Rzeszów to miasto tętniące życiem, do którego napływa coraz więcej młodych ludzi, planujących zacząć studia, czy znaleźć swoje miejsce na rynku pracy.  Oferuje rozwój wielu branży gospodarki, więc nie sposób się dziwić zwiększonemu popytowi na mieszkania w centrum, czy tez domy na obrzeżach miasta. Mogłoby się więc wydawać, że będąc chętnym sprzedać swoje mieszkanie na terenie miasta Rzeszów, czeka nas najprostsza czynność pod słońcem, jednak najczęściej tak nie jest. Wystawiając ofertę sprzedaży naszej nieruchomości musimy liczyć się z tym, że momentalnie zaginie ona w rzece podobnych ogłoszeń. Może brakować nam obeznania na rynku mieszkaniowym i wyznaczając nieprawidłową wycenę nieruchomości w Rzeszowie, narażamy się na wielomiesięczne oczekiwanie na nabywcę, bądź też utratę potencjalnego zysku. Urzędy w Polsce dodatkowo działają ze sporym opóźnienie, a same procedury administracyjne są bardzo nieintuicyjne dla przeciętnego człowieka i ich dopełnienie zajmuje wyjątkowo dużo czasu oraz starań. Do tego dochodzi ryzyko napotkania na swojej drodze naciągaczy, którzy szybko odkryją nasze niedoświadczenie i zgłaszając się do nas z ofertą „zbyt dobrą by być prawdziwą”, mogą próbować wyłudzić nasze pieniądze, bądź tez dane osobowe na wiele sposobów. W celu zapewnienia bezpieczeństwa transakcji, zostały powołane do życia różne agencje nieruchomości. Ułatwiają one skomunikowanie się sprzedającego z nabywcą i gwarantują uczciwe intencje obu stron. Nasz skup mieszkań Rzeszów działa jednak inaczej: zamiast szukać chętnego inwestora na kupno Twojego mieszkania, nabywamy je od Ciebie bezpośrednio, dzięki czemu pieniądze za mieszkanie możesz otrzymać błyskawicznie i w gotówce, jeśli tylko taka jest Twoja potrzeba.

Co osiągnę dzięki agencji nieruchomości ?

 

Dzięki zatrudnianym przez naszą agencję nieruchomości najlepszym pracownikom oraz zapewnianym im stale szkoleniom, jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi aspektami i wymaganiami prawnymi, potrzebnymi do realizacji skupu mieszkania. Mamy doskonałe obeznanie na rynku mieszkaniowym, znamy potrzeby rozwijającego się miasta i rozumiemy mechanizmy popytu i podaży na najróżniejsze nieruchomości, dzięki czemu wycena Twojego mieszkania, będzie adekwatna do wszystkich aspektów związanych ze stanem nieruchomości i zainteresowaniem kupców. Zwracamy szczególną uwagę na kompetentność naszych współpracowników i dbamy o pełną satysfakcję klienta. Naszym celem jest przeprowadzić Cię przez wszystkie procedury związane ze sprzedażą Twojej nieruchomości, przy jak najmniejszym wysiłku i zmartwieniach z Twojej strony. Jednocześnie zapewniamy, że jesteśmy najszybciej działający skupem mieszkań w Rzeszowie i zrobimy wszystko co w naszej mocy byś należność za swoją nieruchomość otrzymał przelewem bądź też w gotówce natychmiastowo, ponieważ doskonale wiemy, że jest to u wielu klientów najwyższy priorytet. Jesteśmy całkowicie szczerzy z ludźmi, którzy zdecydują się na współpracę z nami. Nie zatajamy żadnych szczegółów, o wszystkich procederach informujemy natychmiastowo, zapewniamy najlepszych prawników, jednak pozostawiamy możliwość przyjścia ze swoim zaufanym notariuszem, jeśli tylko chcesz. Od razu po podpisaniu z nami umowy otrzymasz należność za nasz skup mieszkań w gotówce lub przelewem na konto, w zależności od Twoich preferencji.

Co zrobić gdy czas nas goni?

 

Dzięki temu że biuro nieruchomości Rzeszów będzie bezpośrednim nabywcą Twojego domy lub mieszkania, wszystkie procedury związane ze sprzedażą przebiegną błyskawicznie. Całą dokumentację i dopełnienie formalności załatwimy w ekspresowym tempie, dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i stałym dokształcaniu naszych pracowników. Unikniesz dzięki temu mozolnej tułaczki po urzędach, ponieważ wszystko co możliwe załatwimy za Ciebie. Nie będziesz musiał również czekać długich miesięcy aż znajdziemy odpowiedniego nabywcę, ponieważ kupimy mieszkanie bezpośrednio od Ciebie i od tej pory ciężar jego sprzedaży leży już na naszych barkach. Skontaktuj się z nami a już po kilku godzinach zadzwonimy do Ciebie z naszą ofertą, wyjaśnimy tyle wątpliwości ile nam się uda, dokonamy wstępnej wyceny nieruchomości online, umówimy się na spotkanie z Tobą na, którym omówione zostaną wszystkie szczegóły, dokonamy całkowicie darmowej wyceny nieruchomości i przedstawimy umowę kupna i sprzedaży, którą możesz podpisać od razu, jeśli tylko będziesz zdecydowany. Doskonale rozumiemy, że w wielu przypadkach czas to pieniądz i dopasujemy się całkowicie do Twoich potrzeb.

Nieruchomość z problemami? Żaden problem!

 

Gwarantujemy, że niezależnie od stanu nieruchomości czy jej sytuacji prawnej, biuro nieruchomości przedstawi specjalną ofertę i zaoferuję wszelką pomoc w sprzedaży twojego domu lub mieszkania. Nie straszne nam skupy mieszkań zadłużonych, zniszczonych ani posiadających niejasności związanych z toczącą się sprawą rozdzielności majątkowej. Cały sztab zaufanych i doświadczonych prawników współpracuje z naszą agencją i nie ma dla nas przeszkód nie do przejścia. Mamy wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu procedur sprzedaży i zapewniamy, że zawsze jesteśmy zainteresowani zawiązaniem z Tobą umowy. Potraktujemy Cię z szacunkiem i  przedstawimy ofertę, dopilnowując by wycena mieszkania zawsze była jak najkorzystniejsza dla Ciebie. Traktujemy naszych klientów jako najważniejszych partnerów biznesowych, ponieważ to dzięki ich opiniom o naszym skupie mieszkań Rzeszów, cieszymy się tak dobrą renoma na tle innych agencji nieruchomości.

Jaką pomoc mogę uzyskać od biura nieruchomości Rzeszów?

 

Zapewniamy naszym klientom najlepszą i kompleksową obsługę, która obejmuje błyskawiczny kontakt zwrotny, przedstawienie najlepszej oferty i najwyższej cenie w stosunku do usługi jaką dla Ciebie wykonamy oraz całkowitą bezstresowość i szczerość. Od początku poznasz wszelkie szczegóły dotyczące całej transakcji, będziesz znał wycenę netto jaką jesteśmy w stanie zapłacić w gotówce lub przelewem za Twoją nieruchomość, wszelkie usługi podejmowane przez nas w trakcie realizacji współpracy z Tobą wykonujemy za darmo i gwarantujemy szybkie przeprowadzenie przez wszystkie etapy oraz całkowite zadowolenie. Niezależnie od stopnia utrudnień związanych ze skupem Twojego mieszkania, zapewniamy, że podejmiemy się współpracy z Tobą i zawsze będziemy działać na Twoją korzyść, byś uzyskał jak najlepszą wycenę nieruchomości za swoją należność.

Jak powinienem zgłosić się do skupu mieszkań Rzeszów?

 

Skontaktowanie się z nami jest wyjątkowo prostą czynnością. Możesz zgłosić się do agencji nieruchomości Rzeszów przez specjalny, dostępny na stronie formularz zgłoszeniowy, który został opracowany tak by w prostych krokach przedstawić swoją sytuacje i zawrzeć najważniejsze dane. Możliwe jest również skontaktowanie się z nami droga mailową, pisząc na adres zamieszczony na stronie. Zaletą obu tych form komunikacji jest możliwość wysłania wiadomości o dowolnej porze dnia i tygodnia, niezależnie od pracy skupu. Możliwe jest również przedstawienie wstępnej wyceny nieruchomości online. Jeśli wolisz od razu nawiązać rozmowę, polecamy zadzwonić w godzinach otwarcia biura nieruchomości Rzeszów do nas osobiście na jeden z podanych numerów. W tym wypadku musisz się jednak liczyć, że okres oczekiwania na rozmowę może się wydłużać, ze względu na dużą ilość zgłoszeń. Jesteśmy zainteresowani skupem każdego mieszkania na terenie Rzeszowa, niezależnie od jego stanu fizycznego lub sytuacji prawne. Jeśli tylko jesteś właścicielem takiej nieruchomości i chcesz ją sprzedać, nie krępuj się – skontaktuj się z nami jedną z dostępnych form, a gwarantujemy szybkie zawiązanie przyjemnej współpracy i najlepszą wycenę mieszkania przy naszej jakości usług.

Czy mogę sprzedać dopiero co odziedziczoną nieruchomość?

 

Jednym z cięższych przeżyć, z jakimi przychodzi nam się mierzyć, to śmierć członka rodziny lub bliskiego przyjaciela. Jeśli w takich właśnie okolicznościach stajesz się właścicielem lub współwłaścicielem nieruchomości, czeka Cię wiele obowiązków. Często niemożliwe jest wcześniejsze przygotowanie się do ogromu formalności, które trzeba wypełnić by nie spotkać się z konsekwencjami z powodu ich niedopilnowania. Z największą radością uwolnimy się od wszelkich procedur, skupując mieszkanie szybko i za gotówkę. Współpracując z notariuszem i prawnikiem błyskawicznie przeprowadzimy Cię przez niezbędne procedury i z radością zastąpimy w tak wielu czynnościach prawnych jak to tylko możliwe. Rozumiemy potrzeby naszych klientów i wiemy, jak trudne potrafią być sytuacje rodzinne w ciężkich sytuacjach. Zdajemy sobie sprawę, że okres żałoby jest najgorszym momentem na podejmowanie się wyzwań dla wielu ludzi, dlatego oferujemy nasze doświadczenie i empatię szczególnie w takich sytuacjach. Od początku działania naszego skupu mieszkań Rzeszów, nie zawiedliśmy żadnego klienta i oferujemy naszą pomoc każdemu w potrzebie.

Co zrobić jeśli mam udziały w nieruchomości?

 

Wszelkie procedury związane z podejmowaniem decyzji dotyczących domu czy mieszkania, robią się o wiele bardziej skomplikowane, gdy nie jesteś jedynym właścicielem nieruchomości, a jedynie masz w niej udziały. Z udziałami mamy do czynienia najczęściej, gdy na skutek nieściśle zapisanego testamentu ma miejsce dziedziczenie majątku po zmarłym zgodnie z ustawą. Inna sytuacja to toczące się sprawy rozwodowe o rozdzielności majątkowej. W obu przypadkach, z reguły najuczciwszym rozwiązaniem, często proponowanym przez prawników jest sprzedaż własności i podzielenie wartości pieniężnej na odpowiednie części przysługujące poszczególnym współudziałowcom. Jednakże do sprzedaży nieruchomości również potrzebna jest zgoda wszystkich właścicieli i sprawa może być znacznie bardziej skomplikowana, jeśli między nimi nie ma zgody. W takich patowych sytuacjach, nasze biuro nieruchomości Rzeszów, oferuje również skup poszczególnych udziałów w mieszkaniach. Dzięki całemu sztabowi zaufanych prawników, nie ma rzeczy niemożliwych dla naszych wykwalifikowanych pracowników i gwarantujemy, że niezależnie od stopnia zawiłości sprawy, otrzymasz najkorzystniejszą wycenę nieruchomości za swoją część udziałów.

Czy mogę sprzedać zadłużone mieszkanie?

 

Nie boimy się podejmowania nawet pozornie najtrudniejszych wyzwań. W naszym skupie mieszkań Rzeszów, zatrudnionych jest mnóstwo doświadczonych pracowników oraz obytych z najróżniejszymi przypadkami prawników. Niezależnie od Twojej sytuacji ekonomicznej czy też prawnej, gwarantujemy, że zawsze możesz skontaktować się z naszym biurem nieruchomości. Zaoferujemy Ci specjalną ofertę uwzgledniającą wszystkie zawiłości związane z Twoimi problemami i zawsze wycenimy Twoje mieszkanie tak by cena była jak najbardziej korzystna dla Ciebie. Skontaktuj się z nami a gwarantujemy, że zostaniesz potraktowany z należytym szacunkiem i otrzymasz całą pomoc, jakiej potrzebujesz.

Z czym mogę się spotkać, próbując sprzedać mieszkanie czy dom na własną rękę?

 

Chociaż samodzielne poszukiwanie chętnego nabywcy naszego mieszkania powinno dawać najwyższy zysk, często wszystkie trudności, z którymi przychodzi nam się zmierzyć po drodze, dalece przekraczają nasze możliwości. Już samo sporządzenie interesującego ogłoszenia może stanowić trudność dla wielu ludzi. Kolejnym problemem jest momentalne utonięcie naszej oferty w morzu podobnych ogłoszeń. W rezultacie znalezienie chętnego na kupno może zająć wyjątkowo długi czas. Zamiast tego, jest prawdopodobne, że nawiążą z nami kontakt różnego rodzaju oszuści, próbujący wyłudzić nasze dane osobowe, lub fałszywe zaliczki. Warto w celu uniknięcia niebezpiecznych sytuacji skorzystać z pomocy biur nieruchomości, które ułatwiają kontakt uczciwych kupujących i sprzedających. Nasz skup mieszkań Rzeszów działa nawet sprawniej, ponieważ całkowicie uniezależnia Cię od potencjalnego nabywcy. Sami stanowimy bezpośredniego kupującego Twojej nieruchomości i od tej pory konieczność sprzedaży jej staje się naszym zmartwieniem, Ty zaś cieszysz się czystym zyskiem ze sprzedaży. My załatwiamy wszelkie formalności konieczne do zorganizowania we wszystkich procedurach, by zapewnić Ci maksymalnie bezstresowe przejście prze wszelkie etapy. Dzięki temu oszczędzamy naszym klientom wielomiesięcznego oczekiwania na zakończenie transakcji, ponieważ rozumiemy jakie są najczęstsze potrzeby ludzi nawiązujących współpracę z nami. Gwarantujemy podjęcie się każdej sprawy, niezależnie od stopnia jej zagmatwania. W dogodnym terminie przeprowadzimy spotkanie, na którym wyjaśnimy wszelkie niejasności, dokonamy darmowej wyceny mieszkania i przedstawimy dokładnie całą ofertę. Po podpisaniu umowy, tak szybko jak to będzie możliwe z notarialnego punktu widzenia, przekażemy Ci należność za Twoją nieruchomość przelewem na konto bądź przekazem gotówkowym, jeśli tylko takie są Twoje preferencje. By maksymalnie przyspieszyć całą transakcję jesteśmy niezależni od banków ponieważ trzymamy część kapitału osobno na takie właśnie okazje. Działamy błyskawicznie i kompleksowo obsługujemy klientów.

Jakie dodatkowe koszty mnie czekają przy współpracy z biurem nieruchomości Rzeszów?

 

Absolutnie żadne. W całej tej procedurze nie możemy zapominać, że to Ty jesteś osobą sprzedającą  nieruchomość, my zaś nabywcami. Wszelkie usługi związane z załatwianiem spraw urzędowo-notarialnych przeprowadzane przez naszą agencję, a finalnie prowadzące do pomyślnego zakończenia transakcji, są świadczone przez nas całkowicie za darmo. Nie naliczymy Ci żadnego zadatku, prowizji, kaucji czy innych dodatkowych opłat w agencji nieruchomości Rzeszów, a wycena nieruchomości prowadzona jest również nieodpłatnie. Na każdym etapie będziemy z Tobą całkowicie szczerzy, ponieważ w naszym największym interesie jest pełna satysfakcja klienta, którego traktujemy jako naszego najważniejszego partnera biznesowego. To właśnie usatysfakcjonowani klienci wystawiają nam opinie, dzięki którym cieszymy się tak dobrą renomą, dlatego zrobimy wszystko co w naszej mocy byś po zakończeniu współpracy był stuprocentowo zadowolony z jakości naszych usług.

Na jaką wycenę mojej nieruchomości mogę liczyć?

 

Oszacowanie całkowitej wartości naszej nieruchomości może nastręczać wielu problemów. Określając wycenę nieruchomości w Rzeszowie, pod uwagę należy wziąć wiele czynników, które składają się na finalną cenę warunkującą sprzedaż mieszkania w tym pięknym mieście. Uwzględnić należy między innymi metraż mieszkania, stan wyremontowania, typ zabudowy, lokalizację, potencjalne usterki i wymagane naprawy, miejsca użytkowości publicznej w okolicy takie jak park, dworzec, sklepy, ale również remiza strażacka, dzwonnica kościelna oraz wiele innych. Mylące mogą być ogłoszenia znajdywane w internecie. Często mają one bardzo zawyżoną wycenę i w rezultacie czeka je wielomiesięczne oczekiwanie na nabywcę, który się nie pojawi. Dopiero po obniżce cen możliwa jest sprzedaż takiej nieruchomości. W naszej agencji nieruchomości Rzeszów, jesteśmy na bieżąco z obecnymi zapotrzebowaniami rynku mieszkaniowego i jesteśmy w stanie najprecyzyjniej określić wartość twojej nieruchomości. Wycena nieruchomości w Rzeszowie oferowana jest całkowicie za darmo i zawsze jak najbardziej na Twoją korzyść wraz z świadczeniem wszelkich usług związanych ze sprzedażą Twojego mieszkania.

Ile potrwa procedura sprzedaży z pomocą skupu nieruchomości Rzeszów?

 

Błyskawiczne działanie to coś, czym szczególnie wyróżnia się nasze biuro nieruchomości Rzeszów. Od chwili zgłoszenia się do naszej agencji jedną z metod kontaktu mija zazwyczaj kilka godzin do naszego kontaktu zwrotnego. Rozumiemy potrzebę naszych klientów związaną z maksymalnie szybkim przeprowadzeniem transakcji. Dokumenty potrzebne do przeprowadzenia sprzedaży znajdują się w naszym biurze, dzięki temu wszystkie je możemy wstępnie przygotować już w trakcie pierwszego spotkania. Zaaranżujemy również spotkanie z notariuszem, tak byś niczego nie był zmuszony szukać na własną rękę. W biurze ponadto odpowiemy na wszelkie pytania i  wyjaśnimy wszystkie nieścisłości, ponieważ wiemy że dla każdego tak ważna procedura może być bardzo stresująca. Prowadzimy skup mieszkań za gotówkę lub też przelewem na Twoje konto, wszystko zależy od Twoich preferencji, przy czym warto podkreślić, że transfer będzie niezależny od systemów bankowych i nie będą nękały nas męczące opóźnienia.

W razie jakichkolwiek dalszych pytań, zachęcamy do kontaktu drogą telefoniczną lub na umówienie się na spotkanie w naszym biurze. Z radością przywitamy Cię i zaprosimy do podjęcia współpracy z nami. Pamiętaj że do momentu podpisania umowy wszystkie rozmowy są niezobowiązujące, dzięki temu możesz wycofać się ze współpracy bez obciążenia. Szanujemy zdanie klienta i traktujemy go z największą empatią, dlatego nigdy nie musisz krępować się nawiązaniem kontaktu z nami.

 

Odwiedź też nasz skup nieruchomości w Warszawie!

Szczęśliwa rodzina po etapie w którym szukam mieszkania

Łatwy i bezpieczny sposób sprzedaży mieszkania

Sprzedaj swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu i zbędnych spotkań. W ciągu 1 dnia.

  • Szybka wycena
  • Jedna wizyta w mieszkaniu
  • Bezpieczna sprzedaż