Sprzedaj mieszkanie

Aby otrzymać ofertę zakupu, wypełnij formularz z informacjami o Twoim mieszkaniu.

  • 1 krok
  • 2 krok
  • 3 krok

 

Bielsko-Biała to najważniejsze miasto Podbeskidzia, czyli pogranicza śląsko-małopolskiego. Stanowi ważny w skali kraju węzeł drogowy i kolejowy oraz jest głównym ośrodkiem administracyjnym, przemysłowym i handlowo-usługowym, akademickim, kulturowym i turystycznym w okolicy. Oferuje mnóstwo zarówno miłośnikom historii, zapalonym sportowcom, osobom lubiącym przebywać na łonie natury ale również inwestorom, studentom i młodym dorosłym, widzących się w konkretnych sektorach gospodarki. Dynamiczny rozwój, jaki te miasto obecnie przechodzi, daje obietnice dalszych zmian, które przyciągają coraz większe ilości napływającej ludności. Nietrudno się więc zorientować, że panuje obecnie wzmożony popyt na dobrze zlokalizowane mieszkania w centrum miasta, blisko najważniejszych ośrodków życia publicznego, na przykład uczelni czy rynku, ale również na dobrze skomunikowane z centrum domy jednorodzinne na cichszych obrzeżach miasta. Mogłoby się w takiej sytuacji wydawać, że sprzedaż nieruchomości znajdującej się na terenie miasta Bielsko-Biała na własną rękę, powinno być nietrudne. Niestety bez niezbędnej znajomości przepisów prawnych i właściwego obeznania na rynku mieszkaniowym, dla przeciętnego człowieka może być to ciężki orzech do zgryzienia. Już właściwe napisanie ogłoszenia, tak by przykuwało uwagę i wydało się ciekawe oraz warte skontaktowania, potrafi wielu ludziom sprawić nie lada problem. Poza tym trzeba się liczyć z tym, ze nawet dobrze skonstruowana oferta, łatwo ginie w rzece podobnych ogłoszeń zamieszczanych każdego dnia na stronach internetowych czy też w gazetach. Co gorsza, zdarza się, że kontakt z nami jako pierwsi nawiązują różnego rodzaju wyłudzacze, próbujący zyskać nasze dane osobowe, umożliwiające im wzięcie pożyczek w różnych instytucjach oferujących kredyty chwilówki, na nasze nazwisko. Aby uniknąć wielu niebezpiecznych sytuacji, warto korzystać z pośrednictwa różnego rodzaju agencji nieruchomości, które umożliwiają nawiązanie kontaktu uczciwego sprzedającego i uczciwego nabywcy. Nasze biuro działa jednak inaczej. Prowadzimy niezależną od potencjalnych klientów wycenę mieszkań i skup nieruchomości na terenie miasta Bielsko-Biała, bezpośrednio od Ciebie.

W jaki sposób biuro nieruchomości Bielsko-Biała może pomóc w sprzedaży mojego mieszkania?

 

Nasz skup mieszkań Bielsko-Biała  zajmuje się nabywaniem wszelkiego rodzaju nieruchomości znajdujących się na terenie miasta i powiatu Bielsko-Biała. Zatrudniamy najlepiej wykwalifikowanych  pracowników, którzy dzięki stałym kwartalnym szkoleniom są zawsze na dobrze zaznajomieni z obecnymi przepisami prawa podatkowego i procedurach kupna i sprzedaży. Jesteśmy szczególnie polecani dzięki naszemu empatycznemu podejściu do każdego klienta, którego traktujemy jako naszego najważniejszego partnera do prowadzenia biznesu. Wiemy, że zadowolony klient jest najlepszym krytykiem, który najdokładniej jest w stanie zbudować renomę naszej firmy, ponieważ sam przekonał się o jakości naszych usług, dlatego właśnie możemy Ci zagwarantować że spotkasz się nie tylko z pełnym profesjonalizmem, ale również całkowitą wyrozumiałością i szacunkiem z naszej strony. Nasze usługi obejmują takie etapy jak przygotowanie całej niezbędnej dokumentacji potrzebnej do przeprowadzenia sprzedaży, zapewnimy fachową wycenę nieruchomości, która zawsze będzie jak najbardziej korzystna dla Ciebie, zaoferujemy usługi naszego notariusza, ale zostawiamy również możliwość przyjścia do biura z własnym, a jeśli sytuacja Twojej nieruchomości będzie bardziej skomplikowana niż przewiduje to nasza podstawowa oferta, zapewnimy również współpracę z doświadczonym i zaufanym prawnikiem. Przy chęci sprzedaży nieruchomości lub jej kupna, koniecznie trzeba ustalić w sposób rzetelny jej wartość. Jest to niełatwe zadanie, które wymaga nie tylko znajomości rynku, ale również złożenia wizyty  danego lokalu pod kątem jego stanu technicznego czy zastosowanych rozwiązań technologicznych. Równie ważne są też: wyposażeniem oraz lokalizacją, sąsiedztwo terenów zielonych czy centrów przesiadkowych i dużych centrów handlowych. Wszystkie te czynniki są bardzo ważne dla potencjalnych nabywców, dlatego muszą być brane pod uwagę przez nasze biuro nieruchomości Bielsko-Biała podczas realizacji profesjonalnej wyceny nieruchomości. Nasi doświadczeni rzeczoznawcy majątkowi są w stanie najszybciej i najbardziej precyzyjnie oszacować wartość naszego mieszkania czy też domu na rynku nieruchomości. Nie czekaj! Dowiedz się więcej o tym, co może zaoferować Ci agencja nieruchomości Bielsko-Biała.

Zależy mi na szybkiej wycenie mojej nieruchomości. Do kogo powinienem się zwrócić?

 

Gwarantujemy naszym klientom, że pod względem szybkiej pomocy w przeprowadzeniu wyceny oraz wszystkich procesów związanych ze sprzedażą nieruchomości, nie mamy sobie równych. Wszystkie niezbędne dokumenty potrzebne do  załatwienia transakcji kupna i sprzedaży Twojego mieszkania, trzymamy na terenie agencji, dzięki czemu jesteśmy stale przygotowani by móc błyskawicznie zacząć działać. Mamy doświadczenie w pracy z ludźmi, dla których czas to pieniądz i wszystko zależy od naszego pośpiechu, dlatego dopasowanie się dynamicznej pracy naszego zespołu było odpowiedzią na potrzeby i wymagania klientów. Dzięki temu, że nasz skup mieszkań Bielsko-Biała będzie bezpośrednim nabywcą Twojej nieruchomości, a nie jedynie pośrednikiem ułatwiającym znalezienie godnego zaufania kupca, unikniesz wielomiesięcznego oczekiwania na pojawienie się chętnej osoby prywatnej, która zdecyduje się na kupno Twojej własności, za cenę jakiej oczekujesz. Zamiast tego, umówimy się z Tobą na spotkanie w jak najszybszym dostępnym dla Ciebie terminie, odpowiemy na wszystkie pytania związane z umową i jeśli będziesz pewny, że chcesz podjąć z nami współpracę, wspomnianą umowę z biurem nieruchomości możesz podpisać od razu.

Co jeśli moja nieruchomość boryka się z problemami?

 

Nasza agencja nieruchomości Bielsko-Biała zapewnia, że niezależnie od skali problemów odpowiemy na państwa kontakt i udzielimy całej niezbędnej pomocy, jaka jesteśmy w stanie zapewnić. Nasz sztab stale doszkalających się pracowników ściśle współpracuje z zaufanymi i doświadczonymi prawnikami, którzy pomagają również przeprowadzić takie transakcje jak skup mieszkań zadłużonych, nieruchomości w trakcie toczących się spraw rozwodowych czy też spadkowych oraz zły mieszkania o złym stanie odnowienia, nadające się do kapitalnego remontu wraz z wymianą wszystkich instalacji. Nie boimy się podjęcia pracy z wymagającym klientem, ponieważ w trakcie naszej wieloletniej pracy zetknęliśmy się już z praktycznie każdą sytuacją i uporaliśmy się ze wszystkimi wyzwaniami. Niezależnie od trudności, jakie mogłaby sprawiać Twoja nieruchomość, gwarantujemy, że nasz rzeczoznawca majątkowy dokona najbardziej precyzyjnej i najkorzystniejszej dla Ciebie wyceny nieruchomości na terenie Bielsko-Białej. Skontaktuj się z nami jedną z dróg zgłoszeniowych a błyskawicznie odpowiemy i umówimy się z Toba na specjalne spotkanie, na którym dowiemy się wszystkiego co potrzebne do podjęcia współpracy. Nie musisz obawiać się odrzucenia z naszej strony. Pamiętaj, że jesteśmy po to by nieść pomoc. Wiemy jak stresujące może być załatwianie ważnych spraw urzędowych, dlatego zastąpimy Cię we wszystkich czynnościach, w których będzie to możliwe. Od początku prowadzenia z nami rozmów będziemy Cię informować o wszystkich szczegółach i pracach jakich podejmujemy się by dokonać transakcji. Naszym celem jest przeprowadzić Cię przez całą procedurę w jak najwygodniejszy dla Ciebie sposób, przy jednoczesnej najlepszej wycenie nieruchomości. Jednocześnie informujemy, że czynności i prace, których podejmujemy się w trakcie realizacji transakcji kupna i sprzedaży, a które prowadza do pomyślnego zakończenia naszej współpracy są świadczone całkowicie bezpłatnie. To dzięki naszej kompleksowej obsłudze cieszymy się tak dobrą renomą, całkowitym zaufaniem i opiniami klientów.

Jak powinienem nawiązać kontakt z wyceną mieszkań Bielsko-Biała?

 

Skontaktowanie się z naszą agencją nieruchomości jest wyjątkowo proste. W tym celu opracowane zostały trzy niezawodne metody, pozostawiając możliwość wyboru najwygodniejszej dla naszego klienta. W dowolnej porze dnia, również w dni wolne od pracy biura, możesz wysłać do nas wiadomość email, w której zachęcamy by zawrzeć maksymalną ilość informacji o Twojej nieruchomości i sytuacji, abyśmy mogli błyskawicznie zacząć dla Ciebie działać. Wygodnie jest też porozumieć się z nami poprzez specjalnie opracowany formularz zgłoszeniowy, dostępny na naszej stronie. Wypełnianie go może zająć więcej czasu, jednak pomoże zawrzeć wszystkie istotne dane w zorganizowany sposób. Dzięki wypełnieniu danych na stronie internetowej, możliwe jest również otrzymanie wstępnej wyceny nieruchomości online, która jest jednak ledwie orientacyjną ofertą i ulegnie zmianie w trakcie prowadzenia rozmów. Obie te formy kontaktu wymagają naszej odpowiedzi zwrotnej, która powinna pojawić się w ciągu dwóch pełnych dni roboczych, chociaż z reguły nasz kontakt zwrotny następuje w przeciągu kilku godzin. Możliwy jest również kontakt telefoniczny, który zapewnia swobodniejsza rozmowę z konsultantem, dzięki czemu będzie on od razu będzie w stanie wyjaśnić więcej wątpliwości. Możliwości dodzwonienia sią na naszą linię mogą zostać jednak mocno utrudnione, w przypadku zwiększonej ilości chętnych dzwoniących o tej samej porze dnia. Zachęcamy w takim wypadku jednak do wytrwałości i cierpliwego oczekiwania. Na kontakt zwrotny z naszej strony nigdy nie będziesz musiał długo czekać a spotkanie ustalimy w najbliższych pasujących Ci terminach.

Na jaka wycenę mogę liczyć w przypadku odziedziczonej nieruchomości?

 

Jedną z bardziej stresujących sytuacji, jakie mogą nam się przytrafić w naszym spokojnym życiu, jest śmierć bliskiego członka rodziny lub przyjaciela. W obliczu tej tragedii rodzinnej, czeka nas wypełnienie wielu obowiązków, do których z reguły nie jest się wcześniej odpowiednio przygotowanym. Wyprawienie pogrzebu, zorganizowanie spotkania rodzinnego i załatwienie spraw związanych z odziedziczeniem w spadku nieruchomości, to przykre konieczności, które muszą zostać dopełnione. Niedopełnienie powinności urzędowych związanych z odziedziczeniem majątku, może skutkować nieprzyjemnymi dla nas konsekwencjami, jak na przykład karą finansową. Byś mógł uniknąć tej całej bieganiny po różnych ośrodkach administracyjnych, oferujemy Ci również nasze usługi skupu odziedziczonej nieruchomości, również w tych przykrych okolicznościach. Gwarantujemy empatyczne i profesjonalne podejście do całej sprawy, poprowadzenie rozmów w pasujących Ci terminach, ponieważ wiemy, że czeka Cię wiele zobowiązań rodzinnych, które mogą zająć większą część Twojego czasu. Nasz wykwalifikowany personel zaoferuje całą potrzebną pomoc w zorganizowaniu niezbędnej dokumentacji i umowy, a nasz doświadczony rzeczoznawca majątkowy wyceni precyzyjnie Twój majątek. Wartość wyceny mieszkania będziesz oczywiście znał od samego początku naszej współpracy, tak byś w żadnym wypadku nie poczuł się naciągany przez nasze biuro. Na finalną wycenę nieruchomości w przypadku obiektu, który był użytkowany przez wiele lat wpływa mnóstwo czynników takich jak: stopień zadbania i wyremontowania nieruchomości, wiek i sprawność założonych instalacji w budynku, stan umeblowania i widoczne ślady zużycia, stopień zadbania o działkę przydomową, a w niektórych przypadkach również sąsiedztwo. Sytuacja komplikuje się znacznie bardziej, jeśli nie jesteś jedynym właścicielem mieszkania, lecz na skutek nieprawidłowo sporządzonego spadku, nieruchomość trafiła w ręce większej ilości dziedziców i w rezultacie staliście się współudziałowcami. Przy większej ilości właścicieli, każda procedura podejmowana w postępowaniu z mieszkaniem, wymaga zgody wszystkich udziałowców. Może to znacznie pokrzyżować chęci sprzedaży własności i sprawiedliwego podzielenia majątku na całą rodzinę. W takich okolicznościach nasza agencja nieruchomości oferuje również skup i wycenę udziałów. W ten sposób uda Ci się spieniężyć swoją część nieruchomości, zaś z pozostałymi członkami Twojej rodziny będziemy prowadzić osobne negocjacje. Gwarantujemy, ze weźmiemy pod uwagę wszystkie czynniki wpływającą na ostateczną wartość lokalu, a tobie zawsze zaoferujemy najbardziej korzystna wycenę mieszkania.

Zadłużone mieszkanie – czy to możliwe?

 

Dzięki ścisłej współpracy naszych wykwalifikowanych pracowników z doświadczonymi i zaufanymi prawnikami, nie straszne nam podjęcie się każdego wyzwania. Wierzymy, ze niezależnie od wielkości długu, uda nam się znaleźć rozwiązanie każdej sytuacji, tak by zawsze pomóc maksymalnie naszym klientom. Dokonamy tak korzystnej jak to tylko możliwe wyceny nieruchomości i wspomożemy całym wachlarzem naszych usług, by jak najlepiej obsłużyć osobę, która zdecydowała się na zaufanie nam i podjęcie współpracy z naszym biurem nieruchomości. Cieszymy się dobrymi opiniami na rynku prawno-mieszkaniowym, a klienci szczególnie doceniają nas za kompleksowe i fachowe traktowanie oraz przyjazne podejście do każdej sprawy. Zgłoś się do nas a gwarantujemy, że zrobimy wszystko by zawalczyć o Twoją sprawę.

Dlaczego samodzielna wycena mieszkania jest taka trudna?

 

Nasze usługi wyceny nieruchomości przeznaczone są głównie dla sprzedających domymieszkania, obiekty użytkowych oraz działek ich otaczających. Wycena nieruchomości Bielsko-Biała to określenie wartości ważne również dla osoby kupującej. Z reguły osoby zainteresowane kupnem wymienionych lokali lub gruntów również nie posiadają wiedzy ani kompetencji, które umożliwiłyby im przybliżenie realnej ceny względem warunków panujących na rynku wtórnym i pierwotnym. W tych okolicznościach korzystne jest skontaktowanie się z naszą firmą. Nieoceniona pomoc pracujących w naszej agencji rzeczoznawców majątkowych pomagają w uniknięciu zapłaty zbyt wysokiej kwoty za nieruchomość lub wystawienia prze nas ogłoszenia za cenę zbyt niską, co chroni interesy naszych klientów. W grę wchodzą tu również oszustwa podatkowe, o które może nas oskarżyć urząd skarbowy, gdy nakreślona przez nich przybliżona wartość naszej nieruchomości rażąco mija się z ceną podaną w ogłoszeniu. Co więcej próbując na własną rękę znaleźć kupca, który połasi się na zbyt wysoką cenę naszej własności, istnieje spora szansa, że nawiążemy kontakt z doświadczonymi oszustami, próbującymi udawać chętnych przeprowadzenie transakcji „zbyt dobrej by być prawdziwą”. Ich celem często jest naciągnięcie nas na różnego rodzaju zaliczki czy zadatki, a nierzadko również na dostęp do naszych danych osobowych, które mogą wystarczyć by wziąć pożyczkę chwilówkę na nasze nazwisko. By uniknąć tych niebezpiecznych sytuacji, zachęcamy gorąco do skontaktowania się z naszym biurem nieruchomości byśmy mogli dokonać fachowej wyceny mieszkania i przeprowadzić całą transakcję w bezpieczny sposób, tak by najlepiej chronić interesu naszych klientów.

Ile kosztować mnie będzie wycena nieruchomości Bielsko-Biała?

 

Jako, że nasza agencja nieruchomości zajmuje się nie tylko wycenianiem ale również skupem mieszkań i domów, wszystkie nasze usługi świadczone na drodze współpracy z klientem, a prowadzące do pomyślnego zakończenia transakcji, są prowadzone całkowicie za darmo. Jeśli jednak interesuje Cię wyłącznie wycena nieruchomości, bez sprzedaży, gwarantujemy najlepszą cenę za tę fachowa pomoc doświadczonego rzeczoznawcy majątkowego. Pamiętaj że na wartość ostatecznej wyceny mieszkania wpływa mnóstwo czynników do których należą między innymi: lokalizacja, typ zabudowy, sposób w jaki nieruchomość była do tej pory użytkowana, stan wyremontowania, wiek budynku, inne udogodnienia w pobliskiej okolicy od nieruchomości, metraż budynku a przede wszystkim najbardziej aktualna sytuacja na rynku mieszkaniowym i skala popytu na nieruchomość, którą oferujesz na sprzedaż. Gwarantujemy błyskawiczne działanie – od skontaktowania z nami do podpisania umowy minie ledwie kilka dni, a do przekazania Ci gotówki lub przelewu gotówkowego, minie mniej czasu niż można by się spodziewać po procedurach bankowych. Na takie okazje zawsze trzymamy część środków poza bankami, by być od nich całkowicie niezależnymi jeśli tylko sytuacja tego wymaga.

Jeśli dalej masz pytania lub wątpliwości, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego lub na wizytę w biurze osobiście. Nasz dział obsługi klienta z radością udzieli wszelkich odpowiedzi i zaoferuje specjalną ofertę tylko dla Ciebie. Pamiętaj, pracując z klientami, zawsze staramy się jak najbardziej sprostać ich oczekiwaniom, ponieważ zadowolony klient jest  najlepszym motorem napędzającym naszą działalność do dalszego rozwoju. Zapraszamy do współpracy.

 

Odwiedź też nasz skup nieruchomości w Warszawie!

Szczęśliwa rodzina po etapie w którym szukam mieszkania

Łatwy i bezpieczny sposób sprzedaży mieszkania

Sprzedaj swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu i zbędnych spotkań. W ciągu 1 dnia.

  • Szybka wycena
  • Jedna wizyta w mieszkaniu
  • Bezpieczna sprzedaż