Sprzedaj mieszkanie

Aby otrzymać ofertę zakupu, wypełnij formularz z informacjami o Twoim mieszkaniu.

 • 1 krok
 • 2 krok
 • 3 krok

Masz problemy natury finansowej? A może zmarła bliska Ci osoba, pozostawiając po sobie majątek wraz ze sporymi długami? Nie wiesz, jak wyjść z takiej sytuacji? Jest jedno proste rozwiązanie, a mianowicie – nasz skup nieruchomości Opole. Tylko u nas otrzymasz profesjonalne doradztwo i pomoc w zakresie szybkiej sprzedaży nawet najbardziej problematycznej nieruchomości.

Skup nieruchomości Opole

 

Jako skup nieruchomości Opole świadczymy kompleksowe usługi w zakresie oceny wartości rynkowej nieruchomości, ich odkupu oraz pomocy w zakresie kompletowania dokumentacji pozwalającej na jej sprzedaż. Co ciekawe, BNOnline zatrudnia tylko wykwalifikowanych pracowników posiadających doświadczenie w branży nieruchomości. Przekłada się to nie tylko na jakość świadczonych obecnie usług, ale także szybkie załatwienie każdej sprawy.

Wybierz nasz skup nieruchomości na terenie Opola jeśli posiadasz mieszkanie odziedziczone w spadku po zmarłym lub po prostu nie jesteś w stanie spłacać aktualnego zadłużenia wobec banku, które ciąży na nieruchomości. Próbujesz na własną rękę sprzedać nieruchomość, ale trwa to zbyt długo? Boisz się kosztów urzędowych związanych z dopełnieniem formalności sprzedażowych? Skontaktuj się z nami, a zapomnisz o wszystkich swoich dotychczasowych problemach!

BNOnline  – skup nieruchomości Opole – co to za firma?

 

W branży nieruchomości jako BNOnline działamy już od wielu lat, pomagając wielu osobom w trudnych sytuacjach życiowych. Wiemy, jak ważne jest szybkie załatwienie sprawy związanej ze sprzedażą mieszkania i pozyskanie dodatkowych środków nawet w gotówce. Z tego względu zobowiązujemy się do natychmiastowej wypłaty należnych pieniędzy w gotówce lub przelewem natychmiastowym na rachunek bankowy sprzedającego, ale tylko po podpisaniu umowy notarialnej.

Nasza firma zajmuje się głównie takimi aspektami, jak:

 1. Wycena.
 2. Pomoc w kompletowaniu dokumentacji sprzedażowej.
 3. Skup mieszkań w Opolu i nie tylko.

Warto wiedzieć, że nie działamy tak, jak pośrednicy nieruchomości, którzy pobierają często wysokie prowizje za doprowadzenie transakcji sprzedaży do skutku. Z nami nie musisz szukać już potencjalnego nabywcy, gdyż to BNOnline odkupuje Twoją nieruchomość z własnego kapitału. Podczas współpracy bierzemy pod uwagę wszelkie mieszkania i domy zarówno te w dobrym stanie technicznym, jak i takie nadające się do generalnego remontu.

W kwestii kompletacji dokumentów oraz samej sprzedaży nieruchomości warto sprawdzić artykuł na naszym blogu: Dokumenty wymagane przy sprzedaży nieruchomości. Znajdziesz tam wszystkie informacje o dokumentach, których wymagamy w skupie oraz tego ile kosztuje ich wydanie w poszczególnych urzędach.

Skup mieszkań w Opolu – kto może skorzystać z usług skupu?

 

Z naszych usług warto skorzystać przede wszystkim w trudnej sytuacji finansowej. Dla osób posiadających własne mieszkanie, dom lub same udziały w nieruchomości często jesteśmy ostatnią deską ratunku. Samodzielnie poszukiwanie potencjalnego nabywcy może okazać się szczególnie trudne wtedy, kiedy na nieruchomości ciążą np. długi lub prawo do użytkowania wieczystego. Jako skup mieszkań Opole swoje usługi oferujemy każdemu, kto:

 • chce szybko otrzymać zapłatę za sprzedaną nieruchomość;
 • potrzebuje wyceny nieruchomości;
 • odziedziczył mieszkanie z długami lub lokatorami;
 • chce zdobyć dodatkowe środki i przeznaczyć je na nową inwestycję.

Ze swojej strony możemy zagwarantować przede wszystkim szybką wypłatę gotówki oraz pomoc w kompletowaniu dokumentów wymaganych do sprzedaży. Jeśli nie wiesz gdzie szybko sprzedać mieszkanie w Opolu, to doskonale trafiłeś/trafiłaś. Nasza firma z przyjemnością wyceni Twoją własność i zaproponuje Ci atrakcyjną cenę jej odkupu niezależnie od tego czy jest to mieszkanie, czy dom.

Kiedy warto nawiązać współpracę ze skupem nieruchomości Opole?

 

Chciałbyś/Chciałabyś wiedzieć jak szybko sprzedać mieszkanie w Opolu. Z naszą firmą BNOnline to możliwe. Wystarczy, że wybierzesz przycisk – wycena nieruchomości, a nawet w ciągu 24 godzin otrzymasz rzetelną ocenę wartości Twojego mieszkania lub domu. Z naszą firmą warto nawiązać współpracę w wielu sytuacjach, a w szczególności wtedy, kiedy:

 • potrzebujesz nagłego zastrzyku gotówki;
 • Twojej nieruchomości grozi licytacja komornicza;
 • nie możesz dojść do porozumienia ze współwłaścicielami.

Oczywiście powyższe sytuacje to tylko przykładowe momenty, w jakich warto skorzystać z pomocy naszego skupu mieszkań w Opolu. Jeśli chcesz pozbyć się w jak najkrótszym czasie nieruchomości, sprawdź: Jak szybko sprzedać mieszkanie? Ten wpis na naszym blogu skierowany jest przede wszystkim do osób, które poszukują najszybszego sposobu na zbycie mieszkania lub domu.

Jak sprzedać mieszkanie w Opolu? Krok po kroku

 

Współpraca z BNOnline najczęściej odbywa się w kilku prostych krokach, a mianowicie:

 1. Zgłoszenie sprzedaży mieszkania online.
 2. Wycena nieruchomości przez naszą firmę.
 3. Złożenie oferty odkupu dla sprzedającego.
 4. Akceptacja oferty.
 5. Podpisanie umowy i wypłata środków.

Jak widać, nasz skup nieruchomości w Opolu działa nie tylko szybko, ale i kompleksowo. Pomagamy wszystkim naszym klientom nie tylko w zakresie oceny wartości sprzedawanej nieruchomości, ale także kompletacji niezbędnych dokumentów pozwalających na sfinalizowanie transakcji. Nasi specjaliści zawsze będą do Twojej dyspozycji jeśli zdecydujesz się na przesłanie wypełnionego formularza poprzez stronę Internetową.

Współpraca z nami jest bardzo prosta, a z usługi skupu mieszkań w Opolu może skorzystać praktycznie każdy. Wystarczy stałe połączenie z Internetem i to wszystko. Ważne jest także to, że ocenę wartości nieruchomości również realizujemy zdalnie, dzięki czemu nie generujemy żadnych kosztów, a transakcję skupu możemy zakończyć nawet w ciągu kilku dni.

Co warto wiedzieć o skupie nieruchomości w Opolu?

 

Wiele osób, które korzystało już z naszych usług pozytywnie wypowiada się na temat współpracy z BNOnline w Internecie. Nasza firma wyróżnia się na rynku przede wszystkim:

 • szybkością działania;
 • elastycznością;
 • gwarancją bezpieczeństwa transakcji;
 • kompleksową pomocą w zakresie sprzedaży nieruchomości i nie tylko.

Wiemy, jak ważna jest szybka wypłata środków oraz brak zbędnych formalności podczas sprzedaży nieruchomości. Gwarantujemy, że z nami podpisanie umowy odbywa się na warunkach dogodnych dla sprzedającego. Wszelkie koszty związane z wyceną i notariuszem zawsze bierzemy na siebie, dzięki czemu odkup nieruchomości jest atrakcyjną opcją dla każdego sprzedającego.

Skup nieruchomości w Opolu, który prowadzimy, to przede wszystkim szybka wypłata należnych środków zaraz po podpisaniu umowy w kancelarii notarialnej. To Ty wybierasz biuro, gdzie odbędzie się podpisanie umowy oraz sposób przekazania środków. Możesz otrzymać zapłatę w gotówce lub przelewem natychmiastowym na wskazany rachunek bankowy. Sprzedając mieszkanie w naszym skupie, klucze przekażesz nam dopiero wtedy, kiedy zaksięgujesz pieniądze na swoim koncie – nigdy wcześniej. 

Czy sprzedaż nieruchomości w skupie generuje jakiekolwiek koszty?

 

Jeśli wiesz już gdzie szybko sprzedać mieszkanie w Opolu, koniecznie przyjrzyj się szczegółowym warunkom naszej współpracy. BNOnline nie pobiera żadnych opłat za wycenę, złożenie oferty odkupu oraz pomoc w sfinalizowaniu transakcji. Dodatkowo pokrywamy wszelkie koszty notarialne. Dzięki temu sprzedający nie musi martwić się, że nawet w przypadku braku akceptacji naszej oferty poniesie jakiekolwiek koszty. Jedyne wydatki jakie pozostają po stronie sprzedającego to te związane z dojazdem do wybranej kancelarii notarialnej celem podpisania umowy kupna-sprzedaży z naszą firmą.

Gdzie działa biuro nieruchomości BNOnline?

 

Kompleksowo działamy na terenie wielu miast w Polsce. Jeśli odziedziczyłeś/odziedziczyłaś mieszkanie w Krakowie, Poznaniu lub Katowicach, oto nasze filie:

Planujesz szybką sprzedaż nieruchomości, ale nie do końca wiesz jak się do tego zabrać? Z naszym skupem nieruchomości Opole to proste! Wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy dostępny na stronie www, poczekasz na odpowiedź od naszych specjalistów i podpiszesz umowę. Brzmi świetnie? Przekonaj się na własnej skórze, jak szybko można otrzymać środki ze sprzedaży mieszkania, domu lub udziałów.

 

Sekcja FAQ Masz pytania, może tu znajdziesz odpowiedź?

 

 • Mam tylko udziały w nieruchomości. Czy mogę je sprzedać w Opolu?

Nawet jeśli posiadasz tylko udziały w nieruchomości, możesz bez wiedzy innych współwłaścicieli sprzedać je w naszym skupie w Opolu. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdej sprawy poprzez kompleksową wycenę oraz atrakcyjną ofertę odkupu – zarówno całej nieruchomości, jak i samych udziałów.

 • Czy zapłacę jakąkolwiek prowizję za usługi skupu nieruchomości Opole?

Za usługi związane z wyceną i skupem nie zapłacisz żadnej prowizji. Nie działamy tak, jak pośrednicy nieruchomości, którzy dopiero poszukują kupca na Twoje mieszkanie lub dom. Skupujemy je z własnego kapitału, dzięki czemu należne środki otrzymujesz nawet w ciągu kilku dni po podpisaniu umowy bez dodaktowych kosztów dla Ciebie.

 • Ile trwa proces sprzedaży mieszkania w skupie?

Cały proces sprzedaży mieszkania do naszego skupu mieszkań w Opolu, na który składa się wycena, akceptacja oferty oraz kompletacja dokumentów najczęściej trwa nie więcej niż kilka dni roboczych. Oczywiście ostateczny czas potrzebny na rozwiązanie sprawy zależny jest od stopnia skomplikowania spraw prawnych związanych ze sprzedawaną nieruchomością.

 • Ile poczekam na wycenę nieruchomości?

Kiedy skontaktujesz się z nami poprzez formularz wyceny na stronie Internetowej, możesz otrzymać ją nawet w ciągu 24 godzin. Pamiętaj jednak, aby przesłać nam wszelkie niezbędne informacje na temat sprzedawanego mieszkania lub domu takie, jak:

 • rok budowy;
 • lokalizacja;
 • metraż;
 • standard wykończenia;
 • stan techniczny i prawny.

Oprócz tego ważne są także zdjęcia nieruchomości. Tylko z tak przesłanymi danymi jesteśmy w stanie wykonać ocenę wartości nieruchomości nawet w ciągu 24 godzin. W skrajnych przypadkach czas ten może wydłużyć się maksymalnie do 72 godzin w razie gdybyśmy potrzebowali uzupełnienia informacji ze strony sprzedającego.

 

Sprzedaj mieszkanie

Aby otrzymać ofertę zakupu, wypełnij formularz z informacjami o Twoim mieszkaniu.

 • 1 krok
 • 2 krok
 • 3 krok
Szczęśliwa rodzina po etapie w którym szukam mieszkania

Łatwy i bezpieczny sposób sprzedaży mieszkania

Sprzedaj swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu i zbędnych spotkań. W ciągu 1 dnia.

 • Szybka wycena
 • Jedna wizyta w mieszkaniu
 • Bezpieczna sprzedaż