Sprzedaj mieszkanie

Aby otrzymać ofertę zakupu, wypełnij formularz z informacjami o Twoim mieszkaniu.

  • 1 krok
  • 2 krok
  • 3 krok

 

Gliwice to duże i istotne dla województwa śląskiego, stale rozwijające się miasto. Od lat prężnie rozbudowuje się, a przez wzgląd na obecność prestiżowych uczelni przyjmuje w swój obręb każdego roku coraz więcej studentów i młodych dorosłych, szukających pracy w takich dziedzinach nauki jak automatyka, informatyka, mechatronika i wiele innych. Ze względu na korzystne usytuowanie na drodze łączącej duże miasta jakimi są Wrocław i Katowice, stanowi istotne centrum przeładunkowe dla wielu dużych firm. W związku z wieloma plusami mieszkania w tym obiecującym dalszy rozwój mieście, ostatnimi laty stale wzrasta zapotrzebowanie na kupno i wynajem mieszkań czy domów na terenie Gliwic. Ze względu na rosnący popyt na nieruchomości w tej miejscowości, mogłoby się wydawać, że sprzedaż mieszkania leżącego na terenie miasta Gliwice powinna być łatwa, jednak zadanie to przerasta wielu ludzi. Przeprowadzenie legalnie procesu kupna i sprzedaży jest skomplikowaną czynnością, która wymaga załatwienia wielu spraw w urzędach i przygotowania licznych dokumentów, co przerasta nerwy niejednego człowieka. W większości przypadków, właściciele nieruchomości nie posiadają dostatecznego zorientowania na rynku mieszkaniowym, przez co nie są oni w stanie dokonać prawidłowej wyceny nieruchomości  tak by jednocześnie nie zaniżyć wartości własnego mieszkania, oraz by nie skazać się na wielomiesięczne oczekiwanie na potencjalnego nabywcę, który nigdy się nie pojawi. W tym zakresie swoje usługi oferują liczne biura nieruchomości czy też bezpośrednie skupy mieszkań, które pomagają wycenić wartość naszej własności, zaaranżować spotkanie z chętnym kupującym, przygotować wszelkie niezbędne dokumenty czy też kupić mieszkanie bezpośrednio od Ciebie.

 

Co osiągnę dzięki współpracy z agencją nieruchomości Gliwice?

 

Nasze biuro zajmuje się skupem mieszkań niezależnie od potencjalnych nabywców. Nie będziemy w Twoim imieniu szukać prywatnej osoby chętnej na nabycie Twojej nieruchomości, lecz sami skupimy ją bezpośrednio od Ciebie by przyspieszyć cały proces przeprowadzania transakcji kupna i sprzedaży. Uwalniamy Cię w ten sposób również od zobowiązania do spotkań z drugą stroną, ponieważ wiemy, jak trudne od ustalenia mogą być odpowiadające wszystkim godziny i miejsce spotkania, by doprowadzić do finalnego podpisania umowy. Działając sposobem naszej agencji nieruchomości,  dopiero w dalszym etapie będziemy poszukiwać na własną rękę ostatecznego kupca, jednak do tego etapu dawno już otrzymasz swoją należność za wycenione mieszkanie, i zakończysz współpracę z nami. Gwarantujemy maksymalnie szybkie przeprowadzanie skupów nieruchomości za gotówkę lub przelewem na Twoje konto bankowe. Jednocześnie zapewniliśmy sobie pewną niezależność od procedur bankowych, trzymając zawsze część kapitału na terenie biura, tak by w nagłych wypadkach możliwe było szybkie przekazanie pieniędzy, bez obawy o opóźnienia spowodowanych systemem bankowości. Zapewniamy najlepszą na rynku nieruchomości obsługę, zapewniającą bezstresowy przebieg przez cała procedurę, oraz najkorzystniejszą dla Ciebie wycenę nieruchomości Gliwice. Staramy się zawsze w pełni usatysfakcjonować klienta, ponieważ to dzięki przychylnej ocenie zadowolonych klientów utrzymujemy status niezawodnego biura nieruchomości w Gliwicach.

Co zrobić jeśli chcę błyskawicznie spieniężyć swoją nieruchomość?

 

W naszej agencji nieruchomości Gliwice doskonale rozumiemy potrzeby klientów związane z naglącą potrzebą sprzedania mieszkania, dlatego możesz liczyć na naszą błyskawiczną opowiedź. Wiemy, że w niektórych przypadkach czas to pieniądz i specjalnie dla klientów wymagających natychmiastowej i kompleksowej obsługi, nasze biuro pracuje pełną parą zatrudniając sztab wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, współpracujących z zaufanymi i niezawodnymi prawnikami oraz notariuszami. Dzięki temu, że nasz skup mieszkań Gliwice będzie bezpośrednim nabywcą Twojej nieruchomości, unikniesz długiego oczekiwania na skontaktowanie z prywatnym nabywcą. Oferujemy najlepszą wycenę mieszkania w Gliwicach i najwygodniejszą dla Ciebie obsługę na rynku nieruchomości. Kwotę ustaloną w trakcie wyceny nieruchomości online lub w trakcie naszych spotkań, otrzymasz krótko po podpisaniu umowy z biurem. Pomożemy Ci w zorganizowaniu wszystkich dokumentów potrzebnych do przeprowadzenia procedury i zapewnimy zaufanego i doświadczonego notariusza.

Co wyróżnia skup mieszkań Gliwice spośród innych agencji nieruchomości?

 

Błyskawiczne przeprowadzenie klienta, którego otaczamy szacunkiem i traktujemy jako naszego najważniejszego partnera biznesowego, przez wszystkie etapy transakcji kupna i sprzedaży, tak by były dla niego jak najmniej stresujące jest naszym najwyższym priorytetem. Jesteśmy szczególnie chwaleni i polecani za zapewnianie wygody i kompleksowej obsługi, przez osoby, które zdecydowały się na podjęcie współpracy z naszym biurem. Nie zatajamy niczego przed naszymi klientami, ponieważ doceniamy jak wielką wartość ma zaufanie człowieka. Od samego początku naszej obsługi, będziesz znał warunki umowy, wartość wyceny nieruchomości jaką jesteśmy gotowi zapłacić za Twoją własność oraz będziemy Cię informować o przebiegu poszczególnych etapów przeprowadzanej transakcji. Gwarantujemy, że nie spotkasz się w naszej agencji z żadnymi ukrytymi kosztami, zaliczkami czy kaucjami, pozostawiamy możliwość pojawienia się w biurze z własnym notariuszem, w zależności od Twoich preferencji, a do momentu podpisania umowy, gwarantujemy możliwość wycofania się ze współpracy lub wyjaśnienia wszelkich wątpliwości z naszym biurem obsługi klienta. Pamiętaj, że zależy nam przede wszystkim na dbaniu o nasz wizerunek , dlatego zawsze będziemy działać na Twoją korzyść, byś jako kolejny zadowolony klient opuścił nasze biuro.

Nieruchomość z problemami? Odpowiadamy Tak!

 

Gwarantujemy, ze agencja mieszkaniowa Gliwice, niezależnie od sytuacji prawnej, ekonomicznej czy stanu fizycznego Twojej nieruchomości, rozpatrzy każdy wniosek i zawsze zrobimy wszystko co w naszej mocy by Ci pomóc. Zatrudniamy zespół stale dokształcających się, najlepiej wykwalifikowanych pracowników, którzy współpracują z zaufanymi prawnikami oraz notariuszami, dla których nie ma przypadków niemożliwych do rozwiązania. Przez lata naszej działalności nie zdarzyła nam się sprawa przekraczająca nasze możliwości i zapewniamy, że nawet jeśli napotkamy trudności, to nie pozostawimy Cię na lodzie, lecz będziemy walczyć tak długo aż pomyślnie zakończymy całą transakcje. Mamy doświadczenie w spieniężaniu nieruchomości zadłużonych, o złym stanie materialnym, oraz takich, które z powodu toczącej się sprawy o rozdzielności majątkowej, lub skomplikowanej sytuacji spadkowej, mogą przedstawiać inne problemy. Rozpatrzymy każdy wniosek, przedstawimy specjalną wycenę mieszkania uwzględniającą daną sytuację, tak cena zawsze była dla Ciebie najkorzystniejsza, oraz by obsługa całkowicie Cię satysfakcjonowała.

Jak może mi pomóc skup mieszkań Gliwice?

 

Zapewniamy każdemu klientowi najszybszą na rynku nieruchomości i kompleksową obsługę. Od momentu skontaktowania z nami nie będziesz musiał długo czekać na kontakt zwrotni, wycenę nieruchomości, umówienie na spotkanie i podpisanie wszelkich niezbędnych dokumentów potrzebnych do sfinalizowania transakcji. Zapewniamy własnego notariusza i prawnika, jeśli jego usługa będzie potrzebna. Warunki umowy będą przedstawione w sposób jasny, nie będziemy zatajać przed Tobą żadnych informacji, a wszelkie usługi świadczone będą przez nas za darmo. W zależności od Twoich potrzeb możemy całą transakcję przeprowadzić błyskawicznie, jeśli tego wymaga sytuacja lub, jeśli będziesz mieć pytania i wątpliwości przeznaczymy cały nasz czas na rozmowy z tobą, tak byś na spokojnie mógł pojąć wszystkie ważne decyzje. Dopasowujemy się do wymagań klientów i gwarantujemy, że zawsze jesteśmy chętni na pojęcie współpracy z Tobą.

Jak mogę skomunikować się z biurem nieruchomości Gliwice?

 

Skontaktowanie się z naszym skupem mieszkań jest proste i wygodne. Możesz wybrać jedną z trzech metod. O dowolnej porze dnia i tygodnia możesz zgłosić się do nas wypełniając specjalny formularz internetowy dostępny na stronie. Wypełnianie go jest proste, a po wypisaniu maksymalnej ilości szczegółów, możliwe jest wygenerowanie wstępnej, przybliżonej wyceny nieruchomości online, która jednak jest jedynie orientacyjną ceną i, która może się zmienić po ustaleniu szczególnych informacji. Możesz również wysłać do nas zgłoszenie drogą mailową, w której łatwo można opisać swoją sytuację, która mogłaby nie być zawarta w rubrykach formularza. Najbardziej zachęcamy do kontaktu drogą telefoniczną, gdyż daje ona możliwość najszybszej odpowiedzi na największą ilość pytań, które z całą pewnością będą nasuwać się u obu stron. Wadą tej formy komunikacji, jest konieczność dzwonienia w godzinach otwarcia biura, a czasami konieczność dłuższego oczekiwania na rozmowę z konsultantem, jeśli w danej chwili więcej osób będzie chciało dodzwonić się do naszej linii. Niezależnie od drogi kontaktu jaką wybierzesz, nasza odpowiedź zwrotna zwykle następuje w ciągu paru godzin. Umówimy się z Tobą na spotkanie w biurze by przedstawić umowę i warunki współpracy a następnie poprowadzimy przez całą procedurę kupna i sprzedaży nieruchomości.

Odziedziczyłem mieszkanie, co robić?

 

Jedną z bardziej stresujących sytuacji, jaka może nas w życiu spotkać, to śmierć bliskiej osoby, do której z reguły nie mieliśmy szans się wcześniej psychicznie i fizycznie przygotować. Jeśli na skutek takiej tragedii rodzinnej stałeś się właścicielem nieruchomości, dodatkowo spada na Cienie ciężar obowiązków, które należy dopełnić. Urzędy nie działają tak sprawnie i intuicyjnie, jak nieobyty w sprawach majątkowych człowiek by chciał, tymczasem niedopilnowanie wszystkich formalności w odpowiednim terminie może skutkować nawet karą finansową. Sytuacja komplikuje się dodatkowo, jeśli na skutek braku testamentu, lub niewłaściwego jego tworzenia, dziedziczenie następuje zgodnie z ustawą. Wiele niesprawiedliwości można rozwiązać dzięki sprzedaży nieruchomości i dopilnowaniu by wartość wyceny mieszkania, została sprawiedliwe podzielona miedzy spadkobierców. Jednak w przypadku gdy nie jesteś jedynym właścicielem nieruchomości, a jedynie jednym z wielu współwłaścicieli, każda procedura komplikuje się dodatkowo. Czynności takie jak remont lub sprzedaż mieszkania wymagają zgody wszystkich udziałowców, by można je było przeprowadzić legalnie. W przypadku, gdy członkowie rodziny mają rozbieżność interesów lub kontakt między nimi przebiega ze sporym utrudnieniem, sprzedaż nieruchomości w całości może okazać się niemożliwa. W takim wypadku jednak, nasz skup mieszkań Gliwice oferuje również skupowanie poszczególnych udziałów w mieszkaniu. Dysponujemy wystarczającym kapitałem i pomocą doświadczonych prawników, by spłacić Twoją część za uczciwą wycenę, a na rozmowy i układy z pozostałymi współudziałowcami poświęcić odpowiednią ilość czasu, potrzebną by dojść do konsensusu. Niezależnie od stopnia skomplikowania sprawy, dopilnujemy, by układ zawsze był dla Ciebie jak najkorzystniejszy. Traktujemy naszego klienta jako najważniejszego partnera biznesowego, który napędza nasze biuro do stałego poprawiania swoich usług i możliwości, oraz skłania nas do stałego podwyższania poprzeczki. Nie odrzuciliśmy jeszcze żadnego zgłoszenia, ponieważ dla naszej agencji nieruchomości nie ma rzeczy niemożliwych.

Czy mogę sprzedać mieszkanie zadłużone?

 

Dzięki wieloletniej pracy z najtrudniejszymi przypadkami, udało nam się zdobyć doświadczenie i pewność siebie w postępowaniu z różnymi zadaniami. Ścisła współpraca z zaufanymi notariuszami i prawnikami, pozwala nam podejmować się każdej sprawy, niezależnie od ilości przeciwności i komplikacji, które mogą stanąć nam na drodze w sfinalizowaniu transakcji sprzedaży Twojej nieruchomości. Po rozpatrzeniu stanu prawnego i ekonomicznego Twojego mieszkania, przedstawimy dla Ciebie specjalną ofertę, zawierającą jak najkorzystniejszą wycenę Twojej własności. Nie ukrywamy, że może czekać nas wiele niełatwej pracy, ale naszemu skupowi mieszkań niestraszne są wyzwania i wierzymy, że uda nam się zakończyć współpracę pomyślnie. Nie wahaj się  – skontaktuj się z nami, a z chęcią umówimy się na rozmowę w naszym biurze i ze wszystkich sił zawalczymy o Twoją sprawę.

Dlaczego samodzielna sprzedaż nieruchomości może być trudna?

 

Próbując sprzedać nieruchomość na własną rękę bez doświadczenia na rynku mieszkaniowym, trzeba liczyć się z tym, że napotkamy wiele przeciwności na swojej drodze. Oszacowanie prawidłowej wyceny nieruchomości, bez właściwego obeznania może być niemożliwe i w rezultacie narażamy się albo na zmniejszenie potencjalnego zysku, albo na całkowity brak zainteresowania ofertą ze strony kupców. Na finalną cenę nieruchomości wpływają między innymi wielkość użytkowa nieruchomości, stan wyremontowania, typ zabudowy, lokalizacja w pobliżu uniwersytetów i politechniki, usterki instalacji i innego sprzętu oraz wymagane naprawy, udogodnienia publiczne w okolicy takie jak parki i inne zielone tereny, przystanki autobusowe czy dworzec kolejowy, sklepy, galerie handlowe, obecność dróg rowerowych i zakładów. Napisanie ogłoszenia tak by było intersujące, również wydawałoby się proste, a jednak udowodniono naukowo, że język wykorzystywany w ofercie, jakość zdjęć, ilość roślinek i ozdób w mieszkaniu, jakość oświetlenia, czy typ kamery znacząco wpływa na sposób odbioru naszego ogłoszenia przez potencjalnych kupujących. Umawiając się na rozmowy czy spotkania z zainteresowanymi, powinniśmy wystrzegać się zawodowych naciągaczy, żerujących na niewiedzy i niedoświadczeniu uczciwych osób. Częstą metodą działania oszustów, jest deklarowanie zainteresowania i wysyłanie fałszywych umów lub linków do stron, służących do wyłudzania środków lub danych osobowych, umożliwiających nawet wzięcie kredytu na nas. Z tych oraz wielu innych powodów powołane zostały do życia biura nieruchomości, które zabezpieczają uczciwość transakcji i pomagają zaaranżować spotkania godnym zaufania kupującym i sprzedającym, zabezpieczając obie strony przed nieprzyjemnymi sytuacjami. Z tych względów zachęcamy do skorzystania z naszej usługi darmowej wyceny mieszkania i kupna Twojej nieruchomości bezpośrednio od Ciebie. Gwarantujemy w ten sposób najszybsze pomyślne zakończenie transakcji i całkowitą, kompleksowa obsługę na wszystkich etapach transakcji.

Czy czekają mnie dodatkowe koszty przy współpracy z biurem nieruchomości Gliwice?

 

Nie. Przypominamy, że w całym procesie współpracy z naszą agencją nieruchomości to Ty jesteś stroną sprzedającą, a my nabywcami Twojego mieszkania. Nie czekają Cię żadne opłaty w postaci zaliczek, kaucji czy innych zadatków, a wszelkie usługi jakie nasz skup mieszkań wykonuje w Twoim imieniu prowadzące do pomyślnego przeprowadzenia transakcji, są świadczone całkowicie za darmo. W naszej ofercie zawarta jest również fachowa i całkowicie bezpłatna wycena nieruchomości Gliwice, którą poznasz na samym początku podejmowania współpracy z nami, jeszcze przed podpisaniem umowy z agencją. Nasza praca opiera się na całkowitym zaufaniu i szczerości w stosunku do naszych klientów, dzięki czemu cieszymy się tak dobrą renomą na tle innych agencji nieruchomości.

Jak długo potrwa proces wyceny i sprzedaży mojego mieszkania?

 

Pod względem szybkości i pełnej, satysfakcjonującej obsługi klienta, nasze biuro nieruchomości nie ma sobie równych. Od chwili zgłoszenia się do nas za pomocą jednej z form zgłoszenia do uzyskania od nas kontaktu zwrotnego, w zależności od pory dnia i tygodnia, miną maksymalnie 72 h, zaś w większości przypadków gdy zgłoszenia padają w trakcie godzin otwarcia biura, nasza odpowiedź następuje w ciągu kilku godzin. W trakcie wstępnej rozmowy telefonicznej możesz już otrzymać przybliżoną wycenę mieszkania, ale jego dokładna wartość zostanie określona dopiero w trakcie spotkania w biurze, które nastąpi w ciągu kilku dni i przestawienia wszystkich szczegółów nieruchomości. W trakcie rozmów rozwiane zostaną wszystkie wątpliwości i przygotujemy niezbędne do nakreślenia umowy dokumenty. Jeśli będziesz zdecydowany, gotową umowę możesz podpisać od ręki, jeśli będziesz wolał uzyskać czas do namysłu, oczywiście uszanujemy tę decyzję. W przypadku pomyślnego zakończenia transakcji, wynagrodzenie otrzymasz niezwłocznie w postaci gotówki, lub przelewu na Twoje konto, przy czym nie będziemy opóźniani przez procedury bankowe, ponieważ, część kapitału trzymamy w obrębie firmy.

Naszym celem jest nawiązywanie dobrej współpracy z każdym klientem i całkowite dopasowywanie się do jego preferencji. W razie jakichkolwiek nasuwających się pytań, zachęcamy do skontaktowania się z naszym biurem. Z radością wyjaśnimy wszystkie wątpliwości i zaproponujemy nasza ofertę. Gwarantujemy najlepszą obsługę w błyskawicznym tempie i przy najkorzystniejszej wycenie nieruchomości w Gliwicach.

 

Odwiedź też nasz skup nieruchomości w Warszawie!

Szczęśliwa rodzina po etapie w którym szukam mieszkania

Łatwy i bezpieczny sposób sprzedaży mieszkania

Sprzedaj swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu i zbędnych spotkań. W ciągu 1 dnia.

  • Szybka wycena
  • Jedna wizyta w mieszkaniu
  • Bezpieczna sprzedaż