to możliwe? Wielu klientów, którzy z nami się kontaktują, jest także szczerze zdziwionych, gdy słyszą szczegóły naszej oferty. Otóż realizujemy skup domówskup mieszkań do remontu oraz z brakami w dokumentacji bez prowizji. Skupujemy lokale mieszkalne za gotówkę, a przelew na Państwa konto jest realizowany od ręki. Poza tym naszą działalność prowadzimy na terenie całego kraju. Nie ma więc znaczenia, w jakim regionie albo mieście znajduje się Państwa dom. Zawsze się nim zajmiemy. Napisz do naszego biura nieruchomości Radom, aby otrzymać wycenę.

Potrzebujesz sprzedać nieruchomość w Radomiu, ale nie ma Cię na miejscu?

 

Nasze biura nieruchomości w Radomiu współpracują także z pełnomocnikiem. Jeśli nie możesz samodzielnie sprzedać mieszkania, to po prostu wyznacz pełnomocnika, aby to on mógł podpisać dokumenty sprzedaży za Cibie. Pełnomocnictwo bez wątpienia jest wiążącym dokumentem prawnym, którego nie można sobie zerwać tak po prostu. Sprzedaż mieszkania na odległość będzie wymagała pełnomocnictwa w formie aktu notarialnego. Poza tym, jeżeli przebywamy obecnie poza krajem, a pełnomocnictwa potrzebujemy ”na już”, to możemy to zrobić u notariusza w kraju, w którym obecnie mieszkamy, jednocześnie pamiętając o tym, żeby znalazła się tam także klauzula apostille. To mała formalność, ale o dużym znaczeniu. Dzięki temu bez przeszkód będziemy mogli posłużyć się takim pełnomocnictwem w Polsce a osoba, która będzie działała w naszym imieniu, będzie mogła dokonać za jego pośrednictwem wiążących czynności prawnych. Nie istnieje jeden, z góry określony wzór dokumentu pełnomocnictwa. Ważne jednak, żeby znalazły się w nim wszelkie istotne dla nas treści. Jeżeli tak się nie stanie, możemy później bardzo zdziwić się, jeżeli pełnomocnik sprzeda nasze mieszkanie po cenie dużo niższej niż ta, którą pierwotnie zakładaliśmy. W pełnomocnictwie w formie pisemnej na pewno powinny znaleźć się takie dane jak:

 •       dane osobowe mocodawcy oraz pełnomocnika (imię, nazwisko, PESEL,   dokładny adres oraz numer dokumentu tożsamości),
 •       szczegółowy opis czynności i zakres pełnomocnictwa,
 •       data oraz miejsce sporządzenia dokumentu.

Szczególnie wiążące są informacje dotyczące zakresu pełnomocnictwa. Możemy np. w nich ustalić, jak bardzo możliwa jest negocjacja ceny nieruchomości i koniec końców, za ile w naszym imieniu może sprzedać ją pełnomocnik. Tym samym możemy ustalić w jakiej formie, chcemy otrzymać pieniądze (przelew bankowy, czy gotówka od ręki – w tym przypadku do ręki pełnomocnika). Bardzo ważnym aspektem, na który powinniśmy zwrócić uwagę, jest także zapis, w którym nasz pełnomocnik będzie mógł nas reprezentować przed wszystkimi instytucjami, urzędami i osobami, które są niezbędne do prawidłowego przeprowadzenia transakcji. W końcu sprzedaż mieszkania to nie tylko podpisanie samego aktu notarialnego. Napisz do naszego biura nieruchomości Radom, aby otrzymać wycenę online. Resztą zajmie się pełnomocnik.

Sprzedaż mieszkania na rynku pierwotnym, a wtórnym. Co łatwiejsze?

 

Każdy, kogo choć raz w życiu dosięgnął dylemat sprzedaży mieszkania, musiał zapewne rozważyć: rynek pierwotny a wtórny. Tylko nielicznym szczęśliwcom udaje się sprzedać mieszkanie np. komuś z najbliższej rodziny czy znajomym. W innym wypadku trzeba się liczyć z zasadami rynku pierwotnego czy wtórnego. Nie jednak taki rynek nieruchomości straszny, jakim go malują. Agencja nieruchomości Radom interesuje się nieruchomościami z obu rynków. Chcąc sprzedać daną nieruchomość do wyboru mamy dwie ścieżki: rynek pierwotny lub rynek wtórny. To, którą będziemy kroczyć, zależy właściwie od tego, czy mamy do czynienia z mieszkaniem nowym, czy raczej takim, które było już użytkowane. Nowe mieszkaniarynku pierwotnego jest raczej łatwiej sprzedać niż mieszkaniarynku wtórnego. Poza tym taki lokal jest też później łatwiej wynająć czy ponownie sprzedać

Nowe mieszkania, choć na początku wydają się być droższe, to jednak ta inwestycja rozkłada się proporcjonalnie na lata. Lepszy stan techniczny budynku to przecież niższy czynsz. To także efektowniejsze wykończenie, lepsza lokalizacja, gdyż zwykle ulokowane jest w atrakcyjnej dzielnicy. Z kolei mieszkanierynku wtórnego często możemy kupić w bardzo atrakcyjnej cenie i to bez wzięcia kredytu. Zdarza się, że sam budynek ma także dosyć dobrą lokalizację. Nabywając taką nieruchomość, możemy praktycznie od razu (o ile pozwala na to stan techniczny) wprowadzić się. Nasze biuro nieruchomości Radom pozostaje do dyspozycji.

Rynek wtórny — z czym się trzeba mierzyć, próbując sprzedać w ten sposób mieszkanie?

 

Jeżeli mieszkanie, które chcemy sprzedać, raczej nie może poszczycić się najlepszym stanem technicznym lub jest ulokowane w niezbyt zachęcającym rejonie, to musimy liczyć się z tym, że nowy nabywca nie wyrośnie jak grzyb po deszczu. Możliwe, że będziemy musieli uzbroić się w cierpliwość i przygotować na długi czas oczekiwania, jeśli zdecydujemy zabrać się za to sami. Bywa i tak, że zanim transakcja ostatecznie dojdzie do skutku, trzeba będzie jeszcze zainwestować w to mieszkanie, by stało się bardziej atrakcyjne wizualnie. Im dłuższy zastój tym z kolei coraz bardziej rosnące oczekiwania, większa presja i niepokój. Jeśli się złamiemy, to niestety może to skończyć się tym, że cena nieruchomości poszybuje mocno w dół, dosięgając granicy opłacalności. A przecież nie o to nam chodziło. Nasze biuro nieruchomości Radom jest doświadczone w takich transakcjach i może szybko odkupić mieszkanie od właściciela. Napisz do nas, aby otrzymać ofertę kupna.

Szczęśliwa rodzina po etapie w którym szukam mieszkania

Łatwy i bezpieczny sposób sprzedaży mieszkania

Sprzedaj swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu i zbędnych spotkań. W ciągu 1 dnia.

 • Szybka wycena
 • Jedna wizyta w mieszkaniu
 • Bezpieczna sprzedaż