Sprzedaj mieszkanie

Aby otrzymać ofertę zakupu, wypełnij formularz z informacjami o Twoim mieszkaniu.

  • 1 krok
  • 2 krok
  • 3 krok

 

Bytom to jedno z najstarszych miast historycznego Górnego Śląska. Pełni istotną rolę jako ośrodek gospodarczy i administracyjny lokalnego zagłębia przemysłowego, a do momentu wybuchu II wojny światowej stanowił jeden z ośrodków działań organizacji patriotycznych, społecznych, kulturalnych i wydawniczych, walczących o zwiększenie polskich wpływów na Górnym Śląsku. Lata pod panowaniem PRL charakteryzowały się stałym naciskiem na intensywny rozwój przemysłu ciężkiego, prowadząc do silnej eksploatacji górniczej.
Obecnie miasto te dalej intensywnie się rozwija w wielu dziedzinach gospodarki, głównie przemysłu, pozostaje też jednak ważnym miejscem na kulturowej, rozrywkowej i industrialnej mapie regionu. Wielu młodych ludzi, chętnych by znaleźć swoją pierwszą pracę, dokształcić się, zdobyć doświadczenie i założyć rodzinę, decyduje się na kupno nieruchomości właśnie w tym mieście. Stąd mogłoby się wydawać, że posiadając mieszkanie na sprzedaż czeka nas bardzo łatwe zadanie, że popyt na lokale wynagrodzi nam dużą szybkość przeprowadzenia całej transakcji do końca. Niestety bez właściwego obeznania na rynku mieszkaniowym i dobrej znajomości przepisów prawa, dla większości ludzi może być to niełatwe zadanie. Samo napisanie ogłoszenia, w taki sposób aby przykuwało uwagę i zawierało wszelkie istotne informacje może dla wielu niedoświadczonych obywateli miasta stać się nie lada problemem. Niestety należy również liczyć się z tym, że nawet dobrze opisana oferta, łatwo zaginie w morzu podobnych ogłoszeń, które są zamieszczane codziennie na licznych stronach internetowych czy też w różnego rodzaju gazetach. Co więcej, istnieje ogromne ryzyko, że w pierwszej kolejności skontaktują się z nami oszuści, którzy znają wiele sposobów na wyłudzenie od nas pieniędzy w postaci fałszywych zaliczek, numeru karty czy tez danych osobowych, które mogą umożliwić im nawet wzięcie kredytu chwilówki na nasz dowód. Z tych wszystkich powodów powołane do życia zostały różnego rodzaje biura nieruchomości, które zapewniają większą sprawność i bezpieczeństwo transakcji. Warto korzystać z ich pomocy, ponieważ na niedoświadczone i ufne osoby zawsze czyha niebezpieczeństwo w najróżniejszych formach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego biura nieruchomości Bytom oferującego skup mieszkań, lub też samą wycenę mieszkań Bytom.

Jaką pomoc mogę otrzymać od agencji nieruchomości Bytom?

 

 

Zajmujemy się skupowaniem wszelkiego rodzaju nieruchomości znajdujących się na terenie miasta i najbliższych okolic powiatu Bytom. Nasi wykwalifikowani  pracownicy stale douczają się na kwartalnych szkoleniach, dzięki czemu zawsze są doskonale zaznajomieni z obecnymi przepisami prawa podatkowego oraz procedurami kupna i sprzedaży nieruchomości. Szczególny nacisk w naszej działalności kładziemy na nasze empatyczne podejście do klienta, którego zawsze traktujemy jako naszego najważniejszego partnera biznesowego. Dbamy bardzo o kompleksową i najbardziej satysfakcjonującą obsługę klienta, ponieważ to właśnie jego zaufanie i dobre opinie pozwalają naszej agencji prowadzić dalszą działalność i rozwijać się coraz bardziej. Gwarantujemy, że spotkasz się nie tylko z pełnym profesjonalizmem, ale również całkowitą wyrozumiałością i szacunkiem. Zakres usług, który oferujemy naszym klientom obejmuje zebranie niezbędnej dokumentacji, która będzie potrzebna do przeprowadzenia procedury sprzedaży, zapewnimy profesjonalną wycenę nieruchomości, przy czym gwarantujemy, ze zawsze będzie ona jak najbardziej korzystna dla klienta. Zaoferujemy również usługi naszego notariusza, jednocześnie pozostawiając możliwość przyjścia do biura z własnym zaufanym notariuszem, jeśli tylko taka jest Twoja wola, a jeśli sytuacja Twojej nieruchomości będzie tego wymagała, zapewnimy także współpracę z doświadczonym i obytym ze wszelkimi sprawami prawnikiem. Postawienie rzetelnej wyceny nieruchomości to niełatwe zadanie, które wymaga jednocześnie znajomości na rynku mieszkaniowym, oraz złożenia wizyty  danego lokalu pod kątem prawidłowej oceny jego stanu technicznego. Na finalną wartość wyceny mieszkania mają wpływ takie czynniki jak:  wyposażenie oraz lokalizacja, sąsiedztwo terenów zielonych czy centrów przesiadkowych czy też dużych centrów handlowych. Większość tych czynników nie jest w ogóle brana pod uwagę przy samodzielnym wystawianiu ogłoszenia na sprzedaż, są one jednak podświadomie ważne dla potencjalnych kupców, którzy przecież planują spędzić w danym lokum wiele lat. Gwarantujemy na tym polu, ze nasz doświadczony rzeczoznawca majątkowy zauważy wszystkie plusy Twojej nieruchomości i zawrze je w swojej ocenie, dzięki czemu wycena mieszkania zawsze będzie przez nas nakreślana jak najkorzystniej dla Ciebie.

Ile trwa wycena mieszkania przy współpracy z biurem nieruchomości Bytom?

 

 

Zapewniamy naszych klientów, że jeśli chodzi o szybką pomoc w przeprowadzeniu wyceny oraz niezbędnych procesów związanych z procedurą sprzedaży nieruchomości, jesteśmy bezkonkurencyjni. Wszystkie potrzebne dokumenty niezbędne do zorganizowania transakcji kupna i sprzedaży mieszkania czy też domu z działką, są stale przetrzymywane w biurze naszej agencji, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić Cię, że unikniesz biegania po wielu urzędach by przygotować się do działania. Doświadczenie w pracy z najbardziej wymagającymi klientami, dla których czas to pieniądz, skłoniło nas do perfekcyjnego przygotowania się na różne sytuacje, dlatego wierzymy, że dopasowanie się pracy naszego  dynamicznego i profesjonalnego zespołu jest naturalną odpowiedzią na Twoje potrzeby. Od momentu zgłoszenia się do nas jedna z form kontaktu miną maksymalnie 24 h do naszej odpowiedzi. Wtedy dokonamy również wstępnej, przybliżonej wyceny nieruchomości online, na podstawie Twoich danych. Uprzedzamy jednak, że precyzyjne określenie wyceny mieszkania, będzie miało miejsce dopiero po zasięgnięci opinii rzeczoznawcy majątkowego. W ciągu ledwie kilku dni cała procedura kupna i sprzedaży może się zakończyć, ponieważ skup mieszkań Bytom będzie bezpośrednim nabywcą Twojej własności. Unikniesz w ten sposób wielotygodniowego czekania, aż znajdzie się osoba prywatna, która będzie chętna na kupno Twojego lokum, za cenę jakiej oczekujesz. Zamiast tego, bezpośrednio umówimy się z Tobą na spotkanie w jak najszybszym dostępnym dla Ciebie terminie, odpowiemy na wszystkie pytania związane z umową i jeśli będziesz pewny chęci współpracy z naszą agencją, podpisać umowę dotyczącą skupu mieszkania możesz już przy tym pierwszym i jedynym spotkaniu. Prowadzimy wycenę i skup nieruchomości za gotówkę bądź też przelewem na Twoje prywatne konto, jednocześnie zapewniając, że transfer pieniężny przebiegnie natychmiastowo. Specjalnie na okazje wymagające szybkiej reakcji, część pieniędzy naszej firmy trzymamy na terenie biura, by być całkowicie niezależnym od procedur bankowych, które mogłyby powodować niekorzystne opóźnienie przekazu.

Jak wygląda wycena mieszkania z problemami?

 

 

Gwarantujemy, że niezależnie od ilości czy jakości problemów z jakimi może zmagać się Twoja nieruchomość, zawsze odpowiemy pozytywnie na państwa potrzeby i udzielimy całej niezbędnej pomocy. Pamiętaj że zatrudniamy zespół najlepszych i ciągle doszkalających się pracowników, którym pomaga ścisła współpraca z zaufanymi i prawnikami. Wszyscy pracownicy naszej agencji będą pomagać w przeprowadzeniu nawet takich transakcji jak: skup mieszkań zadłużonych, nieruchomości w trakcie toczących się spraw o rozdzielności majątkowej czy też o niejasnej sytuacji spadkowej oraz także nabywanie mieszkań o złym stanie technicznym, nadających się wyłącznie do kapitalnego remontu od zera. Nie straszne nam podjęcie się współpracy z wymagającym klientem, gdyż w trakcie naszej wieloletniego stażu spotkaliśmy się już z praktycznie każdą sytuacją i nigdy nie zostawiliśmy klienta z nierozwiązanym wyzwaniem. Nieważne jak dużo trudności, sprawi po drodze Twoja nieruchomość, agencja nieruchomości Bytom zapewnia, że nasz zaufany rzeczoznawca majątkowy dokona precyzyjnej a jednocześnie najbardziej korzystnej dla Ciebie wyceny nieruchomości na terenie miasta i powiatu Bytom. Zawrzyj swój problem w trakcie zgłaszania się do nas jedną z metod kontaktu a zapewniamy, że od początku podejdziemy do współpracy z Tobą w szczególny sposób i znajdziemy rozwiązanie każdej sytuacji. Nie musisz obawiać się odrzucenia ze strony naszego biura nieruchomości. Pamiętaj, że nasza placówka została stworzona wyłącznie po to by służyć klientom, od których zależy nasze dalsze funkcjonowanie. Gwarantujmy, że otrzymasz całą niezbędną pomoc i szacunek, na który zasługujesz.

W jaki sposób mogę zgłosić się do wyceny mieszkań Bytom?

 

 

Kontakt z naszą agencją nieruchomości jest niesamowicie prosty i zajmie ci nie więcej  niż 15 minut. O dowolnej, dogodnej dla siebie porze dnia, również poza godzinami pracy agencji, możesz wysłać do nas wiadomość email. Najlepiej abyś zawarł w niej maksymalnie dużą  ilość informacji o Twojej nieruchomości oraz nakreślił obraz sytuacji prawnej w jakiej się ona znajduje. Dzięki temu będziemy mogli błyskawicznie zaproponować najkorzystniejsza dla Ciebie ofertę i zacząć działać. Kolejną metodą kontaktu, jest porozumienie się z nami poprzez specjalny formularz zgłoszeniowy, zawarty  na naszej stronie internetowej. Chociaż dokładne wypełnienie go może zająć nieco więcej czasu, pomoże on zawrzeć wszystkie istotne dane w zorganizowanych podpunktach, które krok po kroku będą podpowiadać jak powinien wyglądać opis Twojej nieruchomości. Niemałą zaletą przy korzystaniu z tego rodzaju formy zgłoszenia jest również możliwość dokonania wstępnej wyceny nieruchomości online, która jest jednak orientacyjną ofertą i najprawdopodobniej ulegnie zmianie w trakcie prowadzenia dalszej współpracy. Z reguły nasz kontakt zwrotny następuje w przeciągu kilku godzin, w zależności od tego czy dzień jest roboczy czy też nie. Możliwy jest również bezpośredni kontakt telefoniczny, który polecamy dla klientów, które wolałyby uczestniczyć w swobodniejszej rozmowie z konsultantem i wyjaśnić więcej wątpliwości lub zadać więcej pytań. Możliwe, że dodzwonienie się na naszą linię może być mocno utrudnione, jeśli większa ilość chętnych będzie próbowała dodzwonić się o dokładnie tej samej porze dnia. Zalecamy wówczas zadzwonić ponownie po pewnym czasie, lub cierpliwie oczekiwać na zwolnienie linii i rozmowę z konsultantem. Gwarantujemy szybki kontakt zwrotny i kompleksową obsługę.

Czy możliwe jest przedstawienie korzystnej wyceny w przypadku odziedziczonego mieszkania?

 

 

Udowodniono naukowo, ze najbardziej stresującą sytuacją, jaka może spotkać człowieka, to śmierć bliskiej osoby. Często do sytuacji takiej nie mamy szans się wcześniej przygotować psychicznie i fizycznie. Jeśli to właśnie na skutek takiej tragedii stałeś się właścicielem nieruchomości, powinieneś wiedzieć, że dodatkowo spada na Cienie ogrom obowiązków, związanych z załatwianiem spraw w urzędzie skarbowym. Urzędy nie funkcjonują na tyle sprawnie i intuicyjnie, by nieobyty w sprawach majątkowych obywatel poradził sobie ze wszystkim łatwo szybko i przyjemnie. Tymczasem niedopilnowanie wielu formalności w stosownym terminie skutkuje nawet karą finansową. Sytuacja jest tym bardziej skomplikowana gdy na skutek braku testamentu, lub jawnie niesprawiedliwego jego utworzenia, dziedziczenie następuje zgodnie z ustawą i majątek jest podzielony po odpowiednich procentach między wszystkich członków rodziny. Wiele z wynikających z takiej kolei rzeczy niesprawiedliwości można rozwiązać dzięki sprzedaży nieruchomości oraz dopilnowaniu by wartość wyceny mieszkania, została sprawiedliwe podzielona miedzy wszystkich spadkobierców. Jednak jeśli nie jesteś jedynym właścicielem nieruchomości, a jedynie jednym z wielu, może to nie być takie proste. Wszystkie ważniejsze procedury, na przykład remont lub sprzedaż mieszkania obligatoryjnie wymagają zgody wszystkich udziałowców, by przeprowadzić je w sposób legalny. W sytuacji w której rodziny nie może ustalić konsensusu, sprzedaż nieruchomości jako całości okazuje się z reguły niemożliwa. Nie trać jednak ducha: takim wypadku, nasz skup mieszkań Bytom oferuje również skupowanie udziałów w nieruchomości od poszczególnych współudziałowców. Możemy sobie pozwolić na to by z naszym kapitałem i pomocą doświadczonych prawników, korzystnie wycenić i spłacić Twoją część za gotówkę lub też przelewem. Do rozmów z resztą współwłaścicieli podejdziemy z cierpliwością i odpowiednią ilością czasu, potrzebną by dojść do porozumienia. Gwarantujemy, że w naszym interesie jest dopilnowanie, by układ zawsze był dla Ciebie jak najbardziej korzystny, ponieważ zawsze traktujemy klienta jako najważniejszego partnera biznesowego, który działa jak motor napędowy dla naszej agencji i popycha nas ku stałemu poprawianiu jakości swojej obsługi. Jak dotąd nie zdarzyło nam się odrzucić jeszcze żadnego zgłoszenia i zapewniamy, że w Twoim przypadku będzie tak samo, ponieważ dla naszej agencji nieruchomości nie ma rzeczy niemożliwych.

Wycena mieszkania zadłużonego, czy to możliwe?

 

 

Oczywiście, że tak. Zdajemy sobie sprawę, że czeka nas wiele niełatwej pracy, ale wierzymy, że dzięki całkowitemu poświęceniu naszych doświadczonych pracowników i niezbędnej pomocy prawników, rzeczoznawcy majątkowego, który dokona korzystnej wyceny zadłużonej nieruchomości oraz notariusza, naszemu skupowi mieszkań uda się poradzić z każdym wyzwaniem doprowadzając do pomyślnego zakończenia współpracę. Skontaktuj się z nami, a z chęcią umówimy się na rozmowę w biurze i ze wszystkich sił zawalczymy o Twoją sprawę, tak by uwolnić Cię od zadłużonego kredytem hipotecznym mieszkania i pozostawić Cię z czystymi pieniędzmi uzyskanymi ze sprzedaży. Gwarantujemy pełne poświęcenie sprawie i profesjonalną obsługę.

Czy wolno mi samodzielnie dokonać wyceny nieruchomości?

 

 

Samodzielna wycena nieruchomości jest oczywiście możliwa, jednak nieczęsto korzystna dla nas samych. Bez właściwego obeznania na rynku mieszkaniowym możemy całkowicie błędnie przybliżyć wartość naszej własności i w rezultacie narażamy się albo na zmniejszenie potencjalnego zysku, albo na całkowity brak zainteresowania ofertą ze strony kupców. Przy wycenianiu mieszkania na własną rękę często nie uwzględniamy takich aspektów jak typ zabudowy, wielkość użytkowa nieruchomości czyli metraż, stan wyremontowania, lokalizacja, usterki instalacji i innego sprzętu oraz wymagane naprawy, udogodnienia publiczne w okolicy takie jak parki i inne zielone tereny, przystanki autobusowe czy dworzec kolejowy, galerie handlowe, sklepy obecność dróg rowerowych, umożliwiających łatwy dojazd do centrum miasta i odległość od licznych zakładów pracy. Groźne przy wycenianiu mieszkania, jest zaniżenie wartości nieruchomości, ponieważ, przy płaceniu podatku od kupna i sprzedaży lokalu, urząd skarbowy może uznać, że wartość transakcji została z premedytacją zaniżona, by zapłacić do Skarbu Państwa niższy podatek, zaś reszta kwoty została opłacona „na czarno”. W takich przypadkach nieświadomie może nam grozić kara grzywny a nawet pozbawienia wolności. Skonstruowanie ogłoszenia, tak by wydało się bardziej interesującym, również jest sztuką z pogranicza rzeczoznawstwa majątkowego oraz fotografii. Istnieje wiele drobnych szczegółów, które po dodaniu do wnętrza naszego domu, na przykład dodatkowe poduszki, koce, roślinki, książki, powodują, że wnętrze mieszkania wygląda przytulniej i potencjalni nabywcy są bardziej zainteresowani kontaktem. Dodatkowym ryzykiem obarczone jest samodzielne zamieszczanie ogłoszeń to, że pierwszy kontakt mogą nawiązać fałszywi nabywcy, którzy bez zbędnych pytań udają chętnych na kupno mieszkania płacąc sumę „zbyt dobrą by być prawdziwą”. Oszuści tacy często żerują na niedoświadczonych sprzedających wyłudzając na różny sposób zaliczki i zadatki albo co gorsza nasze dane osobowe, zyskując dostęp do numeru karty lub naszego numeru pesel, co umożliwia bezpośrednie płacenie w Internecie lub nawet wzięcie kredytu w popularnych bankach oferujących chwilówki.

Nasze biuro nieruchomości zostało powołane do życia, ponieważ była to odpowiedź na naturalne potrzeby klientów, próbujących bezpiecznie i szybko sprzedać swoją własność. Szczycimy się empatycznym podejściem do każdej osoby i całkowitym wsparciem w trudnych sytuacjach. Jeśli masz wątpliwości lub pytania, możesz śmiało zadzwonić do nas albo umówić się na osobiste spotkanie w biurze, a zapewniamy, że nasz konsultant z radością odpowie na wszystko w przyjemnej rozmowie. Zapraszamy do kontaktu!

 

Odwiedź też nasz skup nieruchomości w Warszawie!

Szczęśliwa rodzina po etapie w którym szukam mieszkania

Łatwy i bezpieczny sposób sprzedaży mieszkania

Sprzedaj swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu i zbędnych spotkań. W ciągu 1 dnia.

  • Szybka wycena
  • Jedna wizyta w mieszkaniu
  • Bezpieczna sprzedaż