Sprzedaj mieszkanie

Aby otrzymać ofertę zakupu, wypełnij formularz z informacjami o Twoim mieszkaniu.

 • 1 krok
 • 2 krok
 • 3 krok

Lokatorzy nie chcą się wyprowadzić z Twojej nieruchomości? Chcesz pozbyć się problemów, które generuje posiadana nieruchomość? A może mieszkanie otrzymane w spadku okazało się studnią bez dna? Sprawdź, w jaki sposób działamy jako skup nieruchomości w Białymstoku i przekonaj się, że warto nawiązać współpracę.

Skup nieruchomości Białystok

 

Nasze biuro to przede wszystkim grupa osób z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, z maksymalnym zapałem do pracy oraz pozytywnym nastawieniem. Nawet jeśli posiadasz mocno problematyczną nieruchomość zarówno od strony prawnej, jak i technicznej nie wahaj się ani chwili. Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak w prosty sposób możesz sprzedać mieszkanie nawet w ciągu kilku dni.

Jako skup nieruchomości w Białymstoku spełniamy oczekiwania praktycznie wszystkich klientów. Wystarczy sprawdzić opinie na temat naszego biura, aby przekonać się, że oprócz atrakcyjnych cen odkupu mieszkań proponujemy też kompleksową pomoc w zakresie kompletowania niezbędnych dokumentów potrzebnych do zakończenia transakcji. Z nami nie musisz obawiać się o formalności. Skup mieszkań za gotówkę w Białymstoku, który prowadzimy to świetna alternatywa dla stacjonarnych biur pobierających wysokie prowizje za swoje usługi.

Jakie usługi oferuje skup nieruchomości w Białymstoku?

 

Skup mieszkań w Białymstoku BNOnline oferuje wiele usług pozwalających na skuteczną sprzedaż własności i pozyskanie dodatkowej gotówki w stosunkowo krótkim czasie. Do najważniejszych profili naszej działalności, zaliczamy:

 • wycenę nieruchomości online;
 • odkup mieszkań, domów, działek i lokali usługowych;
 • pomoc w kompletowaniu niezbędnej dokumentacji sprzedażowej.

To podstawowe usługi, jakie dostępne są w ramach współpracy z naszym biurem nieruchomości. BNOnline to przede wszystkim możliwość szybkiej sprzedaży swojej własności z opcją wypłaty środków w gotówce. Jeśli zastanawiasz się gdzie szybko sprzedać mieszkanie w Białymstoku – doskonale trafiłeś/trafiłaś! Skup nieruchomości, który prowadzimy, dostępny jest praktycznie dla każdego, kto posiada prawa własności do całego lokalu mieszkalnego/usługowego lub tylko jego części.

Kiedy warto korzystać z oferty skupu mieszkań na terenie Białegostoku?

 

Zastanawiasz się czasem jak sprzedać mieszkanie w Białymstoku? Obecnie nie ma łatwiejszej opcji niż nasza firma. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, wybierając przycisk „wycena nieruchomości”. Przesyłając do nas podstawowe informacje na temat nieruchomości, jej lokalizację, metraż oraz stan techniczny i prawny możesz nawet w ciągu 24 godzin otrzymać rzetelną wycenę z propozycją skupu. Z naszych usług, warto skorzystać zawsze wtedy, kiedy:

 • otrzymasz mieszkanie w spadku (także takie zadłużone);
 • masz problemy z lokatorami;
 • nie możesz porozumieć się z innymi współwłaścicielami;
 • potrzebujesz w krótkim czasie pozyskać dodatkową gotówkę;
 • wpadłeś/wpadłaś w problemy finansowe i szukasz rozwiązania.

Powyższe podpunkty to tylko niektóre sytuacje, w jakich warto zastanowić się nad opcją współpracy z naszym skupem nieruchomości w Białymstoku. Wybierając nasze przedsiębiorstwo, możesz skorzystać z opcji wyceny oraz odkupu zarówno całego mieszkania, jak i tylko posiadanych udziałów. To doskonała alternatywa dla samodzielnej sprzedaży, która może być czasochłonna i przez długi czas nie przynosić żadnych efektów.

Skup nieruchomosci Bialystok - skup mieszkan Bialystok

Wiesz już, w jakich sytuacjach warto skorzystać ze skupu mieszkań w Białymstoku. Aby jednak dopełnić swoją wiedzę w zakresie szybkiej sprzedaży nieruchomości, koniecznie zapoznaj się także z artykułem: Jak wycenić mieszkanie? To krótki wpis przybliżający nieco tematykę kompleksowej wyceny nieruchomości oraz tego, w jaki sposób zwiększyć jej wartość.

Jak sprzedać mieszkanie w Białymstoku? Krok po kroku

 

BNOonline to między innymi skup nieruchomości w Białymstoku, który współpracuje z każdym klientem posiadającym całkowite lub częściowe prawa do danej nieruchomości. Dowiedz się, jak krok po kroku wygląda współpraca z naszą firmą. Aby skorzystać z usługi wyceny i odkupu mieszkania, wystarczy, że:

 1. Wejdziesz na stronę BNOnline.pl.
 2. Uzupełnisz formularz kontaktowy, podając:
  1. dane osobowe;
  2. informacje o nieruchomości.
 3. Poczekasz na kontakt z naszej strony. Najczęściej nie trwa to dłużej niż 24 godziny.
 4. Przeanalizuj ofertę odkupu mieszkania i zaakceptuj ją.
 5. Wybierz kancelarię notarialną i umów się z nami na podpisanie umowy kupna-sprzedaży.

Widzisz? Współpraca z BNOnline to najłatwiejsza opcja na szybką sprzedaż nieruchomości z opcją natychmiastowej wypłaty należnych środków. Wiesz już jak sprzedać mieszkanie w Białymstoku, ale masz pewne wątpliwości? Sprawdź opinie na temat naszego serwisu krążące w Internecie, a przekonasz się, że warto. Pamiętaj też, że nawiązanie współpracy z naszą marką w zakresie skupu nieruchomości w Białymstoku pozwoli Ci na dość szybkie załatwienie każdej sprawy. Odkup nie trwa najczęściej dłużej niż kilka dni roboczych.

Skup mieszkań Białystok – korzyści płynące ze współpracy

 

Skup mieszkań za gotówkę w Białymstoku to wiele korzyści dla sprzedającego. Warto wiedzieć, że nasze biuro gwarantuje przede wszystkim:

 1. Szybką wycenę nieruchomości;
 2. Błyskawiczną wypłatę środków w gotówce lub bezpośrednio na wskazany rachunek bankowy.
 3. Możliwość wyboru dowolnej kancelarii notarialnej.
 4. Pomoc w skompletowaniu potrzebnych do sprzedaży dokumentów.
 5. Terminowość.
 6. Możliwość podpisania umowy przedwstępnej z wypłatą zadatku.
 7. Brak ukrytych kosztów.
 8. Zdalne załatwienie większości formalności sprzedażowych.

Jak widać, korzystanie z usług naszej firmy działającej od wielu lat w branży nieruchomości to doskonała opcja dla każdego, kto ceni sobie szybkość, bezpieczeństwo, elastyczność oraz wygodę. Gwarantujemy, że z nami sprzedaż mieszkania, domu, działki lub udziałów w nieruchomości odbywa się sprawnie i bez zbędnych komplikacji. Skup mieszkań w Białymstoku dostępny jest dla każdego, kto potrzebuje pomocy ze sprzedażą nieruchomości oraz szybkiego zastrzyku dodatkowej gotówki.

Ile kosztują usługi BNOnline w Białymstoku?

 

Wiesz już jak sprzedać mieszkanie w Białymstoku, ale zastanawiasz się, ile to kosztuje? Wybierając nasze biuro online, możesz spać spokojnie, gdyż koszty wyceny i odkupu są zerowe. Oznacza to, że za ocenę wartości nieruchomości nie zapłacisz ani złotówki nawet jeśli nie zdecydujesz się przystać na propozycję jej odkupu. Dodatkowo załatwienie formalności urzędowych w kancelarii notarialnej również nie wygeneruje żadnych kosztów, gdyż te bierzemy w całości na siebie.

Skup mieszkań za gotówkę w Białymstoku pozwoli Ci szybko pozbyć się nieruchomości bez ukrytych kosztów. Jedyne wydatki, na jakie musisz się przygotować to te związane z jednorazowym dojazdem do biura notariusza celem podpisania umowy kupna-sprzedaży.

W kwestii kosztów wiesz już, że usługi BNOnline to zero wydatków dla sprzedającego. Jak to wygląda w przypadku konkurencyjnych stacjonarnych biur nieruchomości? Możesz dowiedzieć się nieco więcej w tym temacie, przeglądając wpis blogowy: Prowizja biura nieruchomości. Ile wynosi prowizja pośrednika nieruchomości?

W jakich polskich miastach oprócz Białegostoku działa skup nieruchomości?

 

Oprócz Białegostoku działamy na terenie wielu miast w Polsce. Mieszkasz na terenie Wrocławia, Poznania lub Krakowa? Oto nasze filie:

Świadczymy kompleksowe usługi odkupu i wyceny nieruchomości zarówno w powyższych, jak i wielu innych lokalizacjach na terenie kraju. Załatwianie formalności bez potrzeby wychodzenia z domu to przede wszystkim wygoda dla sprzedającego, który znajduje się nawet daleko od posiadanej nieruchomości.

Chcesz pozbyć się mieszkania za gotówkę? Sprzedaż na własną rękę zajmuje Ci zbyt dużo czasu i szukasz ciekawej alternatywy na pozyskanie dodatkowych środków ze sprzedaży? Nie zwlekaj dłużej i wybierz nasz skup nieruchomości w Białymstoku. Uzupełnij formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie Internetowej, a w ciągu 24 godzin otrzymasz wiadomość zwrotną z wyceną i propozycją odkupu nieruchomości.

Sekcja FAQ Masz pytania, może tu znajdziesz odpowiedź?

1. Co mogę sprzedać w skupie nieruchomości Białystok?

Jeśli chcesz pozyskać dodatkową gotówkę ze sprzedaży nieruchomości w Białymstoku, to doskonale trafiłeś/trafiłaś. W naszym biurze skupujemy:

 • mieszkania;
 • domy;
 • działki;
 • udziały w nieruchomościach.

Wybierając BNOnline otrzymujesz za każdym razem kompleksową wycenę oraz możliwie najlepszą ofertę odkupu pod względem finansowym. Nawet kiedy nieruchomość jest w złym stanie technicznym lub posiada zawiłości prawne, możesz liczyć na pomoc i jej odkup przez naszą firmę.

2. Jakich dokumentów potrzebuję do sprzedaży mieszkania w Białymstoku?

Aby skutecznie pozbyć się niechcianego mieszkania w Białymstoku, trzeba dostarczyć do nas takie dokumenty, jak:

 • akt notarialny;
 • wypis z ksiąg wieczystych;
 • zaświadczenia o osobach zameldowanych pod danym adresem;
 • informacje o lokatorach;
 • informacje o ciążących na mieszkaniu długach.

3. Posiadam udziały w nieruchomości. Jak mogę je sprzedać?

Jeśli posiadasz tylko część udziałów w konkretnej nieruchomości, możesz jak najbardziej sprzedać je w skupie nieruchomości w Białymstoku. Wystarczy, że dostarczysz do nas dokumentację potwierdzającą Twoje udziały, a my po dokonaniu wyceny zaproponujemy Ci opcję odkupu za możliwie najwyższą cenę rynkową.

4. Czy zadłużone mieszkanie mogę sprzedać w skupie mieszkań w Białymstoku?

Oczywiście, że tak. W BNOnline Białystok sprzedaż nawet zadłużone mieszkanie. Dzięki temu pozbędziesz się problemów finansowych i unikniesz licytacji komorniczej, która najczęściej prowadzi do bezpowrotnej utraty całego dobytku życia. Bierzemy pod uwagę zadłużone nieruchomości, ale tylko pod warunkiem, że ich wartość pozwoli na pokrycie obecnego długu wobec wierzycieli.

5. Mam mieszkanie do remontu w Białymstoku – czy mogę je sprzedać w skupie?

Nasza firma skupuje niemalże wszystkie nieruchomości zarówno w dobrym, jak i złym stanie technicznym. Jeśli posiadasz mieszkanie lub dom nadający się do remontu, koniecznie podaj tę informację w formularzu, a my uwzględnimy ten fakt podczas wyceny.

Szczęśliwa rodzina po etapie w którym szukam mieszkania

Łatwy i bezpieczny sposób sprzedaży mieszkania

Sprzedaj swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu i zbędnych spotkań. W ciągu 1 dnia.

 • Szybka wycena
 • Jedna wizyta w mieszkaniu
 • Bezpieczna sprzedaż